Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Pep9
#90810 J. Nurkic 14.5- Maxbet

Druga utakmica na strani, posle Toronta gde je zabelezio 20pts. Model kaze 10 pts sto mi ima value. Ide na Horforda valjda sto je skroz okej za ovaj tip.

T. Prince 11.5+ Maxbet

U prosle dve utakmice je NYK dao 13 i 17 poena.. Sa njim se nikad ne zna, proslu je dao Bostonu 31, a pre toga 0 poena i tako u nedogled. Ako bude na svom nivou, prema modelu ga ocekujem na 14-15 pts.

Napomene: model je u razvojnoj fazi, tipove koristiti isključivo kao dopuna vašim analizama i tipovima.
Last edited by Pep9 on 04 Feb 2018, 13:39, edited 1 time in total.
By Riff-Rafovac
#90811 Medjusobno sam vezivao sa meca Finiks i Sarlot,mislim da je ovo mec sa dosta poena i sa veoma brzim ritmom,posto obe ekipe forsiraju brzi tempo.

Devin Booker 22.5 over @ maxbet

Jrue 19,Oladipo 35 i Lance 15,Bazemore 25 i Belineli 22,Oladipo 25 i Lance 10,Bazemore 26 i Belineli 6.

Ovo su par poslednjih meceva kako prima Sarlot sa SG pozicije,ponajvise ''zahvaljujuci'' Batumu i Lembu.
Buker je izuzetan sharpshooter ,buducnost NBA lige i nadam se da ce uspeti i neki bolji tim da predje i da konkurise za titulu u buducnosti,ali polako.
Muci se Buker u poslednje vreme,Juta,Dalas,Niksi,Hjuston,Indijana i Milvoki,osim Hjustona i mozda Indijane,svi ostali dobro brane njegovu poziciju i vrteo se od 15 do 19 poena. Veceas druga prica,Howard ne izlazi na bekove u pick igri,te Buker svaki pick koji bude igrao ,imace relativno otvorenu poziciju za sut. Ocekujem od njega da ispali 20-tak suteva,sve osim toga u ovom timu Finiksa je iznenadjenje.

Josh Jackson 13.5 over @ mozzart
Josh ima solidan sut koji ga sluzi u poslednje vreme i belezi 16 poena u proseku na poslednjih 5 ,jedan mec je imao 3 poena i 0/13 iz igre. Krece iz drugog unita i veceras ce udariti na drugu postavu Sarlota koja je podjednako losa u branjenju niskog krila kao i MKG . Sutira 14-15 puta po mecu,veceras nema ni Chrisa ,bice ponovo Josh na blizu 30 minuta i u tom slucaju ga ocekujem na 17-18 poena veceras,jer su kao i na SG pozicije,tanki i na SF poziciji igraci Sarlota.
Nicolas Batum 13.5 over @ mozzart
Podiglo se samopouzdanje Nikolasu,poceo je vise da forsira sut i da trosi loptu. 31,10(triple double),22,9(miami),19 . Siguran sam da bi i u mecu protiv Atlante gde je imao 10 poena dogurao do 17-18 poena da je sutirao u drugom poluvremenu. Odlicno se izvlaci i sjajno prati pick igru Kembe i Howarda i u vecini slucajeva ostaje sam u korneru ili na desnih 45 stepeni odakle pogadja najvise. Uzimam ga sto zbog forme,sto zbog toga sto na poslednjih 10 meceva ,Finiks dopusta 35 poena u proseku sa SG pozicije,pa Mega ne dopusta toliko kao sto dopusta Finiks sa bekovske pozicije.

Singlovi : 14/23
Dubl : 1/1
Last edited by Riff-Rafovac on 04 Feb 2018, 14:00, edited 2 times in total.
By jopa7
#90812 K.Walker 24.5 više supersport/germania/vecina kladionica
Veceras se sastaju Phoenix i Charlotte, a uvijek kad igra Phoenix mozemo ocekivati velik broj koseva obzirom na njihov stil igre. Granica na poene je 219.5, a kad je Phoenix u pitanju oni su zadnju utakmicu od Utah primili 127 poena, dok s druge strane igraci Charlotte zadnje dvije zabijaju 133 i 123 sto je stvarno puno.
Kemba je u te zadnje dvije odlicno raspolozen i zabijao je 41 i 38 uz odlicne postotke suta, 50 i 60%, od cega za tri poena 9-13 (69%) i 5-12 (41%). Uz to je imao i dobar broj slobodnih, 5-7 i 14-14.
Phoenix je najlosija obrambena ekipa i primaju 112 poena po mecu, a s pozicije playa dopustaju 24 poena, a Charlotte prosjecno zabija pristojnih 106 po utakmici.
Znaci ocekujem jednu brzu kosarku na obje strane i obzirom da je Kemba u dobroj formi biram njega za ovaj susret jer svi znamo kakva je obrana Phoenixa i da mozemo ocekivati stvarno velik broj poena ovdje. Osim sto je u zadnje dvije utakmice odlican, on u 4 od zadnjih 5 prelazi ovu granicu. Redom je ubacivao: 29, 30, 23, 38 i 41 uz prosjecno 20 suteva po utakmici, dok je ovu kad je ostao na 23 poena uzeo "samo" 15 suteva.
Uz sve ovo Charlotte jos ima sanse za ulazak u PO i 8. poziciju pa je i to sigurno jedan dodatan motiv Kembi i ekipi da odigraju dobru utakmicu.
By Kazan23
#90822 naduvan i mamuran uspio sam iskombinirati jedan double s tekme knicksa i atlante.. kladara je psk, u ostalima su nesto vece grane pa ga igram odmah da nebi i ovi digli granice

