Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Kazan23
#91807 Danas mi se ponuda nikako ne sviđa ali sam izabrao ova tri para i prosetao po snijegu do germanije uplatit jer kod njih vise preko neta ne igram ni slucajno.. pozurio sam da nebi rasle granice

Toronto – New York h-9,5 @ 1,60

Nema se tu sta puno pricati, Toronto je u vrhunskoj formi i ganja prvo mjesto istoka, tako da ce svaku utakmicu shvacati ozbiljno i ne vjerujem da ce se zajebavat sa slabijim ekipama kao sto su knicksi nego ce ih htjet rastavit na proste faktore sto je prije moguce i cuvat prvu petorku za nastavak sezone, tako da ocekujem nista drugo nego BO veceras. Gostima nema Porzingisa i Kantera i bez njih dvojice ova ekipa ne moze nista. Odigrao bi i obicni hendikep po 12,5 ali sam se jucer opekao na utah, a i igram triple pa si mogu tu priustit ovu manju kvotu.

McCollum 21,5+ @1,85

Siđej je u sasvim solidnoj formi i malo me zacudila ova granica, ocekivao sam 23,5 i sad kad sam vidio ovu moram ga odigrati, nadam se da me nece nasanjkati klosari iz germanije. Uzima nesto sitno ispod 20 suteva, od toga 5-6 trica i koje bacanje i uz neki pristojan postotak suta morao bi preci ovu granu. Lillard nema neke brojke protiv Kembe koji je u vrhunskoj formi pa je i to jedan od razloga sto biram drugu iglu portlanda. Najvise od sveg sto me privuklo ovoj okladi je podatak sa zadnje tri domacinske utakmice gdje je uzimao po 23, 20 i 25 suteva uz odlican postotak i zabijao 26, 28 i 50 poena sto je stvarno impresivno. Vec su jednom igrali međusobno sredinom 12tog mjeseca i tad je u charlotti zabio 25p sa 17 uzetih suteva u jako tijesnoj utamici gdje su on i njegov matchup batum vodili glavnu rijec. Cak odgovara i podatak da hornetsi najvise poena primaju upravo s njegove pozicije. I veceras ocekujem gustu tekmu, ne vjerujem da ce bit C.J.u bit lagano, ali uz 20 suteva bi trebao ovo preci.

George 23,5+ @1,85

Ovdje me isto malo iznenadila granica za koju vjerujem da ce rasti tokom dana. Paul je napokon nasao pravu formu i ovo je bolesno sta radi u zadnje vrijeme pa me zato cudi sto granica nije porasla na bar 25,5. Uz to sto je u jakoj formi, za ovaj tip me vuce ovo da su Melo i Wess GTD pa i ako samo jedan od njih dvojice ne zaigra to je vise lopti za Paula i vise odgovornosti za njega, a ako obojica ne zaigraju onda ne znam kako moze ostat ispod ove granice. Uz sve to moram napomenuti i onu da se igra u svom rodnom gradu protiv moguce buduce ekipe bla bla bla.. Trebao bi ga cuvat Ingram koji je ok defanzivno ali mislim mora jos puno pure pojest da zaustavi ovu mrcinu u naletu..
By Riff-Rafovac
#91821 Toronto - New York Gost under 99.5 @ soccer

21. napad koji postize nesto preko 104 poena po mecu ,na 3. najbolju odbranu u ligi,jos u gostima. Bio bi rizican tip po ovoj granici da Niksima ne fali alfa i omega ekipa Porzingis,povreda prednjih ukrstenih i dovodi se u pitanje njegov nastup na pocetku sledece sezone.Kanter isto nece nastupiti na ovom mecu zbog operacije, Niksi su zavrsili ovu sezonu u februaru,jos jednom. Mogu da tankuju i nadaju se sto boljem draftu. Planiraju da trejduju i Kurtnija. Dosta puta sam se uzdao u odbranu Toronta ove sezone,sto Lowryija,sto Ibake a i evo sada i ekipne. Mislim da je realno da ovde Niksi zavrse mec sa nekih 92-95 poena i ostanu dvocifreni nocas.

18/28
By Pep9
#91839 T. Prince 11.5+ Maxbet

Simmons kuburi sa povredom desnog clanka, trebalo bi da igra veceras ali je pitanje koliko. Svakako, i da igra ceo mec prema modelu Prince je na 13-14 pts veceras, sto je opet ispod njegovog proseka od 15pts na gostovanjima. Ove sezone je imao 10 i 19 pts (19 na gostovanju, cudan lik :lol: ) protiv Orlanda. Nisam siguran koliko ce Payton pokusati da smiri Schrodera bar jednom ove sezone, ali i da to ne bude slucaj ovo bi trebalo da prodje na mecu gde ocekujem brzi ritam.

K. Walker 23.5- Maxbet

On je samo jednom koliko se secam od danas, prebacio granicu protiv Lillarda 23 poena Licno je ovo meni preveliko za njega veceras, te ga moram odigrati.

