Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By holyman
#76029 C.Capela 11.5+ 1.85(premier)

Protiv bruklina igram svakog igraca na visokim pozicijama,ovaj mjesec je na prosjeku od 26 minuta po utakmici i 12.5 poena,ali dodatno mu se narusio prosjek kada je imao samo 8 poena protiv denvera u pobjedi hjustona sa oko 30 razlike.Ne znam za igraca a da nije natrpao bruklin ocekujem velik broj poena ,proslu niksima 12 memfisu 17 finiksu 12 a na granici je ostao sa torontom ,u obje utakmice gdje je isao ispod granice sutao samo 2 puta sa linije penala, u prosjeku zadnjih 5 utakmica sut iz igre mu je preko 50%,ocekujem malo vise faulova nad njemu i da uzme svoju brojku suteva te laganu pobjedu i prolaz u over
By holyman
#76030 Boston-Detroit 2, 3.15Bet365

Dvije vodece ekipe istocne konferencije,ja kao veliki fan filadelfije ovu tekmu gledam dosta objektivno i smatram da je kvota na detroit pretjerana,ono sto sam gledao ove godine pravo su me iznenadili iznad svih ocekivanja su,a sta tek reci za boston koji nakon 16 uzastopnih pobjeda i poraza od hita ponovo se vraca na pobjednicki kolosjek od dvije uzastopne utakmice,ali su pokazali da mogu izgubiti :),Detroit se nece lahko predat ocekujem neizvijesnu utakmicu i da prevagne za goste i nakon gostujuce pobjede nad oklahomom da dobiju jos jednu odlicnu ekipu.
dakle da ne bude kakvih napada nije nikakva statisticka analiza niti kao neki tip dana,samo predlazem da bi ova utakmica mogla veceras biti nagazna mina,ja ako budem jos neki tiket uplatio za manje pare sig cu ganjat ovo i Bosnu,sretno
By Alexey35
#76042 S.Dinwiddie (16) -
Meridian

U meridianu su okrugle cifre pa je potrebno da Dinvidi ubaci 15 ili manje poena za prolaz. Skroz nerazumna granica za mene i tip dana po mom mišljenju. Bruklin igra bek tu bek meč protiv veoma jakog Hjustona i jako je izvesno da ćemo videti blowout. Tačno je da već neko vreme nema Džeremija Lina i Rasela koji igraju upravo na poziciji koju pokriva Dinvidi, takođe sinoć se povredio Holis Džeferson, a Alan Kreb je pred sam meč ispao iz rotacije zbog povrede leđa. Mnogo više prostora a svim ovim izostancima za Dinvidija ali ionako nejaka ekipa Bruklina večeras apsolutno nema čemu da se nada u bek tu bek gostovanju. Inače i pored svih ovih povreda Dinvidi nije glavna napadačka opcija, tu su Buker, Demari Kerol i Heris koji imaju poprilično slobode u igri. Za kraj ono što je verovatno i najbitnije, Spenser ima prosek do sada od 11 poena po meču, par sjajnih mečeva na domaćem terenu, ali na do sada devet odigranih mečeva u gostima on nijednom (?!) nije bio dvocifren.
By NBAMaster69
#76072 NBA SINGLE:
28,5/L.James(CLE) OVER 1,85
Analiza:
Pa nema se ovdje šta puno analizirati i pričati. Lebron gostuje mladoj zelenoj Filadelfiji, duže vremena mu nema Rosea, Thomasa, Thompsona... Večeras se vraća doduše Iman Shumpert, ali ni to nije toliko bajno i krasno za ofanzivu Kavaljera, opet su tu samo Lebron i Love. Vidjeli smo da Klivlend veći dio sezone igra tu "nižu petorku" sa Lebronom na 4, Loveom na 5, pa mislim da će večeras Love da vodi bitke sa Embiidom, a James da uzme komplet ofanzivne zadaće Kavaljera na sebe te da 25+ puta zapuca iz igre i uvali nekih 35-40 poena, nije odavno. Matchup je Dario Šarić koji nije baš neki zavidan defanzivac i mislim da ako Klivlend želi večeras pozitivan rezultat, da bi James trebao da vodi glavnu riječ.

