Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By DirkNowitzki
#82514 C. J. McCollum (POR) UNDER 24.5 koef 1.85 Premier kladionica

Veceras najavljeno je da se vraca Lilard, a to znaci i manje suteva za njega. Sinoc odigrao utakmicu koju su dobili u produzetke (igrao je 44 minuta). Forsirao je do maksimum (uzeo 30 suteva), a granicu od 24.5 je prosao u zadnji minut kada je izramnio i donio produzetak (a potom taj kos, promasio sut za pobedu na 3 sekunde do kraja). Veceras totalno druga prica. Cuvar mu je J. R. Smith za koga znamo da je solidan cuvar, izlazi na suteve a zna i da isprati na ulaz. Ocekuje se lagana utakmica Klivlenda, zato sto su Portland umorni od sinoc, i nece biti toliko forsirana glavnih igraca.

Znaci ukratko:
1. Vraca se Lilard, znaci manje suteva za njega.
2. Umoran od sinoc, zato sto je igrao 44 minuta.
3. Solidan cuvar, cuva ga J. R. Smith.
4. Veoma izgledno da ce biti BlowOut.
By Miki28
#82520 K. Leonard 18.5 over ( Balkanbet )

SA gostuje NY, igrali su prije par dana ali Kawai je preskocio taj duel. Idemo ovako, SA ima vcrs i sutra vece mec sa Filadelfijom pa cu probati nemoguce a to je da udjem u glavu Greg Popovica. Ocekujem da vcrs LMA odmori a da Kawai igra i da sutra onda odmori protiv Filadelfije. Vec neko vrijeme se pise da se ocekuje rest day za Oldridza i eto misljenja sam da je to vcrs ali da tako ne bude ima elemenata za Kawaija over. Povecala mu se minutaza i sada igra izmedju 26-30 min, mozda vcrs bude i malo veca jer je imao nekoliko dana pauze ali Kawai je izuzetno agresivan u toj svojoj minutazi ivecinu napada upravo on zavrsava. Na mecu sa Det sam primijetio da mnogo vise napada kos sto bi moglo znaciti da se osjeca odlicno i da nema strah od nove povrede jer je imao 9 FT a u mecevima prije toga svega po 2-3 bacanja. Cuvat ce mu biti L.Tomas a u nekim trenucima ce ga preuzeti i Lee ali i Bizli mada iako su u pitanju solidni defanzivci ( prva 2, 3 i posle godina i godina u Nba i dalje prespava po neki posjed ) ipak je Kawai klasa i taj njegov sut sa poludistance je nemoguce braniti. U slicaju da se ispostavi da ce LMA pauzirati onda ocekujem Kawaija na 30-32 min i uzetih 16-18 suteva uz koje bacanja i smatram da ce biti dovoljno za prolaz.

G. Hill 10.5 over ( soccer )

Iako izbjegavam da igram igrace Sakramenta plus zbog minutaza odlucio sam se danas za Hilla jer mislim da ima elemenata za over. Igraju sa Sarltom, ocekujem neizvjestan mec ali glavni razlog je sto nema Masona a Fox je Q. Trener Sakramenta voli da igra sa 2 pleja, danas ako nema ni Foxa taj 2 plej ce biti Bogdanovic tako da ce lopta biti malo vise u njegovim rukama sto ce omoguciti Hillu da ispali koji sut vise jer on iako igra poziciju PG je vise neki kombo bek, sutira u lijepim procentima trojke, ove sezone je to 45%.
Rendolf ide na Hauarda, tezak mecap a i Bogdan ce na sebi imati Batuma a u nekom momentu vrvt i MKG tako da mi Hill djeluje kao dobra opcija za over.
Jako je tesko predviditi minutazu igraca Sarkamenta ali usled ovakvih desavanja ocekujem Hilla na preko 30 min, mozda i 35+ i uzetih 12-13 suteva od cega ce biti bar 5-6 pokusaja za 3 poena pa uz neko slobodno bacanje ne bi trebalo da bude problema da prebaci ovu granicu, dobar je izvodjac slobodnih bacanja.

Srecno ko prati
Last edited by Miki28 on 02 Jan 2018, 14:54, edited 1 time in total.
By Miki28
#82530 Dobro, decko se nesto zbunio za Warena, nista strasno...
Ja nisam ni citao dalje posle prvog pasusa i Ilasova vrhunski defanzivac. Ja ga cak ne smatram ni dobrim a u Nba svega par vrhunskih defanzivaca ima a Iljasova to sigurno nije...

