Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By CP3_BG32
#84979 C.Capela i R.Anderson over 14.5 i 9.5 !

Houston gostuje Phoenixu.Brza tekma.Ne volim igrati Andersona od dolaska u Roketske a obozavao sam ga trpati u Pelikanima.Jednostavno se podredio ekipi i to je to.Razlog zasto ih igram overe su izostanci visokih igraca.Nema Bleka nema Nenea...Nema ni Q ...jednostavno Capela nema zamjenu.Rotirat ce se njih dva na visokim pozicijama.Klupa je dosta skracena.Vidim ovo kao izgledne parove.

Sretno ko prati ! :twisted: :twisted: :twisted:
By JRDanilo
#85022 L. James 26.5 over (premier kladionica i vjrv vecina kladionica)

Klivlend je povezao dva poraza i oba sramotna, u kojim su protivnici imali 35+ razlike i svakako da se to Kralju ne svidja. Svi mediji vec bruje o tajmautu na kom je Bron drzao predavanje ostatku ekipe i to ja vidim kao jos jedan plus za ovaj tip. Cavsi gostuju Indijani vcrs i ocigledno ce Bron morati povuci da bi dosli do pobjede. Nece me iznenaditi ako vcrs bude ovo jedna od onih 40+ partija Lebrona, jednostavno takav je trenutak, a granica je i vise nego prihvatljiva..

Srecno!!
By Riff-Rafovac
#85056 Dubl sa istog meca:

Dennis Schroder 20.5 + mozzart ,kao i vecina kladionica

Meni jako zahvalan za tipovanje ove sezone,sto minus ,sto plus.
Sezona 2015/2016 - 14.3 poena u proseku protiv Brukilina kao back up plej.
Sezona 2016/2017 - 22.5 poena u proseku protiv Bruklina,samo je protiv OKC-a imao bolji prosek te sezone,na 3 ili vise odigranih utakmica. BKN - 4
Ove sezone je vec odigrao 3 meceva protiv Bruklina i na proseku je od 20 poena za 31 min i ogroman broj uzetih suteva za to vreme.
Imali su 2 dana pauza,upravo posle 2 dana pauze on pruza i najbolje partije ove sezone,22poena u proseku. Igra toplo hladno na prethnodim meceva,postizuci 19-18-27-14-20 ,2 meca sa po 24 min na parketu. Uzima 17 suteva i vise nego dovoljno da prebaci granicu uz dobre procente,vreme je za jos jednu partiju sa 20+ poena. Bruklin na poslednjih 10 dopusta sa pozicije pleja 25 poena u proseku,a overall su 26. u ligi po branjenju iste. Mec sa velikim brojem poena se ocekuje,Dinwidie kao i bilo ku drugi ko bude tu iz BKN-a ne moze da parira Sruderu,samo da ga posluzi sut i da ubede neku trojku da pogura u over veceras.
Marco Belinelli (left ankle sprain) is questionable for Friday's game vs. the Nets.
Mozda Belineli ne zaigra,sto bi dodatno znacilo ovom tipu.

Spencer Dinwiddie 13.5 plus mozzart kao i vecina
Cudan momak,sakupio je solidnu minutazu nakon izostanaka par igraca,imao je i par znacajnih partija gde je ubacivao, 26,20,31,pa onda sokantnih 2 protiv Detroita u blowout porazu,gde je bio krajnje nezainteresovan za igru 1/5 iz igre.
3 meca ove sezone ,kao backup opcija uglavnom,gledajuci minute,26 min u proseku,i 11 poena u proseku protiv Atlante. Sruder nije los defanzivac,kao sto to i govore brojke gde Atlantu svrstavaju na 9 poziciju po branjenju PG pozicije,sto je sasvim solidno,ali mi se cini da ce na ovom mecu Dinwidie ,koji retko asistira nekome ,vise gledati ka kosu. Ipak postici 26-20-31 protiv Minesote,Bostona i Toronta,nije bas za zanemaravanje. Ima kapaciteta da ubaci i veceras 5-6 suteva uz koje bacanje ,sa svojih 30+ minuta i vise nego dovoljno za prolaz.

Singl :

Jamal Murray 16.5 + mozzart i vecina kladza
Harris G. out ,nema razloga a da ne ispali blizu 20 suteva protiv katastrofalnih Grizlisa na backcourt-u. Jos je i u dobroj formi. Jokic ce se doslovno boriti sa Gasolom,te Murray ce imati vise mesta da pokaze svoj talenat,granica odlicna,u formi je,18.2 prosek na poslednjih 5 gde je igrao i harris. ne moram iznositi koliko Memfis prima sa bekovskih pozicija,kriminalni su.

