Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

izaberi 3

16
13%
11
9%
8
7%
25
21%
16
13%
8
7%
8
7%
9
8%
12
10%
7
6%
By Miki28
#95439 Naravno, kuce, stanove, jahte i avione stavljamo. 10/10 nema greske :roll:

Karl-Anthony Towns 23.5 under ( soccer ga je samo dao po ovoj granici u Srbiji i naravno DS )

Minesota gostuje kod Portlanda, izuzetno bitan mec za obje ekipe. Minesotu ceka paklen raspored dok Portland u narednom periodu ima lijep raspored i moze napasti upravo Minesotu na toj poziciji. Za Minesotu nema Batlera ali to se kod KAT ne osjeca, on i dalje fura svoj fazon tj trener ga ne koristi u mjeri u kojoj je potrebno da se koristi takva zvijer od igraca. I vcrs ocekujem slicnu pricu, njega ce cuvati Aminu dok ce Nurkic na Gibsona ali ocekujem i rotiranje tih igraca kad KAT bude napadao iznutra, tu ce Nurkic iili Dejvis biti da pomognu a Aminu je prvenstveno tu zbog brzine jer se KAT izvlaci na sut. Isto tako ocekujem da Portland na startu napadne KAT-a preko Nurkica pa mozda se udje u problem sa faulovima.

Dobro ispricana prica za KAT-a, velika razlika u partijama kuci i u gostima. Zadnji mec na gostovanju Sakramentu i prelaz uz sut iz igre 9/10 za 26 poena. To je neodrzivo i on ce ovu granicu preci ako uzme 15+ suteva ali za sada mi djeluje da to nije slucaj, da ce vcrs najvise forsirat Teague i Wiggins.

Igrali su ove 2 ekipe ove sezone 3 puta i sva 3 minusa na ovoj granici ali ono sto je bitno jeste da su ove 2 ekipe igrale u Portlandu i tada mec na mnogo poena i KAT na 16 poena uz 6/9 sut iz igre. Na tom mecu nije bilo Batlera, dakle ista situacija kao i vcrs.

Sva anliza pada u vodu ako KAT odigra kao allstar tj ako uzme mnogo veci broj lopti nego sto je to slucaj u gostima ali svakako idem minus sa njim iako bi minitaza trebala biti 35+
Last edited by Miki28 on 01 Mar 2018, 15:04, edited 1 time in total.
By Bas
#95443 Nije analiza ali ce ovdje mozda najveci broj clanova vidjeti...naime Prva sportska kladionica Sacramento-Brooklyn drzi na jednakom tecaju ali zbroj poena 110.5 na Sacramento a 103.5 na Brooklyn. U ostalim kladionicama su oba na 106.5 a negdje je Brooklyn na 107.5 postavljen. Pa tko zeli iskoristiti propust...
By Miki28
#95453 Zach Randloph 15.5 under ( vecina kladionica )

Z-BO i Kingsi docekuju Bruklin. Egal mec na dosta poena pa sto Z-BO minus? Prosli mec je izdominirao Portland i imao ga je zaokruzenog na kalendaru, bivsa ekipa, mnogo istorije i vjerujem da je takav bio dogovor sa trenerom. Danas protiv Bruklina i ne vidim razlog zbog cega bi igrao vise od 20 min ako uopste i zaigra. Vrijeme je da se daju vece minutaze mladjim snagama i to konstantno tj Labisieru i Steinu. Ocekujem slicnu pricu kao protiv Lejkersa, nekih 20 min i 10-12 poena za starog lisca...

Dario Saric 15.5 under ( mozzart )

