Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Sasa18
#83646 Hristos se rodi i srrecan Bozic svima koji slave
Danas igram Double Miami ot1 i Dallas ot1
Analizu cu ubrzo,ne da mi se pisati sa telefona
By Mihailo
#83647 Dirk Nowitzki 12,5 -

Veceras igraju Dallas i New York.Nowitzki igra u dobru formu i ima 4 od 5 over u zadnjih 5 utakmica.Veceras Porzingis ce pokrivati Dirka zato shto Dirk cesto izlazi i potegne za tricu i sigurno ce mu biti tezije da poentira preko litvanca Porzingisa koji je visok 2.21 cm i 17 godina mladji od Dirka.. Dirk u zadnijh 5 utakmica igra prosecno po 25 minuta i veceras spored mene trebalo bi da ga trener malo vise odmori jer ipak covek ima 39 godina..

Goran Dragic 18,5 -

Dragic je malo vratio svoju poentersku formu ali veceras igraju protiv Utah..Ovu sezonu Dragic je izigrao 1 utakmicu protiv Utah i imao je 18 poena shto je ipak za 1 poen manje od zadadenu granicu..Dragic zadnja 3 meca ide u over i spored mene mislim da ce veceras oladiti sa poentiranjem jer ipak cuvace ga Rubio koji je kakav takav dobar defanzivac..

Hristos se rodi i zeljim vam sretan bozic... :D
By rose01
#83653 -dugo me nije bilo,a i ne pratim nesto posebno u zadnje vrijeme,al ajde nesto sam izanalizirao za dns pa da se isprati

R.Rubio 10,5 manje

Ricky je odlicno usao u sezonu i imao jako dobre brojke,al kako sezona odmice vraca se onaj stari Rubio,popravio je dosta sut izvana(pogotovo tricu)...sudeci po proslom mecu sa Utahom na njemu bi se dns trebali izmjenjivati Dragic i Richardson,a ponekad i Tyler Johnson...tako je proslu tekmu protiv Heata sutirao iz igre 0/5,ocekujem da ga i dns jako dobro zaustave i da ce se Ricky vise opredijeliti za asiste

J.Richardson 15,5 manje

Usao je u finu formu,al Utah je poznata po svojoj obrani i ocekujem da ne puste Richardsona samog na trici gdje je najopasniji...proslu tekmu protiv Utahe ga je Rubio dosta dobro cuvao,kad nije bilo Rubija tu je bio Mitchell i obojica su ga dostojno izolirali...imao je sut iz igre 3/7,gdje je pogodio jednu tricu preko ruke Rubija te jedna kontra gdje je lako zabio...zavrsio je utakmicu sa 8pts.Ocekujem danas kao i uvijek odlicnu obranu Jazzera i Richardsona da ostane ispod ove granice.
By Frankestein
#83658 Ovako sinoc 5/5 ko me je pratio taj je i dobio.Veceras igram ovo pa ko voli nek izvoli

S.Adams 12,5 -

Oklahoma po meni jako interesantna ekipa koja igra kad hoce nekad dobro a nekad zaseru da valja.Veceras putuju u Phoenix kod koga je opsta bolnica ali opet Booker i Chandler ce igrat.Razmisljao sam izmedu Vesa i Stiva al sam ipak uzeo Adamsa.Phoenix igra generalno katastrofalnu odbranu ali po necemu sto se isticu to jest odbrana PnR i branjenje C pozicije.Veceras ce da to rijese gromovi prije vremena BO bi trebo da bude george i anthony su se malo aktivirali dobro sutiraju tako da Adams ne bi trebo da ima vise od 10pts.

H.Barnes 18,5 +

Veceras duel izmedju maverika i kniksa.Mec koji moze otic do kraja neizvesno ili BO jer su to ekipe koje je tesko predvidit.Vecina pominje na forumu Lee-a Porzingisa Nowitzkog recite mi sto ne pominjete ovog lika.Veceras koji nebi trebao imat problema je upravo Barnes.Kniksi su poznati po losoj odbrani SF pozicije i Barnes ako bude u svom ritmu ovo prebacuje do kraja 3/4 i cesto ga igram.

D.Lilard 23,5 +

Veceras u Portland stizu Spursi vidno oslabljeni,da ne duljim ovde sam izabrao Lilarda koji ce da povuce ekipu posto ima najlaksi match-up i ako ne bude ciglario ovo bi trebalo lagano da prodje.Veceras Spursi bez kavaija i parkera radi odmora bice po meni tezak mec i ocekujem Lilarda da preskoci granicu koja trica slobodna bacanja i to je to.

