Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Shaw Hitcher
#77220 Boston Celtics-Phoenix Suns H2 14.5 1.65

Uzecu ovo na 14.5 jer Boston na 11.5 ako se nevaram samo dvaput su pokrili hendikep,opali su u branenje perimetra zadnjih nekoliko utakmica i ocekujem danas da pobjede cak na kraju sa neku minimalnu razliku opcenito oni pocinju tekme slabo pa se onda vracaju.

Dallas Mavericks-Los-Angeles Clippers 1 1.50

Clippersi su and katastrofa u napadu asistirali su samo 53% od niihovih poena sto ih ucvrstava u zadnjih 5 u ligi,jednostavno nemaju ni prosecnog pleja nemaju ko da hrani DJ jedino sto neko moze uradit u ekipi je Lou Williams i to je pitanje koliko jer ako ga nekrene sut to je kraj za Clipperse sada bez Blejka.

Sinoc opet 2/2 Miami i OKC prosli ako se nevaram 5/6 na stranici samo timova.
By marabog
#77222 Tiket (PSK):

18,5-Rivers A. VISE 1.85
LAC protiv Dallasa koji najlosije u ligi brani PG poziciju,Rivers prakticki ostaje jedini pravi play u Clippersima ozljedama Teodosica i Beverleya.Ove sezone su se vec susreli kada im je dao 19 poena za 25min uz to igrao je Beverley.Razmisljao sam izmedju njega i Jordana kojeg uzeti ali buduci da Clippersi nemaju pravog playa od cijih lopti Jordan ovisi odlucio sam se za Riversa.

14,5-Carroll D. VISE 1.75
Carroll veceras na strasno losu obranu Hawksa kojoj je ove sezone vec utrpao 17 poena jos dok je igrao Rusell i Hollis-Jefferson koji je GTD za veceras kao i Crabbe.Atlanta je 28 sto se tice obrane SF pozicije i u utakmici na velik broj koseva (ova ce definitivno biti) i uz ove izostanke ocekujem da Carroll uzme svoj broj suteva (jos i veci buduci na izostanke) i uz par slobodnih bacanja to prebaci bez puno zajebancije.

Denver - L.A. Lakers Hendikep -4,5 H2 1.85
Denver sa puno problema bez 2 najvaznija igraca (Millsapa i Jokica) i vrolo vjerovatno bez Chandlera docekuje mlade Lakerse koji su ih prije 12 dana doma unistili sa 18 razlike.Denver je bez Millsapa ekipa koja Play-off moze samo sanjati buduci da su od Millsapove ozljede dobili tek raspai Memphis i smjesni Sacramento te upisali uvjerljive poraze od Lakersa,Rocketsa i Jazza.Bez Jokica to izgleda jos losije sto dokazuje da su jedva (1 razlike) dobili Bullse koji su definitivno najgori tim lige dok Lakersima treba pobjeda da prekinu niz od 3 poraza, u ovom mecu vidim idealnu priliku za to.Lakersi su protiv GSW-a zadnji mec odigrali sjajno i doslovno izgubilizbog neiskustva i misim da se polako dizu u formi, po meni tip dana.

15,5-Holiday Jru. VISE 1.85
Holiday zadnjih nekoliko meceva igra na sjajnoj razini izuzev sinocnjeg meca protiv Utaha gdje je ciglario (tezak match up je imao ali nema veze).Veceras cista suprotnost, Portland koji je poznat po katastofalnoj obrani bekovskih pozicija.Ove godine su vec igrali jednom Jrue je utrpao 14 poena ali uz jako los postotak suta (Davis nije igrao a nece ni veceras).Po meni povratak Ronda je + ovom paru buduci da je Jrue sada slobodniji prema kosu i ne mora proigravati i asistirati jer je to sada Rondov zadatak.Dakle ako ne bude ni nekog veceg ciglarenja ovo bi trebalo lagano doci.

Ja cu jos cisto odigrati 1 na Boston cisto da imam radi cega ispratiti tu utakmicu,lp!