Cavsi i Lebron docekuju Filu. Dario ide na Lebrona, u 2 dosadasnja meca jedan minus kod kuce sa 8 poena i 17 poena u Klivlendu bez Embiida.
Fila je dovela Iljasovu, ocekujem da dobije neke minute vcrs u 2 unitu i sad vec ta klupa izuzetno lijepo izgleda pa tako mislim da ce Saric izgubiti koji minut a ujedno ide i na Lebrona koji iako ne igra odbranu kao ranijih sezona i dalje je solidan u tom aspektu igre.
Zadnja 2 meca malo vise suteva za Sarica nego sto je neki prosjek, oko 15 dok prosjecno uzima 11. Vcrs mislim da ce se ceatiti prosjeku i pored Lebrona ga ne vidim na 16+ poena, bice blizu granice ali ocekujem ispod. Nekih 13 poena
By Mandarina
#95483 Willie Cauley-Stein 13.5 over----- Kingsi docekuju Bruklin, dve ekipe kojima je cilj da sto vise gube i razvitak mladih igraca, a jedan od njih je i centar Kingsa. Mecap bi mu u delu vremena trebao biti Holis Dzeferson koji mu po snazi ne moze parirati i Alen kad Wili bude u postavi sa Labisierom. Bruklin je sesti po broju poseda, logicno forsiraju run and gun sto Z-bo ne odgovara pa ga ocekujem na oko 15-20 minuta, a time i vise vremena za Wilija. Prosli medjusobni mec igrao 30' uz 13 poena, sut 5-9 i bacanja 3-4, ali tada je na pleju bio Hil, Z-bo carinio loptu i ostala deca su ga morala slusati i dodavati mu loptu na niski post, a vremenom su porasla i osamostalila se. U solidnoj je formi, poslednjih 5 meceva redom postize 17,17,18,9 protiv okc Rendolf igrao 40' i 12 protiv hjustona uz sut 6-16. Odlicno saradjuje pnr sa Bogijem i Foksom koji Bruklin brani pa malo je reci tragicno, bice tu laganih kucanja, aktivan je na of skoku koji isto lose grade netsi, dobar u kontri... Ocekujem ga na preko 30 minuta i 17-20 poena i da ne udje u problem sa faulovima sto mu nije strano
By Kosta91
#95486 Al Faruk Aminu vise od 8,5 poena kladionica Mozzart

Ove sezone u tri meca protiv Minesote postize prosecno 11,3 poena, vecina drugih kladionica drzi za poen vecu marginu a to u ovom slucaju moze da bude presudno, ocekuje se mec na veliki broj poena, ici ce na Gibsona sto i nije plus za ovaj tip, ali je i dobro za suteve spolja, nece Tadz to moci da isprati.

Tanka ponuda danas, a jos i se svidjaju Dragic na 18+ i Rasel na 16+, trebalo bi da oni predvode svoje ekipe danas.

Sportski pozdrav!
By Mandarina
#95488 Drugi tip da ne ponavljam Mikija sa cija se dva tipa slazem je bek portlanda
McCollum C.J 21.5+ mozzart ----- u 3 meca ove sezone je postizao 28,18 i 20 poena. Bitna stvar je sto je u prva dva meca igrao Batler, dok u poslednjem medjusobnom mecu kad je dao 28 poena nije igrao Dzimi. Mecap ce mu biti Wigins ali samo u fazi napada, dok ce ga u odbrani skrivati na Bjelici, Harkles ce cuvati Wiginsa. Nadam se da nece uci u probleme sa faulovima kao u drugom mecu kad ga je Batler par puta napao ledjima sto Bjelica sigurno moze, ali nema ovlascenja. Beli uglavnom coskari sto olaksava potrosnju Mekolumu u odbrani.
Ukratko, nema cuvara koji ga moze usporiti, u piku se sota u rotacijama cesto pogubi, bice mismec situacija koje CJ resava u visokim procentima. Jedina opasnost je moguci bo za kog se nadam da ga nece biti
By UrosGospodarVremena
#95501 Dok jos neko nije izbacio ove tipove:

Jusuf Nurkic 13.5 over (mozzart)
Posto sam prvo gledao da li je neko izbacio njega, video sam da je Miki napisao da Portland ima povoljniji matchup od Minnesote, sto ide u korist ovom tipu. Nurkic je gledajuci prethodne tekme usao u solidnu formu, gde je u poslednjih 5 postizao 17,14,15,17,0. Tih 15 poena je upravo ubacio Gobertu, koji je gledajuci statistiku Jute na centru odlican defanzivac (kazem gledajuci statistiku jer nisam video kako on igra pa ne mogu detaljnije da pricam o tome). Nurkic ide na Townsa, koji je za dobrih 17kg laksi od Nurkica, te gledano prema tome bi se Nurkic trebao lakse izboriti ispod kosa za loptu i na polaganju.Nurkica u Februaru u 10 tekmi ima sedam overa, sto je poprilicno dobro. Minnesota na centru i nije bas najsjajnija, 24/30 su, sa prosekom od 22.1p primljenih koseva,a dopustaju cak 58.7% suteva, te su najgori u ligi po tome.Nurkic igra kuci gde po proseku belezi 14.5p, imao je 2 dana odmora, a prosek je cak 18.4p (cak kazem zbog ove granice).U Februaru mu je prosek 13.7p (uglavnom je tako los zbog onih 0p).Protiv Townsa je igrao 6 puta, prelazeci granu 4 puta, a poeni su: 15,18,14,20,8,6. Mislim da je za poen promasena ova granica, te svakako ima dobar value. (da ne bude da menjam granice kako ja hocu, vreme pisanja je 17:58, trenutna granica je 13.5).

