Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Miki28
#95993 G. Antetokounmpo 23.5 over ( maxbet )

Milvoki docekuje Filadelfiju. Domacini u losoj seriji, 4 poraza zaredom a danas duel sa ekipom koja je u naletu.
Usled ovih poraza ocekujem od najboljeg igraca da povuce ekipu vrs i da odigra na svom nivou iako je i on u losijoj formi a i nije bio dovoljmo agresivan zadnjih par meceva. Vcrs mislim da cemo vidjeti Janisa u attack mode i da ce preci ovu granicu.

Za njega ce u startu biti zaduzen Saric mada ga je u proslom mecu civao Kovington jer tad nije bilo Embiida i Redika pa je bilo dosta mijenjanja pa je tako na Midltonu bio Simmons sto ocekujem i danas a Covington na Janisa dok je Luwavu tada bio zaduzen za Bledsoa ali dnaas su tu Redik i Embiid tako da ocekujem da Redika kriju na Snellu a Saric da uzme Janisa pa posle Iljasova. Bice odlican mec, je ocekujem BO nijedne ekipe pa ako se ta neka moja vizija meca ostvari mislim da ce Janis ici blizu 30 poena.

J. Collins 10.5 over ( maxbet )

Atlanta docekuje Finiks u duelu timova koji tankuju. Ocekujem utakmicu na mnogo poena, brzeg tempa pa tako i Kolinsa da predje ovu granicu. Ruki je sjajan atleta ali dosta naivan i ulazi u problem sa faulovima ali mislim da se danas moze sacuvati faulova i da ce odigrati nekih 32-34 min. Matchup Dragan Bender, sporiji i slabiji od Kolinsa i bice koje highlight kucanje od ovog momka.
Za ovih 30 tak minuta ocekujem 11-12 suteva sto je uglavnom blizu kosa, ima skoro 60% iz igre i solidan je izvodjac bacanja a Finiks je ekipa koja zna cesto da faulira.

D. Saric 15.5 under ( balkanbet, planetwin365 )

Dario ide ja Janisa, imace dosta posla u odbrani a ocekujem jedan jak mec, plejof mec pa mislim da nema mjesta za njegova ispucavanja a uz to Embiid ima najlaksi posao sa C Milvokija i da ce to Fila maximalno koristiti jer nijedan C Bucksa nema snagu da parira ovoj zveri.
Saric nekih 30 min, 10-11 uzetih sutrva a bacanja ce presuditi da li ostaje u minusu jer je sjajan izvodjac bacanja.
Nekih 12-13 poena ocekujem od njega
Last edited by Miki28 on 04 Mar 2018, 14:50, edited 2 times in total.
By vintage1978
#95994 Deandre Jordan over 11,5pts Hattrick kladiona
Neznam treba li velike analize za ovaj par, svi znamo da Brooklyn nema pravo rjesenja na poziciji centra jos od trejda Brook Lopeza i sad se krpaju s kim stignu. Dolaze u goste Clippersima koji su u grcevitoj borbi za zadnju kartu za playoff spot na zapadu. Jedinu opasnost ovdje vidim u BO, inace ne vidim razloga da Jordan ne prebaci ovu granicu s obzirom na svoju pozamasnu minutazu.
Sritno svima i zivili!
By Miki28
#95996 DeMarre Carroll 16.5 under ( millenium )

Promasena granica za 2-3 poena iako je u sjajnoj formi. Zadnje 3 sutira nevjerovano, preko 50% pa cak i 60% iz igre ali to ne moze trajati dovjeka jer je on ipak mnogo losiji suter, oko 43% na nivou karijere.
Protiv Klipersa igraju, vcrs ocekujem RHJ da dobije koji minut vise pa tako Carroll na nekih 30 minuta i na ovu granicu ga moram probati.
Uzima 11-12 suteva od toga pola za 3 poena ali zadnje 3 kao sto rekoh gadja sjajno ali vcrs mislim da se vraca na ovosezonski prosjek i nekih 13-14 poena.
Ko prati sa srecom, moze i sendvic probati jer je uglavnom na 13.5 u vecini kladionica
By LosPollosHermanos
#95997 T.J Warren over 18.5 soker

