Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By BlakeGriffin
#93285 Toronto Raptors - Miami Heat 206,5 under (SuperSport)

Puno je cimbenika za ovu okladu.Toronto 3 najbolja obrana lige miami u top 3 najsporija napada.Miami ima odlicnu obranu sa pozicija na kojima su torontu derozan i mccollum tu su 2. u ligi.U zadnjih 5 utakmica njedanput nisu presli ovu granicu dapace bili su duboko ispod.
By vintage1978
#93291 Serge Ibaka over 12,5pts Super Sport kladiona
S obzirom da je Olynyk out za veceras, Whiteside ce imat dosta minuta (uskakat ce Adebayo) na parketu i hrvat se sa Valenciunasom, sto ce uvelike ic na ruku Ibaki koji za matchup ima Winslowa (povratnika prije 2 utakmice nakon ozljede). Misljenja sam da bas Ibaka prednjacit u ofenzivnim skokovima, koristit nadjacavanje Valenciunasa i Whiteside-a i nebi triba bit problem da pribaci granu od 12,5pts. Svi znamo da Ibaka pristojno puca trice, sto također ide j prilog pick-u. Jedino sta moze zeznit situaciju je solo koncert DeRozana :)
Sritno svima i zivili!

17:57h evo Ibaka u bet365 na 10,5pts...
Last edited by vintage1978 on 13 Feb 2018, 18:58, edited 2 times in total.
By DDeRozan
#93314 Pozdrav ljudi, evo nesto od mene za danas.

K.A.TOWNS(MIN) 20.5 +

Danas ide na Capelu. Igrali su vec jednom ove sezone i postigao je 22 poena gde je sutnuo cak 7 trojki i dao samo jednu. Voli da igra protiv jacih ekipa i da se dokazuje sto mislim da je i slucaj danas i da ce uz Batlera biti prva figura tima u napadu.

J.BUTLER(MIN) 24.5 +

Duel protiv Hardena dovoljno govori. Ima motivaciju da igra protiv all-star igraca i mislim da moze da predje granicu jer ga ocekujem na 17+ suteva i dosta bacanja jer mu to dosta dobro ide.

E.GORDON(HOU) 14.5+

Ulazi sa klupe, proslu im je dao cak 30 poena uz 7 pogodjenih trojki. Isto ocekujem i veceras jer Minesota dosta pusta suteva od strane sg. A znamo kakav je suter Gordon tako da dovoljno je da pogodi i 5 trojki a ispalice sigurno 10+. I jos jedan podatak je da se igra brza kosarka kod oba tima, puno suteva i puno poena.

P.GEORGE(OKL) 24.5+

Dovoljno je reci da obozava da igra protiv Klivlenda odnosno protiv Lebrona i da ih redovno izdominira. Veceras ga izgleda cuva Osman a verovatno ce se smenjivati on i Lebron, al svakako Osman nikako ne moze da sacuva ovu zivotinju a King bukvalno ne gleda u odbrani. I jos jedna stvar je pozitivna a to je da je George u strasnoj seriji i da ne moze niko da ga zaustavi.

S.ADAMS(OKL) 12.5+

Poeni Adamsa dosta zavise od Rasela, medjutim ove sezone je toliko napredovao i zasluzuje svaku pohvalu. Skokovi, borbenost i odlicna kretnja ga cine veoma dobrim centrom. Tristan tesko da moze protiv njega a uostalom ne znam zasto klivlend i dalje drzi njega u ekipi. Primamljiva granica za Adamsa i nikako ga ne smem igrati manje.

