Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By HibbertManje
#75377 Ajde da nakon 5.mjeseca i ja nesto napisem. Vidim i dalje je forum ziv, finih analiza ima i primjetio sam 2-3 nova sasvim solidna tipstera :D , a i dalje primjecujem yoldzu, nbaspeciala i ostalu stariju ekipu. Siroka i sasvim pristojna ponuda, pa da probijemo led za veceras.

K.Walker 23,5 under SuperSport

Ove sezone 23 u prosjeku, ali slobodno se moze reci da su tu cifru u mnogome popravile partije protiv Chicaga i Orlanda(47, 34) uz za njega nenormalno visok postotak suta, a i vazno je spomenuti da Chicago kao ekipa nije krsten, a Orlando problema ima i sa Roko Leni Ukicem, mada mi nije jasno kako su odigrali vrhunsku obranu na Irvingu prije par kola...Uglavnom, duel s Wallom i mojim najdrazim igracem citave lige i po meni najkompletnijim playom sadasnjice, Walker se nalazi s igracem kojem ne moze parirati brzinom i protiv kojeg nema laganog prolaska u reket, a vazno je napomenuti da protiv Walla u 21 mecu ima samo dva overa. Ono sto je bitno kod obrane Washingtona a tome i pri ovom picku je da Washington odlicno brani niske pozicije jer Beal i Wall kao allround igraci odlicno pokrivaju prostor i ulaze. Definitivno povratkom Batuma Charlotte ima sirinu, a smatram ako ovu tekmu zele dobiti moraju vise koristit krilne igrace jer je tu slabost Washingtonove obrane. Ne ocekujem toliko brzu igru s hrpom lakih koseva, vise mi djeluje da ce ova tekma ici na noz, a Kembu u overu vidim samo s veliki postotkom vanjskog suta.

Inace, na pauzi sam te je ovo samo kratak osvrt na tekmu, opsirnije cu napisati kasnije. Sretno svima veceras.
By Trust the Process
#75380 Izvrsna ponuda danas, ajmo u kesolovilo gospodo!

Ben Simmons OVER 17,5 supersport
Domaća utakmica 6-ersa koji su svakom tekmom sve bolji i bolji. U goste im dolaze Blazersi koji su sve samo ne dobra gostujuća ekipa te se i kod njih, kao i svih ostalih ekipa postavljaju dva pitanja na koja nema odgovora. Tko će i kako zaustaviti SImmonsa? Decko zadnje 4 utakmice zabija redom 22, 18, 23 i 27, u 9 pobjeda 6-ersa zabija prosjecno 20,4 poena. Cak i da izgube, bit ce borba do samog kraja, Ben blizu 40 min na parketu, dolazi iz career-high utakmice u poenima. Osobno ga vidim na 20+ poena

DeAron Fox OVER 10,5 supersport
Tko malo vise i pomnije prati kosarku, sjetit ce se kako je DeAron natrpao UCLA i Lonza na zavrsnici NCAA turnira. Nesumnjivo je da ce imat golem motiv protiv Lonza koji dolazi u 'njegovu kuću'. U interview-u poslije zadnje utakmice je izjavio kako odavno ima zabilježenu tu utakmicu u svom kalendaru. Također neizvjesna utakmica, očekujem puno minuta za Foxa i vidim ga na ne manje od 15-ak poena

Jusuf Nurkić UNDER 15,5 supersport
Jednostavno. Nurkić ima protiv sebe jako dobre visoke obrambene igrače u liku Embiida, Holmesa, pa i Amira Johnsona stoga teško da će do napadačkih skokova. Forma mu ionako nije bajna, u zadnje 4 utakmice bilježi redom 11, 4, 14 i 10 poena uz prosječno 28 minuta na parketu.

Russell Westbrook OVER 24,5 SUPERSPORT
Golden State dolazi u goste. Prošlu sezonu su ga jednostavno razbili 0-4 u međusobnim duelima. Sada, s PG13 I Melom, to je drugačija momčad. Naravno, svi znamo da se muče. Međutim, strašan motiv je tu da se konačno trgnu i proigraju, pogotovo Russ, Mislim da će danas eksplodirati protiv GSW u borbi da konačno njima, a posebice Cupcakeu skine skalp.

