Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By MvP39
#75553 Danas nema nijedne utakmice na rasporedu, odmor za sve timove, tako i za nas. Ali evo otvaram temu za sutra, 10 utakmica ce se odigrati.
By duckx
#75569 D.Howard over 14.5 Premier,
Howard je u posljednje 3 utakmice napravio odlican skor 16 vs LAC, 25vsMIN, 26vsWSH. Ima minutazu 30ak minuta, danasnji metchup na papiru mu je K.Love, koje je realno fizicki inferioran. Prije 9 dana igrali su CLE i CHA , Howard je proveo na parketu 23 minute i pri tome postigao 8 poena promasio 4 slobodna bacanja, i zbog licnih gresaka napusio parket ranije nego sto je planirano.
Vjerujem da ce veceras nastaviti sa dobrim igrama i da ce ovih 14 poena prebaciti lakse nego sto to kladionice drze.
By Alkar
#75572 Lillard under 5.5 asista 1.70 Hrvatska Lutrija

Ovo mi se cini skroz dobro jest da je 1.70 ali spremio bi ovo pod "zicere" jer ipak Lillard ima 4 utakmice nema neku statistiku za skokove..zadnji put je odradio protiv Orlanda cudo utakmicu gdje je imao cak 11 skokova na koju foru pojma nemam..od kako je Vonleh ovaj ne moze nista u ovoj rubrici tako ocekujem i danas pa i ako skupi 5 skokova sto je plafon..Vonleh, Ed Davis, Nurkic i ekipa..pogotovo kazem zbog Vonlega koji kupi gotovo sve u reketu pa je tako Lillard u zadnje 3 utk..kupio po 1,1 i 3 skoka..
By jopa7
Alkar wrote:Lillard under 5.5 asista 1.70 Hrvatska Lutrija

Ovo mi se cini skroz dobro jest da je 1.70 ali spremio bi ovo pod "zicere" jer ipak Lillard ima 4 utakmice nema neku statistiku za skokove..zadnji put je odradio protiv Orlanda cudo utakmicu gdje je imao cak 11 skokova na koju foru pojma nemam..od kako je Vonleh ovaj ne moze nista u ovoj rubrici tako ocekujem i danas pa i ako skupi 5 skokova sto je plafon..Vonleh, Ed Davis, Nurkic i ekipa..pogotovo kazem zbog Vonlega koji kupi gotovo sve u reketu pa je tako Lillard u zadnje 3 utk..kupio po 1,1 i 3 skoka..

Skokovi su u ponudi 5.5, isto kao asistencije, ovo sto si ti stavio su asistencije :D zabuna vjerojatno
By PolishHammer13
#75585 Whiteside 15,5 OVER 1,85
Ibaka 11,5 OVER 1,85
--------------------------
Mozzart
tuga i žalost je odbrana minesote na centarskoj poziciji. KAT skoro pa nezainteresovan za odbranu, gibson nema ni visine ni snage ni brzine da se nosi sa vajtsajdom u reketu. nešto više će problema imati vanjska linija majamija na čelu s dragićem pa očekujem da se lopta spušta u reket i da će se tu završavati većina napada majamija.. prošle sezone kontra KAT-a, vajtsajd je bilježio 19 i 23 poena. tu ga očekujem i danas

kao sa minesotom, ni indijana nije bolja.. jeste da Tad Young ima nekih dobrih momenata i da je Turner dosta talentovan bloker, al idalje je to šupalj reket, gdje Ibaka ima prostora da ubode 12 poena. Opali po meču nekih 10-12 šuteva, od čega par trica i koje slobodno.. iako mi nije nešto mjerodavna prošla sezona kod ovog tipa, nije loše spomenuti ni njegove brojke: 6, 17, 20, 16, 15, 8. Sa svojih 25-30 minuta i već spomenutu količinu šuteva i odbranu centarskih pozicija u Indiani, mislim da može lagano do 12 dobaciti, a i više.
By UcenikBGD
PolishHammer13 wrote:Whiteside 15,5 OVER 1,85
Ibaka 11,5 OVER 1,85
Mozzart
tuga i žalost je odbrana minesote na centarskoj poziciji. KAT skoro pa nezainteresovan za odbranu, gibson nema ni visine ni snage ni brzine da se nosi sa vajtsajdom u reketu. nešto više će problema imati vanjska linija majamija na čelu s dragićem pa očekujem da se lopta spušta u reket i da će se tu završavati većina napada majamija.. prošle sezone kontra KAT-a, vajtsajd je bilježio 19 i 23 poena. tu ga očekujem i danas

kao sa minesotom, ni indijana nije bolja.. jeste da Tad Young ima nekih dobrih momenata i da je Turner dosta talentovan bloker, al idalje je to šupalj reket, gdje Ibaka ima prostora da ubode 12 poena. Opali po meču nekih 10-12 šuteva, od čega par trica i koje slobodno.. iako mi nije nešto mjerodavna prošla sezona kod ovog tipa, nije loše spomenuti ni njegove brojke: 6, 17, 20, 16, 15, 8. Sa svojih 25-30 minuta i već spomenutu količinu šuteva i odbranu centarskih pozicija u Indiani, mislim da može lagano do 12 dobaciti, a i više.

Isto sam i ja odigrao ovu dvojicu samo u balkanbetu,zbog Ibake! 10,5 mu je granica
By vintage1978
#75629 Nakon male kreativne stanke danasnja moja dva tipa su:
Drummond manje od 15,5pts Hattrick kladiona
U SS-u je na 14,5pts, Germania ga je vec spustila na 13,5pts.
Ovo vidim ko potpuno nepovoljni matchup za Drummonda, prvo u vidu Adamsa koji je isti tip centra kao on, a drugo igraju protiv OKC koji igra dinamicnu up-tempo igru koja ce ga poprilicno "umorit", iako onakve bestije ko sta su u NBA tesko da mogu bit umorne, pa je umor relativan pojam. Isto tako na Roto sam procitao da je danas stavljao zubne implantate, tako da virujen da se nece odma prvi dan zaljecat glavom u zid. Da je sve divno i krasno, u tako brzoj igri i napucavanju OKC-a ne vidim ga preko 10pts-12pts.
Teague manje od 14,5pts Hattrick kladiona
Teague je poznatiji kao dobar defenzivac nego ofenzivac iako tu i tamo zna zasjat u poenima, ali u ekipi di je on cetvrta opcija u ofenzivi (KAT, Wiggins, Butler) ne mislim da ce imat puno prostora. Taj prostor ce dodatno suzit obrambene kvalitete Dragica, zato mi se cini kao dobar tip under za veceras.
Sritno svima i zivili!
By Babo
#75643 Bojan Bogdanović 15.5 više supersport
Analiza nije potrebna

Vučević 16.5 Supersport
manje
Osim sto Boston dozvoljava centrima 16.2 poena po utakmici treba naglasiti da Nikola nije u nekoj šuterskoj formi. Osim toga, u 15 utakmica protiv Horforda ubacuje 13.7 poena po utakmici s 50.8% suta iz igre. Zadnje tri protiv njega je ubačivo 13, 8 te 12