Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Kazan23
#93110 Evo jutarnjeg triplea iz HL-a za pocetak radnog tjedna, nadam se da ce bit dobar kao i prosli i da cemo gamadi i u ovom uzimati te parice i punih đepova otic na zasluzeni godisnji za vrijeme all star vikenda :D

Rondo 7,5+ @ 1,75
Inace bi ovo bila normalna granica za Rađona, ali u zadnje vrijeme je jako podigao svoju ofenzivnu igru. Pretpostavljam da to ima veze s Rođinom ozljedom. Iako u tih zadnjih 7 tekmi otkako ovog nema nije konstantan, jednu uzme vise suteva pa jednu manje.. Inace mu je navika da kad uđe u dobar ritam ostaje u njemu nekoliko utakmica za redom pa opet pada. Najvise od svega me za ovaj tip privukla njegova zadnja partija protiv brooklyna koju je doslovno rasturio.. Triple double uz 25 poena sa 16 uzetih suteva stvarno nije nesto sto cesto viđamo od ove mange, izgleda da je bas usao u brutalnu formu i u usporedbi s tom tekmom od prije dva dana ova granica od 7,5 izgleda smjesno.. Bas je poceo igrat agresivnije, ulijece u reket, a jako pozitivna stvar je i ta sto je u zadnje dvije tekme imao skupa 10 bacanja sto također nije nesto sto cesto viđamo od njega. Veceras im u goste dolazi detroit koji na papiru slovi kao ekipa s jakom obranom na bekovima, ali su to brojke od cijele sezone kad je u ekipi bio bradley. Od tradea se jasno vidi da ih svi bekovi redom pune. Davis i Mirotic ce imat posla s Griffinom i Drummondom, sto je jos jedan razlog vise da Rondo jos jednom odigra vrhunsku partiju. Jedino sto moze biti minus je to da se sinoc zapio s Piercom na vjesanju dresa al eto ipak cu riskirati i ziviti u nadi da rondo sinoc nije puno rondao..

Russell 12,5+ @ 1,75
Proslu sam mu rekao da mu je vise vrijeme da proigra jer me vec dvaput zajebao i stavio sam ga na narodni tiket.. Krenio je uzasno kao i na vecini partija dosad nakon ozljede, mislio sam evo opet sranje koja sam ja budala sto ga uopce igram, ali ga je kasnije krenulo i zavrsio je sa finim 21 poenom. Odlicna je stvar sto je odigrao 32 minute te otprilike takvu minutazu ocekujem i veceras.. U goste im dolaze clippersi koji su prilicno losi na obrani bekova. Mislim da ce i veceras krenuti s klupe, ali ce odigrati cijelu tekmu i ispucati svoju hrpu suteva. Igram ga najvise zbog ovakve granice jer ako i veceras ponovi partiju od prosli put, ne vjerujem da cemo ju u skoroj buducnosti vise vidjeti ovako nisku. Proigrat ce on i onda granica ode na 20,5 tako da ovoj od 12,5 jednostavno ne mogu odoljeti.

Utah – San Antonio 1 @ 1,65
Utah je u bolesnom naletu, deru sve redom i slabije i jace i ganjaju doigravanje.. imaju 9 pobjeda zaredom, a među njima i jednu nad vecerasnjim protivnikom, kada su ih dobili u gostima prije nekih 10tak dana.. jos su jednom igrali krajem 12tog mjeseca i tad su ih također dobili ali doma.. Glavni razlog zasto igram keca, pored toga sto u brutalnoj formi, je taj sto vcrs nema Aldrigea, koji im je u prosloj tekmi zabio 31 poen i unatoc tome su dobili.. Mislim da su bez njega puno slabiji i ocekivao sam manju kvotu. Istina da je za veceras i kod utaha rubio upitan ali mislim da utah puno lakse moze njega nadoknaditi nego spursi aldrigea. Plus je sto sad igra i rookie michel koji u zadnja dva njihova dvoboja nije igrao, a mozda debitira i rose za kojeg vjerujem da moze pruziti jos itekako dobrih partija. Uz to, mislim da utah ima sedam puta vise motiva u vecerasnjoj utakmici od protivnika i da ce to i prevagnuti.
By vintage1978
#93124 Blake Griffin under 23,5pts Hattrick kladiona
Po meni vrlo izgledan par veceras, mislim cak da bi mogla past i granica za kos dva tijekom dana.
Otkad je dosao u Detroit igra punom parom, jucer u gostima kod slabašne Atlante su tijesno izgubili i igrao je 33min zabivši 23pts.
Danas b2b utakmica sa matchupima Mirotic/Davis i stvarno ga ne vidim u punoj minutazi niti over 23pts.
Sritno svima i zivili!
By vintage1978
#93125 DeAndre Jordan over 9,5pts Hattrick kladiona
Po meni totalno promasena granica za Jordana za ovu utakmicu. Brooklyn se krpa sa centrima i cetvorkama cilu sezonu, od odlaska Lopeza i Bookera pod obrucem nemaju pravo rijesenje. Mislim da DeAndre ovo lako prolazi do poluvremena, da nebi bilo zabune ko neki dan, glavni razlozi ovog picka su mi niska granica i skoro pa nikakav matchup.
Sritno svima i zivili!
By prlito
#93130 DeAndre Jordan over 15,5 rebound (1.80) betfair

