Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Toni5
#96811 Howard 16,5 više HL

Na prvu mi se 16,5 čini puno, al svejedno ga uzimam over. Igrali su 22.2. i Howard je zabio 15 poena (FG 6/14 i FT 3/7) uz 8 napadačkih skokova. Zadnju utakmicu protiv PHI je izdominirao, lik zabio tricu :shock: prvu i vjerovatno zadnju ove sezone. Uzimam ga over jer će opet pokupit oko 8 napadačkih skokova, znači tip off poeni, uzet će barem kojih 12 šuteva (prosjek na zadnjih 10) + 2-3 pogođena bacanja + znamo priču o BKN i nedostatku dobrog centra. ''28. od 30 u obrani pozicije C. Prima 22.9 poena u prosjeku''. Vidim ga večeras na 18-20 poena.
By LosPollosHermanos
#96812 T.J Warren over 18.5 Soker, Mocart, Maxbet, PW365
Forsiracu Warrena sve dok bude bila ova granica i dok ne ode u 20.5 - 21.5. Ima ogromnu minutazu u zadnje vreme, na zadnjih 5-6 utakmica po 42 minuta, samo sa Miamiem igrao 33, malo faulovi a i BO je bio. Igrali sa Oklahomom pre neki dan, 19 poena i 42 minuta na terenu. 8/19 sut , malo se ispromasivao. Pre toga u sezoni 23 poena ali za desetak minuta manje na parketu. Meni ne znaci nista da li ga cuva Dzordz ili ko vec sve dok on uzima 17+ suteva i igra 40 minuta. Jedino me brine da ne napravi neke glupe faulove i smanji sebi minutazu ili neki bas hard bo, u sta ne verujem toliko. Dakle ako ponovi opet 38-42 minuta, i uzme 18-20 suteva prihvatam oberucke ovu granicu.
By sky014
#96814 Dragić 17.5 over Maxbet

Večeras se sastaju ekipe Majamija i Filadelfije. Ako sagledamo prošlu utakmicu i bljesak Wade (koji inače večeras ne očekujem) večeras će Dragić morati da ponovim barem partiju iz prošle utakmice da bi pobedili Filadelfiju ili barem da bi utakmica bila egal.
Whiteside će imati težak zadatak protiv Embida, muči ga povreda i dalje.
Večeras očekujem sledeći razvoj.
Dragić odlično koristi blokove Whiteside i svoju brzinu da bi pobegao Simmonsu i većinu svojih poena postiže iz reketa, ulazom ili step back šutom. Trojke po meni neće forsirati nego će ih šutirati isključivo kada lopta okrene krug po liniji i bude imao čist pogled.

Šarić 16.5 under Maxbet ako gledamo statistiku i igramo čisto statistički onda Šarić koji u prethodne tri utakmice ima over na ovu granicu protiv Majamija i večeras treba doći over. Ali po meni ostaće under zbog dve stvari. Manje minuta zbog Iljasove i očekujem da večeras Simmons siluje zajedno sa Embidom... Šarić će onda uzeti manje šuteva i ostati under. Šarić inače po meni igra vrlo inteligentno, prošlu utakmicu je pored tri date trojke odlično razbijao Majami sa leđnom tehnikom i koševima iz reketa. ovo je neko mišljenje, šanse za Šarića su 50 50... ali da dam svoje mišljenje samo za Mikija28.

Wiggins 22.5 under Maxbet vezao odlične utakmice, u odsustvu Batlera redovno prebacuje ovo. Ono u čemu je Wiggins odličan su poeni iz izolacije gde ostaje 1-1 sa igračem i završava sa šutem sa poludistance ili prodorom. Večeras igraju protiv Bostona i očekujem da Boston sa svojom pokretljivom odbranom napravi problem Wigginsu. Takođe večeras očekujem Townsa da kod kuće odigra utakmica sa 25+ poena.

