Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Toni5
#97196 11,5/Nowitzki D Više HL

Večeras DAL - MEM. Očekujem laganu pobjedu dallasa i barem 12 poena Dirka. Zašto više? Gasol vjerovatno neće igrati; ''Marc Gasol not expected to play Saturday.
Gasol is expected to sit out on Saturday vs. the Mavs in the second leg of a back-to-back. The Grizzlies have decided to not play him in back-to-back games the rest of the season — something Gasol doesn't like but has accepted —'' (https://www.fantasylabs.com/nba/news/#) Dirk je u zadnjih 10 utakmica u dobroj formi s prosječno 15 poena i 26 minuta na terenu i na ovu granicu ima 8 overa. Znači dobra forma + Gasol vjerovatno OUT. Nebi me čudilo da mu se granica tijekom dana digne barem za poen. Vidim ga na nekih 13-15 poena večeras.
By vintage1978
#97200 Dwight Howard under 17,5pts Hattrick kladiona
Vec na prvu ovo mi se cini kao vrlo izgledan par. Primarni razlog zasto ovo predlazem je cinjenica da je Charlotti uteklo doigravanje i vec sad su 7 utakmica u zaostatku od 8. mjesta koje vodi dalje. Veteran Howard ide na veterana Chandlera koji je tip centra tocno po mjeri da ga zaustavi. Iako u poznim igrackim godinama, Chandler je jos uvijek odlican rim protector sta ce Howardu otezati poentiranje, a svi znaju (ni)kakav je Howard s poludistance...Također ocekujem smanjenu minutazu za Howarda, a povecan broj minuta za Kaminskog i mlade nade u usponu.
Sritno svima i zivili!
By UrosGospodarVremena
vintage1978 wrote:Dwight Howard under 17,5pts Hattrick kladiona
Vec na prvu ovo mi se cini kao vrlo izgledan par. Primarni razlog zasto ovo predlazem je cinjenica da je Charlotti uteklo doigravanje i vec sad su 7 utakmica u zaostatku od 8. mjesta koje vodi dalje. Veteran Howard ide na veterana Chandlera koji je tip centra tocno po mjeri da ga zaustavi. Iako u poznim igrackim godinama, Chandler je jos uvijek odlican rim protector sta ce Howardu otezati poentiranje, a svi znaju (ni)kakav je Howard s poludistance...Također ocekujem smanjenu minutazu za Howarda, a povecan broj minuta za Kaminskog i mlade nade u usponu.
Sritno svima i zivili!

Chandler je upitan. "Nekim cudom" su Warren, Booker, Chandler i Josh Jackson GTD, magicno se povredili bas za ovu tekmu, tako da ga ja mozda i ne bih igrao under, moje samo misljenje.
By vintage1978
#97213 @Uros
Za svu trojicu pise da su GTD.
U slucaju da ne zaigraju, moje misljenje da u najgorem slucaju nece zaigrat ni Kemba ni Howard. Mozda nekim ludilom Charlotte odluci napucat Phoenix s prvom postavom, ali cisto sumnjam. S obzirom da se “rest” igraca kaznjava u gostima, a gore navedeni nemaju nikakve ozljede, sumnjam da nece zaigrat. Sve u svemu, salazem se da mora postojat određeni oprez, ali 17,5pts za ne-motiviranog veterana mi je previse.
By Kazan23
#97221 Jeremy Lamb – over 11,5 @1,8 Betfair

Na startu sezone dok je batum bio ozlijedjen igrao je dobro, al je sve to kasnije malo opalo kako se ovaj stariji vratio i odigrao visoko minutazu s jako losom igrom. Ne kuzim zasto tata strsljen nije dao malo vise povjeranja jeremyu, al ko ce znat mozda se i nije htjelo u play off.. Sad protiv ovakvih sunsa, jos ozlijedjenih, stvarno nema smisla da se gura batuma koji, iako nije tolko ni star, izgleda ko da je. Jeremy nije neka igracina, meni djeluje nekako blago receno glupavo, al ima snage i ako mu das minuta ispucat ce se on ko pravi, pogotovo protiv pheonixa, i samo ga neki prelos postotak moze ostavit ispod.