Kristaps Porzingis UNDER 27,5 supersport
Možda najriskantniji par ovdje. Međutim,Porzingis je malo usporio u zadnje 4 utakmice (moguće i zbog ozljede lakta na koju se nedavno zalio) te redom zabijao 20, 22, 13 i 25. Protiv koga je zabio 13? Upravo protiv vecerasnjih protivnika, Toronto Raptorsa. Fun fact? U toj utakmici nije igrao Ibaka, a svi znamo o kakvom dobrom obrambenom igraču pričamo tako da ova granica ima value, bez obzira sto Porzingod igra izvrsno u MSG-u.

DOUBLE: Simmons i Fox (po meni najizglednije)
Last edited by Trust the Process on 22 Nov 2017, 17:18, edited 2 times in total.
By Svitlaman
#75382 Pozdrav braco i sestre kockari :)
Poprilicno sam nov ovde, evo da se okusa sreca.

Schroder 20.5 -
Lik ide na Beverlija, koji je javno kritikova celu ekipu Klipersa da nisu dovoljno aktivni u odbrani, a on kao doktor za odbranu ce veceras da im pokaze kako se to radi. Uz to, Schroder je na 18.5 poslednjih 10, a 15.2 poslednjih 5 utakmica, tako da moze da dodje plus jedino ako samo on sutira od pocetka do kraja utakmice :)

Waiters 15.5 -
Dion je poceo da baca bombe, sutira dosta ali jako losi procenti. Veceras ide na trenutno najbolju ekipu i odbranu u ligi, i mislim da uz sut preko 60% jedino moze da ode preko ove granice, a s'obzirom da mu je sut u ofsajdu poslednje vreme, sumnjam da ce se to desiti.

Toliko od mene za sada, ima brdo utakmica valja biti pametan. Evo i dva para bez preko potrebne analize, Harden 29.5 + i Jokic 17.5 +. Na ovoj utamici ce biti oko 230 poena, i sumnjam da ce ova dvojica ostati ispod :)
Sa srecom1
By MvP39
Svitlaman wrote:Pozdrav braco i sestre kockari :)

Schroder 20.5 -
Lik ide na Beverlija, koji je javno kritikova celu ekipu Klipersa da nisu dovoljno aktivni u odbrani, a on kao doktor za odbranu ce veceras da im pokaze kako se to radi. Uz to, Schroder je na 18.5 poslednjih 10, a 15.2 poslednjih 5 utakmica, tako da moze da dodje plus jedino ako samo on sutira od pocetka do kraja utakmice :)

Patrick Beverley has been sent back to Los Angeles because of right knee issues, and he will be out "a while," according to Clippers' beat reporter Brad Turner.
By Svitlaman
MvP39 wrote:
Svitlaman wrote:Pozdrav braco i sestre kockari :)

Schroder 20.5 -

Patrick Beverley has been sent back to Los Angeles because of right knee issues, and he will be out "a while," according to Clippers' beat reporter Brad Turner.

E do mojega :) prebacuj Schrodera na OVER bogtevideo. :)
By Shaw Hitcher
Trust the Process wrote:Izvrsna ponuda danas, ajmo u kesolovilo gospodo!

Ben Simmons OVER 17,5 supersport
Domaća utakmica 6-ersa koji su svakom tekmom sve bolji i bolji. U goste im dolaze Blazersi koji su sve samo ne dobra gostujuća ekipa te se i kod njih, kao i svih ostalih ekipa postavljaju dva pitanja na koja nema odgovora. Tko će i kako zaustaviti SImmonsa? Decko zadnje 4 utakmice zabija redom 22, 18, 23 i 27, u 9 pobjeda 6-ersa zabija prosjecno 20,4 poena. Cak i da izgube, bit ce borba do samog kraja, Ben blizu 40 min na parketu, dolazi iz career-high utakmice u poenima. Osobno ga vidim na 20+ poena