Granice su iz Premiera Ulog 4/10
By LosPollosHermanos
#83660 PHX-OKC - OKC over 112.5.
Gromovi usli u formu. Ovom tekmoc zavrsavaju mini seriju gostovanja od 3 utakmice. U Los Andjelesu dali 133 Lejkersima i 127 Klipersima. Imali su odmor 3 dana, i sa te strane su skroz spremni. Finiks igra revijalne utakmice, ne mogu nista da brane. Rasel , PG i Melo su hot, odlicni procenti u Los Andjelesu , mali Ferguson je igrao sasvim ok, 24 i 11 poena. Nema puno price, kad je BIG 3 raspolozena mogu svakom da ubace 120 , a kamo li 113 Finiksu.
By YoungBlood
#83663 Eh da, kad su raspoloženi a kad nisu onda je to šut 5-20,5-22 itd. A sad ti znaj na koju nogu su se oni ustali.Slazem se da su ulovili konacno neki ritam i da ovima nije neki problem utrpat 113 ali jednostavno s njima nikad neznas i nek jedan zakaze samo a Wes odluči ganjat triple double evo njih lagano u minusu
By toshiba86
Frankestein wrote:Ovako sinoc 5/5 ko me je pratio taj je i dobio.Veceras igram ovo pa ko voli nek izvoli

S.Adams 12,5 -

Oklahoma po meni jako interesantna ekipa koja igra kad hoce nekad dobro a nekad zaseru da valja.Veceras putuju u Phoenix kod koga je opsta bolnica ali opet Booker i Chandler ce igrat.Razmisljao sam izmedu Vesa i Stiva al sam ipak uzeo Adamsa.Phoenix igra generalno katastrofalnu odbranu ali po necemu sto se isticu to jest odbrana PnR i branjenje C pozicije.Veceras ce da to rijese gromovi prije vremena BO bi trebo da bude george i anthony su se malo aktivirali dobro sutiraju tako da Adams ne bi trebo da ima vise od 10pts.

H.Barnes 18,5 +

Veceras duel izmedju maverika i kniksa.Mec koji moze otic do kraja neizvesno ili BO jer su to ekipe koje je tesko predvidit.Vecina pominje na forumu Lee-a Porzingisa Nowitzkog recite mi sto ne pominjete ovog lika.Veceras koji nebi trebao imat problema je upravo Barnes.Kniksi su poznati po losoj odbrani SF pozicije i Barnes ako bude u svom ritmu ovo prebacuje do kraja 3/4 i cesto ga igram.

D.Lilard 23,5 +

Veceras u Portland stizu Spursi vidno oslabljeni,da ne duljim ovde sam izabrao Lilarda koji ce da povuce ekipu posto ima najlaksi match-up i ako ne bude ciglario ovo bi trebalo lagano da prodje.Veceras Spursi bez kavaija i parkera radi odmora bice po meni tezak mec i ocekujem Lilarda da preskoci granicu koja trica slobodna bacanja i to je to.

Granice su iz Premiera Ulog 4/10

Šta misliš za Favorsa under 13.5?
By DirkNowitzki
#83667 Malo kasno pisem ali nisam stigao ranije.

C. Lee (NYK) 13.5 OVER koef 1.85 Mozzart

Veceras igra protiv Dallas koji su jedni od najslabijih ekipa koji brane plejmejker. Poslednju utakmicu koji je Dallas igrao, Chriss Dunn iz Cikaga napunio ih sa 32 poena, pre toga Westbrook se izivljavao, postigao takodje 32 poena i tako dalje. To je tako zato sto plejmejker Dallasa, rookie Dennis Smith Jr. nema pojma sta je to odbrana. Odbrana ga muci jos od koledza, tako da morace ovog leta da posveti vise vremena odbrani. Lee je solidan suter, ima i dobru tricu, ima ulaz... Mali plus je to sto je Porzi u maloj krizi pa nece forsirati puno. Utakmica ce biti tesna zato sto i jedni i drugi su slabi. Mada ovde prednost dajem Dallasu zato sto igraju kod kuce, a kod kuce oni su cvrsta ekipa, i ako gube, tesno gube utakmice.
By Miki28
#83670 Au Dirk, Lee nikad u zivotu ne moze biti PG. Auu brate moj

Lee je SG, SF i ici ce na Barnsa i Metjuza u nekim periodima utakmice.

Jack i Ntlikina su PG NY