Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By pennyHardway
#88907 Miki,Yoldza,Jack i ekipa sta mislite da jedno takmicenje odradimo. Singl dana. Svako po jedan par tipuje kvota mora 1.85 biti tad kad ste objavili post, samo iz par kladionica najveci je ok uzimati tipove npr Mozzart,Premier jednu Hrvatsku i jos online Bet365. Upad 10 eura, prvo mjesto 60% nagradnog fonda, drugo 25% i trece 15%. Bio bi nas oko 30 sigurno, ovaj nagradni fond jeste mali ali to je vise eto ko neki bonus jer ovo bi se vise igralo da naplatimo te parove i vidimo ko kolko zna jer ipak 30 dana je fin period i ne moze neki laik pogoditi 22 od 30. Uplate ovi 10 eura i poslije isplate mozemo preko ovi racuna sto imaju ove transfere izmedju igraca, Masteryoda ili Krokodil bi morali samo za lovu odgovorni biti:). Da vidimo vise ko je ko :).
By baja papaja
pennyHardway wrote:Miki,Yoldza,Jack i ekipa sta mislite da jedno takmicenje odradimo. Singl dana. Svako po jedan par tipuje kvota mora 1.85 biti tad kad ste objavili post, samo iz par kladionica najveci je ok uzimati tipove npr Mozzart,Premier jednu Hrvatsku i jos online Bet365. Upad 10 eura, prvo mjesto 60% nagradnog fonda, drugo 25% i trece 15%. Bio bi nas oko 30 sigurno, ovaj nagradni fond jeste mali ali to je vise eto ko neki bonus jer ovo bi se vise igralo da naplatimo te parove i vidimo ko kolko zna jer ipak 30 dana je fin period i ne moze neki laik pogoditi 22 od 30. Uplate ovi 10 eura i poslije isplate mozemo preko ovi racuna sto imaju ove transfere izmedju igraca, Masteryoda ili Krokodil bi morali samo za lovu odgovorni biti:). Da vidimo vise ko je ko :).

Zanimljiva ideja :)
By yoldza
pennyHardway wrote:Miki,Yoldza,Jack i ekipa sta mislite da jedno takmicenje odradimo. Singl dana. Svako po jedan par tipuje kvota mora 1.85 biti tad kad ste objavili post, samo iz par kladionica najveci je ok uzimati tipove npr Mozzart,Premier jednu Hrvatsku i jos online Bet365. Upad 10 eura, prvo mjesto 60% nagradnog fonda, drugo 25% i trece 15%. Bio bi nas oko 30 sigurno, ovaj nagradni fond jeste mali ali to je vise eto ko neki bonus jer ovo bi se vise igralo da naplatimo te parove i vidimo ko kolko zna jer ipak 30 dana je fin period i ne moze neki laik pogoditi 22 od 30. Uplate ovi 10 eura i poslije isplate mozemo preko ovi racuna sto imaju ove transfere izmedju igraca, Masteryoda ili Krokodil bi morali samo za lovu odgovorni biti:). Da vidimo vise ko je ko :).

Ja sam zaaa :D
By kokodril
#88916 imali smo to prije 4 godine , ja sam vodio statistiku
nije problem napravit tablicu, ali onda krene ja sam stavio analizu(?!) a nisam u tablic naravno ako pogodi, pa meni si stavio krivo dao sam 3 para ti stavio 2, pa naravno kad je treći bio 1,15 golden-flamurtari
najjednostavnije je da se odredi 15-20 ljudi koji bi stavili svaki dan po jedan par i tablica sa + -, crveno zeleno , 0 1, pa bi imali po svakoj osobi koliko je uspješna i kolektivno po danu(vodoravno i okomito)
e sad je problem tko će odredit tko su ti jer se uvijek netko nađe pokunjen
By pennyHardway
kokodril wrote:imali smo to prije 4 godine , ja sam vodio statistiku
nije problem napravit tablicu, ali onda krene ja sam stavio analizu(?!) a nisam u tablic naravno ako pogodi, pa meni si stavio krivo dao sam 3 para ti stavio 2, pa naravno kad je treći bio 1,15 golden-flamurtari
najjednostavnije je da se odredi 15-20 ljudi koji bi stavili svaki dan po jedan par i tablica sa + -, crveno zeleno , 0 1, pa bi imali po svakoj osobi koliko je uspješna i kolektivno po danu(vodoravno i okomito)
e sad je problem tko će odredit tko su ti jer se uvijek netko nađe pokunjen

Ne mora analiza, samo je bitno da se ne laze. Ko na nekim forumima kvota 1.65 vec od 11.00 oni u 15.00 postavljaju tip sa kvotom 1.85. Znaci Mozzart,Premier,bet365 i VIDI TI NEKU VASU TAMO NAJJACU PSK,GERMANIA.WWin nemoj jer traze 5 parova nije korektno od tamo uzimati. I ovo je jako jednostavno za voditi evidenciju jer samo po 1 par stavljamo. Dobra zajebancija ce biti ovo jer tu cemo negdje biti vjerujem vecina nas do kraja borba a i mislim da ce dosta nas dobre parove birati tako da ih mozemo i naplatiti. Pare ti prebacimo preko wwina ti poslije isplatu isto tako i cao. Samo subforum za ovo nam otvori i udaramo eto od ponedeljka npr. Ali otvoriti samo za to da se ljudi prijave da vidimo ima li nas bar 20 ali mislim da ce biti bez problema. Ovo ce pomoci svima tako da i ovi sto su malo slabiji bi trebali priljuciti se iako misle da nemaju sanse za pobjedu jer na ovaj nacin ce svaki dan moci imati 3,4 jaka para za odigrati privatno.