Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By DDeRozan
#104899 Danas CLV-WAS, interesantna tekma. Uz MIN-DEN.

Biram Lebrona i Bila.

JAMES 28.5 + Soccer

Gledam i ne verujem da Lebron bukvalno svaku utakmicu mora dobro da se iscima da bi pobedili. Imaju i ostali ucinak ali sto se tice ove utakmice mislim da Lebron mora opet preuzeti stvari u svoje ruke da bi dobili. Ne ocekujem BO, vec samu borbu do kraja meca. Lebrona nema ko da zaustavi i ako ga zaustavi to ce biti faul i slobodna.

BEAL 21.5+ Soccer

Vratio se Wall i sada je Beal taj koji uzima suteve i ne kreira igru kao sto je bio slucaj dok nije bilo prvog pleja. Ocekujem od njega jos jednu partiju sa bar 22+ poena . Ocekujem ga na jedno 20 suteva uz dobar procenat suta i bar jedno 3 trojke pogodjene. Ima sve predispozicije da predje realno smesnu granicu za njega.

JOKIC 22.5 + Soccer

Od kada nema Harrisa, Jokic je konacno pokazao kakav je igrac u pitanju. I koliko mu malo fali da svaku utakmicu odigra perfektno. Znamo da KAT ne igra nikakvu odbranu i da lako moze da udje i u problem sa licnim i Jokic ce imati svu slobodu da puca i trojke i da ide na prodore. 2 tekme protiv MIN oba puta 22 pts, a danas moze i lako da predje jer je ovo direktna borba za PO i jos igraju kod kuce. To je dodatna motivacija.

MITCHEL 22.5 + Soccer

Sta reci za ovog igraca osim da je razvalio prvu sezonu. Dok je na istoku sve reseno, zapad je uvek interesantniji i mnogo jaci. Borba do poslednje utakmice. Klipersi jos nisu izgubili mesto u PO i imaju jos neke sanse. Veceras ocekujem od Micela da eksplodira i lagano predje ovu granicu. Po meni on ima najlaksi match-up veceras. + graju kod kuce + sa ovom pobedom mogu komotnije da docekaju PO.

To je to od mene, sretno ko prati.
By Weljo
#104909 R.Rubio (13,5) VIŠE POENA
Maxbet 1,75
Analiza: Juta večeras na svom terenu dočekuje ekipu Clippersa. Rubio ušao u dobar ritam, vezao dve jako dobre partije, protiv Minesote je za samo 27 minuta na terenu ubacio 23 poena uz šut iz igre 9/14 (64,3%), od toga samo jedan promašaj u šutu za tri poena 5/6 (83,3%), dok je u zadnjem meču protiv Lakersa za 33 minuta na terenu ubacio 31 poen uz ponovo jako dobar šut iz igre 10/16 (62,5%), od toga 4/7 u šutu za tri poena (57,1%) i bez promašaja sa linije za slobodna bacanja 7/7. Rubio je igrač koji zna da udje u seriju od nekoliko dobrih partija, kao što je bio slučaj krajem januara i početkom februara kada je vezao 6 meča na kojima je prešao granicu i na kojima je imao prosek od čak 22,3 poena, ili sredinom prošlog meseca kada je u 9 meča 7 puta išao preko granice. Clippersi ove sezone jako loše brane poziciju pleja, posle SG pozicije, od protivničkih plejeva primaju najviše poena, u proseku prime 23 poena za 48 minuta, pa očekujem da Rubio večeras to iskoristiti i nastavi sa dobrim partijama, kao što je bio slučaj protiv Minesote i Lakersa. Tokom cele sezone on je na proseku od 30 minuta za vreme kojih prosečno ubaci 13,2 poena, u proseku na meču uzme nekih 11-12 šuta i ima 42% šuta iz igre, medjutim večeras ga očekujem na barem 2-3 šuta više od proseka koji ima tokom cele sezone, jer je u dobroj formi. Večeras bitan meč i za jedne i za druge, ukoliko Juta večeras slavi, iskreno milim da Clippersima ostavlja minimalne, gotovo nikakve šanse za PO, dok ce tom pobedom sebi sigurno olakšati završnicu regularnog dela.
By Kazan23
#104910 Jabari Parker - over 12,5, PSK

