Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By DirkNowitzki
#92582 D. Smith Jr. (DAL) 16.5 UNDER koef 1.85 Premier (Verovatno u ostalih ce biti toliko ili granica ce biti 15.5 ali i ta granica bih uzeo)

Prevelika grana za njega, realna mu je 14.5, koliki mu je i prosek (14.8). On je eksplozivan igrac i svoje poene postize uglavnom na ulaz, a retko i na sut sa poludistance, ali nije neki precizan suter. Zna probati i koju tricu i to je jedini rizik koji ovde imamo, jer ako ga posluzi sut za 3 (ako da 3 trice ili vise ode on u over) ali takvo nesto mu se vrlo retko dogodi. Veceras u ekipi se opet vraca Barnes koji je glavni potrosac lopti kod Dallasa, sto znaci neki sut manje za Dennisa (According to the Mavericks' media guide, Barnes is probable (ankle) for Saturday's game against the Lakers.).

Dallas su pretposlednja ekipa u NBA (samo Atlanta su gori koji imaju jedan poraz vise). U napadu su jedni od najsporijih ekipa, a to kaze i fakt koji kaze da su 26 od 30 ekipa po datim poenima u proseku (101.5). Lejkersi su puno vise brzi od njih ali Dallas kad igra kod kuce uvek uspori tempo, a protivnik se prilagodi na tome. Znaci i to ide u prilog ovom tipu.
By LosPollosHermanos
DirkNowitzki wrote:D. Smith Jr. (DAL) 16.5 UNDER koef 1.85 Premier (Verovatno u ostalih ce biti toliko ili granica ce biti 15.5 ali i ta granica bih uzeo)

Prevelika grana za njega, realna mu je 14.5, koliki mu je i prosek (14.8). On je eksplozivan igrac i svoje poene postize uglavnom na ulaz, a retko i na sut sa poludistance, ali nije neki precizan suter. Zna probati i koju tricu i to je jedini rizik koji ovde imamo, jer ako ga posluzi sut za 3 (ako da 3 trice ili vise ode on u over) ali takvo nesto mu se vrlo retko dogodi. Veceras u ekipi se opet vraca Barnes koji je glavni potrosac lopti kod Dallasa, sto znaci neki sut manje za Dennisa (According to the Mavericks' media guide, Barnes is probable (ankle) for Saturday's game against the Lakers.).

Dallas su pretposlednja ekipa u NBA (samo Atlanta su gori koji imaju jedan poraz vise). U napadu su jedni od najsporijih ekipa, a to kaze i fakt koji kaze da su 26 od 30 ekipa po datim poenima u proseku (101.5). Lejkersi su puno vise brzi od njih ali Dallas kad igra kod kuce uvek uspori tempo, a protivnik se prilagodi na tome. Znaci i to ide u prilog ovom tipu.

Ako zaigra Ajzea imace bas lak zadatak
By Miki28
#92590 Ajzea igra, Lejkersi nemaju rim protectora, Dalas ima u rukama 100+ poena protiv Lejkersa. Nema Harrisa kao opcije sa klupe. Ovo ce biti egal mec a Walton izjavio da hoce brzi tempo sad kad je Ajzea tu
By darac222
#92594 Otto Porter 16.5+ nakon ozljede Walla uz Beala glavni potrošač lopte susreću se s Chicagom kojima je b2b utakmica, prilično slabo brane poziciju Portera primaju 21.9 poena u prosjeku što ih svrstava na 22 mjesto od 30 momčadi.
By yoldza
#92597 Murrey 16.5 over premier

U prvoj mwloj krizi igre marej je prvo jednu utak bio na hladjenju kao zbog povrede ali to se vise vidjelo na njegovoj igri odmah sledecu utak protiv Finixa kada je dao 30 poena,letio zakucavao davao trojke cak je odmah poslije te utak dao i Portlandu 38 ...veceras poslije sinosnjeg ponizavanja ocekujem opet njegovu dobru utak ...jak u tranziciji protiv ekipe koja igra brz tempo ne bi trebalo dolaziti u pitanje
By Miki28
#92606 L. Aldridge 23.5 under ( balkanbet )

