Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By LosPollosHermanos
#84390 CHA-DAL - CHA -6.5

Dalasu je ovo treca utakmica u cetiri dana, naravno b2b. ( i peta u osam dana) Sinoc su igrali sa Orlandom i odma posle toga krecu za Sarlot. Dug put, plus gube sat vremena zbog vremenske zone. Sarlot je imao 4 dana odmora i ulaze maksimalno spremni i odmorni u ovaj mec. U dobroj su formi, 3 pobede na zadnje 4 utakmice, od toga jedna protiv GSW-a. Skroz su kompletni. I Dalas je vezao 3 pobede u gostima, ali ovo igram najvise zbog bas teskog rasporeda i umora Dalasa. Malo je veci hendi, pa ide nekih 2/10 , da je -4.5 bilo bi sigurno 3.5 ili 4/10.
By Bas
#84400 Samo jedan copy paste od 1.12. sto sam napisao kao jednu "analizu" i na kraju točno tako i došla do poluvremena. Margine su povećane, Adams na 13.5, tada zabio 27 i Wessu na 10.5, tada imao 14 asista...a i Oklahoma počela nešto bolje igrati. Danas ponavljam.
Sanjao sam noćas razgovor sa Westbrookom, ne znam možda se stvarno i dogodio. Vako nekako je išao.
Di si brate napaćeni?
-ma evo me, hah, dobro si rekao zbilja jesam napaćen. Tri poraza u nizu, izvan PO, kemija u ekipi za kurac.
Ma razumijem te da, zajebano. Još večeras dočekujete Vukove a zadnje dvije izgubili od njih, 2 i 3 razlike, danas onda 4.
-ma sve je moguće. Ubi me onaj šta cigle baca sa slobodnjaka, ubi me onaj sa jab stepom svojim ali danas brate samo pick and roll. Ne znaju oni to branit. Moj maorski brat će se nazabijati lakih poena.
Znači danas ti asiste a on poene?
- e ma baš to. Već do poluvremena da zadovoljim vas kladioničare a onda kud koji mili moji.
A jel imaš još šta za kazati?
- a volio bih da se onaj moj zove Oscar ali jebiga moram se sa Andreom zadovoljit, e mogao bi on uštopati kanadskog Leonarda.
Ajd hvala Bog te blagoslovio, odi se pripremit za utakmicu.
-aj hvala, ma od ranog jutra biram pregame odjeću. To je bitno.

Kladionica HL, Westbrook asistencije over 8.5 , koef 1.7
Adams poeni over 11.5, koef 1.85
By Miki28
#84411 Dirk Nowitzki 13.5 under ( maxbet )

Da ne pisem sa moba, uzeo sam od LPH analizu i samo je prekopirao:

Dalasu je ovo treca utakmica u cetiri dana, naravno b2b. ( i peta u osam dana) Sinoc su igrali sa Orlandom i odma posle toga krecu za Sarlot. Dug put, plus gube sat vremena zbog vremenske zone. Sarlot je imao 4 dana odmora i ulaze maksimalno spremni i odmorni u ovaj mec. U dobroj su formi, 3 pobede na zadnje 4 utakmice, od toga jedna protiv GSW-a. Skroz su kompletni. I Dalas je vezao 3 pobede u gostima, ali ovo igram najvise zbog bas teskog rasporeda i umora Dalasa.

Dirkenstajn nije vise mladic od 20 ljeta da se moze tako brzo ooraviti iako je u sjajnoj formi. Tu je naravno trener Karlajl koji stiti Dirka koliko god moze pa i od samog sebe tako da ne vjerujem da ce ga forsirati i da ce mu igrati u 4/4. Majstor je majstor ali 3 meca u 4 dana je mnogo i za velikog Njemca, posebno sto je stariji a oporavak kod starijih igraca mnogo teze ide. Uzdam se u los pocetak i los procenat suta Dirka, nekih 8-9 poena.

Igrao je ove sezone u 7 b2b utakmica i ucinak je 9.7 poena uz znacajno losiji procenat suta.