Adams 13.5 over Maxbet
Jedan jedini razlog je što večeras igraju kod kuće, Raša će juriti TriplDabl, Adams ovo prebacuje protiv Finiksa do poluvremena.

Image
By baja papaja
#96830 Bjelica +8.5 @1.85 Maxbet
Moze samo 1000 i ne u singlu, ali ja sam vezao sa Atletiko Madridom 1x iako fudbal nisam pogledao 2 poluvremena ove sezone ali eto to mi se cini sigurno :D Ponovio sam nekoliko puta isti tiket dok nisu poceli da dizu na 9.5.
Bjelica startuje, imace 35min, ocekujem egal utakmicu. Ocekujem i da ce Wiginsove i Tigove poene igraci Bostona svesti na min (uplatio sa i njih, Tig ima 17.5 u betferu @1.72). Ako se to desi neko ce morati da postize poene, a Beli itekako moze da igra sa Tatumom. Nema tu vise sta da se kaze osim statistickih podataka koje 8,12,8,12p od kako je starter, a secam se i pri predhodnoj povredi Batlera da je igrao dobro i uzimao preko 10 suteva u tih par utakmica. Rizican je malo tip, ali ako tok utakmice bude isao kako sam ja zamislio, nece biti problema. Uzece Beli 12 13 suteva i mozda iznudi i par slobodnjaka.

JJ Redick 15.5 u svim kladarama
Ova serija Fila-Majami jedna od boljih ove sezone, stvarno odlicne sve 3 tekme, igra se tvrdo, timski i pametno. Veceras ocekujem jos 1 takvu utakmicu na oko 200p, neizvesnu do kraja. Delice se poeni na sve igrace, pogotovo u Fili, nece biti potrebe da bilo ko forsira previse, imace svi svoje akcije. JJ 13,14,15 protiv MIA u 3 utakmice, sad ko veruje u te nizove rekao bi danas daje 16 :D, ali ne verujem. Richardson je ok defanzivno, moze da ide kroz blok u Redikovim akcijama i da ga isprati na sutu. Nadam se da ce da ce ga i veceras ostaviti na niskom procentu suta kao sto se desavalo u predhodne 3.
Srecno svima.
By Bajo
#96835 DeMarre Carroll 14,5 UNDER SS 6/10
(post napisan ujutro, samo edit, pojacano jos u betu 365, tamo je margina 16,5, dostupna svima, 10/10 ukupno za mene)

cekam ovaj par od sinoc da izbace, ima 5 overa zaredom, proslu uzeo 19 suteva, vjerojatno rekord karijere, znaci neviđeno, ostali nisu lopte vidjeli, nedavno im zabio samo 6, ja ga ne vidim preko 12, limitiran skroz igrac, vrijeme je vise za under i da bruklin razvija neke mlađe igrace...guram ga opet iducu ako ne dode jer taj kloc nije igrac za vise od 11,12 pts
By LosPollosHermanos
baja papaja wrote:Bjelica +8.5 @1.85 Maxbet
Moze samo 1000 i ne u singlu, ali ja sam vezao sa Atletiko Madridom 1x iako fudbal nisam pogledao 2 poluvremena ove sezone ali eto to mi se cini sigurno :D Ponovio sam nekoliko puta isti tiket dok nisu poceli da dizu na 9.5.
Bjelica startuje, imace 35min, ocekujem egal utakmicu. Ocekujem i da ce Wiginsove i Tigove poene igraci Bostona svesti na min (uplatio sa i njih, Tig ima 17.5 u betferu @1.72). Ako se to desi neko ce morati da postize poene, a Beli itekako moze da igra sa Tatumom. Nema tu vise sta da se kaze osim statistickih podataka koje 8,12,8,12p od kako je starter, a secam se i pri predhodnoj povredi Batlera da je igrao dobro i uzimao preko 10 suteva u tih par utakmica. Rizican je malo tip, ali ako tok utakmice bude isao kako sam ja zamislio, nece biti problema. Uzece Beli 12 13 suteva i mozda iznudi i par slobodnjaka.