DeAron Fox OVER 10,5 supersport
Tko malo vise i pomnije prati kosarku, sjetit ce se kako je DeAron natrpao UCLA i Lonza na zavrsnici NCAA turnira. Nesumnjivo je da ce imat golem motiv protiv Lonza koji dolazi u 'njegovu kuću'. U interview-u poslije zadnje utakmice je izjavio kako odavno ima zabilježenu tu utakmicu u svom kalendaru. Također neizvjesna utakmica, očekujem puno minuta za Foxa i vidim ga na ne manje od 15-ak poena

Jusuf Nurkić UNDER 15,5 supersport
Jednostavno. Nurkić ima protiv sebe jako dobre visoke obrambene igrače u liku Embiida, Holmesa, pa i Amira Johnsona stoga teško da će do napadačkih skokova. Forma mu ionako nije bajna, u zadnje 4 utakmice bilježi redom 11, 4, 14 i 10 poena uz prosječno 28 minuta na parketu.

Russell Westbrook OVER 24,5 SUPERSPORT
Golden State dolazi u goste. Prošlu sezonu su ga jednostavno razbili 0-4 u međusobnim duelima. Sada, s PG13 I Melom, to je drugačija momčad. Naravno, svi znamo da se muče. Međutim, strašan motiv je tu da se konačno trgnu i proigraju, pogotovo Russ, Mislim da će danas eksplodirati protiv GSW u borbi da konačno njima, a posebice Cupcakeu skine skalp.

Kristaps Porzingis UNDER 27,5 supersport
Možda najriskantniji par ovdje. Međutim,Porzingis je malo usporio u zadnje 4 utakmice (moguće i zbog ozljede lakta na koju se nedavno zalio) te redom zabijao 20, 22, 13 i 25. Protiv koga je zabio 13? Upravo protiv vecerasnjih protivnika, Toronto Raptorsa. Fun fact? U toj utakmici nije igrao Ibaka, a svi znamo o kakvom dobrom obrambenom igraču pričamo tako da ova granica ima value, bez obzira sto Porzingod igra izvrsno u MSG-u.

DOUBLE: Simmons i Fox (po meni najizglednije)

“What rivalry?” he asks with a wide grin, tilting his head back at his locker. “It’s not a rivalry there. When we get on the court, we compete. But as far as a rivalry, that’s a media- and fan-driven thing. Fox
By Mladen28
#75404 DeMar DeRozan više od 25.5 (Soccer)

Pozdrav ljudi evo i od mene nešto. Ekipa Toronta ide u goste NY tražeći svoju 5 pobedu u nizu. Toronto je dosta promenio svoju igru u odnosu na prethodne sezone, veći protok lopte, brži pace, više asistencija i manje izolacija, što donosi dosta bolji rezulatat. DeRozan u pobedama je na proseku od 26.5 poena, i pre neko veče je Nju Jorku dao 22p u blowout-u sa 16 uzetih šuteva i samo 2 slobodna bacanja. NY dosta bolje igra kući, te očekujem neizvesniji rezultat sa više uzetih šuteva i slobodnih bacanja DeRozana. Prošle sezone u MSG-u brojke su mu bile 35p i 37p, te ne vidim razlog zašto tako ne bi nastavio.

GL
Last edited by Mladen28 on 22 Nov 2017, 21:13, edited 2 times in total.
By Alexey35
#75411 Malo sam preturao po pređašnjim analizama da vidim kako stojim sa procentom predloženih-pogođenih tipova pošto se više ne oglašava onaj lik koji je vodio statistiku za sve nas. Do sada iza mene je 25 predloženih igrača, a 19 dobitnih, što mu dođe 76%. Nadam se da je išta tih mojih tipova pomoglo ljudima. No da ne davim, od mene za danas dva igrača.

