Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By DirkNowitzki
#83356 Indiana - Cikago 1 Hen. (-4.5) koef 1.9 kladionica Sportlife

Cikago igra 5-tu utakmicu u 7 dana, ili 3-cu u 4 dana. Sinoc su igrali na zapadu u Dalasu, a veceras gostuju kod Indijane na istoku, i kada putuju gube ekstra jedan sat zbog toga sto idu u drugu vremensku zonu. Znaci imaju manje od 24 sata, odmora. Plus za Indiana veceras se vraca Oladipo (nije jos 100% ali ocekivano je da zaigra). Znaci ovo bi trebalo biti veoma lako, po meni mislim da ce biti BO. Pucajte dok nije pao koef ili nisu digli hendikep. Sto ranije uplatis to bolje...
By DirkNowitzki
#83357 Sakramento - Denver 1 koef. 2.5 ili 1 Hen. (+4.5) (za sigurniju varijantu) koef. 1.85 Sportlife

Denver igra 3-cu utakmicu u 4 dana. Sinoc su igrali kod kuce i dobili Jute, a veceras gostuju u Sakramentu. Sakramento je imao 3 dana odmora, plus nisu imali gostovanje jos od 26.12 kada su bili u LA i igrali protiv Kliperse. Znaci Denver veoma umoran, Sakramento dosta odmoran, sto znaci da jedinica ima i te kako dobar value po meni.
By DirkNowitzki
#83358 J. Tatum (BOS) 15.5 UNDER koef. 1.9 Sportlife

Ovo po meni je ogroman value za manje. Prvi razlog je to sto Tatum je na ovosezonski prosek od 13.9 poena, a granica mu 16 poena. Drugi razlog je sto mu je ovo B2B utakmica i 3-ca utakmica u 4 dana sto znaci da nece bit bas mnogo odmoran. Sinoc je igrao 30 minuta protiv Minesote kod kuci i imao 4 poena, a veceras putuje u Bruklinu. Kod Bostona nema izostanaka, znaci idu kompletni (Hayward ne racunam zato sto je OUT za sezonu, ili bar do plejofa), a sinoc nije igrao M. Morris ali veceras se vraca u tim (Morris has been officially ruled out for Friday's game against the Timberwolves but will play during Saturday's contest against the Nets, Chris Forsberg of ESPN.com reports.)
By Rockets
#83359 Karl Anthony Towns 21.5 under (SuperSport)

B2b utakmica za Minnesotu, sinoc gostovali u Bostonu KAT odigrao 42 minute, prije toga na gostovanju kod Netsa odigrao takodjer 40+ minuta.. uzimajuci jos u obzir let iz Bostona u trajanju od 4 i pol sata moguce je da lagano nastupa odredena doza umora.. danas docekuju doma NOP.. mislim da pored cousinsa i davisa nece moc doc do off skokova i laganih put backova.. ruku na srce KAT puno bolje igra doma nrgo u gostima, razlike je gotovo 4 poena pa doma daje u prosjeku 22 poena.. isto tako kada su b2b utakmice u pitanju KAT je na prosjeku od 16 poena.. u 2 utakmice protiv Pelicansa prosjek mu je 6.5 poena i nekih 20 - 22 minute igre.. danas ocekujem takoder smanjenu minutazu te ga ocekujem na nekih 30 - 35 min max.. opce je poznato da su Pelicansi ocajni obrambeno na vanjskim linijama, perimetar ne brane nikako i mislim da ce danas vise potegnuti Butler i Wiggins koji zasigurno imaju laksi posao od navedenog centra.
By Marsal
DirkNowitzki wrote:J. Tatum (BOS) 15.5 UNDER koef. 1.9 Sportlife

Ovo po meni je ogroman value za manje. Prvi razlog je to sto Tatum je na ovosezonski prosek od 13.9 poena, a granica mu 16 poena. Drugi razlog je sto mu je ovo B2B utakmica i 3-ca utakmica u 4 dana sto znaci da nece bit bas mnogo odmoran. Sinoc je igrao 30 minuta protiv Minesote kod kuci i imao 4 poena, a veceras putuje u Bruklinu. Kod Bostona nema izostanaka, znaci idu kompletni (Hayward ne racunam zato sto je OUT za sezonu, ili bar do plejofa), a sinoc nije igrao M. Morris ali veceras se vraca u tim (Morris has been officially ruled out for Friday's game against the Timberwolves but will play during Saturday's contest against the Nets, Chris Forsberg of ESPN.com reports.)

