Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Bajo
#93496 Bajo wrote:
PAYTON 18,5 UNDER [SS,HL,PSK]

gledam i nemogu doc k sebi, najveci ciglar u povijesti lige, nedaj boze nikome ovog panja, covik skok sut nije ubacija u karijeri, sve na nepostavljenu obranu moze zabit, u reketu ga ceka bog Gobert da ga vrati na fabricke, lagani bo u najavi, Utah najbolja ekipa lige trenutno, 10 u nizu imaju, najbolja obrana lige kad su pravi, nema tu puno filozofije, ovaj kloc nemre da je obruc bazen...jos vraca se Ulis tako da mu padaju minute, Booker je upitan, dosta realno da zaigra

pozz i sretno svima ;)
By UcenikBGD
Bajo wrote:Bajo wrote:

gledam i nemogu doc k sebi, najveci ciglar u povijesti lige, nedaj boze nikome ovog panja, covik skok sut nije ubacija u karijeri, sve na nepostavljenu obranu moze zabit, u reketu ga ceka bog Gobert da ga vrati na fabricke, lagani bo u najavi, Utah najbolja ekipa lige trenutno, 10 u nizu imaju, najbolja obrana lige kad su pravi, nema tu puno filozofije, ovaj kloc nemre da je obruc bazen...jos vraca se Ulis tako da mu padaju minute, Booker je upitan, dosta realno da zaigra

pozz i sretno svima ;)

Slažem se da je granica 18,5 na Pejtona do sada ne viđena,bar mojim očima,ali mislim da nikad nije bila veća od 16,5 ALI sve je to bio Orlando! U feniksu 19 i 29 poena zadnje dve što je došao! Ne slažem se s tobom da je toliko loš šuter,ima on preko 50 % šut iz igre tokom cele sezone, u Feniksu ove dve i preko 60%, zadnju ubacio i dve trojke, nije baš toliko loš kako ga ti pretera,najlošiji šuter u istoriji i ostalo! Zajeban je on kad ga krene,pogotovo kad se brzo igra a ovde je odmah počeo da forsira u Feniksu.
Ipak Juta bi mogla da ga smiri večeras,ali daleko od toga da je toliko siguran i da je bazen obruč da ne bi ubacio! Na 18,5 ću ga i ja Under odigrati ali cenim da kod nas u Srbiji nema šanse da nađemo takvu granicu!
By Tebra brate
UcenikBGD wrote:

pozz i sretno svima ;)

Slažem se da je granica 18,5 na Pejtona do sada ne viđena,bar mojim očima,ali mislim da nikad nije bila veća od 16,5 ALI sve je to bio Orlando! U feniksu 19 i 29 poena zadnje dve što je došao! Ne slažem se s tobom da je toliko loš šuter,ima on preko 50 % šut iz igre tokom cele sezone, u Feniksu ove dve i preko 60%, zadnju ubacio i dve trojke, nije baš toliko loš kako ga ti pretera,najlošiji šuter u istoriji i ostalo! Zajeban je on kad ga krene,pogotovo kad se brzo igra a ovde je odmah počeo da forsira u Feniksu.
Ipak Juta bi mogla da ga smiri večeras,ali daleko od toga da je toliko siguran i da je bazen obruč da ne bi ubacio! Na 18,5 ću ga i ja Under odigrati ali cenim da kod nas u Srbiji nema šanse da nađemo takvu granicu!

Mozda bude u max betu ali na 1.75 kvotu
By Bajo
Kyrie94 wrote:Spusten u ss i hl na 16.5, hvatajte ga jos u psk dok mozete

sad je 14,5 u psk, to je donekle realna granica, jbg, zato san reka odma promasena margina ko nikad, vjerojatno zadnji put u ponudi ako se booker vrati
By valanciunas
#93511 Myles Turner 13.5 Vise.
Indiana ide kod BKN koja prima jako puno poena iz centra, a Myles je u odlicnoj formi, ocekujem da ima lak zadatak. Tuner u zadnjih 3 okrsaja protiv Brooklyna ima: 23, 16, 21.
Last edited by valanciunas on 14 Feb 2018, 13:42, edited 1 time in total.
By vintage1978
#93512 Jusuf Nurkic over 12,5pts Hattrick kladiona
Iskreno, kad sam vidija ovu granicu nista mi nije bilo jasno...veceras igraju protiv GSW koji katastrofalno brani centarsku poziciju, da je na 14,5pts (iako mislin da ce se granica dizat) jos bi i dva puta promislija, ali na 12,5pts jednostavno ga moran uzet.
Sritno svima i zivili!
By vintage1978
#93513 Lauri Markaanen under 16,5pts Hattrick kladiona
Vraca se Dunn najvjerovatnije, iako nece imati full minutazu, Lavine ce tek sad imat vise prostora za catch n shoot. S obzirom da DeRozan nije nekakav defenzivac vidim dosta forsiranja od strane Lavinea, dok Markaanen ima tezi matchup u vidu Ibake pa osim trica ne vidim di bi on moga prec granu od 16,5pts...ali ovo je NBA of course :)
Ja sam ga odigra, pa cemo vidit...bas me zanima kako ce kotirat na bet365 kad izbace ponudu.
Sritno svima i zivili!
By Jeffrey
UcenikBGD wrote:

pozz i sretno svima ;)

Potpuno se slazem s ucenikom di je on najlosiji suter neznam po kojim parametrima si ti to izvukao, druga stvar Rubio nije neki defender ako bude igrao opce on ako ne onda jos veci problem, ovdje jedino mozemo pricat o malo visoj margini realna je 16.5 a ovih 18.5 je za under ali ne bas tako kako si napisao. Misljenja sam da ce T.J. Warrenu biti puno tezi zadatak preko Inglesa i meni je on bolji pik za under ali svako svoje zna sretno.