Srecno ko prati
By Jackthetriper16
#84412 T Evans 22,5 +maxbet,

Bivsa ekipa,Memfis dovoljno odmoran docekuje Pelikane koji igraju malo brzu kosarku,nije neka filozofija reci da lose brane spoljne pozicije,Davis je D za veceras,ako on izostane bice jos vece promaje.Evans se pored Gasola istako kao vodja ove ekipe,mislim da veceras ima laksi poso od njega,i da ce nastaviti u dobrom ritmu i biti jedan od glavnih igraca u napadu,odgovara mu NO zato sto moze ulazom da napada ,sto mu je glavno oruzje,mislim da ce uzeti oko 20ak suteva,ocekujem od njega da predje ovu granicu.
By Miki28
#84414 D. Green 12.5 under ( soccer )

KD probable za vcrs, docekuju Klipane. Igrali su bez KD pre neki dan i lagano odradjivanje posla u 2 pol, posebno 3/4. Kari je u fenomenalnoj formi, ne bih se usudio na njega igrati minus danas iako mislim da ce i on doci ali covjek je namjestio ruku, prangija ko nenormalan tako da sam se dvoumio izmedju Kleja i zelenog i izabrao zelenog mada kontam da ce i Klej u minus. Jednostavno danas jos jedna allround partija Greena gdje ce vise razigravati Karija i KD a za sebe uzeti bas kad je sam. Ne ocekujem ga u 4/4 vec da ima rani odmor pa tako nekih 8-9 poena ce sasvim dovoljna biti.

Klipani bi trebali biti bez Grifina, stoji da je out ali i da zaigra to ne mijenja cinjenicu da ce ih GS pomesti sa terena jer nemaju apsolutno nikakav odgovor na allstar igrace GS. Lu je nedovoljan iako je u fenomenalnoj formi
By Toni5
#84418 JrHoliday 16,5 više Supersport

Po mom mišljenju za danas izgledan tip. Davis je službeno GTD, ali najvjerovatnije neće igrati. ''Coach Alvin Gentry said that there is a "good chance" that Anthony Davis (right ankle sprain) won't play Wednesday vs. Memphis.''
U utakmicama ove sezone kad nije bilo Davisa, Holiday je zabijao 11.12. 37 poena protiv Houstona, 6.12. 27 poena protiv Denvera, 4.12. 34 poena protiv GSW, 2.12. 17 poena protiv Portlanda.
Memphis je: 1. od 30 u obrani pozicije SF. Prima 15.7 poena u prosjeku (Moore)
1. od 30 u obrani pozicije C. Prima 18.0 poena u prosjeku (Cousins)
Znači Holiday će imati malo manje teži posao u napadu od ove dvojice što je još jedan razlog za odabrati over.
By JRDanilo
#84427 Prvo bih zelio da vas pozdravim sve, novi sam i ovo dns ce biti moj prvi dan na poslu... :lol: :lol: :lol:
N. Jokic 17.5 Vise (Mozzart kladionice)
Jokic izdominirao proslu utakmicu protiv sampiona i pokazao sta moze. Sad se postavlja pitanje moze li Joker da poveze dvije dobre partije?!

Ja mislim da moze. Atlanta se nalazi na sredini tabele sto se tice primljenih poena sa centarske pozicije, primaju nesto vise od 20 poena po utakmici, dok su na posljedne tri utakmice na 24.3 primljena poena sa pozicije centra... Po ko zna koji put se ponavlja ta prica da je ovo sezona u kojoj Jokic treba sebi da obezbjedi Max ugovor, ali on to na terenu ne pokazuje bas.
Da ne duzim pricu, od Jokica vcrs ocekujem 15+ uzetih suteva i 4-5 bacanja i vjerujem da ce preci zadanu marginu..

Srecno!!
By Miki28
#84434 Jokic svima nama zadaje glavobolje tako da je vecina nas izbacila covjeka iz igre. Jednostavno moze svakom da utrpa 20+ a moze i 5 poena i stvarno ne mozemo znat dal se njemu to vece igra ili ne.
Zadnju je uzeo suteve, forsira pa vrvt ce i vcrs ali mnogo puta smo se izuli na njega i barem u mom slucaju je no bet, gledam ga i uzivam u igrama ali ga ne igram.

Totalno lud igrac za kladjenje