Gdje je ta grana. Kod mene ima na 14,5 under 1,70
By DirkNowitzki
Marsal wrote:
DirkNowitzki wrote:J. Tatum (BOS) 15.5 UNDER koef. 1.9 Sportlife

Gdje je ta grana. Kod mene ima na 14,5 under 1,70

Sportlife, kladionica u Makedoniji. A u Mozzartu ti je 14.5 koef 1.85.
By DirkNowitzki
#83369 L. James (CLE) 27.5 UNDER koef. 1.85 Mozzart

U klivlend Thomas se oporavio, odigrao fantasticno na svoj debi ulazeci sa klupe i za 19 minuta postigao 17 poena. Sledecu utakmicu je odmarao, pa veceras opet krece u akciju. Isto tako Love ce veceras sigurno nastupiti (Love (ankle) went through practice Friday and is expected to start Saturday's game against the Magic, Cleveland.com reports.). Ostali su svi tu osim Rose koji je rekao da ce se uskoro vratiti, tacnije ovaj mesec, i Shumpert koji pravio operaciju koljena i duze ce biti out. To znaci da James ne mora da sve sam radi, ne mora da bude one man show, nego ima ko da postize poene. On ce dati svoje, znaci bice za njega oko 20-25 poena, ali mislim da je 28 previse. Mislim da ovu utakmicu ici ce na tripl dabl, zato sto ima kome deliti asistencije, ima dosta skorera oko njega (Thomas, Love, Korver, Wade...)
By Jackthetriper16
#83375 J Butler 23,5+mozzart,soccer,

Posle sinocnog poraza od Bostona,skromna partija Butlera,veceras docekuju Pelikanse,ocekujem malo brzu i otvorenojiu utakmicu sa malo vecim brojem poena.Butlera biram zbog match upa,Holidej je nezainteresovan u odbrani,pa mislim da ce Butler to koristiti i da ce biti najaktivniji u napadu.KAT je juce odigrao odlicnu partiju,mislim da ce veceras biti rezervisaniji,i da ce Minesota igrati malo vise spolja,ocekujem oko 18-19 suteva,i 28 29 pts od Butlera.

Justin Holiday 13,5-soccer,

Opet ciglar,juce razbio,vec treca utakmica odlicno odigrana,ja ga veceras opet igram under,mislim da ce i veceras biti na jednocifrenom broju suta,ali sa znatno manjim procentom,b2b utakmica,malo manji broj poena ocekujem od sinocne utakmice,mozda malo manju minutazu za Holideja,i vecu angazovanost visokih igraca,da probaju iz reketa da urade nesto,jer je Indiana bas suplja u reketu.Sve u svemu ako ponovi ono od sinoc svaka cast,ali mislim da je to bio jedan bljesak,i presrecan splet okolnosti,za ovog nekonstantnog sutera.

A Horford 12,5 +maxbet,

Gostuju Bruklinu,juce su odigrali jednu prosecnu utakmicu,i skoro svi ostali u underu,veceras ocekujem malo vece angazovanje ovog coveka,mislim da na ovoj granici ima value,sto se tice reketa Bruklina,onako osrednje ga brane,vratio se Moris pa ce Horford na 5,brzi je i spretniji od Zelera,ima dobar sut sa distance,igrace i na 4,kad Moris ode van,tu takodje ima prednosti da napadne RHJ-a,Bruklin ume kuci dobro da odigra protiv favorita,ne ocekujem BO.Uz 10ak suteva,i neku trojku,mislim da moze do 14-15 pts.
Srecno :)
By Frankestein
#83377 D.Jordan 11,5+

Klipersi veceras docekuju Warriorse koji nisu poznati po dobroj odbrani.D.Green je probable vise prostora za Griffina i Jordana za PnR.Jordanu je dovoljno sest laganih zakucavanja da preskoci ovu granicu bice dosta ofanzivnih skokova i ocekujem Jordana na barem 15pts.

A.Wiggins 17,5+

U posljednje vrijeme Wiggins igra ocajno i ima los sut iz igre pa je zato ova granica pala.Medjutim veceras igraju protiv Pelicansa koji ce vise cuvat Kat-a i Butlera.U medjusobnim omjerima Wiggins je lako prelazio ovu granicu nema ga ko cuvat u Pelikanima omiljena mu je musterija New Orleans i veceras mora popravit svoj sut i da postigne barem 18 poena sto za njega nije nikakav problem.

G.Antetokounmpo 27,5+

Milvokiju je ovo b2b utakmica.Sinoc se nisu osvetili Torontu ali veceras mogu dobro namucit a mozda i dobit Wizardse.Wizardsi su uvjerljivo najtanji na poziciji koju Greek Freak igra tako da nebi trebalo bit problem za njega da preskoci ovu granicu mora jednom da ekplodira i on a veceras je idealna prilika za to.

Granice su iz Premiera