Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By CP3_BG32
#85344 Kao I jucer idem opet prvi Sa analizom :mrgreen:

B.Griffin over 20.5 Formula kladionica 1.85 !

Smanjena rotacija.Dosta mladji od Z.Boa.Nema restrikciju minuta.Prvi skorer ekipe.Uzima 20+ suteva 5+ trica.Na penale ide vise od 5 puta.Igrali prije dva Dana bilo 121-115 NE ocrlujem bo.Granica nikad manja.

Sretno Ko prati :twisted: :twisted: :twisted:
By miami305
CP3_BG32 wrote:Kao I jucer idem opet prvi Sa analizom :mrgreen:

Smanjena rotacija.Dosta mladji od Z.Boa.Nema restrikciju minuta.Prvi skorer ekipe.Uzima 20+ suteva 5+ trica.Na penale ide vise od 5 puta.Igrali prije dva Dana bilo 121-115 NE ocrlujem bo.Granica nikad manja.

Pritom ce Wiliams imati tezak posao sa Hillom ako ne grijesim. Dobra analiza. :D
By Master Yoda
miami305 wrote:

Pritom ce Wiliams imati tezak posao sa Hillom ako ne grijesim. Dobra analiza. :D

griffin je dobar par, ali ovo šta si napisao je u najmanju ruku pogrešno. kakav hill, 3 puta bolji defanzivni igrači ne mogu ništa williamsu a kamoli će gerijatrija hill nešto moć. lou je u neviđenoj zoni, bez obzira na griffina može opet na 30+ bez ikakvih problema
By Jackthetriper16
miami305 wrote:

Lu Wiliams je mnogo kompleksniji napadac nego sto je Hill def da bi mogo da ga zaustavi,under moze samo ako on hoce da ostane ispod 30,inace u trenutnoj formi,moze da im ubaci lagano preko 30.
By majstor kreka
#85371 Mirotic 16.5 minus (planetwin)

Imam blage traume sa minusom na Mirotica ove sezone al jebes ga. Deluje da je u silaznoj putanji nakon onih sjajnih patrija, pre ove pauze od dva meca, vezao je dve tekme sa po 23 minuta, 11 i 8 poena, ukupno 13 suteva iz igre sto je prilicno malo za njegove dosadasnje standarde.

Sad je malo nezgodno proceniti kakvu ce veceras imati ulogu, imao je neki stomacni virus sta god, cenim da mu nije nista al opet ga ocekujem na dvadesetak minuta sa klupe, 25 max.

Lavin se vraca(odnosno debituje), igrace kazu 20 minuta i to ne utice previse na Mirotica, ali ako nista Valentine(koji je u dobroj formi ako se to moze tako nazvati) ulece na klupu, dakle igrac vise u tom second unit sto kazu, Portis koji je direktna konkurencija Miroticu je takodje tu na klupi, pa ce to valjda da utice na Mirotica da ne udje u onaj svoj silovateljski mod.

Klarkson na 12,5 (u socceru) mi je isto mozda minus, ni njega bas ne volim da igram manje ali minutaza mu je u drasticnom padu, poslednje dve tekme po 14 minuta, 4 i 5 poena, ako nastavi da ima ovakvu ulogu minus deluje realno.
By miami305
Master Yoda wrote:
miami305 wrote:

griffin je dobar par, ali ovo šta si napisao je u najmanju ruku pogrešno. kakav hill, 3 puta bolji defanzivni igrači ne mogu ništa williamsu a kamoli će gerijatrija hill nešto moć. lou je u neviđenoj zoni, bez obzira na griffina može opet na 30+ bez ikakvih problema

Moze biti ali me fascinirao odbranom nad Westbrookom jedne prilike.. :lol:
By Jackthetriper16
#85376 K Kuzma 13,5+maxbet,

Jeste da je u malom padu forme i minutaze,u drugom unitu sa Klarksonom koji trosi lopte,ali mislim da je Dalas pravi protivnik veceras.Na tim visokim pozicijama Kleber ce biti na Lopezu,Novicki na Rendlu,u toj prvoj izmeni Mejri uglavnom menja Novickog,pa bi i Kuzmu trebalo da cuva on,ili Kleber,koji su dosta sporiji od njega,intenzitet utakmice malo brzi,i Dalas i Lejkersi dosta trce,mislim da je tu sansa za Kuzmu mozda ne u tom prvom navratu zato sto je Kleber solidan def pa moze da mu odgovori na eventualne prodore,njega bi mogo da dobija sutevima zato sto bolje brani prostor,ali kad Novicki opet udje u igru,tad ce Kuzma imati sansu za tranziciju i lake poene,jer ce visoko cuvati Novickog koji je u dobroj formi i uzimace dosta suteva spolja,nakon promasaja zbog sporijeg vracanja Novickog ocekujem trcanje Kuzme i lake poene u kontri,a i na postavljen napad moze i ulazom da napadne Novickog koji je sporiji,mislim da ce ovo biti dobra partija Kuzme,uz 13-14 suteva,te da nece biti problema da predje granicu.Ako se u nekom delu meca sastane i sa Powelom,mislim da je i on bolji u odbrani posta,tako da ne bi trebalo ni on da mu bude problem,sto se tice suteva.
By Konta99
#85393 R. Lopez 12,5 vise

Lopeza cesto igram protiv fizicki dosta jakih centara jer chicago nema nikog drugog da ih cuva, i veceras lopez ce imat minutazu preko 35, sto znaci da mu se broj suteva mora poboljsat.
By toshiba86
Jackthetriper16 wrote:K Kuzma 13,5+maxbet,

Jeste da je u malom padu forme i minutaze,u drugom unitu sa Klarksonom koji trosi lopte,ali mislim da je Dalas pravi protivnik veceras.Na tim visokim pozicijama Kleber ce biti na Lopezu,Novicki na Rendlu,u toj prvoj izmeni Mejri uglavnom menja Novickog,pa bi i Kuzmu trebalo da cuva on,ili Kleber,koji su dosta sporiji od njega,intenzitet utakmice malo brzi,i Dalas i Lejkersi dosta trce,mislim da je tu sansa za Kuzmu mozda ne u tom prvom navratu zato sto je Kleber solidan def pa moze da mu odgovori na eventualne prodore,njega bi mogo da dobija sutevima zato sto bolje brani prostor,ali kad Novicki opet udje u igru,tad ce Kuzma imati sansu za tranziciju i lake poene,jer ce visoko cuvati Novickog koji je u dobroj formi i uzimace dosta suteva spolja,nakon promasaja zbog sporijeg vracanja Novickog ocekujem trcanje Kuzme i lake poene u kontri,a i na postavljen napad moze i ulazom da napadne Novickog koji je sporiji,mislim da ce ovo biti dobra partija Kuzme,uz 13-14 suteva,te da nece biti problema da predje granicu.Ako se u nekom delu meca sastane i sa Powelom,mislim da je i on bolji u odbrani posta,tako da ne bi trebalo ni on da mu bude problem,sto se tice suteva.

Šta nije onda i L Ball na 11.5 over isto ok tip?