Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Kazan23
#90983 Idem rano s ovim doubleom jer se bojim rasta granica, koje su u drugim kladarama vec po 2-3 poena vise.. kladionica je paddypower i nije mi jasno sto su ovako postavile granice i kvote..

Dragic 17,5+ @ 1,91
Miami je izgubio zadnje tri gostujuce tekme, dobro opao na tablici i danas igraju kod kuce protiv slabasnog orlanda.. ovo im je utakmica koju bi morali dobit iako ne vjerujem da ce to samo tako lako uspiti, te zato ne ocekujem nikakav BO. Whiteside je upitan i pitanje je kolko ce uopce igrati i ako bude u timu.. iako dragic igra toplo hladno, veceras ocekujem da kao lider ove momcadi i novopeceni allstar povede svoje po pobjedu.. matchup mu je payton koji je defanzivno jako los sto pokazuje i statistika jer je orlando zadnji po primljenim poenima s pozicije playa.. igrali su tri puta ove godine i zabijao im je 25, 14 i 17 iako mislim da to i ne znaci nesto puno za danasnji tip.. vidio sam da je negdje granica vec i 19,5 tako da sam odmah pozurio s ovim..

LaVine 16,5+ @ 2,1
Momak se polako vraca u formu nakon duge ozljede i cini mi se da to polako dolazi na svoje.. prosla tekma protiv clippersa je bila prva ove godine gdje je igrao preko 30min mi daje optimizam za ovaj tip.. igrao je dosad li-la, neke tekme odlicno neke malo slabije al sada je vec vezao dvije s preko 20 poena i vjerujem da ce to s vremenom postati neka normala, a tako ce rasti i njegova granica u dragim nam kladarama.. matchup bi mu trebao bit bog-bog koji se dosad u nba i nije pokazao kao neki odlican defanzivac, a sacramento prima 23,6 poena sa SG pozicije.. za chicago nece nastupiti mali finac iz nekih osobnih razloga i mirotic koji je otisao u neo, a oni su bili veliki potrosaci lopti tako da i to vidim kao plus ovom tipu.. vidim da je i on kao i dragic u nekih kladama vec na 19,5 granici.. vjerujem da bi double prosao i da obojicu odigram na 19,5 jer ih ocekujem na 20+ veceras..
By Kazan23
#90995 Evo jos jedan cudnovati double iz PSK-a

Mirotic 13,5+
Nikoli ce ovo biti druga utakmica u novom dresu i cini mi se da mu dobro pase.. prvu utakmicu je odigrao 35 minuta i zabio 18 poena na gostovanju kod jake minnesote.. stvarno vrhunska prva partija.. veceras ce prvi puta zaigrati pred novom publikom i vjerojatno ce se htjet pokazat u najboljem izdanju.. u goste im dolazi cvrsta utah koja ce vjerojatno svu svoju pozornost usmjeriti prema davisu te tu vidim neke sanse za nikolu.. najzanimljiviji podatak zasto igram ovoj par je taj sto je nikola samo dvije utakmice u ovoj sezoni za chicago odigrao preko 30min, i to 32min protiv bostona gdje je zabio 24p, te 35min protiv danasnjeg protivnika kojima je zabio 29 poena sto mu je i rekord ove sezone i po poenima i minutama.. i sad kad vidim da bi u novom klubu trebao stalno igrati debelo preko 30min dolazim do zakljucka da bi mu i prosjek poena trebao biti bar pet poena veci od danasnje granice.. znaci utah se danas ubija u cuvanju davisa i tu dolazi do lakih poena za nikolu.. vidim da je u nekim kladionicama i na 15,5..

G. Harris 17,5+
Ovdje denver docekuje charlottu i tu ocekujem jednu do samog kraja neizvjesnu tekmu jer obje ekipe se bore za playoff i svaka pobjeda im je bitna.. obje ekipe su trenutno u dobroj formi ali je denver ipak nesto odmorniji.. mozda glavni razlog zasto igram ovaj par je to sto je murray na prosloj utakmici sjebao zglob i nije sigurno hoce li igrati veceras, a ako i bude pitanje je koliko ce moci igrati s tom nogom, a jos i treba cuvati kembu koji je u vrhunskoj formi.. tako da zbog ovakve situacije ocekujem vise lopti i forsiranja harrisa.. jokic ce imat problema i u napadu i u obrani s howardom koji je takodjer u vrh formi.. no i nas gary je isto u vrhunskoj formi i eto na zadnjih 5 tekmi protiv redom jakih protivnika ima 36,6 minuta i 19,4 poena prosjek sto je obecavajuce.. charlotta s njegove pozicije prima najvise poena, 22,9 sto je takodjer plus ovom paru, kao i to da su vec igrali ove godine i tad je gary u gostima zabio 18, ali je to bio pocetak sezone kad je imao i dosta manje i minuta i suteva..
By Pep9
#91008 B. Bogdanovic (Sacramento) 10.5+ Maxbet

Chicago u poslednje vreme trpa ko stigne. Očekujem relativno brz meč u kojem će Bogdanović zabeležiti oko 13 pts. U prošlom meču protiv ove ekipe je imao 19 pts.

