Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By kyrie11
#97333 K. A. Towns 22.5 over [soccer]
Towns jako lepo igra kod kuce. Proslu utakmicu kod kuce je odigrao lose(razumljivo, s obzirom da su vukovi isli na najjacu odbranu lige) i mislim da ce veceras to da ispravi. Poslednjih 5 meceva ima dva overa, dva undera i jednom staje na granicu, a poslednjih 5 meceva protiv gsw ima samo 1 over i to poslednji mec, sto i nije plus za ovaj tip. Warriorsi su busni u odbrani centra i plus je sto Minesota igra kuci, zbog toga ga najvise igram over. S obzirom da je i Buttler out i dalje, najvise suteva se ocekuje kao i do sad, od KAT-a i Wigginsa. Uz njegovih 13-15 suteva u proseku ove sezone, 1-2 trojke i bar 5, 6 slobodnjaka, mislim da ce uspeti da predje.
By baja papaja
#97336 KAT ima 21.5 u maxu na 1.80
Kevin Durant over 31.5 @2.00 betfair
Igrace se brza kosarka, Curry je out, KD predhodne 2 pokazao da je u odlicnoj formi, matchup izuzetno lagan za njega i mislim da i veceras ide na 40. Ovde nemam vise nista da napisem nemojte zameriti sto je "analiza" kratka.

Derozan -23.5 @1.95 maxbet

Utakmica koja nema nekog velikog znacaja ni jednoj ni drugoj ekipi, s' obzirom da ne vidim pobedu NY ni u jednom slucaju. Jak Bo ocekujem i ler gas igru Derozana, koga ovakve utakmice ne zanimaju mnogo. Protiv NY je igrao 3 puta, poslednje 2 sam gledao, ali i taj njihov prvi duel koji nisam gledao je bio slican. Derozan nije ni malo forsirao, igrao bas lagano i oko 30min. Jednom smo ga i igrali over ovde na forumu i dosao je u poslednjem sutu trece cetvrtine (mislim da je to bilo u njihovoj prvoj tekmi). Sada je NY u "tank modu" , ekipa se raspada, sve i da hoce ne mogu da pobede prejaki Toronto. I veceras se nadam da ce Derozan igrati jako lagano i da ce prepustiti ostatku ekipe napad na kos.

Srecno svima.
By Pep9
#97338 T. Prince 12.5+ Maxbet

Ocekujem brzu utakmicu ATL - CHI veceras. Sto se Prince-a tice, on je igrac po principu toplo-hladno sto je opste poznato. U neizmenjenim okolnostima, (Sa Schroderom na parketu) ocekujem prosecno odigranu utakmicu Princa na ovom mecu u najmanju ruku, sto je nekih 10-11 poena. Schroder kuburi sa povredom lakta, ja sumnjam da ce zaigrati, i to je jedan od vaznijih razloga zbog kog igram Princa na ovoj granici za manji stake sada. Granica je spustena i reflektuje njegove poslednje dve partije, gde nije uzeo puno suteva, a istini za volju, ove godine u dva meca protiv CHI je postigao 7 i 3 poena (sa nekih 6-7 uzetih suteva u proseku).

W. Mathews 11.5+ Maxbet 1.75

Solidan tip imajuci u vidu okej pace veceras i projektovanu granicu. Sinoc je odigrao 25 minuta i uzeo malo suteva. Veceras ga ocekujem na 13-14pts najmanje. Moje misljenje je da se radi o igracu koji protiv slabijih i manje zvucnih timova ne poteze puno loptu, dok protiv zvucnijih timova ispali 10+ suteva. Ove sezone je odigrao dva meca protiv Hjustona, gde je u jednom sutirao 11 puta, a u drugom 18 puta od cega 14 za tri poena (11pts i 29pts respektivno). Slicno ocekujem i veceras, i naravno samo da ga obidje los procenat suta.
Last edited by Pep9 on 11 Mar 2018, 21:13, edited 1 time in total.
By Marcusdekozan
#97343 Simmons B.(-15,5+)-Bkn-Phi over

Brooklyn daleko najlosije u ligi brani ovu poziciju...i proslu partiju im je Simmons uvalio over 24 poena...i danas vrlo slicna prica...i uz losiju partiju 17-18 sigurno upada

Pozicija Primljeni koševi Dopušteni šutevi
PG 24.8 30/30 46.4% 27/30
By Toni5
#97346 18,5/C.Paul Više HL

Dva su dobra razloga zašto više; Harden je vjerovatno OUT. ''James Harden (knee) is unlikely to play against the Mavs on Sunday, according to Tim MacMahon of ESPN.com.
It's the front end of a back-to-back set, so the Rockets probably don't need him against Dallas. Harden likely isn't dealing with anything serious after he thrived in the fourth on Friday night'' + DAL loše brani njegovu poziciju ''26. od 30 u obrani pozicije PG. Prima 24.4 poena u prosjeku''. Hardenovim neigranjem najviše će profitirati Paul, Gordon i Ariza. Ja sam odigrao i Paula više i Arizu više (11,5).
By Bajo
#97348 DeMarre Carroll 16,5 UNDER BET 365 6/10

kopiran tekst od neki dan, sve isto ostaje, tada je zabio 15, sta je i dalje preveli domen za ovog igraca, do 13,14 maks su njegove brojke
cekam ovaj par od sinoc da izbace, ima 5 overa zaredom, proslu uzeo 19 suteva, vjerojatno rekord karijere, znaci neviđeno, ostali nisu lopte vidjeli, nedavno im zabio samo 6, ja ga ne vidim preko 12, limitiran skroz igrac, vrijeme je vise za under i da bruklin razvija neke mlađe igrace...guram ga opet iducu ako ne dode jer taj kloc nije igrac za vise od 11,12 pts
By vintage1978
#97376 Victor Oladipo under 24,5pts Hattrick kladiona
Vrime je da okrenem momentum u svoju/nasu korist kad su predviđanja u pitanju. Howardu skidam kapu za jucerasnji performance, demantirao me 100%.
Dakle, danas predlazem Oladipa manje od navedene granice ponajvise radi gostovanja kod momcadi koja ove godine igra dosta sporiji pace nego dosadasnjih sezona kad IT predvodio ovu ekipu. U dosadasnjim izdanjima, Oladipo je pokazao da je raspucaniji kad igra na domacem terenu. Mislim da u svim matchupovima Boston dominira, te ce tesko doc iskakanja pojedinca. Oladipa ce vjerovatno hvatat malo Kyrie, malo Smart, pa tesko da ce upast u ritam. Mozda i nebi dira ovu granicu da igraju doma, ali kao pojedinim igracima u nba, gostujuci parket mu stvara probleme.
Sritno svima i zivili!