Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Miki28
#77670 R. Gobert 14.5 under balkanbet

Vcrs igraju protiv Oklahome mada mislim da Gober i nece nastupiti na ovom mecu ovo sam morao uzeti jer mi ima veliki value ako zaigra.
Odigrao sam pre nekih 45 min pa sam cekao da se otvori tema.
Ovo smatram kao gresku balkanbeta.
Gober se sinoc vratio posle 4 nedelje pauze u mecu sa Was i odigrao 21 min uz ucinak 4 poena, sut 2-4.
Trener Snajder je sinoc izjavio da ce Gober imati ogranicenu minutazu protiv Was oko 20-25 min i tako je i bilo. Sinoc sam uzeo Fejvorsa kao i vecina ovdje ali danas se odlucujem za Gobera zbog odlicne granice. Ovo je priblizna granica Goberu kad je u formi i kad igra punu minutazu a ne u ovakvoj situaciji.
Jednostavno b2b mec posle duge pauze, pa ako zaigra ta minutaza ce biti ista kao i sinoc, oko 20 minuta a ide na Adamsa i Oklahomu u mecu gdje ocekujem manji broj poena.
Povratak posle povrede, b2b mec, limitirani minuti, tezak protivnik, mec na mali broj poena.

Granica koju moram uzeti, neodoljiva je
By Alexey35
#77675 IMate Gobera na istoj granici i u Mozzartu. Aposlutno tip dana, Rudi ima 13 poena u proseku ove sezone za više od 30minuta na terenu, a kao što Miki kaže večeras ili neće nastupiti ili će imati ograničenu minutažu pa je protiv Adamsa bukvalno nemoguće prebaciti sopstveni prosek za mnogo manju minutažu od standardne.
By UcenikBGD
Alexey35 wrote:IMate Gobera na istoj granici i u Mozzartu. Aposlutno tip dana, Rudi ima 13 poena u proseku ove sezone za više od 30minuta na terenu, a kao što Miki kaže večeras ili neće nastupiti ili će imati ograničenu minutažu pa je protiv Adamsa bukvalno nemoguće prebaciti sopstveni prosek za mnogo manju minutažu od standardne.

:o :o :o
Rekao si dve stvari sa kojima se NE MOGU SLOŽITI ama baš nikako!!!
BUKVALNO NEMOGUĆE si rekao za nešto u NBA !!! A u stvari je SVE BUKVALNO MOGUĆE!!!
A polaziš od toga da Gobert neće nastupiti ili će imati ograničenu minutažu! Prvo nije tačno,NASTUPIĆE a drugo: gde imaš zvaničnu informaciju da će imati ograničenu minutažu?? Molio bih da podelite to sa svima ovde! Ovako dovodite u zabludu ljude,da igraju nekoga Under zbog ograničene minutaže a on možda bude igrao sasvim normalno jer je sinoć zbog debelog BO igrao 21minut,i sasvim je odmoran da igra ceo meč,a u NBA se zna da igrač ne igra ako nije 100% spreman!!
Na stranu što i ja mislim da će doći under na 14,5 ali ne koristite izraze NEMOGUĆE je da pređe granicu i restrikcija minuta ako je nema!!!
By YoungBlood
#77679 "Since he didn't play much, hopefully that means he will play on Tuesday vs. the Thunder on the second night of a back-to-back set"......točno to....nigdje ali bas nigdje nema info da ce biti na limitiranoj minutazi a pogotovo da nece igrat, nego bas suprotno
By Alexey35
#77681 Prolistaj malo informacije od sinoć i videćeš da je svaki eminentan sajt objavio da će Gober imati ograničenu i minutažu i to je takđe Kvin Snajder izjavio. Nerealno je da u manje od 24 sata igrač koji izlazi iz povrede prvo ima koja ima ograničenu minutažu, a onda u gostima odigra bez restrikcija. Juta je igrala sinoć u 3, a večeras igra u 2, dakle dva meča u manje od 24h uz putovanje. Koristi malo zdravu logiku.
By UcenikBGD
Alexey35 wrote:Prolistaj malo informacije od sinoć i videćeš da je svaki eminentan sajt objavio da će Gober imati ograničenu i minutažu i to je takđe Kvin Snajder izjavio. Nerealno je da u manje od 24 sata igrač koji izlazi iz povrede prvo ima koja ima ograničenu minutažu, a onda u gostima odigra bez restrikcija. Juta je igrala sinoć u 3, a večeras igra u 2, dakle dva meča u manje od 24h uz putovanje. Koristi malo zdravu logiku.

