Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Miki28
#90297 M. Turner 14.5 under ( soccer )

Iako je 22 poena prije par dana upravo protiv Hauarda a onda protiv Gasola dao 15 igram ga minus iz nekoliko razloga.
Prvi, nije 100%, ima problema sa koljenom i moguce da propusti ovaj mec.
Drugi, ovaj put je starter sto znaci da se od 1 min nosi sa Hauardom ispod kosa a nije da je imun na faulove.
Treci, kad je u igri Ind cesto vrti pick sa njim i izvlaci se na sut za 3 poena jer Hauard ostaje ukopan unutra i onda je to problem za moj par ali gledao sam malo statisiku i ipak je mnogo problematicniji sut spolja za Tarnera na gostovanju nego kod kuce, sutira trojke nekih 24% u gostima za razliku od kuce. Ove sezone u gostima je samo protiv Majamija pogodio 2 trojke a na ostalim gostovanjima 1 ili nijednu. Tesko da ce ponoviti 4/8 u gostima protiv Hauarda iako ce imati prostora.
Solidan je izvodjac bacanja, 75%.
Oko 3.2 bacanja po mecu u gostima a upravo je protiv Marka presao zahvaljujuci bacanjima, izveo ih je 12 na tom mecu prije 2 dana. Haaurd nije centar koji ce praviti mnogo faulova posebno ne na sutu jer je sjajan bloker i ne nasjeda cesto na fintu suta.

Hauard je u sjajnoj formi, mnogo ga koriste u napadu i bice od starta agresivan i to ce biti problem za Tarnera,ne moze on nikako parirati Dvajtu osim da pravi prekrsaje jer ne vjerujem da ce im trener biti zadoovojan da pusta laka zakucavanja vec da faulira Hauarda i natjera ga da zaradi poene.
By the_glue
#90315 Dvojica igraca za koje vjerujem da ce preci veceras su:
1.Jordan Clarkson 15,5+
Zadnjih 6 utakmica ucinak mu je sledeci 20,17,19,22,29,33 poena i stvarno jedini razlog zbog kojeg veceras nece dati 20 poena je povreda. Od povrede Ball-a ima vece minutazu a i odbrana Nets-a je suplja, u zadnjih 6 utakmica prosjecno prima 110 koseva.
2.Al Horford 13,5+
Atlanta je gubitnicka ekipa, pod kosem poprilicno slabi u zadnjim utakmicama su primili 129 od wizardsa, 123 i 121 od hornetsa, i veceras ne vidim da ce nesto odigrati bolju odbranu protiv celticsa. Hawks-i igraju bez motiva, jedino pojedini igraci ganjaju statistiku. U otvorenoj utakmici nevidim zasto Horford nebi dao 15 tak peona(igra protiv bivse ekipe).
Ima veceras jos dosta igraca u opticaju koje cu dodati nakon analiza sa ovog foruma(D.Mitchel, D.Howard, J.Randle,K.Kuzma).
By Pep9
#90317 Draymond Green 11.5+

Imam ga večeras na 13 pts, prošli put je protiv kingsa šutirao čak 11 puta za tri, pri čemu je zabeležio 14 pts. Ne verujem da će isto toliko noćas pkušavati, ali bi trebalo da prebaci ovu granicu.

D. Collison 12.5+

Imam ga na 15pts, pre samo par dana je dao tačno 13 pts hornetsima i jedva prešao granicu i doneo pare. Igram ga najviše zbog činjenice da hornetsi puštaju u poslednjih par mečeva nešto više šuteva protivničkim plejmejkerima.

E. Moore 12.5+

Prošlu im je dao 12 pts, kada je Roberson igrao. Danas njega nema, imam ga na oko 15pts čak i bez prilagođavanja za povređenog Cousinsa.