@Nesretnik ,pokusao si da mi oboris Furnijea manje ,ali eto,sutirajuci 6/15 iz igre nije mogao da prebaci granicu na kojoj sam ga tipovao manje. 1/1
By disan0
#85154 Indiana - Cleveland @ Konačni pobjednik 2 Premier 6/10

Sinoć su Cavsi doživili još jedan debakl jednostavno odbrana nije na nivou , Toronto je imao stvarno odličan protok lopte , šutirali su besprijekorno , trenutno imaju dosta problema na poziciji 5 gdje Love ne može da kontroliše skok protiv teškaša Valanciunas je sinoć pokupio 4-5 skokova odma na početku uz to i 9 poena , to je bilo li-la do kraja prve četvrtine gdje su se držali u egalu zbog LeBrona koji je odigrao besprijekorno i postigao 11 poena . Početkom druge četvrtine su Raptorsi pogadjali sve VanVleet , Powell odigrali besprijekorno , energija je bila nevjerovatno jednostavno su imali veću želju za pobjedom. Sad realno gledano nakon 2 teška poraza zaredom mislim da slijedi pobjeda , Lue je jedna prevara od trenera i sigurno je jedan od najlošijih trenera u ligi , LeBron je sinoć podivljao večeras od njega očekujem da sili od samog početka koga god da stave na njega missmatch je , Wade odmara volio bi da i Thomas odmori jebeno guši igru. Ulog odredite po sebi ja idem sa 6 unita jer sam sinoć -3 na njima pukao.
By Jackthetriper16
#85162 T Gibson 10,5 +maxbet,

Uzimam ga zbog granice i match upa,nesto losije partije su dovele do ovakve granice,ali veceras ocekujem dobru partiju Gibsona na postu protiv Kantera.NY je tanji u reketu,veci fokus odbrane je spolja,tako da ocekujem od Gibsona bar 10 suteva,uz koje bacanje 12 -13 pts sasvim dovoljno.
By disan0
#85169 C.J McCollum under 25,5 points @ Millennium 3/10

Dok je u nekim lokalima 21,5 Millennium ga drži na 25,5 nepotrebno je ovdje pisati puno 21,5 je realna granica a ovo se mora obavezno mora probati jeste da su Pelicansi brza ekipa i bit će run'n'gun meč ali ipak mislim da bi trebao da ide između 19-25 poena , Lillard igra to je potvrđeno tako da ne vidim razlog za ovu granicu .
By Mihailo
#85189 Ryan Anderson 9.50 + ( Povekjeto kladilnici )

Anderson ova sezona e poznat kako igrac koj podobro igra vo gosti nego li doma..Poslednive 4 utakmici nema pominato 9.5 poena a vecer on i Capela se edinstveni podobri PF i C vo timot na Houston.Phoenix se megju najloshite vo ligata za branenje na PF i vecer Anderson ocekuvam lesno da ja pomine granicata od 9.5 so barem 2/3 trojki nekoj vlez pod kosh i po nekoe slobodno frlanje.

Jamal Murray 16.5 + ( Povekjeto kladilnici )

Vecer Denver gi docekuva Memphins na domasen teren..Denes nakaj 18 casot stigna novost deka Gary Harris kje go propusti denesniot mec zaradi licni problemi..Sezonava Murray ima prosek 15.5 na 2 utakmici so Memphins i toa edna od niv e so prisustvo na Harris vo prvata petorka..Vecer od Murray ocekuvam da postigne povekje poeni od prosekot so Memphins i od denesnata granica...
By Jackthetriper16
Jackthetriper16 wrote:T Gibson 10,5 +maxbet,

Uzimam ga zbog granice i match upa,nesto losije partije su dovele do ovakve granice,ali veceras ocekujem dobru partiju Gibsona na postu protiv Kantera.NY je tanji u reketu,veci fokus odbrane je spolja,tako da ocekujem od Gibsona bar 10 suteva,uz koje bacanje 12 -13 pts sasvim dovoljno.

Win.Al totalno sam ofulao projekciju.U 1/4 dok sam gledao mislio sam da ce Gibson da zavrsi sa 2 pts jer je bio totalno out pored Porza,sta se posle desilo neam pojma.
By Alene Oprosti
Jackthetriper16 wrote:
Jackthetriper16 wrote:T Gibson 10,5 +maxbet,

Win.Al totalno sam ofulao projekciju.U 1/4 dok sam gledao mislio sam da ce Gibson da zavrsi sa 2 pts jer je bio totalno out pored Porza,sta se posle desilo neam pojma.

doktor