H.BARNES(DAL) 18.5+

Poslednji tip od mene. Nema sta prva figura tima uz sjajnog pleja Smith-a. Ovo je sto se kaze derbi zacelja tabele. :D Proslu im je dao 24 poena uz sut iz igre 8-18 a isto ocekujem da ce i veceras da ispali 18+ suteva i da prelazi granicu. I nadam se da ce uskoro da ide iz Dalasa jer zasluzuje bar da igra playoff :D

Mozzart kladionica
By Thc420
#93323 J.VALANCIUNAS 12,5 PTS - , SUPERSPORT
Valanciunas zadnjih 10 utakmica igra u zivotnoj formi, cak je i howarda proslu nemilo napunija, par dobrih ofenzivnih skokova i trica 2-2.
Danas Torontu gostuje Miami koji dopusta 100 poena po utakmici, al razlog zasto danas uzimam J.V-a je sto od svih igraca danas ima najtezi match-up sa Whitesideom koji dobro brani pik&roll a i obrambrena sila je u reketu. Prošli put igrali u prvon misecu i J.V je zabia 8 poena, sut 4-8.
By HibbertManje
#93330 Addams 12,5 vise
Cauley-Stein 11,5 vise
Germania

Ono sto sam vidio protiv Bostona me stvarno iznenadilo, agresivna obrana koja je tjerala protivnika na nerezonske suteve, da ne pricam o ukradenim loptama, pogotovo u drugoj cetvrtini iako je to vise plod Bostonove lose igre nego famozne obrane Clevelanda. Medjutim, jedna bas slaba karika obrane im je centar, nebrojeno puta su im Bostonova krila(pogotovo tatum) setali kroz reket samo je zavrsnica u vecini slucajeva bila losa, za razliku od Oklahome, Boston nema tog killera na centru koji moze iskoristit takve situacije(nemojte mi samo pricat o Baynesovoj napadackoj ulozi), dok Addams od toga doslovno zivi, sto se vidjelo i proslu tekmu s Clevelandom. Westbrook je odradio trening jucer, po tome ocekujem da nocas zaigra sto je svakako u prilog paru. Cleveland nema pravog "rim"protectora, brza kosarka, povratak Westbrooka, granica od 12,5 svakako ima value.

Drugi par, po meni rizicniji ali ipak isplativ na tu granicu. Imao je probleme s koljenom, prije par dana je bio "as close to 100 percent healthy" i minute su mu pazljivo dozirane, Joerger je izjavio nedavno da ce do kraja vise forsirati mlade igrace sto je u prvi plan najvise izbacilo upravo Steina koji je bio ogroman potrosac lopti i provodio 36+ min po tekmi. Istina je da se dosta toga promijenilo otad, ali Labbisiere i dalje out sto smanjuje rotaciju. Centri Dallasa naceti povredama(Mejri, Nowitzki), a Bog zna da i zdravi nisu elitni defanzivci. Misljenja sam da Stein nece imati toliko problema u obrani kao proslu tekmu gdje ga je KAT doslovno rugao i vjerujem manje osobnih koje su mu cesto znale skratit minutazu. Uz Foxa bi trebao veceras imati najvise prostora u napadu, s obzirom na povratak Mathewsa i da ce na Z-boa u jednom djelu utakmice ici Kleber, a na Bogdana McDermott koji moze odraditi solidnu rolu u obrani(ako nista drugo dubokim ulazom brani sut izvana, iako je po brzini mjesavina Rakitica i Natka Zrncica Dima). Uglavnom, mislim da je granica promasena pa ako nista barem za poen, vjerujem da je napokon full spreman, solidan sut s poludistance, match up, puno mi je blizi overu nego underu.
By Miki28
#93333 Za nastup u finalu Barns itekako zasluzuje da bude u ekipi koja je van PO. Sraman nastup nekog igraca, sraman. Jedino mi zao sto je u ekipi sa legendom Dirkom.
Sto se Jonasa tice, on je postao pick&pop igrac u zadnje vrijeme, mnogo vise se izvlaci na distancu kao i na sut za 3 poena.