Napomene: model je u razvojnoj fazi, tipove koristiti isključivo kao dopuna vašim analizama i tipovima.
By baja papaja
#90331 KCP +11.5 Maxbet @1.9
Vratio se na svojih 30+ minuta, veceras ce se igrati brza kosarka na veliki br poena ( prosli njihov susret bilo je +230). Ocekujem da ce ispaliti 10+ suteva, od toga 5-6 za 3p i nekoliko slobodnjaka sto je dovoljno za 12p.
Imace povoljan matchup, ako Rasel startuje ocekujem da ce Dwin na beka jer je trener govorio da ce probati da ih kombinuje. Sad da li ce Popa cuvati Dwin ili Crabe mislim da je svejedno jer je BKN oducen od odbrane kao ekipa, a LAL skroz lepo deuju u napadu. Takodje ocekujem egal i Popovih 30+ min.
Igrao sam i Klarksona over 15.5, Moora over 12.5, vidim da ljudi ovde gadjaju Howarda i ja sam jutros mislio da ga izudaram, ali doneo je lepih para zadnjih par utakmica pa cu ga preskociti, a i 17.5 mi je nekako mnogo.
Svidja mi se i Bojan Bogdanovic under 12.5 ali to cu jos razmotriti pa cu napisati.
Srecno svima
By baja papaja
baja papaja wrote:KCP +11.5 Maxbet @1.9
Vratio se na svojih 30+ minuta, veceras ce se igrati brza kosarka na veliki br poena ( prosli njihov susret bilo je +230). Ocekujem da ce ispaliti 10+ suteva, od toga 5-6 za 3p i nekoliko slobodnjaka sto je dovoljno za 12p.
Imace povoljan matchup, ako Rasel startuje ocekujem da ce Dwin na beka jer je trener govorio da ce probati da ih kombinuje. Sad da li ce Popa cuvati Dwin ili Crabe mislim da je svejedno jer je BKN oducen od odbrane kao ekipa, a LAL skroz lepo deuju u napadu. Takodje ocekujem egal i Popovih 30+ min.
Igrao sam i Klarksona over 15.5, Moora over 12.5, vidim da ljudi ovde gadjaju Howarda i ja sam jutros mislio da ga izudaram, ali doneo je lepih para zadnjih par utakmica pa cu ga preskociti, a i 17.5 mi je nekako mnogo.
Svidja mi se i Bojan Bogdanovic under 12.5 ali to cu jos razmotriti pa cu napisati.
Srecno svima

edit: Izvinjavam se, ispisao analizu pa krenuo da uplatim, ograniceno na 1000din i ne moze singl. Cekacu neki izostanak pa cu ga vezati vise puta.
By Jackthetriper16
#90395 B Simons 16,5 -maxbet,

Ocekujem malo stegnutiju utakmicu od prethodnih koje je imala Fila,Majama bas usporava tempo,igraju solidnu odbranu,sporu kosarku sa fokusom na reket,sto je glavno mesto gde Ben dolazi do poena.Druga stvar je Richardson koji je dobar def,i mislim da ce mu otezati ulaz,jer je vrlo agresivan i lepo zatvara prostor.Redik se prikljucio,kompletirala se malo ekipa,tako da ce se i sutevi raspodeliti,te vidim Bena u malo pasivnijoj ulozi,sa 13 14 pts.
By under
#90417 Whitesidea under 14,5 marathon @1,90
za sad sam samo ovo odigrao , Miami skoro kompletan, lijepo se nadopunjuju on i Bam , igraju po 25min cca, Phila dobro brani centre, 6/30 su , da igra Embiid konstantno bili bi jos i bolji, obje ekipe znaju odigrat dobru obranu, pa su tako 4. i 6. u ligi, Miami ima jako spor Pace, pa tako da ocekujem ovdje ispod 200 poena, svida mi se i to da iz prve petorke Phile , osim Reddicka, su svi ostali visoki i mogu kupit skokove, pa bi White trebao imat manje OFF skokova iz kojih daje dosta poena, a takoder i racunam na to sto bi Embiid ga mogao napunit PF , pa mozda odigra i manje od 25min , njegova forma 5/10 undera , u overe je isao vs DAL, HOU, BKN i MILW 2X, a to su bas sve ekipe koje lose brane centre, u ovako tvrdoj tekmi, s malo poena, s Embiidom na ledima, s minutazom oko 25min, smatram da vrijedi igrat ovo ...

score - 42/69
By Darko1987
#90423 Image
DeMar DeRozan (TOR) 23,5 OVER @1,85 MOZZART

9 vezanih tekmi ispod svog ovosezonskog prosjeka, sinoć ostao na 23, ja večeras očekujem konačno jedan 30+ meč, ima tu nekoliko razloga za over?!! Vidim mnogi očekuju isto što i ja pa ću samo dodati par rečenica. :roll:

Kao prvo, opšte je poznato da DeMar nije isti igrač kada igra na domaćem ili gostujućem terenu, godinama unazad mnogo bolje brojke u Air Canada Centru, tako je i ove sezone gdje postiže skoro 3 poena po meču više u odnosu na gostovanja (23,3 away -25,7 home).

