Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Pep9
#90602 T. Young 11.5+

Ovo sam nasao u Maxbetu na 1.90. E sad, prema modelu on je veceras 13-14 poena. Proslu utakmicu protiv file je ubacio 15 i to sa sutom za 3 1/5. Sinoc je odigrao manje minuta od proseka, verujem da to veceras nece biti slucaj. Dodatno, fila poslednjih pet utakmica pusta nesto vise suteva njegovoj poziciji.

Napomene: model je u razvojnoj fazi, tipove koristiti isključivo kao dopuna vašim analizama i tipovima.
By prlito
#90611 LeBron James over 26,5 (1.85) premier

Kevin Love drugi strijelac Cavsa je out sto ide u korist kralju, u slicnim situacijama je znao preci ovu granicu lagano. Cavsi su na 3. poziciji istoka i vrijeme da se trgnu i daju vise, sto ovisi uvelike o kralju i njegovom doprinosu pogotovo kako nema Love, a ni Irvinga ove sezone, sve je palo takoreci na njemu. Rocketsi su gledajuci defanzivno prosjecna ekipa, sto znaci da James nebi smio imati otpor kao sto bi to bio slucaj sa puno jacim momcadima u defanzivi, a ove sezone je vec u Houstonu kralj ubacio 33 kosa, sada se igra na domacem parketu. Plus Ariza je out i Gordon upitan veceras.
By DirkNowitzki
#90614 A. Davis (NOP) 29.5 UNDER koef. 1.85 Mozzart

Po meni, mislim da je ovo mnogo za veceras. Veceras igra B2B, a ovu sezonu je igrao 5 B2B i prosek mu je 22.6. Protiv Vukova igrao vec 3 puta ove sezone gde su sve 3 utakmice dobili Vukovi, a Davis je postignuo 24, 17 i 16 poena (u sva 3 meca igrao i Rodjo, ali danas znamo da on ne igra). Sinoc utrpao 43 poena protiv Adamsa iz Oklahome, a to je zato sto Davis ima solidan sut sa poludistance, a i za trica, a Adams ne zeli da mnogo izlazi iz reketa nego zeli da ceka pod obruc, pa zato i centri koji imaju sut trpaju protiv njega. (Jokic 29 (2 trice), Embiid 27 (3 trice), a kod Townsa je obrnuto. Njega pune centri koje su snazniji od njega i koji vole da se guraju sa ledja,a one koji imaju suta, zna da ih isprati na sut, zato sto on nije takav centar koji non stop drema u reketu.

Dace on oko dvadesetak, ali mislim da nece ici preko 30.
By baja papaja
#90618 U maxbetu 30.5 dejvis na istu kvotu.

Ja cu danas ponovo Oubrea +11.5, mocart.
Ista stvar kao i pre par dana, igrace oko 25 min, uzece 10ak suteva od toga 3-4 za 3p, mozda i neko slobodno. Jednostavno vreme je da krene da upada u kos ta njegova lopta. Kao i protiv Toronta, ovde ocekujem utakmicu na veliki br poena gde ce imati prostora iz 2nd unit da prebaci ovu marginu. U poslednjih 5 utakmica samo jednom je presao ovu marginu, protiv Orlanda ove sezone je na proseku od 13p u 2 utakmice.

Drugi tip mi je Fox +14.5 Maxbet @ 1.85
Jako brz igrac, ima eksplozivan prvi korak, dobar ulaz. Lopta je cesto kod njega i voli da se zalece na kos. Cuvar ce mu biti Smit jr koji nece moci da ga isprati u odbrani, a kada mu bude pobegao u reket centri dalasa ce ga tesko spreciti da postigne poen. Imace 15ak suteva, ocekujem i neko extra bacanje veceras za njega sto ce biti dovoljno za prolaz.

Towns -20.5 Maxbet @1.85
Mislim da ce Vulvsi veceras vise ici preko spoljne linije na kos. Tu ne mogu da se odlucim ni za jednog igraca u over pa sam uzeo KAT under. Uzima malo broj suteva za igraca njegovog kalibra, protiv Milvokija je prebacio jer je imao odlican procenat (10-13) sto veceras nece ponoviti. Svi ce imati povoljniji matchup od njega i nece biti potrebe da se spusta lopta. Takodje ocekujem BO jer je NOP desetkovan povredom rodjaka, Mirotic ce debitovati ali to nece uticati mnogo na ishod meca. Takodje NOP su sinoc uzeli pobedu u Oklahomi i svi glavni igraci u igrali 35+ minuta tako da ce i umor biti jedan od faktora za slabiji otpor Minesoti veceras.
Srecno svima.
Last edited by baja papaja on 03 Feb 2018, 18:20, edited 1 time in total.
By DirkNowitzki
baja papaja wrote:U maxbetu 30.5 dejvis na istu kvotu.

Odlicno, ali ja u Makedoniji imam samo Mozzart, ZlatnaKopacka, Sportlife, i neznam dali Marbet i BetBox imaju ponuda za igrace.
By Kazan23
#90623 Embiid 21,5+

Jako visoka grana za jednog centra koji je sklon ozljedama i ocigledno nema snage odigrat dvije utakmice u dva dana unatoc svim suplementima s cim se sopa i tvoja prva 40+ komsinica.. prosli put je trebao odigrat svoj prvi famozni b2b i to sam itekako iskoristio iako momcina nije zaigrao.. svi mi to na forumu kao i ona pjevacica rihana znamo da on nije sposoban odigrat pa makar nasuprot njega stoje dva takodje mlada centra sin sabonis i crni reper turner, koji ce ga veceras morat cuvat i zapitat se jesu pogrijesili profesiju.. mozda na ovaj tip ne gledam objektivno vec subjektivno jer smo isti i u visini i u kilazi, i znam sta je bit dominantan kad sam u dresu jugoplastike harao terenima diljem balkana.. to ti je bilo otprilike uzmes loptu i onda zabijes kos jer te niko od suparnicke ekipe ne moze drzat osim da napravi faul, i to bude faul kos il dva bacanja koja bacas tijekom cijele tekme.. a mali ih zna pogodit itekako.. da ne duzim ocekujem od ovog malca tesko b2b preseravanje i zakucavanje za srce navedenoj pjevacici :evil:
By Surda84
#90632 Pozdrav svima!
Nov sam ovde ali evo jedan po meni dobar tip:
Jeff Teague +11,5
Sastaju se Minesota I New Orleans.Svi znamo da New Orleans bolje brani pozicije 4 I 5 od spoljnih pozicija,bez obzira sto sada nemaju Rodju u timu.Dvoumio sam se da li Butler ili Teague pa sam se odlucio za ovog drugog jer mu je granica dosta niza od Butlerove a New Orleans sa pozicije koju pokriva Teague prima dosta poena,tacnije cak 24,6.Mislim da ovih 11,5 nece biti problem za Teague-a.
Srecno svima.
By Surda84
Surda84 wrote:Pozdrav svima!
Nov sam ovde ali evo jedan po meni dobar tip:
Jeff Teague +11,5
Sastaju se Minesota I New Orleans.Svi znamo da New Orleans bolje brani pozicije 4 I 5 od spoljnih pozicija,bez obzira sto sada nemaju Rodju u timu.Dvoumio sam se da li Butler ili Teague pa sam se odlucio za ovog drugog jer mu je granica dosta niza od Butlerove a New Orleans sa pozicije koju pokriva Teague prima dosta poena,tacnije cak 24,6.Mislim da ovih 11,5 nece biti problem za Teague-a.
Srecno svima.

Kladionica Soccer