Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Kazan23
#104823 Andre Drummond – over 14,5 @ 1,8, Betfair

Andre igra sjajno u zadnje vrijeme i stvarno ne znam sto ovako niska grana. Da igra Joel bilo bi razumljivo al ovako.. svasta.. predpostavljam da su je skinuli zbog 13 poena na prosloj partiji ali to je bio iskljucen jer se zakacio s Acyem, da nije sigurno bi zabio minimalno jos jedan kos i presao ovu granu. Bas dominira u zadnje vrijeme, igra kuci protiv Phile i sigurno mu nece falit motiva da odigra dobru partiju. Nema Griffina. Nema Embiida. Ocekujem neku egal partiju jer Detroit igra odlicno u zadnje vrijeme iako su ispali i mislim da ga se bas isplati odigrat, a postoji i mogucnost da ce bit dodatno nabrijan zbog kacenja i iskljucenja s prosle tekme.
By Kazan23
#104825 DeMar DeRozan – over 21,5 @ 1,72, Betfair

Toronto popusio zadnje dvije u gostima protiv najljucih rivala na istoku i sad im Boston dolazi u goste.. Mislim da bi prevelika bruka bila da sad i ovu izgube. Kyle mi je nesto ispao iz fore, ne moze nista pogoditi (a bas sam ga nedavno hvalio kako ga fino ide sut), Cuni nece bit lako pod Bostonovim kosem pa ne vjerujem da ce mu bacat puno lopti dole, tako da ocekujem od DeMara da veceras kao glava porodice od samog starta krene zestoko i uzme stvar u svoje ruke. Da fino uzme svoju porciju od 20tak suteva i jedno 10tak bacanja, kako je i bilo proslu tekmu u Bostonu i predje ovu stvarno malu granicu za njega.
By baja papaja
#104828 Covington +13.5 @1.75 Maxbet

Znate svi situaciju File, nema Sarica i Embida. Ova granica je po mom misljenju promasena za bar 2 poena i morao ga uzeti over. U nedostatku ove dvojice trebalo bi da trosi dosta vise lopti, mada je to u jednoj utakmici tako a u drugoj se vraca na svojih 10ak suteva. Fila ce pobedjivati do kraja da bi osigurali home court advantage, Detroit igra losu odbranu i po svoj logici ne bi trebalo da se trude preterano ovde, ali opet R Jackson se vratio posle duge, duge pauze i zeljan je terena, pa mislim da se nece bas lako predati. Covington je igrac koji moze ovo da prebaci u pp, ali moze i da isciglari vanserijski. Mislim da ce ovde uci ozbiljno i zainteresovano u utakmicu i da nista nece prepustati slucaju, te ce ostajati na dosta otvorenih suteva za 3p i ovu granicu prebaciti relativno brzo.
Matchup u ovakvoj utakmici i ne igra neku veliku ulogu jer Fila moze lagano da izrotira i jedan od bekova/sutera da ostaje u missmatch situaciji, pa u ovim poslednjim kolima najvise gadjam na racun motivacije, potrebe za pobedom, odmaranjem...

Srecno svima.
By Miki28
#104840 Nikola Vucevic 16.5 under ( vecina kladionica )

