Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By NBAMaster69
#75830 NBA DOUBLE:
19,5/G.Dragič(MIA) OVER 1,85
Minnesota - Phoenix 1 1,15
@2,12
Analiza: Danas samo ovaj double igram, pokušati uduplati uplatu pa lagano sutra razigravati. Minnesota i sa Bookerom i bez njeg kvalitetniji za klasu tim od Sunsa, međutim svi od Wolvesa očekuju više, očekuju bolju igru. Ja mislim da im samo treba malo više uigranosti i da bi mogli biti jako neugodan protivnik svakom timu. Mislim da je vrijeme da počnu da igraju na vrhunskom nivou, a to mogu započeti baš večeras protiv raspalog Phoenixa jednom dominantnom partijom.
Dragiča igram over iz par razloga. Prvi je što Hassan 90% neće nastupiti večeras, te će vanjska linija ofanzive mnogo bolje funkcionisati. Chicago nema odbrane svakako pa će Slovenac imati prostor za svakojake manevre u reketu. Dodatni motiv je evropski termin, gledanost će biti mnogo veća pa će Dragič i zbog toga malo više truda uložiti nego inače. Čovjeku leži ekipa Bullsa, zadnja tri susreta im je trpao 20+, a i dodatna pozitivna okolnost je što je svaki malo jači i zapaženiji plej ove sezone natrpao koš Bullsa, pa bi i Goran trebao laganih 20+ nagurati.
By Alexey35
#75834 M.Gasol (20,5) +
Mozzart

Presmešno je ovo što je mozart uradio, spustili su granicu za po jedan poen Tajriku Evansu i Marku Gasolu u odnosu na početne. Verovatno tako pokušavaju da prevare igrače, jer granica pada kada se na nešto mnogo uplaćuje, a ja sam siguran da niko ne igra Gasola minus na ovom meču. Ili plus ili se preskače. Gasol je vezao nesvakidašnje dug niz mečeva na kojima nije išao preko 20poena, to je dovelo do serije poraza Memfisa, a na to se nadovezao izostanak Majkla Konlija. Gasol je prva napadačka opcija i uz Konlija vođa franšize. Da bi se prekinula serija poraza on će morati da povuče više od drugih, a ja se nadam da će to rezultirati ozbiljnim ciframa u poenterskom smislu na kontu Španca. Bruklin se do sada pokazao kako brani centre, a to je bez konkurencije najgore u celoj ligi. Igrači sa prosecima od po 12-13 poena im ubacuju preko 20 i zaista ne vidim razlog za spuštanje granice, a i pored toga za mene je ovo sjajna šansa za Gasola da povede ekipu do pobede i ubeleži preko 20poena.
By Shaw Hitcher
#75848 A.Wiggins 19.5 Vise

Prvo sta treba da se uradi je da otvorite extended highlightse i vidite sa kakvom lakoco je postizao svoje poene proslu utakmicu protiv Finiksa,bio je vrlo raspolozen i imao je 10-22 sut sada uzima vrlo manje od 22 po 14 suteva na utakmici ali mislim da ce danas da forsira malo vise ocekuje se utakmica na puno poena,recimo proslu utakmicu protiv Majamija Minnesota je postigla 97 poena i ovaj je imao 18 sa nesto ispod 50% suta danas ocekuje se spored bookies cak 117 poena Minnesote,ako budu raspolozeni i daju pribilizna na 117 Wiggins mora u overu danas verujem da ce biti raspolozen protiv slabe obrane Sunsa.

Svidja mi se T.J Warren vise ali ne bih uzeo to vcrs.
By haileselasije
#75857 M.Gasol 19,5 + (1,90) - x live kladionica.

Stara rutina jos od "rukometnih" dana bila nam je da nedeljom u 4 popodne zajsednemo u dobro poznati kafic u sklopu kojeg je i x-live kladionica. Naravno, standard, kafa, koji tiketic, caskanje o rezultatima i razglabanje o dobitnim tipovima :lol: :lol: . I elem, dohvatim se ponude i ugledam Gasola na 19,5 i uz to 1,90. Mislim, sta reci? Bruklin , svima dobro poznata ekipa, koja najlosije brani poziciju 5ice ove sezone dopustajuci cak 24,9 poena po mecu svojim protivnicima. Gasol, uz Conley-a predstavlja glavni napadacki potencijal ekipe Memfisa ( naravno da tu jos ima igraca koji mogu pogoditi ( Evans, Parsons,..), ali mislim da sa obzirom na to da je Conley out, Gasol automatski postaje glavna napadacka opcija i to protiv ekipe koja kao sto vec rekoh prima cak 24,9 poena sa pozicije broj 5. Nije da je Gasol u najsjajnijoj formi prethodne 3-4 utakmice, ali veceras je vrijeme da to izgledno promjeni i uz neki ucinak od 26+ poena dovede ekipu Memfisa do domace pobjede. :) :)
By Ko-ometator
#75991 ne smarajte sa mafijom to je nba. tu je borba egoista i kapitalista, a mi se na sve to kladimo. treba gadjati igrace kojima je bitna neka utakmica iz nekog razloga i zanima me, posto sam nov, vidim niko ne igra totale, ukupno ili samo na jedan tim, zasto? mada i tu ima promasaja ali opet ne zavisis samo od jednog igraca. ili u basketu poluvreme/kraj na favorite jako cesto dolazi, evo sinoc je minesota bila 1.45 sto je solidna kvota za neki listic sa jos jednim ili dva beta, vodili od starta sve rutinski.