Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

izaberi 3

16
18%
13
14%
11
12%
15
17%
13
14%
2
2%
13
14%
3
3%
4
4%
By Kazan23
#94790 Atlanta – LA Lakers 2 @ 1,8 u vecini kladara

Na istoku se vodi zestoka borba i svaki poraz je bitan. Atlanta mora ostati maksimalno skoncentrirana ako misli zadrzati to posljednje mjesto jer Orlando, Brooklyn i ostala bagra opasnu pusu za vrat. Nece biti lako veceras izgubiti, ali ja vjerujem u njih. Crna švaba i nije neki u zadnje vrijeme, ima problema s leđima i općom kurcoboljom pa takvu igru i veceras ocekujem od njega. Lakersi ocito nemaju planova s tankiranjem nego se oni eto samo igraju basketa i to je pohvalno. U ekipu se vratio i Lonzo i sad su fino popunjeni, ima skorera na sve strane i mogu napadati atlantin spusteni gard sa svih strana. Ako jednom ne bude islo, ici ce drugom i ocekujem da zatrpaju obruce u atlanti. Nije neki ludilo tip ali eto bio je dobar vikend, pocinje novi tjedan i krecem s ovim prije nego banda izbaci ponude za igrace. A i stvarno vjerujem u jaku zelju Atlante da zadrze to zadnje mjesto, jer kako je Brooklyn krenio s 9 od 10 poraza nece biti lako.
By Miki28
#94793 Najgori skor zadnjih godina nista ne znaci na draftu. Zatim mislim ja kao i mnoi strucnjaci da je odlicna draft generacija pred nama, prvih 7-8 su stvarno dobri i buducnost lige.
Lejkersi nemaju pik tako da nemaju zbog cega tankovat i zato pokusavaju da naprave neke osnove za sledecu sezonu.
Individualno a i timski su bolja ekipa od Atlante.
By Miki28
#94799 K. Durant 27.5 under ( balkanbet )

GS na gostovanju u MSG i Niksima koji tankuju mada ruku na srce i da je Porzingis zdrav bila bi one way utakmica. GS nije b2b, ne ocekujem da odmori nekog od kljucnih igraca vec mozda Iggy ili Livingston dobiju postedu.
GS odradio ocekivan posao protiv Okc, KD nametnuo tempo od starta a sada ocekujem da povuce rucnu i da Kari vcrs preuzme palicu i napravi sou. Voli Kari u MSG da igra, imao je veliku zelju da ga NY izabere na draftu ali nije se dalo, steta za NY ali zato u GS trljaju ruke sto su tad izabrali njega na cudjenje mnogih. Mislim da ce vcrs on povuci, KD ce dopuniti sa nekih 20-22 poena uz standardan ucinak Kleja i zelenog a ostatak ekipe ce dopuniti sta treba. Treba dodati da je Nik Jang hot i obicno kad je tako poveze 2-3 odlicne partije a MSG i ovi Niksi su odlicna stvar za to...
GS za 2 dana gostuje u DC, u KD-ov rodni grad tako da ocekujem da KD vcrs odigra mec u laganom ritmu

A. Crabbe 14.5 under ( balkanbet )

Posle 2 nedelje dobre igre i ispucavanja doslo je vrijeme da se pocne igrati minus. Vcrs se vracaju RHJ i LeVert tako da ocekujem minutazu oko 26-28 minuta za Crabbe-a.
DLo je u formi, najbolji njihov igrac i bice jos bolji kako vrijeme bude odmicalo, tu je Dinwiddie kojeg trener voli u stintovima da upari sa DLo-om a onda Carroll, Harris sa kojim ce Crabbe dijelit minute. Igraju sa Cikagom, jeste da ce biti poena i da je suter ali vidim ga na nekih 12-13 poena, 14.5 mi je sasvim dobra granica za njega
By Miki28
#94800 C. Lee 12.5 under ( volcano ) soccer ga ponudio na 13.5 ( mala briga ali stojim iza pika i pojacavam ga u socceru na ovi granicu)

