Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Toni5
#97441 Wayne Ellington 10,5 Više HL

Najveći razlog zašto over je jer je Wade OUT. ''Dwyane Wade (hamstring) said he doesn't expect to play Monday in Portland.
"These things suck," he said. Maybe he pulled his muscle on the last play of the third quarter, but either way this is rough news. His fantasy owners may not want to wait this out, so dropping him is probably the move. Wayne Ellington, Tyler Johnson and Justise Winslow gain some value'' Mislio sam ili njega ili Olynyka više na 12,5 jer je Whiteside OUT. Odabrao sam Ellingtona jer sa 3 trice i jednom dvicom prolazi ovu granicu. Uzet će svojih desetak šuteva od toga većina za 3 poena i mislim da će biti dovljno za prelazak granice.
By kyrie11
#97447 Marc Gasol 17.5 over [soccer]
Gasol mi je jedan od najsigurnijih za over veceras. Odmoran je, nije igrao prethodni mec, pa imao pauzu jos jedan dan, tako da je odmoran za vecerasnji susret. Ide na najgoru ekipu u ligi po odbrani centra, u proseku primaju 24.1 poena. Gasol je odkad nema Evansa glavna opcija u napadu, u proseku igra oko 34 minuta po meču ove sezone. Ide na Hensona od koga je mnogo iskusniji i mislim da će ga preveslati. Takodje igra i kuci, sto znaci d ce verovatno pruziti bolju partiju. Ukoliko uzme svojih 14-15 suteva (prosek ove sezone), od toga 4-5 trojki, i 5-6 slobodnjaka, lagano prelazi granicu. Vidim ga veceras na 23+.
By Thc420
#97463 Ne znan jel pratis memphis ikako, ali su ih priko bare vec prozvali Tank Lordsim-a... Izgubili su 17 utakmica zaredon, ako si gleda memphis iti jednu utakmicu u zadnja 2 miseca skuzit ces da je gasol totalno ne zainteresiran za davanje koseva ( kad pogledamo prvi dio sezone), također evans-a nema vec neko vrime a gasol u zadnjih 10 ak utakmica uzima 3 4 suta manje nego inače talp da bi reka da ima i sigurnijih over-a za vcrs :D
By Feedback
#97468 J Harden 27.5 under 1.85 maxbet, igraju protiv Spursa kojima ne igraju Ginobili i Aldridge, ima povredu kolena pa ne bi trebao da forsira , tako da ga ne vidim vise od 23 poena veceras, vrlo moguc je i BO, mislim da ce odigrati oko 25 min, uzece 5-6 suteva manje nego inace, samo uz dobar postotak suta moze da predje ovu granicu.
By Miki28
#97469 R. Westbrook 27.5 under
Bog. Bogdanovic 13.5 under ( soccer )

Idemo sa pvim dublom iz soccera za danas. Okc docekuje Sakramento koji je sinoc dobro nalupan od Denvera a nista manje ne ocekujem i vcrs jer Okc bitan mec, potrebna pobjeda jer je ludnica na zapadu i ovakve meceve moraju dobijat.
Ocekujem Wbrk u malo laganijem rotmu, da gamja TD jer je malo na tom polju posistao u zadnje vrijeme, dosta je forsirao. Ovo bi morala Okc zavrsiti ranije iako je Adams Q. Vjerujem da ce vise Mela forsirati vcrs

Sto se Bogdana tice, 2 meca ga pratim sa minosom pa idemo i vcrs. Blagi pad forme, trojka ne ulazi, nije agresivan na ulazi pa otud i manje slobodnih bacanja.
Igrali su 3 meca i Bogi sva 3 meca u minusu na ovoj granici. Jednom u Okc 13 kad je bio u mnogo boljoj formi i 2 meca gdje je bio jednocifren.
Zadnje 3 utakmice protiv NO, Orlanda i Denvera u mecevima gdje se ocekivalo dosta poena i brzi ritam dao je 0, 8 i 6 poena uz sut iz igre 5/28 na tim mecevima od cega za 3 poena 3/18.
Vik ga goedati naravno ali usao je u mini krizu i vcrs cu isto probati to naplatiti.
Ako Okc rijesi pitanje pobjednika ranije onda i od Wbrk i Bogdana ocekujem da odigraju manje nego uobicajno pa cak i da presjede 4/4.
By manje under
Feedback wrote:J Harden 27.5 under 1.85 maxbet, igraju protiv Spursa kojima ne igraju Ginobili i Aldridge, ima povredu kolena pa ne bi trebao da forsira , tako da ga ne vidim vise od 23 poena veceras, vrlo moguc je i BO, mislim da ce odigrati oko 25 min, uzece 5-6 suteva manje nego inace, samo uz dobar postotak suta moze da predje ovu granicu.

