Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

izaberi 2, granice u anketi su one koje je moguće odigrat

19
21%
29
32%
16
17%
10
11%
4
4%
9
10%
5
5%
By vintage1978
#95237 Jrue Holiday under 20,5pts Hattrick kladiona
Nakon maestralne igre (36pts) i pobjede protiv Milwaukee, Holiday u gostima kod Phoenixa postize 20pts. Granica do tih utakmica bila 18,5 i 19,5pts ovisno o utakmici. Sada je drze na 20,5pts i Super Sport i Hattrick, a misljenja sam da ce se smanjit kvota ili granica do navecer. Veceras ide na Popovu sustavnu obranu koja dobro brani vanjske pozicije, te ocekujem Danny Green-a kao primarnog cuvara. Moja pretpostavka je da ce SA dati Rondu vecu slobodu uzdajuci se u njegov los sut (doduse i ne mogu puno birat jer na toj poziciji kao cuvare imaju Millsa koji je los u obrani i Parkera kojeg su godine uvatile). SA prakticira sporiju kosarku, pa ne vidim NO u košijadi od 115/120 koseva ko i inace, sta dodatno ide u prilog ovom prijedlogu.
Sritno svima i zivili!
By Kosta91
#95249 Andre Drummond vise od 14,5 poena, kladionica Mozzart

Dramond ove sezone najbolje po proseku igra protiv Milvokija, 21,3 poena po mecu, to je naravno zbog evidentno lose odbrane centra od strane Milvokija, poslednji su u ligi, po meni granica promasena za barem 2 poena, sto i potvrdjuje grana od 16,5 upravo izbacena u sokeru. Nikad u zivotu nisam voleo da igram one koji bacanja sutaju kao nogama ali veceras moram ovog coveka da ispostujem(Dramond ove sezone u 3 meca protiv Milvokija sutnuo 32 slobodna bacanja, pogodio 22, ne bi me cudilo i da veceras sutne bar 10...)

Sportski pozdrav!
By Pep9
#95256 D. Green 10.5+ Maxbet

Imam ga prema modelu oko 15pts veceras, ali sa njegovom prosecnom minutazom. U slucaju BO, ovaj tip postaje rizicniji, ali i u tim nekim scenarjima opet imam 13pts, iz cega proizilazi da meni ovaj tip ima value. Posebno bih naznacio da je u drugim kladionicama 1.85 na 11.5, a ovde na 10.5, i da je u proslom mecu protiv WSH Green iskljucen.

E. Payton 12.5+ Maxbet

Prema modelu, ovo je danas pick sa najvecim value-om. Naime, za 30ak minuta, prema statistici i svemu on bi trebalo da dobaci do 16pts. Naravno, sa Booker-om i drugarima u ekipi, igrati over na Paytona je veliki rizik, ali cu ga rado prihvatiti po ovoj granici.

Tipove koristite ih isključivo kao dopunu vašim analizama i mišljenjima.
Last edited by Pep9 on 28 Feb 2018, 16:29, edited 1 time in total.
By Alene Oprosti
#95272 D.Brooks vise od 10.5 (mozzart)

Moram da probam ovo vcrs, nije presao ovu granu na poslednje 2 utakmice (ocekivano protiv majamija i bostona), a pre toga je na 10 uzastopnih postizao vise od 10 poena (ako sam dobro video) ukljucujuci tu i utakmicu protiv Sansa gde je postigao 12 poena sa sve Seldenom i Evansom koji veceras ne igraju. Ukoliko ne udje u problem sa licnim greskama, trebalo bi da igra oko 30 minuta i za to vreme ocekujem 10+ suteva od njega (moze trojka i koje bacanje). Dakle, izostanci plus protivnik glavni razlozi za over, makar na ovoj grani.
By Kosta91
#95273 Mark Gasol vise od 16,5 poena, kladionica Mozzart