A.Crabbe (15,5) -
Maxbet

Kvota na under je 1,95 i bez razmišljanja je uzimam. Ako Konjanici ponove partiju od pre dve noći kad su za 15 minuta razmontirali Detroit onda Kreb neće stići ni da ispali dovoljan broj lopti da prebaci ovu granicu. Kreb je na proseku od 12,2 poena ove sezone, ali usled odsustva Rasela, njemu se otvorilo više prostora pa uz dobru formu zadnjih par mečeva granica mu je otišla znatno iznad proseka. U dosadašnjem toku sezone ovu granicu je prebacivao pet puta ali čak četiri meča su igrana u Bruklinu, dakle samo jedan van svoje dvorane. Na dosadašnjih osam gostovanja uspeo je čak četiri puta da ostane jednocifren, ima čak i jednu nulu za 20minuta igre. Koliko su drastične njegove partije kod kuće i u gostima govori podatak da je na svom terenu na 14,9 poena u proseku dok pred protivničkim navijačima ubacuje čak 5,3 poena manje, odnosno 9,6 u proseku. Dakle potencijalni BO i loše partije van svoje dvorane bi za Kreba trebalo da budu dovoljan faktor da ne prebaci 15 poena, kolko god Klivlend imao šuplju odbranu.

K.Kuzma (17,5) -
Soccer

Lik kojeg kad god sam pomislio da odigram došao je kontra od moje zamisli. Ipak večeras sam rešio da ga stavim na tiket. Gostuju Sakramentu, trebalo bi da bude krš košarka i ne nešto efikasna, to je moje mišljenje. Kuzma je vezao u zadnja četiri meča sjajne brojke, 24,30,17,22 poena. Večeras ga očekuje četvrti meč u šest dana, a prošlu noć je na terenu proveo 40minuta. Nema rezerve za njega jer je Nens Junior povređen ali me to ne zabrinjava. Granica je visoka, ali Lejkersi imaju dosta igrača koji mogu da poentiraju. Malo skromniji procenti šuta i neće on daleko dogurati, a i Zek Rendolf bi mogao nešto svog iskustva da iskoristi ne bi li ga koliko toliko izbacio iz takta. Ono što je jako bitan podatak je da Kuzma na domaćem terenu ubacuje 18,3 poena u proseku, a van Stejpls Centra je taj prosek čak četiri poena niži i ta činjenica se nikako ne sme zanemariti.
By nbaspecialtips
#75414 Evo nesto od mene za vcrs:

J.Nurkic [14,5] UNDER 2,5/10 (betfair/paddy@1,9; tonybet16,0) Portland

Nurkic is going to spent most of his time on the floor tonight while Embiid is playing too, and I think Embiid will be Nurkic's nightmare tonight because Embiid has power and height to completely stop Nurkic in offense tonight (Nurkic cant lurk Embiid out or shot 3s) while at same time, Nurkic will be having a huge responsibility in defense with Embiid being first attacking option for Phila. Nurkic is active in defense, and I wouldnt be too surprised if Nurkic gets into PF problem and plays less minutes because fo that (Embiid often gets FTs- 7,2 on average per game). Bookies dont expect a game with many points here- only around 209 is predicted here. What is also a plus her eis the fact that Nurkic (by the stats we have until now) is playing worse in away games: 15,5 average at home, 12,0 average in away games.

L.James [29,5] UNDER 2.5/10 (betfair/paddy@1,83) Cavs

James is playing home game against Nets. Cavs started this season really badly, but in recent time they are playing a little better- 4 wins in last 4 games with that huge away blowout against Pistons. Tonight against Nets they should get a really easy win- so there isnt any reason for James to take ton of shots- and there is also big chance of blowout here. Calderon started playing for Cavs- in last game he played around 26 minutes, and with him on the floor (instead of Shumpert) there is one more reason for LeBron to NOT have ball in his hands while in offense, because with Calderon there, he shouldnt be leading all attack. What also helps is that Love has extremely easy match up, while on other side, James is going against Carroll which is one of rare players in Nets that actually plays defense and does it decently. If other players in Cavs play decent game, James should stay an easy under here... Huge minus here would be if game is close until end (and there is need for James to step up and take responsibility).