Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Toni5
#97034 10,5/I.Smith Više HL

Gledam malo zadnje utakmice CHI i vidim da ih playevi znaju dobro natrpat. Uzimam ga više jer je od zadnjih 5 utakmica 4 u underu, zadnju 14p, čini mi se da konačno uzima svoje šuteve. Najviše koševa daje u ulazima i šutevima oko reketa, što danas može protiv CHI. Znači on je jedan od onih koji mogu uzeti 18 šuteva ili 4, nadam se danas oko 11-12 da će uzet. U ostalim kladama je uglavnom na 12,5.. Pa ga na 10,5 moram uzeti over.
By LosPollosHermanos
#97035 Nikola Mirotic over 15.5 Soccer

Davis je doubtful i cisto sumnjam da ce zaigrati. Startovace Nikola i u odlicnoj je formi. Sakramentu ubacio 26, tu se i povredio Davis i Nikola je to odlicno iskoristio. Moris nije neka prepreka, fino gadja trice 4/6 Sakramentu, 6/11 Dalasu, tako da uz jedno 3-4 trojke, 30+ minuta moze da prebaci ovo. Igrao sa Vizardsima jednom ove sezone u dresu Cikaga i ubacio im 21. Pelikani u strasnoj seriji, mec na nacionalnoj tv, motiv vise igracima da se pokazu. Glavni razlog mi je Davis i to sto sad Mirotic postaje druga opcija u napadu uz Holideja. Holidej ce se juriti sa Bilom, i trositi u odbrani, Moore na Portera, tako da Mirotic ima sasvim ok match-up sa Morisom.
By Pep9
#97041 R. Rubio 11.5+ 1.90 Maxbet

Imam ga na 13-15 poena, i ova granica i kvota imaju veliki value za mene. U prvoj utakmici ove dve ekipe je zabelezio 29 poena. Igram ga iz razloga sto ima najpovoljniji matchup po mom misljenju.
Naime, u toj utakmici je na Mitchelu bio Brooks, koji je uvek bio tu uz njega, te je za 30 minuta mitchel ubacio svega 9 poena.Izmedju ostalog, tada je usao i u problem sa faulovima a i ruku na srce nije izgledao kao neko kog previse interesuje mec.. Mitchel poslednjih pet utakmica ima minutazu od 38minuta, sto je znacajno vise od sezonskog proseka od 32 minuta.
Utah cekaju utakmice protiv NO i DET, gde bi upravo on trebao da bude glavno napadacko oruzje, i protiv memfisa ne bi trebalo da se previse zalece. Cak i da se eto eventualno zaleti, ocekujem opet da rubio dobije dovoljan broj suteva i uz solidan procenat suta i neko slobodno bacanje prebaci ovu granicu, koju je prebacivao u 4 od poslednjih 5 utakmica.

T. Young 9.5+ 1.80 Maxbet

Razmisljao sam se na 10.5 da li da ga odigram, a na 9.5 vec ne propustam. Njegova nekonzistentnost me odvlaci da ga odigram jace, verovatno cu ga vezati sa nekim. E sad, sto se tice samog tipa, imam ga 12pts veceras. Kako stvari stoje, Indiana mora od starta krenuti da gazi, proslu su izgubili 20 razlike i takav pristup je najavljen od igraca. Indiana takodje ima tezak raspored, dosta putovanja naredne nedelje. Sto se Young-a tice, on je u tri meca protiv Atlante prebacio dvaput ovu granicu (11 i 20pts) i to kada je od samog starta naspram sebe imao malog Colinsa. U toj prvoj utakmici gde je imao 4 poena, matchup mu je bio Ilyasova.

Ima tu jos tipova, verujem da ce za pojedine igrace drugi clanovi napisati mnogo opsirnije i bolje analize nego sto bih ja to uradio, pa sa zadovoljstvom njih prepustam znalcima :) Analize koristite sa oprezom, posebno sto sam u jednoj losoj seriji sa odabirom :) Srecno svima!
Last edited by Pep9 on 09 Mar 2018, 18:34, edited 2 times in total.
By Teo
#97045 Murray J 16,5 under 1,85 mozzart

Dosta turbulencija u ekipi Denvera sa povratkom Milsapa.Negativno je uticalo na atmosferu u ekipi ali mislim da se polako izlazi iz krize i da su se stvari poslozile onako kako bi i trebalo,bar je tako izgledalo protiv Klivlenda.Znacajno manju ulogu u tom mecu su dobili Marej i Barton a ja sam se odlucio za ovog prvog posto krece u prvom unitu i morace svoje suteve djeliti sa Jokicem, Milsapom i Herisom.Zadnjih pet meceva je ispod ove granice i uzima u prosjeku oko deset suteva.Sa tim brojem suteva ne vjerujem da ce prebaciti ovu granicu ali zbog brzeg pace Lejkersa moguce je da uzme koji sut vise i to je negativna stvar ovog predloga.

Pored svega toga Melon sve vise vjeruje i u D.Herisa koji uzima dosta minuta Mareju pa je njegova minutaza u poslednjih pet meceva tri puta bila ispod 30 a poslednja dva meca 24 i 27 min.Sve te cinjenice mi govore da je blizi underu po ovoj granici.

