Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By jopa7
#77828 Thompson 22.5 više @1.85 vecina kladionica, PSK/SUPERSPORT

Curry je out za veceras: Stephen Curry (ankle) will not play Wednesday vs. the Hornets i glavne napadacke opcije Warriorsa su Durant i Thompson. Durantu je granica od 26.5 do 28.5 a Klayu vecinom svuda 22.5. Curry je u zadnjih nekoliko utakmica poceo sipati po 30 dok Durant igra nesto slabije barem kad je poenterski dio u pitanju a Klay je dobar.
Klay igra sasvim dobro i u zadnjih 7 utakmica je na prosjeku od 23 poena uz vise od 50% suta. Charlotte prima dosta poena sa pozicije SG, prosjecno nekih 25 poena, a o kvalitetama Thompsona ne treba previse trositi rijeci, ako ga krene trica taj je u stanju 20 u cetvrtini zabiti. Nekoliko zadnjih utakmica Charlottea protiv SG igraca: Waiters 19, DeRozan 30, JR Smith 16, Beal 22, Williams 25, Holiday 27, Hardaway 19.
Obzirom na izostanak Currya ocekujem da upravo on i Durant uzmu vecinu suteva i tako prebaci ovu granicu. Thompson inace uzima nekih 15ak suteva kad su na parketu Curry i Durant, ali bez jednog od njih dvojice on uzima po 19-20 sto je odlicno.
Prosle sezone u dva meca protiv Hornetsa je zabijao 19 i 29.
By manje under
#77845 Odigran triple:
R. Jackson (16,5) - manje - 1,85
Solidna margina na Jacksona, Milwaukee odličan u obrani playa, više će lopta ići na Drummonda i pod koš se spuštati jer su srndaći meki pod obručom. U zadnjih 5 tekmi kontra Bucksa Reggie nije prešao ovu marginu.
D. Cousins (28,5) - više - 1,85
Mislim da ga neće moći zaustaviti večeras, jedino mu Faried može parirati masom, ali umijećem ni slučajno, Denver tanak pod koševima i sve me vuče na over. Dok je bio u Kingsima redovito ih je punio. E da još jedan "mali" plus (ne igra Davis :lol: )
New York vs Memphis (199,5) - manje - 1,55
Mislio sam se da li odigrat Kantera manje ili zbroj i dok sam se mislio Kanteru oborili marginu na 12.5 i 1,70, pa sam uzeo zbroj. Kako se ja dosta vodim statistikom onda ću reć da u zadnjih 8 njihovih mečeva su ovo prešli samo jednom.

Bet Live

Tipovi nisu sto posto sigurni te ih igrate na vlastitu odgovornost!
By holyman
#77846 Antetokounmpo 28.5 +,wwin 1.85

ova sezona mi je jedna od gorih za prognoze sto god igram obratno dodje,pa da probam ovako ,dva puta ove sezone greek freak protiv dcetroita jednom u velikom underu dr put u overu,Igrac koji moze biti najbolji,igrac koji ovu granicu moze prebaciti i vanzemaljcima,decembar je na prosjeku od 36 poena ali prvenstveno igram zato sto mu je danas rodjendan,nek mu je sretan i da natrpa detriot kao bozicnu carapu

PS jel ko primjetio pistonse i njihove gostujuce utakmice 3 poraza pa 3pobjede i tako evo skoro dva mjeseca,a sad su uvezali tri poraza i gostuju baksima ,hmmmm....
By Kyrie94
manje under wrote:Odigran triple:
Solidna margina na Jacksona, Milwaukee odličan u obrani playa, više će lopta ići na Drummonda i pod koš se spuštati jer su srndaći meki pod obručom. U zadnjih 5 tekmi kontra Bucksa Reggie nije prešao ovu marginu.
Mislim da ga neće moći zaustaviti večeras, jedino mu Faried može parirati masom, ali umijećem ni slučajno, Denver tanak pod koševima i sve me vuče na over. Dok je bio u Kingsima redovito ih je punio. E da još jedan "mali" plus (ne igra Davis :lol: )
Mislio sam se da li odigrat Kantera manje ili zbroj i dok sam se mislio Kanteru oborili marginu na 12.5 i 1,70, pa sam uzeo zbroj. Kako se ja dosta vodim statistikom onda ću reć da u zadnjih 8 njihovih mečeva su ovo prešli samo jednom.