Porzingis 21,5+
nije bas u nekoj bajnoj formi ali mislim da se polako vraca na staro.. zadnje dvije tekme je zabijao 16 i 17 ali je ipak igrao s puno jacim ekipama za razliku od ove vecerasnje u kojoj mi se jedino svidja momak kojeg cu takodjer staviti na ovaj tiket.. vec su dvaputa igrali i porzi im je zabio 30 doma i 28 u gostima, a to je bilo dok je atlanta jos i donekle htjela igrat obranu.. mislim da zeli natrpati atlantu sto zbog zadnje dvije slabije patije, sto zbog toga sto igraju u 5 popodne po latijskom vremenu pa zna da ga ovu tekmu gleda i stara baka na novom ogromnom tv koji joj je upravo najdrazi unuk poslao iz amerke.. pokazat ce on i atlanti i baki i zabiti bar 30tak poena..

Prince 11,5+

ludi princ mi je bas simpatican momak.. mislim da je lud ko puska, a to pokazuje i podatak da je prezadnju utekmicu opucao dvije lopte i zabio punih 0 poena, dok je zadnju protiv bostona imao sut 9/17 i 8/8 bacanja te ukupno zabio 31 poen.. mislim da mu je pun kurac i atlante i crnog svabe i sigurno se nada da ce vec u ovom prelaznom roku otici u neki normalniji klub, a za to se mora dokazati.. ocekujem da ce u narednim utakmicama biti maksimalno orijentiran na kos, a veceras igra protiv knicksa koji su medju losijima po obrani sf pozicije.. ove godine im je zabijao 13 doma i 17 u gostima tako da i veceras ocekujem odlicnu partiju od ludog momka, a di ces bolje mjesto za pokazivanje od madison square gardena..
By Miki28
#90824 A. Crabbe 13.5 under ( mozzart )

Po meni promasena granica za 2 poena. Bruklin docekuje Milvoki, ide na Snella koji je solidan defanzivac, isprati svog igraca.
Crabbe je klasican suter, ako ga krene dzaba sve ali mislim da mu Snell moze otezati posao.
DLo je poceo da trosi mnogo vise lopti, pun je samopouzdanja i trener hoce da isproma oombo Dinwiddie-Russell da vidi da li mogu da funkcionisu zajedno.
Vratio se LeVert, duboka rotacija kod trenera Bruklina pa ocekujem Crabbe-a na 25 min i uzetih 10 suteva, vecinu za 3 poena ali uzdam se u Snella i u promasaje Crabbe. 9-10 poena ce odraditi posao
By Miki28
#90826 M. Gasol 19.5 under ( soccer )

Memfis gostuje Torontu. Toronto kaznena ekspedicija kod kuce, 20-4 skor kuci dok Memfis 5-18 u gostima. Gasol je u zadnja 2 meca pokazao nesto malo volje protiv Indijane i Detroita, dao 23 i 18 poena, bila su 2 egal meca ali mislim da ovo vcrs Toronto zavrsava u 3/4 i da Gasola necemo gledat na terenu u 4/4.
Jeste da ide na Jonasa koji cedto ispada glup u odbrani ali mislim da ce ga Jonas, Ibaka, Poeltl koliko toliko usporiti ima ostali igraci Toronta odraditi posao u napadu. Toronto je po mom misljenju trenutno najdublja ekipa, opste iznenadjenje za mene a vjerujem i za sve ali trener Kejsi ove sezone je promijenio svoju filozofiju i rasirio rotaciju i igraci su pozitivno reagovali na to, rasteretio je Derozana i Lowry koji ranijih sezona odigraju odlican reg dio sezone a onda stigne umor u PO. Derozan je usao u formu, ocekujem da nastavi da zatrpava kos protivnika uz ostale saigrace i da rijese pitanje pobjednika prije 4/4.
Memfis se polako kompletira, vracaju se neki igraci a mislim i da je kod Gasola voljni momenat problem jer Konli je out, Evans ce biti trejdovan a Memfis daleko od PO i moguce da i on ceka da ga uprava trejduje.
Nisu neki posebni razlozi, vise idem na razliku u kvalitetu i na osjecaj nego na neke podatke ali mislim da Mark ostaje na 14-15 poena
By 19bruno98
Kazan23 wrote:naduvan i mamuran uspio sam iskombinirati jedan double s tekme knicksa i atlante.. kladara je psk, u ostalima su nesto vece grane pa ga igram odmah da nebi i ovi digli granice