Cudi me ova granica, ocekivao sam manju pa cak i da bude izbacen iz ponude. NY u tank mode, zadnje 2 igra 14-15 min, tako nesto ocekujem i vcrs a on je sve osim “hot scorera”. Treba mu vrijeme na parketu da bi napravio neki impact a ako opet bude dobio ovakvu minutazu kao na zadnja 2 meca onda mi je ovo mnogo za njega...
Mudiay, Burke i Ntlikina su preuzeli uloge glavnih na spoljnim pozicijama sto nije cudno jer NY hoce da vidi sta moze od nnih da ocekuje narednih sezona. THJ se jos drzi sa minutima tako da ako se Hornacek drzi trenda onda ocekujem opet Lee na 15 min i nekih 6-7 poena. Istrazivao sam vezano za NYK, konsultovao drugara koji ih obozava i nigdje nisam nasao naznaku promjene trenda tako da ako neko jeste nek ukaze na to.
Za sada “skocku” dosta ova minutaza, prefosrirao se u 1 dijelu sezone :lol:

D. Favors 13.5 under ( maxbet )

Juta docekuje Hjuston. Hjuston opet u formi, razbijaju kako igraju. Juta nakon odlicnog niza i sjajne forme mi djeluje u malom padu a ako vcrs krenu da trce sa Hjustonom lose ce se po njih zavrsiti, bas lose. Moraju usporiti igru, dobra odbrana nad Hardenom i Polom ali lakse reci nego uraditi. Nego sto se tice Fejvorsa, ne vidim ga vcrs kao uticajan faktor u ovom mecu iako je u dobroj formi u zadnje vrijeme. Kad god je u igri Hjuston ga napada tj njega i Gobera uvlace u pik sa Hardenom i Polom a pretezno Fejvorsa tako da sa 2 visoka nece ici vcrs protiv ovih ludaka. Moraju ici smallball tako da ocekujem Crowdera da ima vecu ulogu vcrs od Fejvorsa koji ce svoje minute nalaziti najvise na C kao zamjena Goberu a u 2 unitu Hjustona vcrs bi trebalo da igra Nene tako da ce to biti dobra bitka. Lijepa granica, za nekih 26-28 min mislim da je dovoljna za minus i da ce Fejvors zavrsiti na nekih 9-10 poena. Uz to uvijek moguc BO kad Hjuston mada mislim da su male sanse za to
By Miki28
#94818 J. Simmons 13.5 under ( soccer )

U Orlandu se vratili Vucevic i Gordon, ovo ce im biti 3 mec od povratka tako da ce shodno tome i minuti biti veci a Simmons je u losijoj formi. Danas ce juriti Wbrk mada taj Orlando i ne igra odbranu ali eto mozda udje u problem sa faulovima. Jeste da ce PG uzeti Firnije ali mislim da ce i u toku meca biti na Simonsu. Vuce me da ce biti neki priblizan egal mec i da ce starteri odigrati dosta minuta ali eto, Simons mi je na ovu granicu minus.
Maxbet ga je dao na 10.5 sto je neka realnija granica po meni. Na 13.5 svakako ima value
By UcenikBGD
Miki28 wrote:C. Lee 12.5 under ( volcano ) soccer ga ponudio na 13.5 ( mala briga ali stojim iza pika i pojacavam ga u socceru na ovi granicu)

Cudi me ova granica, ocekivao sam manju pa cak i da bude izbacen iz ponude. NY u tank mode, zadnje 2 igra 14-15 min, tako nesto ocekujem i vcrs a on je sve osim “hot scorera”. Treba mu vrijeme na parketu da bi napravio neki impact a ako opet bude dobio ovakvu minutazu kao na zadnja 2 meca onda mi je ovo mnogo za njega...
Mudiay, Burke i Ntlikina su preuzeli uloge glavnih na spoljnim pozicijama sto nije cudno jer NY hoce da vidi sta moze od nnih da ocekuje narednih sezona. THJ se jos drzi sa minutima tako da ako se Hornacek drzi trenda onda ocekujem opet Lee na 15 min i nekih 6-7 poena. Istrazivao sam vezano za NYK, konsultovao drugara koji ih obozava i nigdje nisam nasao naznaku promjene trenda tako da ako neko jeste nek ukaze na to.
Za sada “skocku” dosta ova minutaza, prefosrirao se u 1 dijelu sezone :lol:

