Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By kyrie11
#104997 A. Wiggins 17.5 under [soccer]
Minesota jednostavno mora dobiti ovaj mec. Defijitivno poslednji voz za PO. Na parket se vratio Buttler, daleko najkorisniji igrac dok je na parketu. Smatram da Wiggins na ovom mecu nece puno pucati vec ce sa njegove strane biti dosta asistencija ka KAT-u i Buttleru. Znaci skroz ce se prebaciti u assist mode. Uzece vrv nekoliko suteva i to kad bas bude u poziciji. Ocekujem da Buttler skroz preuzme alternativu jer ga nije dugo bilo i zeljan je lopte, ali ce i KAT imati dosta posla pod kosem.
Srecno!
By Miki28
#105007 K. Walker 20.5 under ( vecina kladionica)

Ponavljam analizu kao prije neki dan, jednostavno bez motiva, jedva ceka sezona da se zavrsi. Vcrs Howard se vraca u Orlando, on mi jedini i djeluje da tu ima motiva od startera za razliku od Kembe.
Orlando ima inicijativu da izgubi ovaj mec i ne vjerujem da ce previse zatezati, sa te strane ocekujem ciglarenje Gordona i Vucevica i povlacenje startere polovinom 3/4 od strane Vogela.

Ima tu zeljnih igre kod Sarlota kao Monk, Ernangomez pa i Lamb, Kaminski i kad dodam neku motivaciju Howarda moram uzeti Kembu minus.

N. Mirotic 13.5 over ( vecina kladionica)

3Kola se obrijao, upao u startere i resetovao, vcrs protiv Finiksa u r&g mecu ocekujem da ponovi odlicnu partiju kao protiv Memfisa.
Dejvis se na tom mecu 2 puta povrijedio, u 1 pol i onda u 3/4 mali problemi sa ledjima ali su ga rizikovali kad je Memfis prisao da naprave razliku i da ostatak meca presjedi na klupi.
Nema potrebe da trener mijenja startere vcrs i u nedostatku backup PG vidjecemo neke ranije rotacije Rondo-Holiday posto se Clark povrijedio i nece biti dostupan a potpisali su Jordan Crowforda ( odlicnog stijelca ) tako da ce Gentry malo promijeniti semu izmjena. Nego da se vratimo na Nikolicu. Od njega su se ocekivale velike stvari posle trejda i prosli mec mi je bas bio zeljan igre, dobro je trcao i otvarao i zavrsavao na obrucu. Sve to ocekujem da ponovi i vcrs, da uzme nekih 13-14 suteva, od toga 5-6 za 3 i us koje bacanje da prebaci ovi granicu mada ga licno ocekujem na 20+.
Last edited by Miki28 on 06 Apr 2018, 17:33, edited 1 time in total.
By Rudy5
#105008 Znaci nisam bio nikako na forumu dosta dugo i dodjem da procitam analize i vidim ovo.. lik napise da ce Wiggins ic na manje jer ce se prebaciti u assist mode. Inace Wiggins je vjerojatno igrac s najmanje asistencija u NBA s obzirom na poziciju koju igra te minutažu( poznato je da Thibodeau maksimalno forsira prvu petorku).Bez gledanja statistike mogao bi se zakleti da lik nema vise od 2 asista u prosjeku od oko 40 min u igri sto je smijesno s obzirom koliko je lopta u njegovim rukama i koliko je lik operiran od bilo kakve kreacije te je beskoristan ako ne daje konstanto 20+ poena.Usput u vecini kladionica ti je na 18.5-19.5, Butler se pise sa jednim t a jedino sto si pogodio u ovom postu je da Wiggins igra u Minnesoti.Usput jedan dobronamjeran savjet za Irvinga, sto manje budes igra kladionicu vise ce ti para ostat u dzepu, bez ljutnje i svako dobro..
By kyrie11
#105010 Rudy5, ako ti se ne svidja, slobodno preskoci, necu ti nista :) Naravno da ako neko misli da nisam u pravu ne treba da igra. Ovaj forum sluzi tome da ko zeli okaci svoje misljenje i analizu, nije svako obavezan da isprati ako ne zeli ili smatra da nisam u pravu. Svako dobro
Inace ako moderatori smatraju da analiza nije pogodna i tacna neka obrisu post
By Miki28
#105011 Vec sam ti u komentarima napisao sta mislim o tvojoj analizi ali si presao preko toga pa ajde i ovdje.

Ovaj forum sluzi da ucis, da napredujes i da ti se skrene paznja na greske. Ti si jedino tacno pogodio u naslovu sto si ga odigrao, mislim da ces ga pogoditi a ostatak analize je za djubre.
Sve moguce pogresno si ispisao jer ocigledno nemas pojma ko je Wiggins ali ajde sto ne znas nego i ne prihvatas sugestije drugih forumasa koji ti skrecu paznju vec teras svoju pricu.
Potpuno pogresan stav.
By BOOOOM JAMES HARDEN
#105012 Pozdrav ekipa zanima me koja strana kladionica ima u ponudi broj poena igrača i da ima veći izbor margina(granica) na zbroj koševa igrača? Jer ove naše lopovske imaju samo jednu marginu i još ubiru porez a i lopovska država želi svoj dio zato želim izbjeći te lopove da ne zarađuju na meni. Molim vas za savjet. Ako neko igra u stranim nek mi javi. HVALA
Jer dosta mi je ovih lopovskih PSK, SUPER SPORT itd.
By kyrie11
Miki28 wrote:Vec sam ti u komentarima napisao sta mislim o tvojoj analizi ali si presao preko toga pa ajde i ovdje.

Ovaj forum sluzi da ucis, da napredujes i da ti se skrene paznja na greske. Ti si jedino tacno pogodio u naslovu sto si ga odigrao, mislim da ces ga pogoditi a ostatak analize je za djubre.
Sve moguce pogresno si ispisao jer ocigledno nemas pojma ko je Wiggins ali ajde sto ne znas nego i ne prihvatas sugestije drugih forumasa koji ti skrecu paznju vec teras svoju pricu.
Potpuno pogresan stav.

Nema problema, shvatio sam gresku, sve je okej
By Bajo
#105015 BOJAN BOGDANOVIC 15,5 UNDER (sve klade)

Indiana osigurala 5.misto, idu na izlet kod Toronta, nebitna utakmica, ocekuje se da Babo istegne cilu zadnju, znaci maks 25 min, neka malo klupa igra, Toronto igra dobru obranu, mogli bi ovo lako i dobit, ne vidim ga priko 12 ako opet nece imat 90% suta haha

GORAN DRAGIC 18,5 UNDER (BET 365)
Miami u nezgodnoj situaciji oko pozicije, trenutno idu na Lebrona a tu su im realno sanse male, kompletni su napokon, ocekujem da klupa igra sve vise i vise, da probaju maksimalno tankirati da budu 7. i imaju laganu seriju protiv polovnog Bostona

ps. imate kloca wigginsa na 18,5 u betu