Pusti ti zdravu logiku u NBA! Mnogo puta su ovde kukali i psovali što ono što je logično skrenulo u nelogično!
Da li imaš kontakt o adresu od tog Kvinija,jer ako krene po zlu,da li će gospodin Snajder da vrati pare ako ne bude limitiran sa minutima??
By DDeRozan
#77684 Pozdrav ljudi, nov sam ovde pa ne zamerite ako pogresim nesto.

Zapala mi je za oko tekma Toronto-Finiks. Finiks juce odigrao jako dobru tekmu protiv svima veoma omiljene File, tako da i danas nesto mislim da ce biti veliki broj poena. Iskreno mislim da ce biti sutersko vece 3 glavna igraca a to su DeRozan, Booker i Warren.

DeMar DeRozan 24,5 +
Znamo da Finiks nije neka odbrambena ekipa na poziciji SG a DeRozan kada hoce moze dati poene kome god hoce. Ovaj pik iskljucivo uzimam jer ako Finiks pruzi partiju kao sinoc nema sanse da utakmica ode u BO.

Devin Booker 24,5 +
Igrac koji moze dati poene sa bilo koje pozicije i kada god hoce, DeRozan nije poznat po odbrani pa ovo predstavlja isto jako dobar tip veceras. Uzece 20+ suteva i ocekujem prolaz na ovoj granici.

TJ Warren 17.5+
Ovo mi je treci tip jer uz Bookera jedini koji moze da iznese utakmicu. Uzima dosta suteva uz dobar procenat, bas igra lik kao zmaj.

Naglasavam, ovo je moje vidjenje jer ocekujem sutersko vece i prolaz ovih igraca. Eto samo da ne bude BO. Granica na poene je 225,5 tako da i to je dovoljan razlog.

Mozzart Kladionica
By LosPollosHermanos
DDeRozan wrote:Pozdrav ljudi, nov sam ovde pa ne zamerite ako pogresim nesto.

Zapala mi je za oko tekma Toronto-Finiks. Finiks juce odigrao jako dobru tekmu protiv svima veoma omiljene File, tako da i danas nesto mislim da ce biti veliki broj poena. Iskreno mislim da ce biti sutersko vece 3 glavna igraca a to su DeRozan, Booker i Warren.

DeMar DeRozan 24,5 +
Znamo da Finiks nije neka odbrambena ekipa na poziciji SG a DeRozan kada hoce moze dati poene kome god hoce. Ovaj pik iskljucivo uzimam jer ako Finiks pruzi partiju kao sinoc nema sanse da utakmica ode u BO.

Devin Booker 24,5 +
Igrac koji moze dati poene sa bilo koje pozicije i kada god hoce, DeRozan nije poznat po odbrani pa ovo predstavlja isto jako dobar tip veceras. Uzece 20+ suteva i ocekujem prolaz na ovoj granici.

TJ Warren 17.5+
Ovo mi je treci tip jer uz Bookera jedini koji moze da iznese utakmicu. Uzima dosta suteva uz dobar procenat, bas igra lik kao zmaj.

Naglasavam, ovo je moje vidjenje jer ocekujem sutersko vece i prolaz ovih igraca. Eto samo da ne bude BO. Granica na poene je 225,5 tako da i to je dovoljan razlog.

Mozzart Kladionica

Pripazi sa Sansima. Umorni su dosta.
Hope you packed your winter gear, Suns. This game will mark the end of a six-game road trip that starts in Minnesota, weaves through Chicago, Detroit, Boston and Philadelphia before stopping, finally, in Toronto, where the Suns will close out a back-to-back set and play their third game in four days. The Raptors will enter this game with a whopping three-day rest advantage and will be in the midst of a one-week homestand.
By DDeRozan
#77688 To jeste i potpuno si u pravu. Ali kao da igraju pod nekim adrenalinom. Odlicno igraju u poslednje vreme bilo da pobedjuju ili gube, mislim pre svega smanjili su utakmice sa BO.