Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Tim Thomas
#92894 Valanciunas 13,5 under premier

Valanciunas u odlicnoj formi u zadnje vreme pa je granica ovako visoka...Danas ide na supermena koji odlicno brani protivnicke centre,a I mogao bi imati problems s licnim posto je Howard ove godine dosta agresivan u napadu.....Zadnjih 5 utakmica protiv Howarda 4,12,11,11,2.....

Howard over 13,5 premier

Granica preniska...Toronto dobro zatvara reket al Howard redovno izdominira protiv litvanca....Zadnje 4 protiv litvanca 15,22,16,27...Puno lopti dobija ove godine ,a popravio je I bacanja tako da ocekujem da predje ovo lagano
By Master Yoda
#92897 21:30 Boston - Cleveland, +5,0 Cleveland 1,83 5/10 Bet365

Derbi istoka, lako moguće i ovogodišnje finale istoka. Boston je u dosta velikom padu, puno igrača je načeto ozljedama, od Irvinga, Browna, Morrisa, Smarta, čak ni Horford nije 100% zaliječen ali svi nekako igraju i guraju. Cleveland je s druge strane u rasulu, na trade deadline su napravili nenormalne rošade i poslali 6 igrača, a nazad dobili 4. Nema više Thomasa, Crowdera, Wadea, Fryja, Rosea i Shumperta. Doveli su Clarksona i Nancea iz Lakersa, Hooda iz Jazza i Hilla iz Kingsa. Protiv Atlante smo vidili naznaku buduće igre Cavsa, James preuzima poziciju playa i vodi cjelokupnu igru i tempo. Osobno mislim da će ovi trejdovi puno pomoć Cavsima, posebice u vidu atmosfere koja će sad definitivno bit bolja, igrači koje su doveli su mladi, agilni i izrazito atletični a to će im pomo u najvećoj boljci ove sezone, defanzivi. Kao što sam rekao, Boston je u laganom padu, nekidan izgubili od Indiane doma, prije toga teška mučenja sa Portlandom i Washingtonom. Mislim da je ovo idealna utakmica za Cavse da pošalju svima pravi signal da su još živi i da ih se ne otpisuje. Probat ću i pobjedu Cavsa za 2-3 unita.
By ahmony
#92900 DeRozan 22,5+ [premier, sportplus]

Toronto igra odlicno u zadnje vrijeme pa je DeRozan provodio manje od 30 minuta, a klupa je unistavala. Dns idu u goste Hornetsima koji su njegova redovna mušterija, ne očekujem laganu utakmicu, a granica na ružu nikad povoljnija. Sretno ko prati :)

Isto mi se svidja Howard na 13,5

0/0
By Shaw Hitcher
Master Yoda wrote:21:30 Boston - Cleveland, +5,0 Cleveland 1,83 5/10 Bet365

Derbi istoka, lako moguće i ovogodišnje finale istoka. Boston je u dosta velikom padu, puno igrača je načeto ozljedama, od Irvinga, Browna, Morrisa, Smarta, čak ni Horford nije 100% zaliječen ali svi nekako igraju i guraju. Cleveland je s druge strane u rasulu, na trade deadline su napravili nenormalne rošade i poslali 6 igrača, a nazad dobili 4. Nema više Thomasa, Crowdera, Wadea, Fryja, Rosea i Shumperta. Doveli su Clarksona i Nancea iz Lakersa, Hooda iz Jazza i Hilla iz Kingsa. Protiv Atlante smo vidili naznaku buduće igre Cavsa, James preuzima poziciju playa i vodi cjelokupnu igru i tempo. Osobno mislim da će ovi trejdovi puno pomoć Cavsima, posebice u vidu atmosfere koja će sad definitivno bit bolja, igrači koje su doveli su mladi, agilni i izrazito atletični a to će im pomo u najvećoj boljci ove sezone, defanzivi. Kao što sam rekao, Boston je u laganom padu, nekidan izgubili od Indiane doma, prije toga teška mučenja sa Portlandom i Washingtonom. Mislim da je ovo idealna utakmica za Cavse da pošalju svima pravi signal da su još živi i da ih se ne otpisuje. Probat ću i pobjedu Cavsa za 2-3 unita.

Vrijednost za pobjedu Cavsa na 2.80 je nenormalno velika.
By DirkNowitzki
#92909 D. Smith Jr. 16.5 UNDER koef 1.85 Premier

Sinoc sam ga uzeo under protiv Lejkersima i isporucio je, dao samo 14. Veceras b2b utakmica, nije on umoran zato sto je mlad, ovo mu je prva sezona, ali igram ga najvise zbog toga sto ocekujem teski BO veceras. Gostuju kod Hjustona, a znamo da Hjuston obicno melje svoje protivnike kada igra kod kuce. Plus Hjuston imali dan odmora, a Dallas sinoc se raspucavali sa Lejkersima, koje su dobili 130-123. Dodatni plus za ovog tipa je i to sto cuvar mu e C. Paul koji je poznat po svojoj odbrani. Oko grana koja je visoko vec sam pisao juce ali evo ponovicu, da mu je realna grana na D. Smith Jr 14.5 (zato sto to mu je i ovosezonski prosek, a ne 16.5 kao sto su je stavili.

Vec su jednom igrali, pre oko 2-3 nedelje kada je Dallas bio domacin, i tada je Smith postigao 11 poena.

Znaci ukratko... cuvar C. Paul odlican defanzivac, prevelika grana, ocekuje se BO, b2b za Dallas.
By Miki28
#92914 C Paul 19.5 under ( planetwin365 )

Dirk, Metjuz, Barea out za sada u Dalasu. Svakako i sa njima sam ocekivao BO ali ovo sad ide jos vise ka tome. Nema potrebe da CP3 zateze previse, Hjuston je kompletan, mnogo opcija tako da ce CP3 jednu allround partiju da odradi
By Miki28
#92926 Y. Ferrell 10.5 over ( dupla sansa )

Dirk, Barea, Metjuz out. Protiv Hjustona, kao sto rekoh za CP3, ocekujem BO i jedno odradjivanje posla Hjustona. Ogi ce dobiti svojih 30+ minuta, uzece 10 tak suteva, koji sut za 3 i koje bacanje trebalo bi da bude dovoljno za prelazak granice u ovakvom mecu na dosta poena.

J. Butler 26.5 under ( dupla sansa )

Jimmy se ispucao na njegovom povratku u Cikago, danas mislim da ce povuci rucnu u mecu kod kuce sa Sakramentom i da ce Wiggins, KAT pa i Teague uzeti malo vise na sebe a Jimmy nekih 20-22 poena ce jiti sasvim dovoljna. Pobjeda ne bi trebala da dodje u pitanje a i ne ocekujem nesto mnogo poena, nekih 205
By UrosGospodarVremena
Miki28 wrote:C Paul 19.5 under ( planetwin365 )

Dirk, Metjuz, Barea out za sada u Dalasu. Svakako i sa njima sam ocekivao BO ali ovo sad ide jos vise ka tome. Nema potrebe da CP3 zateze previse, Hjuston je kompletan, mnogo opcija tako da ce CP3 jednu allround partiju da odradi

Je l' bolje cp3 ili Harden under?