Portland kao ekipa jako dobro mu leži, nemaju igrača koji bi mogao da mu pravi probleme, kolega @yoldza je izbacio statističke podatke gdje se vidi kako DeMar puni Blazers-e. Ni ove sezone nemaju nekod specijalnog defanzivca,vjerovatno će Turner biti zadužen, u određenom dijelu meča i McCollum, ni jedan nemaju šta tražiti u duelu sa njim. Igrali jedan meč ove sezone DeMar zabio 25 poena uz šut 10/20.

Kladare vide ovaj meč na 210-215 poena što itekako ide u prilog, ja očekujem R&G košarku, mnogo trčanja, to bi moralo odgovarati DeMar-u, takođe očekujem i 10-ak penala. C.J. Miles (knee) is questionable for Friday's game against Portland. C.J. upitan, ako bude out eto još koji minut više u igri za DeRozan-a. Jako važan meč i za jedne i druge, u dobroj su formi oba tima, očekujem gustu i neizvjesnu tekmu što znači maximalna minutaža za startere, a u takvim mečevima DeRozan preuzima odgoovornost na sebe.

Ukratko, očekujem da u igri bude 37-38 minuta, 20-ak šuteva, 7-8 penala, i sa 40% šuta on ide na 24 poena...
By nbaspecialtips
#90427 Evo ovdje moje analize jer ovaj ovu temu cijenim vise od one, bitnija je:

G.Antenkgreopeh [26,5] UNDER 2,5/10 lokalne 27,5-28,5

Since Kid got fired it seems like Giannis is playing a little less- 35 min after that (he usually played around 37). But what makes me take this bet is injury Giannis has- he twisted his ankle in last game and everyone who ever twisted their ankle knows that this cant just go away in a single day, so i think it will bother him tonight and that he wont be able to go hard to the rim. This is what he said:

Giannis Antetokounmpo said he twisted his ankle pretty badly on Thursday.
He was having trouble putting weight on it after the game and had a limp. The Bucks are almost certainly going to be missing Malcolm Brogdon (quad tendon), but they will get Jabari Parker (knee) back and hopefully Eric Bledsoe (ankle) will be OK. This stings even worse because the Bucks were down big late.

Also, Parker is coming back and that might be one more plus for this bet because Parker should play 15 or more minutes tonight and he could influance Giannis's usage rate. Bledsoe is confirmed to play tonight. Also, Knicks play decent defense so that is a plus- game is predicted to be around 205 points so that isnt too much. Giannis will have Porzi as match up- that shouldnt be easy- it is hard to hiit those jump shots above 2,20m man with his hands up.

Boston [106,0] UNDER 2,5/10 (bet365@1,83) Celtics

Same analysis as as last time- Boston is most ineffective offense without Irving while they are also the slowest team in the league...

A.Davis [29,5] UNDER 2,5/10 (bet365@1,83)

Since Cousins got injured people were expecting from Davis to explode and go 30+ in every game untill end of season... and that isnt what happened- at least not in first 2 games. When Cousins was healthy Pelicans could have used Davis and Cousins on C and every time in the game one of those 2 were on the floor but now without Cousins and with Ajinca being injured, Pelicans are left with only one center- and that is Davis. None of other players is 6ft9" and over 220 pounds, so no one can be a real center, even in small ball they look "smaller". So surely, Davis will spend all his minutes tonight on C- and that should be really good for this bet because this means he isnt included in game too much- he is in the post and doesnt have ball in his hands very often, so less chances for shots and points. I remember when he was moved from PF to C before Cousins came (in last season)- his usage rate drasticly dropped down and he was averaging like 6-7 points less after that- and he said then that he was ok with that because it looked like that is helping the team. His match up is Adams who is a good defensive player, can box out well and stop offensive rebounds- truth to be told: no one can limit Davis, but Adams can surely make it harder for Davis. OKC played well defensive overall, now with Roberson being injured their defense on 1-3 seems too be much worse so that might be a plus for Holiday who shoud have an easier time than Davis and he should score a little more. Davis averages 27,5 points at home this season and 25,2 points in away games (nice difference). Pelicans have game today, tomorrow and on monday, so I dont think they will let Davis play 40 min in all of these 3.