D. Collison 12.5+ Maxbet

Ako se ne prevarim kao juče, Beal će ići na Oladipa :mrgreen: . Collison je dobar plej koji prema modelu može večeras i do 15 pts. Ovo pogotovo ako se uzme u obzir da poslednjih 5 mečeva otkad nema Walla, Washington dopušta protivničkim plejevima mnogo više šuta za 2 iz igre, a to bi trebalo i večeras da bude slučaj.

Napomene: model je u razvojnoj fazi, tipove koristiti isključivo kao dopuna vašim analizama i tipovima.
By Toni5
#91026 M. Hezonja 10,5 OVER Germania

Dok je Gordon OUT Hezonja over je dobar tip. Zadnje 3 bez Gordona Hezonja zabija: 17, 14, 15. (15,3 prosjek i 10 uzetih šuteva, trica 71,4% te tri utakmice). Prošle godine od 17. 12. do 26. 12. Gordon je isto bio out i Hezonja je u prosjeku zabijao 16,2 poena. Po mom mišljenju realna granica na njega je 14,5 i zato ga na 10,5 moram uzeti over.
By ModroPlavo
Toni5 wrote:M. Hezonja 10,5 OVER Germania

Dok je Gordon OUT Hezonja over je dobar tip. Zadnje 3 bez Gordona Hezonja zabija: 17, 14, 15. (15,3 prosjek i 10 uzetih šuteva, trica 71,4% te tri utakmice). Prošle godine od 17. 12. do 26. 12. Gordon je isto bio out i Hezonja je u prosjeku zabijao 16,2 poena. Po mom mišljenju realna granica na njega je 14,5 i zato ga na 10,5 moram uzeti over.

Dobar izbor iako sam ga ja uzeo cak i na 11.5.
Dvoumio se njega ili Oubre iz Wash 10.5 over,al' eto uzeo sam Hezonju :)
By nbaspecialtips
#91041 O.Porter [16,0] OVER 2,5/10 (unibet@2,02) Wizards

As you probably know from analysis we had in last week (for Washington's players) I always had Porter as option and was thinking about him, but I went for other players- once for Beal, and once for Oubre. Tonight we are going for Porter and let's hope we dont take the wrong one like last 2 times. Since Wall got injured Porter was scoring 18 against Atlanta ( BO game, didnt played most of last quarter), 25 against OKC, 16 against Toronto (had hard match up+ 4 fouls) and 20 against Orlando in BO game where starters didnt came back to finish the game. Wizards will be going against Indiana tonight. Game is projected at 213 points. What I find as great plus for this bet is match up Beal- Oladipo. Beal will have hard time in offense because Oladipo can play great defense, so i think other starters in Wizards should have a few more balls tonight. Also, Porter is going against Bogdanovic which is probably the worst defender in Indiana's first 5 so that is a big plus for this bet.
By baja papaja
#91043 Mene bilo strah da igram Hezonju jer je u te poslednje 3 tekme imao nerealno visok prcenat suta za 3p (3-4; 4-5; 3-5).
Mislim da ce ga veceras bolje cuvati na sutu, da ce obratiti malo vise paznju na te njegove trice i da ce ga svesti na 1 eventualno 2 pogodjene, a tada ce vec biti tesko da predje 11 ili 12p.
Ja ga nisam igrao ni over ni under, samo neko moje misljenje.
Srecno u svakom slucaju.
By the_glue
#91054 I. Smith 12,5 over
U strasnoje je seriji (valjda nece veceras stati). Veceras ide na lilard koji je sa njim ne moze porediti ali vjerujem da moze da predje ovu granicu. Igrace sigurno 30+ minuta, solidan sut sa distance, koja kontra (momak je nestvarno brz) i koji slobodno da iscigani na ulazu trebalo bi biti dovoljno.

J. Richardson 14,5 over
U zadnjih 5 meceva vrlo dobre brojke i to protiv mnogo ozbiljnijih ekipa, 19,12,15,14,19. Veceras ide na Fourniera koji je sve sem odbrambeni igrac. U utakmici na kojoj ce igrati 30+ minuta ocekujem da mozda predje i 20 poena.
Miami je izgubio Waiters-a koji je zavrsio sezonu, a Heat ima imperativ pobjede, vezali su 3 poraza, sve su ovo motivi da ovaj par prodje.
By adis74
#91073 Dennis Smith Jr under 17,5 points @ Premier

Dečko je u šuterskom slumpu , uzima nerezonske šuteve a granica mu je povećana za 3 poena zbog izostanka Barnesa , večeras primarni defanzivac na njemu će biti Bradley dobro poznato dobar defanzivac , Clippersi su posložili finu ekipu povratkom Gallinaria njihova petorka izgleda sasvim solidno pa se ne bih ni čudio da ovo završi 15+ za Clipperse , odnosno mogućnost blowouta