G.Dragic 18.5 under ( vecina kladionica )

Majami gostuje Torontu, ocekujem jedan uzbudljiv mec a misljenja sam da Majami svoju sansu vidi u sporijem mecu pa tako ocekujem da ce maksimalno usporiti igru jer Toronto trenutno je red hot, gaze kako igraju, klupa dominira i uz redovnu dobru partiju 1 ili 2 startera dominiraju u zadnjih nekoliko meceva. Ipak danas tamo gdje je Toronto jak, Majmi ima igrace da probaju da ih uspore pa tako Dragic na Lowry, Ricardson na Derozana i Hasan na Jonasa.
Sa deuge strane Dragic ide na Lowry, koji pegla odlicnu odbranu ove sezone, u samom su vrhu lige u odbrani PG. Vratio se Vejd, ulazi u formu Tajler, tu je i suter Elington pa ne vidim potrebe da Dragic previse forsira jer nije u najboljoj formi, igra toplo hladno.
Cas da 30, cas je oko 10 a i vice dosta povreda ove sezone pa ovaj dolazak DWade smatram kao razlog za manje forsiranje Dragica a i tu je Lowry da isparira kad zatreba.

D. Schroder 20.5 under ( vecina kladionica )

Sroder i Atl gostuju Milvokiju, ide na Bledsoa. Mislim da ce Milvoki ovaj mec rijesiti u svoju korist bez mnogo problema i da ce Sroder odigrati oko 30 min i nekih 16-17 poena.
Sporiji ritam utakmice, Bledso koji koliko toliko moze isparirat Sroderu a i imace Sroder problema sa njim u odbrani pa moguc problem sa faulovima kao i davanje vece minutaze Dilejniju i Dorsiju me navlace na to da igram Srodera minus.

T. Thompson 8.5 under ( soccer )

Novi Cavsi gostuju kod Okc za koje ocekujem da zaigra Wbrk a moguce i Melo. Tristan ide na Adamsa i njegova rola u ovom napadu Cavsa je jasna, dobra odbrana, postavojanje blokova u napadu, napadanje kosa za ofanzivni skok i rijetko koja akcija za njega iz p&r.
Ocigledno je da je Lue spremio ekipu da sutira jos vise trojki, imao je vec protiv Bostona nekoliko izgradjenih akcija za Hilla i posebno Hooda i Clarksona tako da to isto ocekujem i vcrs.
PG ce biti na Lebronu, Adams na Tristanu a Wbrk ako zaigra zna da luta u pokusaju da ukrade loptu ili napravi neku speltakularnu blokadu kao i da uhvadi defanzivni skok pa tako ocekujem da Adams gradi Tristana i onemuguci mu of skokove a da to ostali igraci pokupe.
Takodje imace TT posl sa Adamsom u odbrani koji ove sezone igra sjajno, posle masakra koji su im napravili PG i Adams prije neku nedelju ocekujem bolje spremljenu ekipu Cavsa za odbranu nad Adamsom a tu je kljucan Tristan. Igrace oko 30 min, uzece 5-6 suteva ali uzdam se da nece biti svaki otvoren i da ce Adams biti tu da mu oteza posao.
By vintage1978
#93337 Lebron James under 29,5pts Hattrick kladiona
Po meni pre-entuzijasticna granica. Tek sad kad je promjenjeno 80% ekipe Lebron razigrava nove snage i protivnik se mora cuvat iz vise pravaca. Matchup mu je stari prijatelj PG13 koji ga redovito maltretira i u obrani i u napadu. Tako da stvarno ne vidin Kinga preko ove granice. Naravno, to su mega igraci koji mogu zabit 50+, ali u utakmici sezone prije All-Star break-a, nebi smilo bit iznenadjenja.
Sritno svima i zivili!
By lovac
#93338 Lebrick prošlu nije prešao samo radi BO, imao je 24p pre kraja 3/4. Inače još nisam vidio do tad da jedan igrač igra baš svaki napad od početka do kraja
By vintage1978
#93340 To je malo Jordana kopirao :)
Slazem se sta govoris, ali moras imat na umu da je prosla utakmica bila osobni obracun njega i Kyrie-a i ruku na srce Boston ni nema adekvatnog cuvara za Lebrona. Ako ga itko zna cuvat to je PG13, ako je gledat zadnji dvi-tri godine.