Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Pep9
#90042 Probacu da dam neke predloge pomocu mog modela koji je u razvojnoj fazi. Koristite ih sa oprezom.

W. Barton 12.5 +

Moji brojevi ukazuju da ce biti oko 15 pts, sto je value. Mozda je pametnije sacekati vesti o Harrisu, ali ne zelim to da uradim 8-) . Sto se tice neke opsirnije analize, odbrana Oklahome pusta dosta suteva ovoj poziciji. Na dve utakmice ove sezone im je dao 13 i 6 poena gde je ukupno u obe utakmice imao sut za 3 0/12. Svakako da odsustvo Robersona ide u prilog ovom tipu.

A. Wiggins 18.5-

Brojevi govore da ce se njegove brojke vrteti oko 15-16 poena veceras. U odsustvu Bledsoa verujem da ce Teague i Buttler razvaljivati veceras i uzimati vise suteva nego Wiggins, iako licno obozavam Wigginsa, smatram da nije toliko konzistentan igrac.
By burke
#90049 Imam mozda danas dobar tip,ali s obzirom na svoj posao ne stizem nista..osim pogledat rezultate..ovako,imam pitanje za ljude koji imaju malo vise vremena i koji prate u zadnje vrijeme..Walla nema i u njegovom odsutstvu cini mi se da Beal vodi napade jer imao je zadnju tekmu 9 asista,prije toga 5 i 7..jer ako vodi napade i kreira ih ona 4,5 asista i nije puno..ali molio bi neko misljenje od vas ;) hvala
By Jackthetriper16
#90074 D DeRozan 23,5 +maxbet,

Mnogo undera je nanizao,nije da ga sad igram samo zbog toga,pod foru da sad mora da predje,ali mislim da mu vecerasnja utakmica stvarno odgovara kao i odbrana Washingtona.Beal ne igra neku odbranu,jer da bi cuvao DeRozana mora mng blize da igra i agresivnije,Toronto i Washington uglavnom igraju utakmice bez preterane odbrane,sa nekim brzim ritmom,i mislim da pre svega u toj izolaciji koju ce praviti za DeRozana nema igraca koji moze da ga sacuva,bitno je i to sto cesce napada kos,jer povecava sigurnost,a i verovatnocu da mu se prave faulovi,sto je pokazatelj njegove malo agresivnije igre u odnosu na neke utakmice pre,protiv Minesote je iznudio 11 FT,ocekujem i veceras tako neku brojku,uzima tu negde od 18-20 suteva,medjutim mislim da ga i taj los procenat suta za 3pts,uvodi u under.Evidento je da je poceo u poslednjim utakmicama da sutira sve vise za 3pts,nadam se da ce se veceras pomeriti sa broja jedan,i da ce to biti dodatni faktor koji ce prevagnuti da predje preko granice.Washington jeste bez Walla ,al mislim da ne bi trebalo biti neke prevelike razlike,i da ce se odrzati u igri,te vidim DeRozana na 26-27 pts.
By DirkNowitzki
#90084 M. Gasol (MEM) 18.5 UNDER koef. 1.85 Mozzart

Treca utakmica u 4 dana za Gasol. U zadnje vreme ne puca mnogo, sinoc je presao zato sto je ubacio 3 od 5 trojke, a igrao je protiv ekipa koja je jedna od najgorih po branenju centra, Indiana. Veceras druga prica, ide na Drummond koji je imao dan odmora i svez ulazi u utakmicu. Po mom misljenju, max 15-16 poena za Gasola.
By Zobla
DirkNowitzki wrote:M. Gasol (MEM) 18.5 UNDER koef. 1.85 Mozzart

Treca utakmica u 4 dana za Gasol. U zadnje vreme ne puca mnogo, sinoc je presao zato sto je ubacio 3 od 5 trojke, a igrao je protiv ekipa koja je jedna od najgorih po branenju centra, Indiana. Veceras druga prica, ide na Drummond koji je imao dan odmora i svez ulazi u utakmicu. Po mom misljenju, max 15-16 poena za Gasola.

Imate marginu od 20,5 u Maxbetu kvota 1.85 :)
By Frankestein
#90126 DeRozan 23.5 OVER Premier

DeRozan zadnjih 7 meceva nije isao u over zbog losih partija i loseg suta koji mora veceras prestat i vrijeme je da i on proradi veceras ce uzet sigurno preko 20 suteva cesto ide na slobodna bacanja u oba meca protiv Wizardsa ima 33 i 26pts.Ima minutazu usage rate idealan match up i ako ubaci koju trojku ne bi trebalo da mu bude problem da ubaci 24pts.
By Dominator
#90132 23,5 D.DeRozan(TOR) - Over - Premier
Washington je dosta slabiji kako ne igra Wall ali bez obzira na to ocekujem brzu igru i veliki otpor. DeRozanu godi brza i agresivna igra sto veceras i ocekujem da ce biti. U underu je vec 7 utakmica i veceras ocekujem da igra 30+ minuta i ocekujem ga na nekih 28-30 poena. U prvoj utakmici DeRozan je odigrao 37 minuta i ubacio 26 poena uz sut 8/21 i 0/5 trica. U drugom mecu je ubacio 33 poena za 36 minuta. On ove noci ima puno prostora da prebaci ovu granicu i siguran sam da ide preko 25+ poena.
By dexa0704
#90145 M. Gortat 8.5 UNDER MaxBet

-Gubitnom Walla on znacajno izgubio akcije i nije opcija u napadu ... nema ko da ga hrani asistima i sve sto da je off. skok ili tako neki otpadak, bas tanko ...
-Ide na Valanciunasa koji je jak i stamen centar, bice prepreka za GOrtata koji ne izvodi sjajno bacanja

Ne vidim ga nikako sa puno poena, sve i da padnem to ce biti sa njegovim 10-11 poena, a taj rizik prihvatam :)

Srecno :)
By Miki28
#90162 M. Brogdon 12.5. over ( mozzart )

Idu u goste Minesoti, nema Bledsoa tako da je startni PG za vcrs. Bio je povrijedjen i prosli mec protiv File nije forsirao, odigrao 22 min jer su Janis i Midlton odradili svoj dio posla u rutinskoj pobjedi nad Filom bez Embida. Imao je 3 dana pauze da se spremi za ovaj za ovaj mec pa vjerujem da je blizu 100% i da ce igrati standardnu minutazu, oko 35 min. Ide na Teague koji je okej defanzivac ali posto ocekujem u nemom momentu Batlera na Janisu onda ce morati i Brogdon malo vise da forsira. Dobar je suter za 3 poena, dobar sa linije bacanja. Uz uzetih 12+ suteva i koje bacanje mislim da bi trebalo da prebaci ovu granicu