Orlando docekuje Dalas, za Dalas mnogo odmaranja posle pobjede sinoc nad Portlandom vcrs ide da izgube utakmicu protiv rivala za pozicije.
Kod domacina nema Isaaca i Simmonsa i odavno Fournie je out.
Kod Vucevica nema motivacije nimalo, gledao sam ga sa Atl pa to je revijalno ispucavanje bilo a vidim da se sinoc nije ni trudio toliko protiv NY te svega 6 uzetih suteva mada je imao 9 poena na HT i onda su se rezerve krajem 3/4 i pocetkom 4/4 uspjele odvojiti. Ocigledno je spreman za odmor pa cu ga i vcrs odigrati minus jer nema se sto dokazivati a nema ni trener razloga da ga koristi u normalnoj minutazi pa tako i vcrs mislim da ce igrati manje od 25 min s obzirom koliko je Dalas oslabljen.
I tih 25 min bi bilo dosta za motivisanog Vucevica ali ovo je sve samo ne to sto je i normalno u ovakvim situacijama tako da cu ga ja probati minus.
By DirkNowitzki
#104848 B. Simmons (PHI) 16.5 UNDER koef 1.85 Mozzart
On je igrac koji uvek stavlja ekipu ispred sebe... to znaci da vise zeli da asistira i radi ostale stvari, nego da poentira. Zato je skoro svaku utakmicu blize tripl dablu. Takodje on ne puca trice, pa ne puca cak ni sut sa poludistance zato sto sut mu je katastrofalan. On svoje poene postize na kontri, na ulaz ili od penale. Procenat suta mu je oko 55%, ali to je tako zato sto uvek svoje poene postize blizu kosa, ili je to polaganje, ili ulaz ili zakucavanje. Veceras za Filadelfija ne igraju Embiid i Saric koji su dva najveca potrosaca u ekipi, ali zato u prvoj petorci upada turcin Ilyasova, koji voli da se ispucava. Ostali poenteri su JJ Redick koji mislim da ce biti prvi strelac veceras za Filadelfiju, kao i Covington. Znaci troje ljudi su ispred njega po broju suteva, tako da mislim da je ovo prevelika grana za njega. Bice on dvocifreni, ali mislim da nece preci preko 16.5
By Weljo
#104850 J.Brown (14,5) VIŠE POENA
Maxbet 1,85
Analiza: Toronto večeras na svom terenu dočekuje ekipu Bostona. Za ekipu Bostona neće igrati dosta igrača, pored već odsutnih Irvinga, Smarta, Theisa i Larkin, za ovaj meč je pod znakom pitanja i Rozier, ukoliko on ne zaigra u ekipi kao dve glavne napadačke opcije ostaju Brown i Tatum. Od njih dvojice ja sam se opredelio za Browna jer će imati znatno lakši machup, naime za Tatuma će večeras biti zadužen Anunoby, jedan od boljih defanzivca u ekipi, dok će machup Brownu biti DeRozan, koji će večeras sigurno imati veći fokus na napad nego li na odbranu. U zadnjem meču ove dve ekipe mi je bilo jako čudno zašto je mali broj lopti išao na njega, odigrao je on 30 minuta, ali uzeo svega 8 šuta i pogodio samo 2, medjutim na tom meču je igrao Rozier koji je ubacio 21 poen. Večeras očekujem malo agresivnijeg Browna, veći broj šuta nego u zadnjem meču i pre svega bolju realizaciju, tokom sezone on je na proseku od 31 minut za vreme kojih u proseku ubaci 14,2 poena iz 12 uzetih šuta i 46% šuta iz igre. Večeras od ovog meča očekujem jednu zanimljivu utakmicu, Browna na preko 30 minuta i na barem jedno 12-13 šuta, uz polovičan uspeh i nekoliko bacanja lagano preko ove granice.
By DirkNowitzki
#104851 M. Gasol (MEM) 15.5 UNDER koef 1.85 Mozzart
Malo kasno pisem ali tek sam sada seo za kompjuterom. Veceras gostuje u New Orleansu gde ce se Memfis potruditi da izgubi utakmicu, dok Pelikane ce se potruditi da dobiju kako bi usli u plejof. Ne ocekujem Gasola na vise od 22-23 minuta na parketu zato sto nema ni potrebe. Na ovakvim utakmicama daje se sansu na mladu snagu. Jedino moze da predje ako ga usere sut za tri, kao u utakmici protiv Jute gde je pogodio 6 od 7 trica (jebote, ko da je Ray Allen :o )
By DirkNowitzki
Karlo#6 wrote:Nema Vucka nocas..

Ne zelim se svadjati ili da se zamerujem sa nekim, ali samo molim te fino lepo da ove informacije pises u temu komentiranje listice i tako dalje... a ne u temu analize. Tema analize je striktno samo za analize. Nista licno, samo hocu biti sto preglednije, da nema nepotrebne postove ovde. Ako je Vucko out, onda napisi analiza kako bi primer mogao Gordon over ili Hezonja over. Ja licno mislim da ce Hezonja u over, ali nema ga svuda u ponudi.

Pozdrav i svako dobro.