Murray, Parker out, od ranije naravno Kawhi i Gay tako da ostaju na mocnom Patty Millsu na Stefom mada mozda stave i Greena na Stefa ali ostaje onda Klej sa Milsom, nicna mora za SA. Ocekujem statment game od GS vcrs iako su u padu forme, vidjelo se i protiv Dalasa da se muce i da se stekaju ali mislim da ce vcrs od starta uci ozbiljnije u mec i da ce u 3/4 zavrsiti posao.
Green na LMA na pocetku a i kad bude smallball obje ekipe. Zna mu cake a Patty nije dobar u p&r igri, morace Manu to vcrs vise da iznese pa tu vidim manje prostora za LMA a u igri ledjima Green moze da parrira jer je aktivan rukama i otezace sut maksimalno. 17-18 poena ce uraditi posao.

K. Durant 27.5 under ( balkanbet )

Kao sto rekoh, GS ce maksimalno iskorsititi prisustvo Millsa na parketu i koristit onog igraca kojeg Mills cuva, bio to Stef ili Kari tako da ne ocekujem da KD previse forsira. Anderson je okej defanzivac mada je spor a i nicna mora je cuvati ovakvog igraca kao KD. Mislim da ce ponoviti jedan mec kao protiv Dalasa, 13-14 uzetih sutrva, 4-5 suteva za 3 poena, nekih 50% iz igre uz 4-5 bacanja i 22-23 poena za KD
By baja papaja
#92639 Mirotic +13.5 ja sam uplatio u maxbetu po 1.8, ima i u mocartu na 1.85
Napisao je vec kolega iznad, utakmica u kojoj ni jedna strana ne igra odbranu, ja licno ne ocekujem ogroman broj poena, jer veliki brooj igraca iz obe ekipe sutira kao ja :) Mirotic mi je najizgledniji ovde za over na ovu granicu, sinoc je sutirao 15 puta za 28min, ocekujem veceras malo vecu minutazu, slican br suteva, imace laksi matchup nego sinoc, igrace se brze, AD ne moze sve sam, Holidej mozda proradi, mozda ne, Moore retko ide preko 10 suteva u poslednje vreme, ne daju mu loptu. Meni dovoljno za over.
By Stoilkovic
#92641 K. Middleton 19.5 under (soccer )

Bucksi veceras igraju b2b utakmicu. Mislim da moze proci lagani under imajuci u vidu da su juce pukli od Heata. Vratio se Jabari i minutaza mu se povecava, divljak Bledsoe ce uzeti svoje suteve, a od Janisa ocekujem veceras da povuce ekipu jos jace. Trebalo bi da ide na Simmonsa koji je dobar defanzivac te ocekujem da ga spusti ispod granice, ipak moguce je da ce Simons da ide na Janisa, ali svakako ocekujem da se ne ispucava Khris veceras .

W. Barton 14.5 over (soccer )
B2B utakmica i za Denver veceras. Juce protiv Hjustona Barton je debelo podbacio te postigao samo 6 poena. Veceras ista meta isto rastojanje, Phoenix ekipa sa kojom se igra na kos vise, ocekujem da veceras lagano prebaci ovu granicu.

Draymond Green 10.5 under (soccer )
Veceras Voriorsi protiv Spursa koji su osakaceni na spoljne pozicije. Ide na LaMarcusa, posvetice se njemu u defanzivi, ofanzivno ocekujem nekih 6 7 poena i lagani BO vec na poluvremenu.

Moj prvi post, srecno svima :) Igrace sam odabrao po principu favorita ne za vezivanje na jednom tiketu :)
By baja papaja
#92645 Simons -15.5 Maxbet @ 1.85
On ce sigurno na Janisa, morace bas da se potrudi da zaustavi njegov divljacki ulaz. Janis takodje dobar u odbrani, po mom misljenju nece se tu Simons naigrati, Milvoki ce verovatno usporiti tempo duzim napadima i jakom odbranom, tako da ne ocekujem ni visok br poena. Vrti se oko ove granice poslednjih par utakmica, ako izuzmem Klivlend koji je posteno natrpao. Veceras ga ocekujem sa malo slabijim procentom i na manje od 16p.
Ispratio sa takodje Aldridza sto je neko pisao,
Srecno svima