Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

da vidimo prosječnu starost foruma :mrgreen:

6
14%
9
21%
10
23%
12
28%
3
7%
3
7%
By Ko-ometator
#82921 Houston - GSW H2 -4.5 1.85 soccer

Timovi na cijim utakmicama generalno pada dosta poena, pa sam isprva mislio da se igra total over na 229.5. Medjutim kada sam usao vise u analizu under u medjusobnim duelima je 6-2 plus znajuci da Harden ne igra zbog povrede mislim da je total under takodje dobar bet na toj granici. Woriorsi su dobili 11 od 13 medjusobnih duela i poslednjih 6 kao gost u Teksasu. Houston i sa Hardenom generalno nebi bio favorit protiv GSW sa Karijem, Durantulom i Klejom. Tako da hendikep -4.5 na GSW je zicer po meni a i total 229,5 under bi trebalo proci jer bez Hardenovih tridesetak poena ta granica mi izgleda previsoka iako woriorsi mogu ovde sami da izvuku dobar deo tog salda i da se ne igra u Hjustonu cak bi se usudio reci i da je moguc BO
By DirkNowitzki
#82926 T. Ariza (HOU) 13.5 UNDER koef 1.85 kladionica Mozzart

Ariza veceras ima tezak match-up, treba da brine o Durantu. Durant pored toga sto je jedan od najboljih napadaca, tako je i vrlo solidan defanzivac, tako da Ariza nece imati lake poene. Ariza je lik koji 90% vremena na parketu drema po coskovima (u napadu), a ostale 10% se ubacuje kako kazu ameri na Backdoor Pass, ili ulazi kroz zadna vrata (kako to mi kazemo) :D On sam sebi ne ume da stvori poziciju za kos, nego oslanja se na pasove koje mu da Harden ili Paul (veceras Paul, zato sto vec znamo da Hardena nece biti jos 2 nedelje). U vecerasnjoj utakmici, svi znaju da Warriorsi su najvise ranjivi pod kosem, tako da mislim da ce vise lopta ici kod Capeli nego kod ovih ostalih sutera (Ariza, Gordon, Anderson). Ovo je za njega B2B utakmica, a kada ima manje od 24 sata odmora, ima veoma manji prosek broj poena (ove sezone imao je 4 b2b i prosek mu je samo 9.3 poena).

Znaci ukratko:
1. Mora da trci po Duranta (moguce da upadne u problem sa faule)
2. Ima protiv sebi vise nego solidan defanzivac (uvek ce imati ruku na oci kada sutira)
3. Warriorsi su najslabi u reketu, pa vise ce lopta u ruke Capeli nego kod Ariza
4. B2B utakmica, a tada mu je prosek znatno manji (samo 9.3)
By DirkNowitzki
DirkNowitzki wrote:T. Ariza (HOU) 13.5 UNDER koef 1.85 kladionica Mozzart

Ariza veceras ima tezak match-up, treba da brine o Durantu. Durant pored toga sto je jedan od najboljih napadaca, tako je i vrlo solidan defanzivac, tako da Ariza nece imati lake poene. Ariza je lik koji 90% vremena na parketu drema po coskovima (u napadu), a ostale 10% se ubacuje kako kazu ameri na Backdoor Pass, ili ulazi kroz zadna vrata (kako to mi kazemo) :D On sam sebi ne ume da stvori poziciju za kos, nego oslanja se na pasove koje mu da Harden ili Paul (veceras Paul, zato sto vec znamo da Hardena nece biti jos 2 nedelje). U vecerasnjoj utakmici, svi znaju da Warriorsi su najvise ranjivi pod kosem, tako da mislim da ce vise lopta ici kod Capeli nego kod ovih ostalih sutera (Ariza, Gordon, Anderson). Ovo je za njega B2B utakmica, a kada ima manje od 24 sata odmora, ima veoma manji prosek broj poena (ove sezone imao je 4 b2b i prosek mu je samo 9.3 poena).