NBA DOUBLE:
San Antonio - Dallas 1 1,25
14,5/J.Brown(BOS) UNDER 1,85
@2,31
Analiza:
Dallas katastrofa i ove sezone, mislim da nijednu jedinu pametnu stvar nisu uradili što se rostera tiče, Spursi sa druge strane standardni, iako igraju bez kostura ekipe igraju jako dobro i mislim da ovakva ekipa Dallasa na bilo koji način ne može parirati Spursima te očekujem laku pobjedu.
Brown sa svojim Keltima kod kuće dočekuje Pistonse. Po meni večeras najinteresantniji duel uz LA derbi. Obje ekipe igraju jako inteligentu košarku i pametno brane svoj koš, mislim da meč neće ići preko 200 koševa. To sve je jedan od razloga zašto igram Jaylena under. Druga stvar koja me primamila da ovo odigram jeste što je Brown propustio prethodni meč, nije stigao zbog sahrane najboljeg prijatelja i vjerujem da ga je to jako pogodilo. Dan kada je saznao za to što se desilo je odigrao fantastičan meč, koji je navodno i posvetio navedenoj osobi ali mislim da će tek sada da slegne sve što se dogodilo. Večeras mislim da neće moći pružiti maksimum jer vjerujem da ga je sve ovo pogodilo i da će to tek večeras da dođe na vidjelo, a i sve je to širokog osmijeha i širom raširenih ruku dočekao Avery Bradley sa druge strane koji će mislim da totalno zatvori prilaze košu mladom Brownu te od njega večeras više očekujem da će da razigrava Ala i Kyriea, a manje da se obrušava na koš, te mislim da ostaje na -14 poena.

NARODNI:
224,5/Philadelphia - Cleveland UNDER 1,85
15,5/JJ.Redick(PHI) UNDER 1,85
15,5/J.Nurkić(POR) OVER 1,85
10,5/Bog.Bogdanović(SAC) OVER 1,85
14,5/B.Lopez(LAL) OVER 1,85
@21,67
By nikach
#76080 Houston - Brooklyn H1 (-13.5) @ 1.65

Zaista nemam sta za komentarisati ovde, Crabbe RHJ Caroll OUT, po meni 10/10 ulog. Mozda spojiti u double sa Capelom OVER na 11.5 jer Nene nece igrati a i sad kad je Jefferson OUT tek sad nema ko da cuva visoke igrace... 6 koseva iz igre, ili 4, 5 koseva i poneko slobodno, Harden svakako nece imati potrebe da forsira previse a i koliko sam primetio voli da asistira kad su "nebitne utakmice". Srecno!
By nbaspecialtips
#76082 Evo jedan i od mene za veceras:

C.Paul [16,5] UNDER 3/10 (bet365@1,9) Houston

I had analysis for Gordon under 15,5@2,0 and I deleted it becuase I think CP is better pick here. Houston is playing really well, heavy BO is expected here because Houston is simply much better team, playing at home+ Nets are missing some important points and in BO CP should miss more of the game than Gordon would (Gordon could play his full time even in BO because he doesnt play late 4th quarter, but rather leads second unit). CP3 aint taking many shots after coming back- 7, 11, 11 and 12... As always, he is much mroe focused on assists and he is having more of those (10, 6, 12 and 13). With BO he should play around 23-25 minutes.
By thethawaves
NBAMaster69 wrote:14,5/J.Brown(BOS) UNDER 1,85
Avery Bradley sa druge strane koji će mislim da totalno zatvori prilaze košu mladom Brownu te od njega večeras više očekujem da će da razigrava Ala i Kyriea, a manje da se obrušava na koš, te mislim da ostaje na -14 poena.

Cisto mala napomena: Bradley ce verovatnije biti assignovan da cuva Irvinga, jer je on u vecini slucajeva veca pretnja, sto se tice Bostonove spoljasnje linije.
By under
#76101 za sad odigrano :

CP3 under 17 tonybet @1,75
o njemu sam zadnji put pisao i doslo je vrlo lagano, zabio 6 poena, vec ga danas spomenuo kolega @specijalist :D
sve receno, vraca se nakon ozljede, nema potrebe za forsanjem , houston kompletan, bude opet 10+ asistencija
pisem ovo jer ima Tony granu 17 , meni prošao moj standardni ulog ...

score - 16/24