Srecno,ne moze bez nje :)
By sky014
#97079 Lowry 16.5 under
Paul 17.5 under
Harden 28.5 over
DeRozan 24.5 over

Lowry i Paul direktan duel. Lowry u zadnje vreme u lošoj šuterskoj seriji gde svoj broj poena najviše postiže zahvaljujući blokovima Valančijunasa i prodorom ili sa iznuđenih bacanjima. Paul odlično zatvara protivničke igrače baš u tom segmentu gde ga je teško "probiti" i mnogo će zavisiti od Laurijevog šuta. Očekujem da večeras 60 posto šuteva Laurija bude iza linije tri poena i mora biti baš vruć da bi prešao granicu.
Paul jednostavno nije u formi (ne računamo utakmicu protiv OKC gde nije mogao da omaši i trojke šutirao skoro bez promašaja) i neće večeras forsirati jer očekujem od Lowry-ija da uzvrati dobrom odbranom i da obojica potroše dosta energije za istu.

Na osnovu toga mi se nameće da će večeras Harden i DeRozan da se "kriju" u odbrani prvi na krilu dok će DeRozana uzeti Ariza ili Moute dok će DeRozan "spavati" na momku iz ćoška- Arizi. Predviđanje ću ispratiti sa četvercem bez kormilara. Takođe očekujem da večeras Valančijunas ima svoj šou a sa druge strane Ariza iskoristi svoju šansu na DeRozanu koji će igrati samo napad.

Image
By Toni5
#97084 11,5/Valanciunas J Više HL

Zašto JV over? Capela je pokupio neku manju ozljedu koja će sigurno utjecati na njegove igračke sposobnosti, JV u zadnjih 5 utakmica je na prosjeku 13,8 poena s uzetih prosječno 10 šuteva (FG 52,9%) prosječno 3 bacanja od koja zabije 2 i opali 1 ili 2 trice uz postotak od 41%. Znači počeo je biti više korišten u napadu i uzimati šuteva, jači je od Capele, vjerovatno će zabit jednu tricu, par slobodnih bacanja i eto ga na 12-14 poena. Zadnju utakmicu protiv HOU je igrao 17 min i dao 12 poena, a večeras ga očekujem na 25-30 min i vidim ga na 14-16 poena.

Hezonja 13,5 Više HL

Gordon je OUT, Hezonja ulazi u prvu petorku. U odsustvu Gordona prosjek mu je oko 14 poena. Gledao sam ga par utakmica i dobio sam dojam da se trudi, da traži svoju priliku u napadu i da se želi pokazati kao dobar igrač. Dosta trica uzima s postotkom od oko 35-40 % i ne boji se zaletit u reket i probat iznudit faul koš svojim ulazom. U ostalim kladama je na 15,5 pa eto zato ga uzimam u HL na 13,5. Vidim ga na nekih 17-20 poena večeras.
By UcenikBGD
#97097 Trevor Ariza over10,5 kladionica mozzart !!!
Arajza posle povratka iz povrede ima 11,14,9,11,21,15,9, znači 5od 7 prelazio zadatu granicu i to je u prvih 6 imao 5 puta po 3 trojke i jednom 4, a prošli meč je ostao bez trice ali ipak 9 poena! Pre povrede je na 20 mečeva 17 puta prešao 10,5 granicu i u proseku je 2,7 trojki po meču imao i 12,2 poena prosečno! Prošli meč protiv Toronta je ubacio 5 trojki i 20 poena a uzdam se u to da je i prethodni put kad je imao 0 trojk na sledećem meču odgovorio sa 4! Ako se bude De Rosan odmarao u odbrani na njemu jer će forsirati u napadu, a zna se da De Rosana odbrana i ne interesuje mnogo, onda Trevor može malo lakše da ubacuje svoje šuteve za TRI !
By nbaspecialtips
#97099 T.Harris [20,5] OVER 2,5/10 (betf/padd/sb@2,0) Clippers

Tobias improved his 3pt shot this season- he is now at 40% which is a really nice number- and he takes plenty of those per game: 6 on average. In recent time he is playing a lot- especially in clsoe games: against pelicans he played 38, same thing against Nets... Tonight they are playing a really important game against Cavs. Clippers are holding the position which sends them to PO but it will be really hard for thme to keep it and they need this win really hard so we can expect them to fight hard for it and use their main players as much as possible. Harris is playing Well in recent time- 27 against pelicans, 26 against Nets, 15 against Knicks (in BO game), 24 against Houston (small BO), 30 against Suns, 22 against GSW, 21 against Boston etc... Game is projected at really high number- 230 points is predicted for this game so that surely adds value on overs here.

D.Lillard [27,5] OVER 3/10 (betf/padd/sb@1,91) Portland

Lillard is playing really really well in recent time offensivly.. In last 20 games his average is 30,1 points; in last 10 games it is 35,4... Tonight he will be playing against Champions and he will be fully fired up for this game infront of home fans. He played twice against them already and both times he had excellent games- 39 and 44 points. Tonight, GSw will be coming without Curry so this should be a really interesting game, without a BO and with decent amount of points- game is projected at 220. Thompson should be guarding McCollum so that will leave Lillard with more space but there is also chance Thompson switches to Lillard which would be a small problem but if Lillard starts hitting- nothing is stoping him.