Znaci ukratko:
1. Mora da trci po Duranta (moguce da upadne u problem sa faule)
2. Ima protiv sebi vise nego solidan defanzivac (uvek ce imati ruku na oci kada sutira)
3. Warriorsi su najslabi u reketu, pa vise ce lopta u ruke Capeli nego kod Ariza
4. B2B utakmica, a tada mu je prosek znatno manji (samo 9.3)

Ariza 14.5 koef 1.9 Sportlife
By Mihailo
#82938 Klay Thompson + 21,5 (Mozzart)
Veceras Golden State igra protiv Houstona.Samo shto je stigla novost da Kevin Durant ne igra veceras i to odma znaci da Thomspon i Curry ima da forsiraju veceras..Chris Paul ce cuvati Currya dok Eric Gordon koj nije neki defanzivac cuvace Thompsona..Zato moj pick za veceras je Klay jer Paul je jedan od najbolji defanzivca u liga zato Curry je rizican da se odigra..

Spored mene mozete svrziti Klay sa Ryan Anderson + koji je isto tako dobar izbor za veceras...
By DirkNowitzki
#82940 Moja analiza za Ariza ne vazi vise, zato sto Durant ne igra. Nije bilo nikakvih najavi da nece igrati, pa zato sam uzeo Ariza manje, ali sada to mislim da nije tako dobar bet. Ajde valjda cu imati srece pa nece proci...
By James_Harden
#82941 Ne znam da li ce Eric Gordon cuvati Kleja, mislim da ce u odbrani da ga cuva Ariza kao sto je juce bio na Fournije, mada opet 21,5 granica bez Duranta je primamljiva za over.
By Jackthetriper16
#82945 C Anthony 18,5-soccer,maxbet

Okc opet u Staplesu,ocekujem malo vecu borbu,i manji broj poena.Klipersi su se povratkom Grifina vratili u kolosek,takodje i Okc u dobroj formi.Mela biram zbog match upa imace zadatak malo tezi da sacuva Grifina,a sto se tice napada Okc ce imati sirok spektar akcija, sad kad su se u napadu pridodali Adams i Ferguson koji trosi malo vise lopti od Robersona, Melo nece morati da forsira toliko neke suteve, i da ce uzeti svoj prosek od 15 suteva.Mislim da ce sut sa distance,tj za 3 pts biti najveca prevaga sto se ovog para tice,nadam se da nece biti mnogo precizniji u odnosu na prvi mec,i da ce ostati na svom proseku od 2 pogodjene trojke ,jer iskreno od neke igre iz spostvene akcije, i suta iz okreta protiv Grifina ne verujem da ce dobiti nesto,vec ce cekati na trojci ili iz ugla uz fintu suta traziti poene.Ocekujem 14 15 suteva,uz 5-6 za tri pts,32 33 min, i 16 17 pts od njega.
By Giannis Antetokoumpo
Mihailo wrote:Klay Thompson + 21,5 (Mozzart)
Veceras Golden State igra protiv Houstona.Samo shto je stigla novost da Kevin Durant ne igra veceras i to odma znaci da Thomspon i Curry ima da forsiraju veceras..Chris Paul ce cuvati Currya dok Eric Gordon koj nije neki defanzivac cuvace Thompsona..Zato moj pick za veceras je Klay jer Paul je jedan od najbolji defanzivca u liga zato Curry je rizican da se odigra..

Spored mene mozete svrziti Klay sa Ryan Anderson + koji je isto tako dobar izbor za veceras...

U hrvatskoj Thompson u Hrvatske lutrije 20.5+ 1.85 must take 4/10 pa kud puklo da puklo
By Jackthetriper16
#82950 B Grifin 23,5+vecina klad,

Docekuje Oklahomu,i tu nema neke filozofije da ce on biti glavna karika napada Klipersa koji njegovim povratkom igraju sve bolje,bitno je to sto je i Teo u igri u odnosu na prvi mec,pa ce mu svoji ass olaksavati poso,i stvaratii malo lakse situacije.Iskreno Okc igra pametno odbranu,dosta rotiraju,skupljaju u reketu,ali ja mislim da ce veceras Grifin u svojoj dvorani uzeti pregrst suteva,mozda i preko 20,na niskom postu svakako ima veliku prednost protiv Mela, a ocekujem da pogodi i koju trojku visak iz nekog popa,jer ume tako da se izvuce iz pika i stvori sebi situaciju za otvoren sut.U prvoj utakmici stao na 17,pts,veceras ocekujem bolju partiju od njega,i bar 25 pts.