D. Favors 13.5 under ( maxbet )

Juta docekuje Hjuston. Hjuston opet u formi, razbijaju kako igraju. Juta nakon odlicnog niza i sjajne forme mi djeluje u malom padu a ako vcrs krenu da trce sa Hjustonom lose ce se po njih zavrsiti, bas lose. Moraju usporiti igru, dobra odbrana nad Hardenom i Polom ali lakse reci nego uraditi. Nego sto se tice Fejvorsa, ne vidim ga vcrs kao uticajan faktor u ovom mecu iako je u dobroj formi u zadnje vrijeme. Kad god je u igri Hjuston ga napada tj njega i Gobera uvlace u pik sa Hardenom i Polom a pretezno Fejvorsa tako da sa 2 visoka nece ici vcrs protiv ovih ludaka. Moraju ici smallball tako da ocekujem Crowdera da ima vecu ulogu vcrs od Fejvorsa koji ce svoje minute nalaziti najvise na C kao zamjena Goberu a u 2 unitu Hjustona vcrs bi trebalo da igra Nene tako da ce to biti dobra bitka. Lijepa granica, za nekih 26-28 min mislim da je dovoljna za minus i da ce Fejvors zavrsiti na nekih 9-10 poena. Uz to uvijek moguc BO kad Hjuston mada mislim da su male sanse za to

Malo veća briga za Kortni Lija je da ga je i mozzart dao 13,5???!!!
To mi govori da je ovo navlaka dana! Ja sam ga lično prošli put zalepio najjači singl under12,5 protiv bostona jer igra prvu i trecu do tajm outa po 6,7 minuta a sad sam ga ocekivao izbačen iz ponude da bude ko sto ti reče, a oni ga još dižu na 13,5 i svi ga daju???? Ne smem protiv Gstejta danas da ga stavim bash zbog ovoga jer klade nisu glupe, nemoguće da mu traže 14 poena za 14 minuta???!!! Ja im neverujem. Bolje Capela under13,5 nego Lee iako sam Boga molio da Leeja uopšte daju u ponudi ali sad 13,5 svuda??? Možda protiv šampiona u Medisonu ne smeju odma da skidaju gaće zbog publike itd
By Teo
#94830 W. Cauley-Stein over 11,5 (volcano) 1,85

Evo da ne budu sve underi i ako ih je Mikki dobro probrao po odlicnim granicama.Na radaru mi je citavu sezonu i ocekujem dosta od njega ali cim dodje do neke forme zadesi ga neka povreda i opet stagniranje,limit minuta i takve stvari.

Trener Sakramenta je najvio ima mjesec dana da ce forisirati mladje igrace i ne znam koji kurac vise forisira Rendolfa kome je u interesu da on igra 40 minuta.Nije ni njemu a ni Sakramentu.Prosli mec su se vidile naznake da ce Zek mozda dobijati manje minuta jer je odigrao 20 a WCS cak 37 i ta me cinjenica najvise navukla na ovaj predlog jer ocekujem takav trend u nastavku sezone.

Pored toga matchup takodje povoljan,veliki broj poena Minesota prima sa centarske pozicije i mislim da bi to Sakramento trebao forsirati.Najvise poena postize iz pika sa Bogdanom pa se nadam da ce kao i prethodnih meceva Bogdan dosta ucestvovati u kreaciji napada.

Negativna stvar je mogucnost brzih faulova a to je moguce posto ce i Tauns imati veliku napadacku ulogu.Ipak po meni ima vrijednost na ovoj granici.

Srecno
By Miki28
#94831 Pisao sam analizu za 12.5 jutros sto sam igrao u volcano. Tek kasnije ga dao soccer na ovoj granici i zato sam dopunio da je sad problem ali sta sad. Odigrao sam ga na 12.5, odigrao ga na 13.5 pa nek ide zivot.
Naravno da nisu glupe, igram ga zadnje 2 otkad su najavile promjene i covjek lijepo ispostovao. Idem i danas pa sta bude... Kazem, sve sam pregledaoni nigdje nista nisam vidio da daje naznake drugacije minutaze za njega. U svakom slucaju ovo je okej granica kad je na 35 min tako da i ako igra tu minutazu ima sanse. Uzdam se i u GS da ce biti ozbiljni i zavrsiti posao

Evo sad sam nasao novu izjavu da ce Hornacek nastaviti sa istom pricom i da ce ici 3 pg lineup sa Mudiayom, Frenkijem i Burkeom kad GS ode smallball i da hoce sto vise da vidi 2 od te 3 uz THJ.
Sto kaze Teo za WCS kojeg sam imao na par tiketa protiv LA, nema svrhe da igraju mnogo minuta veterani a vjerujem da i njima odgovara da ne rizikuju sa povredom tako da mi je WCS odlican pik. Sjajna saradnja njega i Bogdana, nema meca da bar 1-2 p&r im ne prodju
Last edited by Miki28 on 26 Feb 2018, 17:12, edited 2 times in total.