Duel ekipa koje tankuju, jedna revijalna tekma bez obaveza. Booker i Warren igraju ubedljivo najvise u Finiksu i uzimaju najvise suteva. Dao im 31 u prvoj njihovoj tekmi. U dobroj je formi. Svuda je 19.5 skoro tako da uzimam dok i ovo ne dignu. Kod Finiksa uvek biram Warrena pre Bookera zbog 6-7 poena manjoj granici. Uzece 17-20 suteva. Standardno ubaci 7-8 plus koji FT i i eto ga preko 18.
By kuzmakyle
#95998 D. DeRozan 23.5 over @mozzart

Igrali su pre manje od mesec dana i tad je ubacio 25 poena za 29 minuta. Nije igrao u cetvrtu zbog BO. Valanciunas ce imati problem sa Howardom ispod kosa, pa zato vjerujem da Derozan moze opet da odigra jednu finu partiju sa minimum 25 poena. Nadam se da nece biti BO pa da odigra vise od 30 minuta u koji vjerujem da ce proci. Proslu je stao na granicu, danas igraju kuci sto je jedan plus za ovaj tip, zato sto pruza bolje partije kuci. Matchup mu je Gilchrist pa mislim da nece imati problema mnogo sa njega, znamo kakav je derozan ako ga krene, uz dobar procenat suta ocekujem ga u plusu.

Tipove koristite iskljucivo kao dopunu vasim analizama i misljenjima.
By Jackthetriper16
#96000 J Embid 23,5+ maxbet,

Polazim od toga da ce Embid igrati svoju minutazu.Nema mnogo filozofije sto se tice Embida,Fila u dobroj formi,Milvoki ce kuci probati da se izdigne iz krize,mec za PO.Tri undera iza Embida,ali veceras ide na tanku centarsku liniju Milvokija,pa mislim da to Fila racionalno koristiti,te ce dosta akcija ici u njegove ruke,dok ce ostali voditi malo vecu bitku,ocekujem standardni broj suteva 18-20,uz koje bacanje bar 25 pts od njega veceras.

E Bledsoe 17,5 -maxbet,

Ocekujem ovde pre svega forsiranje od Janisa i Midltona,pa tek onda Erik koji ce imati posla sa Covijem koji je super defanzivac,pokvario je Bledso malo distancu,i mislim da je to presudno,posto mi ne deluje da ce ziveti mnogo od prodora i bacanja,samo ga dobar sut sa distance moze odvesti u over.Utakmica za PO,igrace se malo jace odbrane na obe strane, postavljeniji napadi,sto ne odgovara mnogo Bledsu,plus Embid u reketu,tako da ocekujem 11-12 suteva od njega,uz nesto manji broj bacanja,sa svojim nekim procentom, i 13-14 pts.
Last edited by Jackthetriper16 on 04 Mar 2018, 17:36, edited 2 times in total.
By Teo
#96002 Austin Rivers over 13,0 1,85 meridian

Jednostavno mislim da je granica promasena bar za 2 poena.Mec sa Bruklinom na veliki broj poena sa brzom igrom koja odgovara Riversu.Mec projektovan na 225.Solidna forma,od poslednjih pet meceva cetiri je preko ove granice.Ocekujem ga na 30+ minuta i mislim da ce biti dovoljno da prebaci granicu.Nema potrebe ovde da se gleda na neki matchup jer kao sto kazem prevashodno ga igram zbog granice.

Malo me brine sto ne uzima bas veliki broj suteva ali se nadam da ce veceras u brzom pace uzeti petnestak sto bi uz njegove prosjecne procente bilo dovoljno da prebaci ovu granicu.