JJ Redick 15.5 u svim kladarama
Ova serija Fila-Majami jedna od boljih ove sezone, stvarno odlicne sve 3 tekme, igra se tvrdo, timski i pametno. Veceras ocekujem jos 1 takvu utakmicu na oko 200p, neizvesnu do kraja. Delice se poeni na sve igrace, pogotovo u Fili, nece biti potrebe da bilo ko forsira previse, imace svi svoje akcije. JJ 13,14,15 protiv MIA u 3 utakmice, sad ko veruje u te nizove rekao bi danas daje 16 :D, ali ne verujem. Richardson je ok defanzivno, moze da ide kroz blok u Redikovim akcijama i da ga isprati na sutu. Nadam se da ce da ce ga i veceras ostaviti na niskom procentu suta kao sto se desavalo u predhodne 3.
Srecno svima.

U Sokeru i Mocartu ti je 8.5
By manje under
#96879 Triple:
Miami vs Philla (212,5) - manje - 1,60
Ovo je jako važna utakmica za oboje, u pitanju je PO i pozicije u istom, mislim da će Miami nametnuti svoj nešto sporiji tempo i da će bit tekma na oko maksimalno 200 poena.
A. Wiggins (22,5) - manje - 1,85
Solidna margina za probat, Boston igra hebenu obranu na toj njegovoj poziciji, ali i uopće igraju dobru obranu.
R. Westbrook (28,5) - manje - 1,85
Ide Raša po još jedan triple double, samo se nadam da će to biti sa oko maks. 25 poena. Nema potrebe da on nešto posebno forsira večeras, Sunsi su ionako u tank modeu.

Dodam na narodnjak i Simonsa manje i još ću razmislit da li hendi na OKC ili Minesota Boston manje poena.

BETx

Tipovi nisu sto posto sigurni te ih igrate na vlastitu odgovornost!
By Kazan23
#96890 Karlo Antonije Towns - Over 21,5 na Pinnacle

Pita me lik jutros u birtiji e jes vidio granicu na townsa danas? reko nemam pojma s kim uopce igraju muka mi ih gledat odkad je đimi sjebo nogu. kad se vraca? ma vratit ce se do play offa hahahaah kaze karla, 95 godiste, vidis mu na faci da postaje ozbiljan a realno nema tog covjeka ko ce njega sprecit da zabije bar trideset poena. Znaci ocekujem jednu monster partiju ovog cuda from Piscataway, NJ, da pokaze sta su vukovi u svojoj jazbini, bit ce ovo one man show ako se andrej ne prikljuci, kontam da taj ne zna ni koji je datum, ta tupava faca, al sta ces s andrejom taki je. Najjaca mi je granica, 21,5, smijesno, ova zverka trpa 30 kom oce samo da se nabrije, a zadnju tekmu je iskljucen zbog tehnickih.. ho ho ho za igraca kojeg ni ti ni ja ne mozemo cuvat, jer je prejak, ko ucenik neki..
By Sasa18
Toni5 wrote:Howard 16,5 više HL

Na prvu mi se 16,5 čini puno, al svejedno ga uzimam over. Igrali su 22.2. i Howard je zabio 15 poena (FG 6/14 i FT 3/7) uz 8 napadačkih skokova. Zadnju utakmicu protiv PHI je izdominirao, lik zabio tricu :shock: prvu i vjerovatno zadnju ove sezone. Uzimam ga over jer će opet pokupit oko 8 napadačkih skokova, znači tip off poeni, uzet će barem kojih 12 šuteva (prosjek na zadnjih 10) + 2-3 pogođena bacanja + znamo priču o BKN i nedostatku dobrog centra. ''28. od 30 u obrani pozicije C. Prima 22.9 poena u prosjeku''. Vidim ga večeras na 18-20 poena.