Hassan Whiteside – over 13,5 @ 2,00 Betfair

Kako sam bio pijan nisam ni povatao sta se to tocno desilo proslu tekmu s Phillom, ali ocito da je mali dobio meni najjaci dvoboj godine. Vidio sam da je poslije tekme bio lud ko siba i veceras mu u goste dolazi stara raga Marcin i kontam da mu ima nesto za vratit. Da ne navodim statistike mozete i sami vidit njihove medjusobne brojke, kako je bilo prije 4g, a kako je zadnje 2. Da su stavili granicu 16 nebi ni pomislio na ovaj tip, al po ovoj grani, kod kuce, u ovakvoj formi treba to ic preko, a valja i pocet punit dvoranu i skupljat pare na kapama i dresovima, bit ce vruce u mjamiju ove godine.
By Miki28
#97230 H. Whiteside 14.5 under ( maxbet )

Hasan i Majami docekuju Wasington. Hasan ide na Gortata ali nije to razlog sto ga igram minus vec igra Wasingtona koja ke u zadnje vrijeme bazirana na dosta smallballa i Morrisa i Scota od visokih igraca. Tako nesto ocekujem i vcrs i Hasana na manjoj minutazi nego sto je bio slucaj sa Filadelfijom.
Majami se kompletirao koliko ke to moguce, dosta opcija pa tako ne zavise od Hasana sto se tice napada. Idem na to da nece biti ozb opcija u napadu i da ce mu Gortat koliko toliko otezat posao i da ce primorati trenera domacih da trazi druge opcije kao sto su Olynik, Adebayo a ekipa Was i njihova rotacija u zadnje vrijeme mi bas djeluje povoljna za ovu dvojicu, posebno za Olynika.
Igrali su pre par dana i tad je Hasan igrao 21 minut i dao 8 poena. Tako nesto ocekujem i vcrs.

B. Beal 24.5 under ( soccer )

Beal je napunio do vrha Majami prije par dana ali je bas Majami ispao naivan tj Richardson. Ocekujem vcrs bolje spremljenu taktiku i bolje cuvanje Beala. Bas je imao mnogo laganih poena, lako se oslobadjao Richa i Winslowa, odmah posle prvog bloka i takav suter ostajao sam na sut za 3 poena pa otud i 6/7 za 3 poena. Danas ocekujem agresivnijeg Richa i da probija blok jer prosli mec je Rich isao ispod bloka i to je bas kaznjavo BB. Mislim da ekipa Majamija ima igrace koji mogu Beala koliko toliko neutralisati i ostaviti ga u minusu
By Teo
#97240 M.Hezonja 12,5 over 1,85 maxbet

Bez Gordona a nadam se i Furnijea ja ga uzimam po ovoj granici.Sinoc veoma lose otvorio mec protiv Sakramenta mislim da je krenuo sa 0 od 5 iz igre i na kraju u veoma sporom mecu ubacio 11 poena iz 13 uzetih suteva.Veceras se ocekuje dosta brzi mec a Hezonja bi trebao dobit slican broj suteva i oko 30 min i uz malo bolje procente nadam se prebaciti ovu granicu.Trebao bi krenuti u petorici nadam se 13 + od njega veceras.

K. Walker under 24,5 1,9 lutrijabih

Feniks bez Vorena i Dzeksona u ovom mecu nema sta traziti.Pored njih upitan je i Buker pa Sarlot koji se oprostio od PO ne bi trebao veceras forisirati glavne igrace sa nekim pretjeranim minutama.Ocekujem da Kemba dobije ispod 30 minuta i ostane ispod 20 poena.Ova granica u lutriji je odlicna i ne znam koliko ce jos biti takva pa kome se svidja predlog trebao bi sto prje odigrati.

Srecno
By manje under
vintage1978 wrote:Dwight Howard under 17,5pts Hattrick kladiona
Sritno svima i zivili!

Ovo sam baš mislio postaviti, i analiza bi bila baš ovakva :)
By Miki28
#97245 T. Parker 10.5 under ( maxbet )

SA kod Okc, SA se polako oompletira. Na bekovskim pozicijama ne bi trebalo da bude izostanaka a moguce i Gasol da zaigra vcrs mada je Q za vcrs ali svakako igram Parkera iz drugih razloga. Izgubio je mjesto startera od Murraya, danas protiv Wbrk ce trebati Murray i Green pa tako vidim Parkera na 20 i manje minuta. Svkakao ne ocekujem mnogo poena na mecu, cak mislim da ce ici i na ispod 200. Sporiji ritam, to Parkeru ne odgovara jer vise voli i u stare dane da ide na nepostavljenu odbranu.
Lijepa granica za odigrati ga minus a bacanja ce presuditi da li ostaje u minusu ili prelazi