Bet Live

Nigdi jos nije potvrdeno da davis nece igrat, zasad je samo upitan
By yoldza
manje under wrote:Odigran triple:

Bet Live

Čisto radi objektivnije analize na regie da mu uopste nije tolika sigurnost ..Ok je to da Bucks brane pg dobro ali ipak mislim da je malo rizicno igrati under igraca koji je u fantasticnoj formi zadnjih 5 lik je 4 puta presao ovu marginu cak je zadnju uzeo 20 lopti protiv SAS i dao 27 poena na njega ce vjerovatno Bledsoa koji i nije bas najbolji u odbrani uzece veceras najmanje 15 suteva sa 40 % suta i kojim slobodnim on prelazi ovo neće biti BO barem.mislim tako... da je under po meni ovde bas rizican ja ako bih ga morao igrati a izbjeći cu ga...igrao bih ga over na 15.5...bradley ce uzeti Bledsoa tako da mislim.da nece imati snage Bradley da forsira u napadu ...Snell ce ili Harisa ili ce ga ante znaci ostaju Regije I drami
By manje under
#77854 @Yoldza
Ja ti uopće ne šljivim to je li netko u formi ili ne, vodim se onim što znam,a to je da on ima problema sa zabijanjem koševa kontra Milwaukeea, a ti ako si nanjušio over imaš ga na dosta mjesta 15,5 i neka zabije 16 i svi smo happy. Inače iz ove utakmice kasnije rokam Drummonda over.
By yoldza
manje under wrote:@Yoldza
Ja ti uopće ne šljivim to je li netko u formi ili ne, vodim se onim što znam,a to je da on ima problema sa zabijanjem koševa kontra Milwaukeea, a ti ako si nanjušio over imaš ga na dosta mjesta 15,5 i neka zabije 16 i svi smo happy. Inače iz ove utakmice kasnije rokam Drummonda over.

Pa nije sinoc decko za mitchela pa ovaj sa skoro punim rosterom Utah ( nine bio Hood i joe J) dao 31 ...match up.je prolazna stvar pogotovo kad je još roster izmenjen ...slazem se za tradiciju i match up ali to kad su timovi isti kroz sezonu ..sad je bledosa tu :) a nije delvaedova...i mislim da forma treba da bude na prvom mjestu kad se tipuje pa tek onda tradicija ili ti match up ali to opet kazem ako se pretpostave iste rotacije i slično...inače volio bih ti da dodje kad si uplatio ali ovo pišem.za ljude koji jos nisu da li taj tip vredi rizika...svako dobro
By LaVine
#77862 A sto mislite koga ce da cuva Middelton :D Valjda je jasno da taj koga on bude cuvao ide u minus ;)
Na drugoj strani u minus ide onaj koga Bradley bude cuvao.
Obojica idu na najboljeg igraca iz protivnicke ekipe, s tim sto Bradley ne moze cuvati grka, a Tobias mu ne moze nista.
Meni su ova dvojica u minusu jer ce imati bas tezak zadatak u odbrani, dok Ante. nema cuvara koji ga moze zaustaviti u Detroitu,Jeste da mu Drummond moze prestavljati problem kod ulaza pod kos, ali je opet dovoljno brz i krakat i sa onim dugim korakom sve to moze izbjeci.Mislim da ce on veceras silovati.
Na drugoj strani jeste nezahvalno igrati Drummonda over jer mu se nikad ne zna kako je raspolozen, ali i njega realno niko ne moze cuvati, jer ce imati dovoljno ofanzivnih skokova,a i mnogo slobodnog prostora kada Midlton bude pravio probleme Jacksonu i Bredliju, kao i grk Tobiasu.Bice tu mnogo prinudjenih odlaganja lopte koje ce morati zavrsavati jer ce vjerovatno svaka biti zicer ili slobodna bacanja koja je popravio.
Last edited by LaVine on 06 Dec 2017, 20:25, edited 1 time in total.