Srecno
By Mandarina
#96003 G. Antetokounmpo 25.5 under pinnbet

Mec dve ekipe koje se bore za sto bolju poziciju u po. Igram prvu zvezdu ekipe manje zbog losije forme koja se poklopila sa povratkom Dzabarija. U poslednjih 10 meceva samo tri puta je presao granicu protiv Orlanda, Denvera i Toronta posle produzetaka kada je dao 26 poena, uglavnom ekipe koje nemaju dobrog rim protector-a. Cuvace ga u vecem delu meca Kovington, koji ga moze solidno ispratiti na ulazu, a ako ga prodje tu je Embid da mu maksimalno oteza sut Malo ce teze braniti fade away sut, ali i za to postoji lek, udvajanje. U proslom medjusobnom je dao 31 poen, bio u odlicnoj formi, nije igrao Dzabari, a na petici u fili su igrali Holms i Dzonson. Bacanja izvodio 10-10. Bitna stvar sto ce mu se minutaza uglavnom preklapati sa Embidom. Ocekujem ga da vise razigrava, dobar mec od strane Midltona i Antetokounpa na oko 20 poena uz manje bacanja nego prosli put

Simmons B 15.5 under pinnbet

Taman krenuo da pisem analizu za Embida ako je uopste bila potrebna za takvu zver, kad vidim da je napisana. Biram rukija File koji kad nabaci sut postaje kandidat za Mvp. U solidnoj formi je, u dva medjusobna meca oba puta po 16 poena, ali u jednom mecu nije igrao Embid dok Redik nije ni u jednom. Cuvace ga na pocetku Snel, koji je probably tako bi trebalo da zaigra, dok ce u odbrani biti zaduzen za Midltona. Snel ima duzinu da ga isprati pri prodoru, pnr igru brane iskakajuci pa to otvara prostor za utrcavanja i trojke u korneru pri dobrom protoku, a time dobar mec od strane Redika i Sarica.U reketu sklupljaju pri prodoru sto ne odgovara Simonsu pa ocekujem neku all around partiju blizu TD

A.Davis 30.5 over mozzart-------- Ovde nije potrebna nikakva analiza. Ide na busan reket Dalasa koji solidno brani centre bez suta spolja, ali protiv ovog majstora nema odbrane. Dalas uveliko tankuje ali ne smeju kuci da se brukaju tako da ne ocekujem bo, solidna je to ekipa, 30 i 33 poena ove sezone sa Kazinsom u postavi. Nek nastavi u ovom mesecu kao u proslom
By baja papaja
#96004 Dejvis +30.5 Mocart, ima ga i u jos klada po ovoj margini
Ja sam ga odigrao na 29.5, ali i ova granica ne bi trebalo da predstavlja problem za Dejvisa. Nema tu mnogo sta da se komentarise, najaca cetvorka lige, protiv Dalasa igrao 2 puta ove sezone postizao 30 i drugi put je isao preko 30, oba puta sa Kazinsom u ekipi. U toj prvoj utakmici je bilo ispod 200p sto je mene iznenadilo, druga je isla na 248. Veceras klade cene 223-4, na taj broj koseva NOP bi trebalo da ubace 115, a da bi to odradili AD mora biti na visini zadatka. Ovakve utakmice moraju da dobijaju, jer je to njihova karta za PO ove godine, iako je gostovanje u Dalasu uvek neprijatno. Ne ocekujem BO vec gustu utakmicu do kraja. Odbrana reketa Dalasa uopste nije losa, ali kada Dejvis udje u svoj beast mode nema te odbrane koja ce ga zaustaviti.

Drugi par mi je Bogdan Bogdanovic +13.5 Mocart
Igraju sa NY, utakmica vise revijalna nego takmicarska. Volim da igram na igrace SAC ove sezone, pogotovo posle all stara kada igraju kuci, jer uvek zele da prirede odlicnu predstavu za svoje navijace. Bogdan se sjajno snasao u ruki sezoni, igra jako strpljivo i pametno, a ekipe kao sto su NY, BKN i ostale suplje su mu idealne da demonstrira svoje suterske sposobnosti. Ima poverenje kod trenera i kod Divca naravno, saigraci ga cene, daju mu lopte u kljucnim momentima, te ja ne vidim kako bi on danas ostao ispod 13p. Sinoc su svi u SAC igrali maltene podjednak broj minuta pa se niko nije nesto specijalno premorio. Bogdan bi trebalo da ispali bar 5-6 lopti vise nego sinoc i to je meni dovoljno za over.

Srecno svima.