Kako god bilo ja ovo moram da odigram, sve druge kladionice daju 18,5 a neke i 19,5... Ne vidim ko moze da ga sacuva uopste u feniksu, samo je pitanje koliku ce minutazu dobiti, odnosno da li ce uopste i igrati, to cemo sacekati veceras... Ali svakako lepa margina i promasena sigurno za barem 2 poena...
Last edited by Kosta91 on 28 Feb 2018, 17:27, edited 1 time in total.
By Thc420
#95279 Serge Ibaka 13,5 SS
Danas san se mislia izmedu njega, JV-a + ili beal-a - i izabra san ibaku zbog dobre forme zadnjih par utakmica , jer orlando kolektivno igra jako losu obranu a i igra protiv svoje bivše ekipe di je lani odigra 50 ak utakmica nakon sta je trejdan u toronto. Match up ce mu vjerovatno bit Mo Buckets jer je Gordon game time decision i mislin da bi tu moga doc do lakih poena sta iz pick n pop igre, par ofenzivnih skokova i kojin slobodnin bacanjen... Srittno svima :D
Score:5/7
By kokodril
#95288 od sad sve što nije analiza a bude tu ostavljeno ide BAN
nikakavi komentari, makaze ,kod mene je ovoliki kod mene je manji
jel može ovaj onaj
šta mislite
i slične gluposti
By Weljo
#95295 S.Adams (13,5) VIŠE POENA
Maxbet 1,85
Oklahoma večeras gostuje ekipi Dallasa. Adams u sjajnoj formi, ove sezone je granicu od 13,5 prebacivao 29 puta, 25 puta ostao ispod nje i 3 puta stao na 13 poena. Večeras će imati lak machup jer će ga čuvati Nowitzki, koji će ove godine napuniti 40 i koji snagom nikako ne može da parira Admasu, ali ono što je bitnije i u skoku će večeras Adams imati prednost, a zašto je to bitno, pa jer Admas najveći deo svojih poena daje upravo nakon ofanzivnog skoka. Drugi način na koji Admas dolazi do poena jeste nakon asistencija saigrača, a najviše nakon asistencija Westbrooka. Večeras očekujem da West i Adams odirgaju bar jedno 3-4 pika zajedno, odakle slede laki poeni za Admasa, takođe Westbrook u zadnje vreme ne može da namesti šut i ima jako loše procenete, u prošlom meču protiv Orlanda 3/12 (25%), u meču protiv Golden Stejta 4/15 (26,7%), u meču protiv Sacramenta 4/14 (28,6%), pa očekujem da neće mnogo forsirati večeras i da će više gledati da razigra saigrače. Admas ove sezone u proseku provede nekih 32-33 minuta na terenu, za to vreme ubaci prosečno 14 poena uz sjajnih 63% šuta iz igre.
By UrosGospodarVremena
#95298 Chris Paul 18.5 over 1.85 (mozzart)
CP3 igra protiv svog bivseg kluba, Klipersa, te ce sigurno imati motiv da im ubaci 19 ili vise koseva. Upravo je proslu utakmicu ubacio 19p i presao granu. Houston je imao dan odmora, dok Clippersi nisu, te ce imati malo vise snage za ovaj mec. Matchup mu je Austin Rivers protiv koga je igrao poslednji put davne 2014. tako da ne znam kakav je protiv njega sada. Clippersi na PG nisu bas sjajni, 23/30, gde primaju prosecno 23.6p.U poslednjih 5 tekmi ima doduse samo dva overa, 19 i 23 poena.U Februaru je presao 6 puta ovu granu u 11 utakmica.Chris Paul je nizak, slab ali zato brz, te zbog toga ima dosta slobodnih bacanja, gde je poprilicno dobar. Sutira od 3 do nekih 7 puta sa linije, pa cak i od 9 do 10 puta, gde je skoro pa 100% uspesan, retko kad promasi. U poslednjih 10 tekmi mu je prosek solidnih 19.1p, sto ide u prilog ovom tipu. CP3 ima dobru minutazu, oko nekih 32min, te ima dovoljno vremena da im ubaci 20p. Kada ima dan odmora, prosek mu je cak 21p, a celokupan prosek u ovoj sezoni je 19.1p. Mislim da su za poen promasili granu, te ovaj tip ima jako dobar value.

LaMarcus Aldridge 22.5 over 1.85 (mozzart)
O Aldridgu ne treba puno pisati. Pau Gasol ne igra, te on prelazi na centar, gde mu je protivnik Okafor, koji je nizi (doduse za svega 2 i po cm) od Aldridge-a. U februaru je odigrao svega 6 tekmi, ali je zato ovu granu presao cak 4 puta, poslednje dve tekme su over bili. A brojke u februaru su ovakve: 27,38,20,23,31,16, a ako cemo jos malo dalje, onda mogu da napisem da je poslednja tekma u Janurau zavrsena sa 30 poena.Sparsi su imali dva dana odmora, te dovoljno vremena da se odmori i da predje ovu granicu. U februaru mu je u ovih 6 tekmi prosek 25.8p. Ako gledamo dane, mozda covek voli da igra utorkom, gde mu je u 7 tekmi prosek 27p. Statistika kaze sledece: U poslednje dve tekme je prosek 32.5p, a u ovih 7 (sa poslednjom iz Januara) 26.4p, a u 10 24.8p. Aldridge ima jako dobru minutazu, oko 36-37min, sto je i vise nego dovoljno vremena da prebaci ovu granicu. Sa linije za slobodna bacanja je kao CP3, jako precizan. U ove dve tekme posle njegove pauze je imao 12-14 i 9-10,a pre toga 2-2,3-5,6-8, znaci jako precizan, skoro kao cp3.Aldridge dobar broj poena postize ispod kosa i uglavom iz post up suteva, gde gledajuci utakmicu protiv Clevland-a, je bio jako uspesan.
Srecno ko isprati!