Na prosjeku je od 15 skokova u 49 odigranih utakmica, ali u susretima na kojima je nastupao bez Griffina taj prosjek izgleda jos bolji za ovu okladu. Netsi poznati sa problemima na pivot pozicijama, sto bi Jordan trebao iskoristiti i pokazati svu dominaciju. Centri protiv Netsa redovito skupljaju daleko veci broj skokova nego inace, necu raditi listu jer je poduza tih centara koji su "popravili" prosjek protiv njih.

Mario Hezonja over 13,5 (2.00) betfair

Ozljedom Gordona Hezonja dobiva daleko vecu minutazu, samim time veci broj suteva i koseva cak i protiv momcadi koje imaju puno jacu obranu od bikova, te njegov prosjek od 8,2 je daleko od realne situacije trenutno. Jako bitno jest da nema ni Vucevica, te ce uloga Hezonje biti puno jaca nego sto je to slucaj dobrim djelom sezone dosadasnje.
By the_glue
#93131 NY Knicks under 98.5 points
Igraju slabo, jos jedna propala sezona za knickse. U jednom periodu su cak bili u borbi za playoff medjutim tanak roster unisten povredama je zavrsio sezonu. Velike su sanse za tankanjem da bi dobili sto vise loptica u draftu. Igraju sa 76 ersima koji napokon imaju ozbiljnu ekipu, ekipa koja bi trebalo sa se posle dosta vremena plasira u playoff.
By the_glue
#93133 San Antonio Spurs under 98.5 points
Utah Jazz je podignuo formu, u pobjednickom su nizu od 9 pobjeda. Veceras igraju sa spursima koji dolaze oslabljeni, bez dva najbolja igraca(Kawhi i LaMarcus). Zbog ovih okolnosti i motivom za ulazak u playoff vjerujem u pobjedu Jazz-a uz to da zaustave Spurse ispod 98.5.
By baja papaja
#93143 Lavin 21.5+ Maxbet, ima ga u Mocartu 20.5 1.75, ja sam ga uplatio u betferu 20.5 na 2.00 kvotu, ali evo zbog regularnosti da napisem gde sta ima. :)
Igra kao besan, odmorio je predhodnu utakmicu i veceras moze da odigra na najvisem nivou, Docekuju Orlando, igrace se brzim tempom, dosta ce se sutirati na kos. Orlando slabo igra odbranu, na Lavina ce verovatno Simons, koji zna lepo da odigra odbranu na perimetru, ali kada se Lavin raspistolji male su sanse da ce ga bilo ko sacuvati. Ocekujem da ce forsirati ulaz, gde moze da pobegne cuvaru, nekoliko slobodnjaka iznad proseka, 20ak suteva i da ce mu to biti dovoljno za 22+ poena. Ne ocekujem BO vec borbu do kraja utakmice.
Slaba mi je nesto ponuda danas, cekacu kasnije neki info pa nista van ovog tipa nisam uplatio. Jhonson mi je za under na 17.5, i Saric mozda za over na 14.5.
Srecno svima.
By DirkNowitzki
#93148 R. Gobert (UTA) 12.5 UNDER koef 1.85 Mozzart Ja ga uzimam na 13.5 koef 1.9 Sportlife (Makedonija)

Ove sezone vec su jednom igrali protiv Sparse, i to skoro, pre desetak dana, i tada je Gobert imao 11 poena. On je centar koji nema tehniku i neke poteze, nego zivi od ofanzivnog skoka ili cepelina. Veceras Rubio najverovatnije nece nastupiti zbog povreda kuka, jos nije oficijalno, ali mislim da nije to nimalo laka povreda, i da ce Rubio i veceras odmarati, a to znaci da nema koga da baci Gobertu cepelina. Dodatni plus je i to sto Sparsi dobro zatvaraju reket, ne dopustaju puno ofanzivnih skokova. Gasol je star i inteligentan centar koji ce mozda iznuditi i neki faul od Goberta. Ja ga igram na 13.5, ali odigrao bih ga i na 12.5 zato sto mislim da nece preko 10 poena. Ima go da forsira u Juti, to je mladi Mitchell.
By prlito
#93152 Zach LaVine over 20,5 (2.00) betfair

Njegova minutaza se povecala drasticno, pogotovo ovaj mjesec koji je i rezultirao daleko vecim brojem koseva od njegovog prosjeka primjera radi 4 utakmice za redom je pokrio ovu marginu. Uzevsi u obzir i izostanke u Magicu vjerujem da se ovo isplati popratiti.