Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

izaberi 3

11
13%
11
13%
11
13%
7
8%
13
15%
13
15%
9
11%
10
12%
By Kazan23
#95016 Denver – LA Clippers 1 @ 1,6 sve klade

Direktni konkurenti za PO, nema zajebancije veceras. Denver ima dvije pobjede i dvije tekme vise, poraz ih stavlja u dosta nepovoljan polozaj, a s pobjedom mogu fino nastavit dalje di su stali. Velika prednost im je domaci teren koji i slovi kao jedan od tezih gostovanja, a jos veca sto je Jokic izgleda poceo igrati zaprave. Ne moze mu niko nista, jaci je od sudbine. Pa tako i Jordana. Trojka Murray, Harris, Barton je u jebenoj formi, svi cepaju. Harris je proslu protiv Houstona napadacki podbacio i od njega ocekujem iskupljenje i vrhunsku partiju. Veliki plus je sto nema Bradleya i njegove obrane, a Gallinari je GTD, ozlijedjena mu je ruka, tako da ne vjerujem da ce odigrat neku ludu partiju, ako uopce i zaigra. Takodjer veliki plus vidim u tome da bi napokon i Millsap mogao na teren, ne tolko da ce on nesto previse napraviti za pobjedu kolko za opcenito pozitivnu atmosferu u ekipi, jer su bez njega stvarno odlicni, a s njim ce biti jos jaci i s pravom mogu mastati o velikim stvarima ove sezone. No prvo valja osigurati play off, a ova utamica je mozda i najvaznija dosad. Istina da su gosti malo odmorniji, ali i domacin je imao dan odmora tako da ne vjerujem da ce to imat nekog velikog utjecaja. Ma jaci je Denver, bas su mi prava klapa za razliku od clippersa koji se ni ne poznaju, a i opcenito mi ne izgledaju bas sretni. Kako i hoce s onim trenerom i sinom mu. Navijacki idem i nadam se da ce ih fino nalupat. Jbt na pocetku mjeseca su doma dobili GSW i Oklahomu u dva dana razmaka, pa valda mogu i ove nesretnike. Kvota mi dobra :D

Embiid 24,5- @ 1,85 HL

Svi smo ga ganjali under protiv Miamija prije dva tjedna, ali mraka nije zaigrao. Danas bude. Takodje direktna borba za PO kao i na tekmi gore, i nema zajebancije. Obje ekipe su jake u obrani i ocekujem da ce veceras domacin maksimalno usporiti utakmicu. Whiteside mu moze parirati, obojica bi trebali bit cijelo vrijeme skupa na parketu, i ne vjerujem da ce Joel dolaziti do lakih poena. Da ne duzim sad uzduz i popreko jasno je zasto ga igram manje danas. Prvenstveno zbog Hassana i sporije igre. Granica je stvarno visoka za ovakvu utakmicu i ne vjerujem da ce ova zivotinja preko 20 protiv jednako tolke zivotinje. Plus je takodjer dan odmora vise za Hassana i njegov teren.
By Shaw Hitcher
Kazan23 wrote:Denver – LA Clippers 1 @ 1,6 sve klade

Direktni konkurenti za PO, nema zajebancije veceras. Denver ima dvije pobjede i dvije tekme vise, poraz ih stavlja u dosta nepovoljan polozaj, a s pobjedom mogu fino nastavit dalje di su stali. Velika prednost im je domaci teren koji i slovi kao jedan od tezih gostovanja, a jos veca sto je Jokic izgleda poceo igrati zaprave. Ne moze mu niko nista, jaci je od sudbine. Pa tako i Jordana. Trojka Murray, Harris, Barton je u jebenoj formi, svi cepaju. Harris je proslu protiv Houstona napadacki podbacio i od njega ocekujem iskupljenje i vrhunsku partiju. Veliki plus je sto nema Bradleya i njegove obrane, a Gallinari je GTD, ozlijedjena mu je ruka, tako da ne vjerujem da ce odigrat neku ludu partiju, ako uopce i zaigra. Takodjer veliki plus vidim u tome da bi napokon i Millsap mogao na teren, ne tolko da ce on nesto previse napraviti za pobjedu kolko za opcenito pozitivnu atmosferu u ekipi, jer su bez njega stvarno odlicni, a s njim ce biti jos jaci i s pravom mogu mastati o velikim stvarima ove sezone. No prvo valja osigurati play off, a ova utamica je mozda i najvaznija dosad. Istina da su gosti malo odmorniji, ali i domacin je imao dan odmora tako da ne vjerujem da ce to imat nekog velikog utjecaja. Ma jaci je Denver, bas su mi prava klapa za razliku od clippersa koji se ni ne poznaju, a i opcenito mi ne izgledaju bas sretni. Kako i hoce s onim trenerom i sinom mu. Navijacki idem i nadam se da ce ih fino nalupat. Jbt na pocetku mjeseca su doma dobili GSW i Oklahomu u dva dana razmaka, pa valda mogu i ove nesretnike. Kvota mi dobra :D

Embiid 24,5- @ 1,85 HL

Svi smo ga ganjali under protiv Miamija prije dva tjedna, ali mraka nije zaigrao. Danas bude. Takodje direktna borba za PO kao i na tekmi gore, i nema zajebancije. Obje ekipe su jake u obrani i ocekujem da ce veceras domacin maksimalno usporiti utakmicu. Whiteside mu moze parirati, obojica bi trebali bit cijelo vrijeme skupa na parketu, i ne vjerujem da ce Joel dolaziti do lakih poena. Da ne duzim sad uzduz i popreko jasno je zasto ga igram manje danas. Prvenstveno zbog Hassana i sporije igre. Granica je stvarno visoka za ovakvu utakmicu i ne vjerujem da ce ova zivotinja preko 20 protiv jednako tolke zivotinje. Plus je takodjer dan odmora vise za Hassana i njegov teren.