Pisao sam ga za proslu tekmu na 11,5 i odigrao sam ga bez razmisljanja cak i protiv Bostona. Na kraju je jedva presao i zabio tocno 12 i bas mi je bilo drago jer da je zabio jos koji kos sad bi granica bila puno veca.. Ipak je to bio Boston i prije svega je bilo bitno pobijediti. Najbitnije od svega je to sto je opet odigrao preko 30min i tako bi trebalo bit i veceras jer se mora maksimalno uigrati do play offa, dok je za ostale u ekipi ipak bitnije da odmore sto je vise moguce. Igraju protiv Brooklyna koji svakako ne igraju neku obranu i mislim da je Jabari veceras na bar 20 poena. Sve nesto bitno bitno ispisao ko da ja znam sta je njima bitno.. al svakako mi je par dana :D
By Weljo
#104916 J.Parker (13,5) VIŠE POENA
Soccer 1,85
Analiza: Milvoki večeras na svom terenu dočekuje ekipu Brooklyna. Brooklyn je ostao bez plej offa ove sezone, nisam ih gledao mnogo ove sezone, ali jesam par utakmica i na osnovu toga što sam gledao video sam da je to ekipa koja igra brzu košarku, rano završavaju svoje napade, uzimaju dosta šuta van linije za tri poena, i sve to ide u prilog Parkeru, jer će imati dosta prostora u igri večeras. Milvoki je obezbedio svoje mesto na plej offu, a ukoliko tamo žele da naprave nesto vise biće im potreban i Parker, nakon povrede se polako vraćao u ritam, imao je limitiranu minutažu, ali u zadnje vreme ta minutaža je sve veća, uzima sve više šuta i polako se vraća u formu u kojoj je bio pre povrede. Vezao je par dobrih partija, pogotovo ona protiv Denvera, kada je na terenu proveo čak 39 minuta i za to vreme ubacio 35 poena, uzeo je čak 23 šuta na tom meču, pogodio 14 i imao 60,9% šuta iz igre, od toga 5/8 (62.5%) u šutu za tri poena. Večeras očekujem još jednu dobru partiju od njega, preko 30 minuta na terenu, preko 10-11 uzetih šuta i da sa lakoćom predje ovu granicu. Milvoki se trenutno nalazi na sedmoj poziciji i ukoliko stanje ostane ovako u narednih par dana, njihov protivnik u PO će biti Boston, pored glavnih igrača koji su ove sezone nosili ekipu, Giannis, Middleton i Bledsoe, biće im i više nego potreban, spreman i u top formi Parker, a večeras će imati priliku da protiv jednog lakog protivnika pokaže šta zna.
By HibbertManje
#104923 DeAndre Jordan 11,5 manje HL

Dosta iznenadjujuca granica s obzirom na neko vidjenje danasnjeg meca. DeAndre je na prosjeku od nekih otprilike 28 min posljednjih 5 utakmica, oko 10-ak pts u spomenutim utakmicama. Previse mi je razloga u korist underu danas, Utah kao ekipa koja ubija dugim napadima i odlicnom obranom, Jordan je igrac koji najvise profitira s Teodosicem u igri, i definitivno se smanjuje njegov usage rate izostankom Tea jer se ne pravi previse akcija za njega. Par bi jos vise dobivao na jacini igranjem Gallinarija, koji dosta voli ulazak u reket, pritom ulazeci pod kos a ne proigravanjem DeAndrea. Treca stvar, ako je nesto poznato onda je to RIM defense Utah i odlicni Gobert i Favors pod kosem. Ne ocekujem lake poene za Jordana sto se tice otpadaka koje uzme napadackim skokom s obzirom da su i Favors i Gobert pogotovo igraci koji mu mogu fizikom i visinom parirati. Mislim da ce Clippersi priliku traziti sirenjem vanjskih linija Utaha, ulazima preko Mitchella i koristenjem poludistance i slobodnih krila, po meni jedini igrac kojeg ne bi dirao under kod Clippersa je Lou.
By Miki28
#104924 K. Love 16.5 over ( maxbet )

Cavsi doceku Wizardse. Gosti su po meni zadnje vrijeme svjesno gubili neke utakmice da bi isli na 8 poziciju i da izbjegnu Cavse i Boston ali posle vijesti oko Irvinga mislim da cemo vcrs vidjeti zanimljiv mec jer je i Was svjestan da je Boston prepreka koja se moze proci.
Love je u slabijoj formi, igra toplo hladno ali mislim da protiv Wasington ima dobar matchup da se vrati na pravi put i da ga Lebron razigra.
Prosli mec sa Torontom trojka je ulazila, 4/6 je sutirao a i protiv Was ce imati dosta prostora i naravno da ce Lebron to prepoznati i slati pasove Lavu a vidjecemo da li ce Lav imati mirnu ruku da ubaci te suteve. Ja mislim da hoce
Markif cesto ostane u piku i izgubi svog cuvara a dolje pod kosem Lav je snazniji i moze ga ugurati i zavrsiti poenima iz reketa.
Sve u svemu ocekujem dobar mec Lava i 20+ poena
By azersub
HibbertManje wrote:DeAndre Jordan 11,5 manje HL

Dosta iznenadjujuca granica s obzirom na neko vidjenje danasnjeg meca. DeAndre je na prosjeku od nekih otprilike 28 min posljednjih 5 utakmica, oko 10-ak pts u spomenutim utakmicama. Previse mi je razloga u korist underu danas, Utah kao ekipa koja ubija dugim napadima i odlicnom obranom, Jordan je igrac koji najvise profitira s Teodosicem u igri, i definitivno se smanjuje njegov usage rate izostankom Tea jer se ne pravi previse akcija za njega. Par bi jos vise dobivao na jacini igranjem Gallinarija, koji dosta voli ulazak u reket, pritom ulazeci pod kos a ne proigravanjem DeAndrea. Treca stvar, ako je nesto poznato onda je to RIM defense Utah i odlicni Gobert i Favors pod kosem. Ne ocekujem lake poene za Jordana sto se tice otpadaka koje uzme napadackim skokom s obzirom da su i Favors i Gobert pogotovo igraci koji mu mogu fizikom i visinom parirati. Mislim da ce Clippersi priliku traziti sirenjem vanjskih linija Utaha, ulazima preko Mitchella i koristenjem poludistance i slobodnih krila, po meni jedini igrac kojeg ne bi dirao under kod Clippersa je Lou.

Jel se isplati igrat ga na 10,5-?