Rodney Hood 12.5 over (mozzart)
(vreme pisanja 18h, trenutna grana 12.5).
Hood se solidno uklopio u Cleveland sastav, i dobija solidnu minutazu, gde se povecavala iz utakmice u utakmicu.U Februaru je ovu granu presao 5 puta, a u Clevelandu u 6 tekmi 3 puta. Hood je 2nd unit igrac, te ide na McConnell-a, protiv koga je u karijeri igrao 6 puta, prelazeci svaki put granu, 17,13,18,20,19,13. Phila je druga najgora ekipa na SG, primajuci po proseku 24.6p. Prosek na domacem terenu mu je 14.4p (sto je za cak 3p manji nego na stranom terenu, ali je opet dobar i ide u prilog tipu).On, kao i Nurkic, je imao 2 dana odmora, gde mu je prosek solidnih 13.9p, a kao off bench (sto je sad) mu je prosek cak 15.5p. Ako sutira trojke, onda sutira negde oko 4 puta, gde bude pa solidno uspesan. Gledajuci februar, imao je uglavnom polovican uspeh. Slobodna bacanja retko kad izvodi, ako izvodi, to bude od 2 do 4 slobodna bacanja, a sa te linije je prilicno uspesan. Tip ima solidan value te verujem da bi trebao da prodje sa negde oko 14p postignutih.
By nbaspecialtips
#95506 Pisao je miki za Townsa... slzem se i odigrao bih ga, al sam isao samo sa wigginsom sto se singla tice a odigracu neki manji double na wwinu wiggins+ towns -...

Takodje spomenut je i randolph ... Ja sam singlirao Willija, ali cu imati manji double s njim i zackom (lijepe margine na wwinu).

A.Wiggins [22,5] OVER 3/10 (bet365@2,0) Minnesota

Wiggins should have much easier match up against McCollum than Towns. After Butler was injured he scored 22 and 23- both were blowouts so he played 1-2 min less, but tonight we should see a close game in which he can take good amount of shots. Towns will be going against Aminu and sometimes against Nurkic so he should have really hard match up and tbh he isnt used a lot in recent time, so Wiggins should get few more balls because of his. Bjelica will start on SF, so Wiggins will be a SG and will be going against McCollum who doesnt play really good defense (Portland is one of the worst teams in defense against SGs) so that should be a huge help too.
By baja papaja
#95510 Huda ima na 11.5 u maxu po 1.75 cisto ako neko nije video :)

Bogdan +12.5 @1.75 pinnacle
Manja granica nego sto sam ocekivao, Bogdan je u lepoj formi, veceras protivnik sa kojim mogu da se nadigravaju i pruze publici u Sakramentu jednu lepu utakmicu. Misljenja sam da ce WCS biti babo veceras sto se poenterskog ucinka tice, njega je neko vec pisao. Bogdan ce uzeti 15ak suteva i mislim da nece biti problem da postigne +13p.

Lebron +26.5 @1.75 pinnacle
Veceras ocekujem OP utakmicu i to mi je dovoljno da ga odigram over na ovu granicu. Svi znaju kakav je Lebron tako da nema potrebe bilo sta pisati.Fila mu odgovara kao protivnik, igrao je 2 utakmice protiv njih oba puta po 30p. Ako ne bude nekog BO a mislim da nece, ide king i veceras na ovu brojku.

Uplatio sam u istoj kladi Hilla -12.5, uglavnom zbog granice. Ima Klivlend JR smita i Osmana da ispucavaju lopte dok Lebron nije na parketu, a dok je LBj tu nece se Hill nesto puno ispucavati, lopte ce najvise ici posle Lebrona naravno za Hooda i Klarksona od kojih je bar 1 posle prvih 5 6 min redovno na parketu do kraja.

Srecno svima