Porzingis 21,5+
nije bas u nekoj bajnoj formi ali mislim da se polako vraca na staro.. zadnje dvije tekme je zabijao 16 i 17 ali je ipak igrao s puno jacim ekipama za razliku od ove vecerasnje u kojoj mi se jedino svidja momak kojeg cu takodjer staviti na ovaj tiket.. vec su dvaputa igrali i porzi im je zabio 30 doma i 28 u gostima, a to je bilo dok je atlanta jos i donekle htjela igrat obranu.. mislim da zeli natrpati atlantu sto zbog zadnje dvije slabije patije, sto zbog toga sto igraju u 5 popodne po latijskom vremenu pa zna da ga ovu tekmu gleda i stara baka na novom ogromnom tv koji joj je upravo najdrazi unuk poslao iz amerke.. pokazat ce on i atlanti i baki i zabiti bar 30tak poena..

Prince 11,5+

ludi princ mi je bas simpatican momak.. mislim da je lud ko puska, a to pokazuje i podatak da je prezadnju utekmicu opucao dvije lopte i zabio punih 0 poena, dok je zadnju protiv bostona imao sut 9/17 i 8/8 bacanja te ukupno zabio 31 poen.. mislim da mu je pun kurac i atlante i crnog svabe i sigurno se nada da ce vec u ovom prelaznom roku otici u neki normalniji klub, a za to se mora dokazati.. ocekujem da ce u narednim utakmicama biti maksimalno orijentiran na kos, a veceras igra protiv knicksa koji su medju losijima po obrani sf pozicije.. ove godine im je zabijao 13 doma i 17 u gostima tako da i veceras ocekujem odlicnu partiju od ludog momka, a di ces bolje mjesto za pokazivanje od madison square gardena..

Hahaha dobar argument ovaj za baku hahah, ko zna, lako moguce
By Miki28
#90856 K. Middleton 20.5 under ( maxbet )

Jako drag igrac za igru, cesto ispostuje ali uglavnom na + ali sad ga igram -. Dzabari se vratio, igrace i danas oko 15 min i u tih 15 min makasimalno forsira sto je i normalno jer je u pitanju veliki talenat, da nije bilo prokletih povreda vec bi bio allstar. Nego da se vratim na Midltona, prosli mec kod kuce sa NY uopste nije forsirao, uzeo 11 suteva i dao 9 poena.
Za njega ce vcrs uglavnom biti zaduzen Carroll koji je solidan defanzivac, moze ga ispratiti ali igram na kartu da sad kad su se vratili Bledso i Dzabari da ce Midlton da povuce malo rucnu i da uzima manje suteva nego tokom sezone, nekih 15 suteva su moja ocekivanja. Sad u odsustvu Brogdona, trener mu je dao loptu vise u ruke sa namjerom da kreira i za druge a po meni Janis i Bledso ( ocekujem normalnu minutazu ) imaju laksi matchup pa kao sto rekoh ne ocekujem da previse forsira Midlton i nekih 17-18 poena od njega uz popunjavanje ostalih kolona.
By Rosee1
#90863 Mccollum 22.5- , germania 1.85

Portland igra protiv jedne od najboljih obrana lige, Mccolluma ocekuje tezak matchup u vidu solidnog defanzivca Browna. Ocekuje se utakmica na manji broj poena, Boston igra sporijim pace-om otkad je Irving ozlijeden. Vidim vise priliku za Lillarda i Turnera te Nurkica u danasnjem duelu. U zadnjih 10 utakmica ovu granicu je prelazio samo protiv losih obrana (Phoenix, Dallas, Chicago te Minnesota bez Butlera sto je ogromna razlika).

Middleton 20.5- , bet365 1.83

Bucksi igraju protiv Brooklyna, vratili su se Bledsoe i Parker. Middleton ima najtezi matchup protiv Carrolla, dok Antetokounmpo, Bledsoe i ostali imaju puno laksi posao, i ne vidim neko forsiranje Middletona. Jedinu medusobnu ove sezone sto su igrali je dao 21p, s time da je imao cini mi se faul kos i bacanje u zadnje 2-3min utakmice te odlican postotak suta kroz utakmicu (7/11 za dva, 2/3 za 3).

Ukupni skor: 5/7 (71%)