D.Nowitzki 11.5+ Maxbet

Odmorio je poprilicno do ove utakmice. U tri utakmice GS je dao u proseku 13.7 zbog jedne dobre partije posebno. Da ne sirim previse, jos danas sam nesto pominjao u drugom delu foruma, za mene je ovo + veceras.
Last edited by Pep9 on 08 Feb 2018, 23:15, edited 3 times in total.
By BlakeGriffin
#91845 Jonas Valanciunas 11,5+ (SuperSport)

Zadnjih 5 utakmica 4 puta prelazi zadanu marginu. Jedini put kada nije presao bilo je prije dvije veceri kad je Celticsima zabio samo 2 poena uz katastrofalan sut 1-8 za 21min na parketu, stoga smatram da veceras ide po malo bolju partiju. Veceras igra protiv New Yorka koji je dosad sa full postavom na slabom istoku odavno vec ispao iz borbe za doigravanje na slabasnom istoku. Veceras NYK igraju bez ozljedenih Porzingisa i Kantera sto znaci da im je veceras potpuno preslagivanje momcadi i upito je kako ce i hoce li to funkcionirat. Protiv Porzingisa obicno ima katastrofalne nastupe, no ocekivani vecerasnji matchup mu je O'Quinn koji je po osobnom mi misljenju ok defanzivni igrac ali Jonas je uvjerljivo bolji rebounder te visi 5 cm. Ocekujem da ce mu DeRozan i Lowry propustit par asistencija, u vrlo vjerovatnom BO, jos koje slobodno po meni ovu granicu prelazi za 3-4 poena.
By DirkNowitzki
#91857 O. Porter (WAS) 15.5 OVER koef 1.85 Mozzart

Otkada nema Walla, Porter uzima znacajno vise suteva i samo jednom je ostao ispod ove granice (18, 25, 16, 20, 13, 17). Zadnju put kada su igrali, Wizardi su pobedili u gostima i tada je Porter i pored Walla u petorci utrpao 20 poena. On svoje poene postize uglavnom na istracavanje na kontru zato sto je brz, ili na ubacivanje iz pozadine (backdoor), a zna pogoditi i koju tricu. Minutaza mu uvek oko 30 minuta. Cuva ga mladi Tatum koji za sada ne pokazuje da je dobar u odbrani. Ne ocekujem nikakav BO zato sto veceras ce se vratiti Irving, tako da bice ovo neizvesna utakmica.
By BlakeGriffin
DirkNowitzki wrote:O. Porter (WAS) 15.5 OVER koef 1.85 Mozzart

Otkada nema Walla, Porter uzima znacajno vise suteva i samo jednom je ostao ispod ove granice (18, 25, 16, 20, 13, 17). Zadnju put kada su igrali, Wizardi su pobedili u gostima i tada je Porter i pored Walla u petorci utrpao 20 poena. On svoje poene postize uglavnom na istracavanje na kontru zato sto je brz, ili na ubacivanje iz pozadine (backdoor), a zna pogoditi i koju tricu. Minutaza mu uvek oko 30 minuta. Cuva ga mladi Tatum koji za sada ne pokazuje da je dobar u odbrani. Ne ocekujem nikakav BO zato sto veceras ce se vratiti Irving, tako da bice ovo neizvesna utakmica.

Da ispravim Tatum je poprilicno dobar u obrani sigurno najbolji obrambeni rookie igrac, po meni se moze nosit sa vecinom boljih igraca lige
By vintage1978
#91866 Kyrie Irving manje od 25,5pts bet365 kladiona

Veceras Kyrie ide u goste Washingtonu koji je bez Walla, da je Wall aktivan ovaj under bi bio vjerovatan, iako mislim da bi se utakmica svela na pripetavanje izmedju njih dvoje.
Moja projekcija je da ce doc do switch-a u obrani u kojoj ce Beal (koji je dobar defenzivac) ici na Kyrie-a, a Satoransky na Brown-a, sto ide u prilogu za under Uncle Drew-a. Druga stvar koja mi se cini dosta izglednom je forsiranje Bostona na cetvorki i petici u pocetku kako bi se Gortata i Morrisa brzo dovelo u problem s faulovima, a na tim pozicijama Washington nema adekvatne zamjene i onda dolazi do raspada sistema. Treci razlog je informacija (procitana na forumu) da bi Kyrie mogao imat restrikcije u minutama.
Ruku na srce uvik je nezahvalno igrat virtuoze ko sta je Kyrie jer oni sa prolivom mogu zabit 40, ali veceras iz gore navedenih razloga moran ga odigrat manje.
Sritno svima i zivili!
By Miki28
#91876 K. Kuzma 11.5 over ( mozzart )

Najveca stetocina je otisla.
Sources: Cleveland has traded Isaiah Thomas in package deal for Jordan Clarkson and Larry Nance.

Go to guy u 2 unitu ce sada biti Kuzma a oekujem i dosta minuta sa starterima. Igrace oko 30tak min, pocinje da se budi tako da ga uzimam
By UrosGospodarVremena
#91908 Kyle Kuzma 12.5 over (mozzart)
Verovatno ce da ga dignu i na 14.5 ali ja sad igram dok ne podignu granicu.
Otisli su Nance i Clarkson, posebno za over ide u prilog Clarkson, tako da ocekujem od kuzme dosta veci usage rate. Protiv Anthony-a je dao 18 i 8 poena, a Anthony je upitan, tako da i to je dodatna stvar za over. Jedina losa stvar je da je samo jednom presao ovu granu u poslednjih 5 tekmi, ali ne verujem da ce danas da ostane ispod 12.5. I na 13.5 bih ga uzeo. Kuci belezi neverovatnih 17.2p, a kada ima dan odmora 16.8p. Kao off bench igrac belezi 13.6p, a ono najbitnije, a to je da CETVRTKOM belezi 12.7p. Definitivno ima value za igrati. Srecno ko isprati!