Jack, Ajzea danas sa klupe krece i on ce sad sa Vejdom imati loptu u svojim rukama u 2 unitu. Vejdu treba lopta u rukama da bi bio koristan a tu je i Korver koji ce ispaliti svoje, tu je i Dzef Grin koji igra iznenadjujuce konstantno. Ne znam, mora se to pogledati vcrs kako ce izgledati iako ce Ajzea vrvt igrati nekih 15-18 min, opet dosta tih minuta ce biti sa Vejdom a ne bih iskljucio ni opciju BO posle nekoliko poraza Klivlenda a onda Vejd nece igrati mnogo u 4/4
By kokodril
#82531 ilyasova je ostao u underu protiv toronta za kojeg nije igrao ibaka, makar boxscor otvorit
gledao sam tu utakmicu i lik nije dobio 2 lopte , ko gluha kuja se vrpoljio ali loptu nije dobio.. nema šanse da ga odigram vipe zbog suigrača nego njega kao bugarina(tćsu) ... lik odigra 3,4 utakmice poenterski odlično i onda dobije 2 lopte u poluvremenu ...
By Jackthetriper16
#82532 Ja sam malo smeo s uma to da krece Thomas i da ce sad drugi unit da se vrti oko njega,i ponela me malo granica,a i match up.Dobro,izbirsacu ga iz ove teme, prekopiracu ga u razmisljanja za neki siri plan,moja greska,malo sam ofrlje sagledao problematiku.Hvala Miki.
By Alexey35
#82536 Ajzea je najavljen od 8 do 12 minuta večeras što bi u principu značilo da će igrati samo u prvom poluvremenu, a s ovom minutažom više deluje da samo žele da ga puste da uđe u ritam igre, a ne da očekuju bog zna šta od njega na ovom meču, ima vremena za to. Blowout s obzirom na sinoćnji napor Portlanda jeste moguća stvar što škodi igranju na Vejda, ali ako bude Lilard igrao, a on je odmoran, onda bi Portland i mogao da izdrži u nekom egalu do četvrte četvrtine. Ako se nešto promeni pa Ajzei najave više minuta, mada teško da će se to desiti, onda bih preskočio Vejda, ovako mi sasvim fino izgleda taj predlog, naročito što Portland užasno brani SG poziciju.
By Giannis Antetokoumpo
#82539 M.Gasol over 17.5 Hrvatska Lutrija 1.85
-Drugdje u hrvatskoj je 19.5. Gasol spada u top 10 centara lige. Iako su problemi u memphisu evidentni,smatram da moze na ovoj granici biti na barem 18-19pts. Match up mu je Jordan koji je dominantan u skoku. M.Gasol je solidan suter. Pogada trice i suteve s poludistance i distance,dobit ce koje slobodno bacanje. Bilo bi cudo da ostane ispod 18pts. Lac je 20/30 po branenju centara i primaju 21pts 51,3% sut. Zadnjih 5 utakmica gasol je na prosjeku 16pts, ima 2/5 overa ako gledamo 17.5 granicu.
Ima dobre brojke protiv LA Clippersa ako gledamo granicu 17.5
Zadnjih nekoliko susreta:
-17,21,20,23,26,21,18
Sorry za kratku analizu pisem s mobitela..
By Jackthetriper16
#82543 J Nurkic 13,5 +soccer,mozart

Clv docekuje Portland koji igra 3 utakmicu u 4 danu,b2b,sinoc jedna tesna utakmica sa Chicagom,starteri su jako istroseni,igraju puno,ali je Jusuf u tim utakmicama igrao 24 i 37min,tako da deluje kao"najodmorniji" Najbitnija stvar za ovaj par je povratak Lilarda,Nurkic ove sezone mnogo poena kupi iz igre sa njim,igraju cesto pik,i onda dobija lako polaganje na tablu ili slobodan bacanja.Lilard je propustio nekoliko meceva i potpuno spreman i odmoran ce uci u ovu utakmicu,smatram da ce sve biti u njegovim rukama,i poeni i ass,a pored njega ocekujem mnogo vecu aktivnost Nurkica,i uposljavanje.Ostali pored potrosenosti,imaju malo teze match upove,postoji bojazan od BO,Clv igra malo brze tako da ocekujem jedan malo brzi tempo utakmice,projektovana na 212 pts Love je Q sto ide u prilog ovom paru zato sto ce Clv izgubiti jednu opciju u napadu, i igraca koji u poslednje vreme igra odlicno i belezi oko 20 pts,pa to onda gura utakmicu u malo veci egal, a s druge strane rasterecuje malo Nurkica u odbranii.Lava ako bude propustio mec najverovatnije menja Tristan koji ove seozne kuburi sa povredama i mnogo malo igra, jeste da vazi za solidnog defanzivca ali je totalno van forme,pa isto kao i Love ako bude igrao mislim da nece toliko praviti problema Nurkicu,od koga ocekujem da zajedno sa Lilardom drze utakmicu u tonusu,dobije svoju uobicajenu minutazu,i oko 14 15 suteva,te predje ovu granicu.