Harden je zeznut igrat under na osnovi BO, jer mene je nekoliko puta roknuo na tu foru, čovjek jednostavno forsira dok god je u igri, a to je redovno do kraja 3. četvrtine, a nekad i početak 4. ako već misliš da će biti BO onda bih ti preporučio CP3, jer on iako ima povoljniji matchup jednostavno nije onaj koji će forsirati.
By under
#97483 ja sam danas puknuo 3 zvijezdice u minus

Chris Paul under 18 @1,85 Marathonbet
Online nisam pronasao bolju granicu sad navecer kad sam odigrao, ovo je b2b za Houston , jucer on i Gordon odigrali svoje, danas se vraca tata Harden, mora on malo nabildat statistiku, bude CP3 se zadovoljio s 25-30min ipak treba i njega sacuvat za PO nije ni on vise u cvijetu mladosti , Murray je solidan matchup i vjerujem da budu spursi barem malo usporili ritam, a i izgledan je BO, on ide preko danas jedino ako ga bude srala trica, sumnjam da ce forsirat ulaze ...

Westbrook under 26,5 @1,90 Marathonbet
igrali 3x do sad vs Kingsa i 3 lijepa undera , zadnje 2 tekme ostao u underu, nije forsirao , sutnuo samo 1 za 3p , i lijepo su te 2 tekme dobili lagano, bude danas slicna tekma iako me malo brine GTD Adamsa , ali moraju lagano dobit i bez njega, a u prilog ide i spori PACE Kingsa...

Lillard under 27,5 @1,83 bet365
danas ocekujem tvrdu PO tekmu, igrat ce se tu dobre obrane, Miami ima sjanu bekovsku liniju i vjerujem da budu se rotirali na njemu Dragic i Johnson, nema sad Waitersa koji je u prvoj tekmi znao biti na njemu, u toj tekmi ostao Lillard na 18 poena, Portland kompletan, dok Miamiju nema Wade i White

score - 59/98
By vanjaBL
#97489 I ja sam nesto slicno odigrao ..

Harden 28,5 - (1,85) BetLive

Sto se tice utakmice Hjuston-SAS,po meni je izvjesna pobjeda domacina,pa ako ne i 20-tak razlike.Hjuston kompletan,dok gostima fale Aldrige,Ginobili i jos odavno Leonard.Razmisljao sam koga odigrati (Capelu,Paula ili Hardena) i odlucio se na Hardena.Ima tu neku povredu i cisto sumnjam da ce veceras igrati nesto puno,a pogotovo forsirati bez ikakve potrebe,isto tako i Paul koji je sinoc odradio svoje.Iskreno mislim da ce obojica ici u under a Capelu nisam dirao jer ocekujem malo vise asistencija veceras od njih dvojice,i lagane poene Capele tako da to je to sto se tice ove utakmice.

Westbrook 27,5 - (1,85) BetLive

OKC docekuje Sacramento koji je sinoc izgubio skoro 30 razlike od Denvera,a mogao bi i veceras.Jednostavno moze se reci tanka ekipa Bogdan u malom padu forme sto takodje dosta utice na ovu utakmicu.Dok sa druge strane jako bitna utakmica za OKC i tu poziciju za PO.Ocekujem laganu pobjedu domacina,i Westbrooka da ganja malo statistiku i presjedi 4/4.Adams mozda ne zaigra,ali nije to toliko ni bitno ima veceras ko trpati koseve,George,Melo i WB mozda 23-25 max.

Lillard 27,5 - (1,85) BetLive

Portland igra mozda i najbolje u zadnjih par sezona,trenutno su na 3. poziciji zapada.Veceras protiv Miamia malo tvrdja utakmica u najavi bez nesto puno poena predpostavljam.Portland kompletan,dok gostima fale Wade,Whiteside,Waiters.Ovo bi po meni trebala biti lagana pobjeda domacina,koji se bori za tu poziciju i ovakve utakmice su im jako vazne.Lillard igra fantasticno u zadnje vrijeme i rizik ga je igrati ispod,ide on i veceras na 20+ ali sam uzeo ovaj tip cisto zbog malo sporije igre Majamia a i ne bi me iznenadilo da i on presjedi 4/4,uz neki blowout.