50-50 tekma po meni, kvota nema value
By darac222
#95018 W. Barton 15.5+ redovno trpa Clipperse koji izostankom Bradleya još slabije igraju obranu, tekma na puno koševa, Barton protiv Clippersa u zadnjim utakmicama bilježi brojke 17, 35, 18, 23. Barton s velikom minutažom i u dobroj je formi zadnju protiv Houstona 25 poena. Uzet će svojih 15+ šuteva za 35-38 minuta u igri bi to trebao biti siguran par za danas
By burke
#95026 Rijetko kad se javljam..ali sta ne bi danas bilo bolje odigrat Whiteside manje 14,5 nego Embiid manje?Mislim Embiida moze rijetko tko cuvat jer lik ima sut i jos mnogo drugih vrlina..mislim,prije je under nego over,ali od toga bi radije Whiteside manje gurao..ne znam kako on u svojih 28-30 min moze preci granicu dobrom obrambenom Embiidu..ja cu definitivno odigrat Whiteside manje 14,5..
By mm23
#95028 slazem se sa tobom ali moram priznati da necu gadjati ni jednog ni drugog ... Miami igra dobar pick and role a embid ima loptu u rukama barem 25 min ... sve je moguce ... nego evo jako lepog tipa za danas(barem po meni) al-farouq-aminu vcrs protiv ne tako dobrog sakramenta soccer kl.8.5 + mi je ozbiljan poklon... 9 poena kuci ubacuje peske ! u prosloj utakmici protiv njih je ubacio samo 5(u sakramentu) ali vcrs igra kuci i nema razloga da ne prebaci tu granicu... moze da sutne za tri,napada obruc itd itd ... sve su svemu po meni zicer kola! ja ga gadjam pa sta bude ... srecno svima
By Ehrmantraut
#95029 S. Dinwiddie 13.5 @1.85 Manje, pinnbet

Lineup note: Rondae Hollis-Jefferson, Caris LeVert will see increased minutes on Tuesday.

Bruklin kompletan, sve sami suteri oko njega, i svako dobije neku svoju porciju suteva i tu treba neko igrati pleja. Preko puta ce imati Hila kao defanzivca, mada pitanje je koliko ce gristi pozadi, ocekuje se nesto brza utakmica sto ne ide u prilog, ali zbog prethodno iznetih stvari vredi odigrati. Ne ocekujem vise od 30 min na parketu, plus b2b.
edit: Da tip dopunim jednim statistickim podatkom: Prosek pts kuci(15.5), u gostima(10.8)
By under
#95060 Embiid 24,5 under betfair @1,90

Ovo ce danas biti prava PO tekma , igrali nedavno zabio 17 poena, izvrsno su se nadopunjavali na njemu White, Adebayo i Oly, jako bitna tekma za Miami, igraju dobru obranu , plud spori pace, dobri defenderi na njemu i po meni u ovakvoj tekmi granica previsoka ma u kakvoj god formi bio Embiid, nije zgorega spomenuti ni da je Phili ovo 3 tekma u 4 dana, a svi znamo da do sad nije uopce ni igrao b2b tekme

Whiteside 14,5 under bet365 @1,90

U toj tekmi zabio samo 4 poena, Oly odigrao fantasticno, a u drugoj tekmi nije bilo Embiida i onda uspio zabit 16 poena, imat ce on dosta posla u obrani s Embiidom i mislim da bude mu to danas glavni zadatak, ako zaigra Oly koji je Q , ovo jos vise dobiva na izglednosti prolaza, ma White vecinom protiv jakih centara under, velim ocekujem PO tekmu i malo koseva
By SPY
Skal32 wrote:Ima li ko kakvo mišljenje o Nurkiću, protiv Sakramenta, možda bi mogao doći + i prebaciti 13,5?

Pa realno bi trebao ubaciti 14 poena u nekoj egal tekmi. Po meni najviše ovisi o Lilardu hoće li silovat kao u Sakramentu. Al haj znaj, za Kingse b2b. Portlandu svaka tekma jako bitna za Po i ovu tekmu trebaju rutinski odradit. Jusuf je ako se ne varam došao prije tačno godinu dana u Portland i pružio dobre partije i odveo ih u PO. Mislim da bi sad se trebao aktivirati i pokazati da zaslužuje dobar ugovor. Ukoliko odigra 30 minuta to je nekih 14-16 poena minimalno.