Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By burke
#83855 KAT 20,5 više lutrija
Nisam post stavio 100god..malo sam se povukao sa ovih stranica jer nisam imao bas vremena,ali odlucio sam se danas za jedan par koji mi se cini izgledan..trebao bi ga cuvat Crowder koji ga realno ne moze cuvat..a i Cleveland s te pozicije prima najvise koseva..u zadnje 4 utakmice protiv Cavsa je isao over..a i trebalo bi biti vise koseva..sve ide u prilog tome da ode u over..sretno!
By Kyrie94
burke wrote:KAT 20,5 više lutrija
Nisam post stavio 100god..malo sam se povukao sa ovih stranica jer nisam imao bas vremena,ali odlucio sam se danas za jedan par koji mi se cini izgledan..trebao bi ga cuvat Crowder koji ga realno ne moze cuvat..a i Cleveland s te pozicije prima najvise koseva..u zadnje 4 utakmice protiv Cavsa je isao over..a i trebalo bi biti vise koseva..sve ide u prilog tome da ode u over..sretno!

Ja mislim da ga love cuva, ali ako ga crowder cuva to nije neki plus jer on zna odigrat dobru obranu
By Jackthetriper16
#83861 A Wiggins 18,5+vecina klad,

Wigins je bio prvi pik 2014,i bio je deo trejda,iz Klivlenda poslat u Minesotu,i mislim da uvek kad igra protiv njih ima visak motiva,i odlicne brojke.Minesota ove sezone ima jak i konkurentan tim,Butler ce cuvati Lebrona,mislim da ce Wigins imati laksi poso u napadu Smith jeste dobar def,ali Wigins je odlican suter,i mislim da ce veceras biti na visini zadatka.Klivlend generalno igra slabiju odbranu,brzi ritam,ocekujem egal utakmicu,Wiginsa na 18-20 suteva,i na 20+ pts.
By Gurovic15
#83862 G. Antetokounmpo 28.5+
Igrali su 3 januara,u tom mecu nije bilo sa druge strane najboljeg igraca Indiane Oladipa i opet je Grk isao preko 30+ poena...veceras ocekujem mnogo neizvesniju utamicu i da ce svi igrati full minute i naravno mnogo lopti za Grka uz nekoliko slobodnih ocekujem ga ponovo na 30+poena...i cuvena fraza Indiana prima najvise poena sa njegove pozicije itd....

D.Coussins 26.5+
Drumond je pod pitanjem ali i ako zaigra to rebro ce mu sigurno zadati dosta poblema u duelu sa Rodjom,ako ne zaigra msilim da Bobi i Moreland nemogu da zaustave pomenutog
Odigrao sam i NOP pobeda(kvota pala sa 1.5 na 1.4)
E.Gordon 22.5+ prosli mec bio Bradley na njemu pa imao manje suteva,.veceras ocekujem da ispali blize ako ne i preko 20lopti i uz malo srece over za njega
Kladionica Mozzart
By burke
Kyrie94 wrote:
burke wrote:KAT 20,5 više lutrija

Ja mislim da ga love cuva, ali ako ga crowder cuva to nije neki plus jer on zna odigrat dobru obranu

A tko ce cuvat Gibsona onda?Crowder?Mislim da je realnije da Crowder ide na Kat-a,a Love na Gibsona..a i uostalom Crowder kao obrambeni mi nije jedini razlog..
By Master Yoda
#83865 učeniče samo za tebe :D

04:30 L.Williams (24,5) points over 1,85
02:00 A.Wiggins (17,5) points over 1,85
4/10 Supersport

Neću previše duljit. Clippersi poharani ozljedama, sigurno nema Griffina, Beverleyja, Galinarija i Riversa dok je Teodosić upitan ali čak i da zaigra ništa ne bi mijenjao kod ovog tipa. Lou Williams ostaje kao glavni igrač ovih raspadnutih Clippersa, u zadnje je vrijeme u fantastičnoj formi, redovno zabija 25+, nerijetko i 30+. Clippersi dočekuju Atlantu koja je isto tragedija tako da ne očekujem nikakve blowoute nego gustu utakmicu a osobno Williamsa vidim na 30+. Samo za nekakvu statistiku, već su igrali ove sezone u Atlanti, tad je dao 20 poena, ali tu su utakmicu igrali Griffin i Rivers koji su kombinirano dali 44 poena. Netko mora nadoknadit te poene, Williams je idealna osoba za to

Wigginsa od prve sezone igram over protiv Cavsa. Razlog je više nego jasan, Cavsi su ga uzeli na draftu i onda dali kao zamjenu za Lovea. Na ovu granicu Wiggins ima 6/6 overa u karijeri protiv Cavsa, ali treba reć da zadnjih godina nije bilo Butlera u ekipi a on je veliki potrošač lopti. Ako gledamo samo domaće utakmice u 3 sezone onda Wiggins ima nestvaran učinak. Zabijao je 41, 35 i 35 u domaćim utakmicama protiv Cavsa. Granica je stvarno primamljiva, nije u nekoj formi, igra toplo-hladno, ali moram nastavit tradiciju igranja overa protiv Cavsa
By nbaspecialtips
Gurovic15 wrote:G. Antetokounmpo 28.5+
Igrali su 3 januara,u tom mecu nije bilo sa druge strane najboljeg igraca Indiane Oladipa i opet je Grk isao preko 30+ poena...veceras ocekujem mnogo neizvesniju utamicu i da ce svi igrati full minute i naravno mnogo lopti za Grka uz nekoliko slobodnih ocekujem ga ponovo na 30+poena...i cuvena fraza Indiana prima najvise poena sa njegove pozicije itd....

D.Coussins 26.5+
Drumond je pod pitanjem ali i ako zaigra to rebro ce mu sigurno zadati dosta poblema u duelu sa Rodjom,ako ne zaigra msilim da Bobi i Moreland nemogu da zaustave pomenutog
Odigrao sam i NOP pobeda(kvota pala sa 1.5 na 1.4)
E.Gordon 22.5+ prosli mec bio Bradley na njemu pa imao manje suteva,.veceras ocekujem da ispali blize ako ne i preko 20lopti i uz malo srece over za njega
Kladionica Mozzart

Nije prosli mec Bradley bio na njemu... vise je ganjao paula
By majstor kreka
#83924 Markanen 14.5 vise (mozzart, soccer,pinnbet, meridian..)

Kako stoje stvari Mirotic je blizu toga da ne zaigra, ima neki stomacni virus.
To bi trebalo da se odrazi na Markanena, pre svega na njegovu minutazu, do sada je igrao 30ak minuta gore dole, veceras u odsustvu Mirotica bi mozda mogao da odigra i koji minut vise.

U globalu je prilicno nepredvidiv igrac, prilicno oscilira i u broju poena i u broju uzetih suteva ali eto veceras u nekoj trci sutiraj kosarci kakvu redovno nametne Hjuston ocekujem da bi i on mozda mogao malo vise da povuce u napadu.

Dvoumio sam se negde izmedju njega i Dunn-a al reko u tom Hjustonu najbolju odbranu verovatno igra Pol, pa je mozda Markanen bolja opcija, plus na njega vise utice odsustvo Mirotica.

Neki eventualni blowout me malo brine, al valjda ce se drzati Cikago solidno, ako bude tako Markanen bi trebalo da odigra 30 i neki minut pa valjda moze 15 poena da ugura u jednoj brzoj utamici na veci broj poena(220 je prognozirano otp).

Ako slucajno i zaigra Mirotic ne bi trebalo to drasticno da promeni situaciju.