Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By thethawaves
#105953 Rudy Gay OVER 12.5 (Mozzart)

Igra Warriorsa u ovoj seriji se prvenstevno svodi na Aldridge-a i zatvaranje njega u vidu udvajanja i onda preventovanja kick out lopti za lake poene, najvise u vidu dobrih preuzimanja, ali i postave sa kojom Warriorsi igraju (veoma visoka postava, sa Durantom kao primary ball handlerom i Iguadalom na playu). Do sada se pokazalo uspesno, jer Spursi nemaju puno igraca koji mogu da kreiraju sebi off the dribble sut, ali Gay je svakako jedan od njih i mislim da ce mu to ici u ovoj seriji u prilog. Takodje, uglavnom mu se minutaza ne poklapa sa Durantom, te nema ko tu da ga cuva, a da to ne bude neki missmatch u korist Gaya (eventualno Green, ali kao sto rekoh Warriorsi dosta preuzimaju u seriji, a Green je takodje primary help defender na Aldridge-u). Tako da uz solidne procente suta i ukoliko ne bude blowouta (proslu je postigao 15 poena, iako zbog razlike u poenima nije igrao poslednju cetvrtinu), ocekujem ga na blizu 30ak minuta i oko 20 poena.
By viktor
#105960 phi (-13,5) - mia 1 hl 3.40

opet bude pitanje trenutka kad bude mijaumi pukel. nemaju petorku, nemaju klupu, nemaju jaja za razinu košarke koju igra phila. nevjerojatno kolko kemija ekipe djeluje na fultza koji je odigral par tekmi regularnog dijela i prvu tekmu playofa u životu. tu dubinu na playu nema nijedna ekipa lige. ode na odmor jedan problem (simmons), uljetava drugi... klošarka je uvijek kretala i uvijek bude od čoveka koji prenosi loptu, odnosno snima situaciju na protivničkoj polovici. phila ima takva dva koja su još jebeno prodorna ako ostatak petorke drka kiticu na svojim pozicijama. embiid se možda vrati tek u trećoj tekmi, ali ja ga ne bi forsiral cijelo prvo kolo. dragić nemre sam, wade je star, hassan van forme, olinjali odstupa jer je fajter, ali nemre nadoknaditi učinak (bljuje mi se kaj bum sad reko, ali to je činjenično stanje) razigranog ilyasove. jednostavno je takva realna atmosfera da ako i redickul i covington zakažu šuterski, mijaumi nema šanse. ko točno može simmonsa čuvati? čiča-miča, 20 za philu

simmons asistencije 9,5 over ss 1,65

play of the day. nadam se da buju digli na 10,5 za normalan koeficijent. ako dođe do BO-a, to bude značilo da već ima 10 asistencija, pa ne vidim neki problem, osim ozljede

phi-mia 1.50
gs-sa 1.20

ukupno 1.80 hl

lepi pozdrav
By manje under
viktor wrote:phi (-13,5) - mia 1 hl 3.40

opet bude pitanje trenutka kad bude mijaumi pukel. nemaju petorku, nemaju klupu, nemaju jaja za razinu košarke koju igra phila. nevjerojatno kolko kemija ekipe djeluje na fultza koji je odigral par tekmi regularnog dijela i prvu tekmu playofa u životu. tu dubinu na playu nema nijedna ekipa lige. ode na odmor jedan problem (simmons), uljetava drugi... klošarka je uvijek kretala i uvijek bude od čoveka koji prenosi loptu, odnosno snima situaciju na protivničkoj polovici. phila ima takva dva koja su još jebeno prodorna ako ostatak petorke drka kiticu na svojim pozicijama. embiid se možda vrati tek u trećoj tekmi, ali ja ga ne bi forsiral cijelo prvo kolo. dragić nemre sam, wade je star, hassan van forme, olinjali odstupa jer je fajter, ali nemre nadoknaditi učinak (bljuje mi se kaj bum sad reko, ali to je činjenično stanje) razigranog ilyasove. jednostavno je takva realna atmosfera da ako i redickul i covington zakažu šuterski, mijaumi nema šanse. ko točno može simmonsa čuvati? čiča-miča, 20 za philu

simmons asistencije 9,5 over ss 1,65

play of the day. nadam se da buju digli na 10,5 za normalan koeficijent. ako dođe do BO-a, to bude značilo da već ima 10 asistencija, pa ne vidim neki problem, osim ozljede

phi-mia 1.50
gs-sa 1.20

ukupno 1.80 hl

lepi pozdrav

Polako sine, polako, nije ni Miami još mrtav. Mislim da bi Miami mogao imat šansu ako uspore malo tekmu, jer u onoj jurnjavi od prošle tekme nisu imali šanse sa mladim i potentnim sixsersima. Vjerujem da će večeras bit ipak malo neizvjesnija utakmica, a da je Wade mlađi 2-3 godine usudio bih se napisati da će ih dobiti, ali da je babi ono bila bi deda. Inače kako stvari stoje, s povratkom Embiida, Philla bi mogla daleko na istoku otić, vjerojatno do kraja.
By Svitlaman
#105981 Philadelphia - Miami D+ (111.5)

Phila je u seriji od 17 pobeda, a u tih 17 pobeda 14 puta su prešli preko ove granice. Igraju sjajnu košarku, imaju odlične mlade igrače i doveli su iskusne trojkaše. Ta kombinacija očigledno jako dobro funkcioniše, na poslednjih 5 utakmica čak su 3 puta išli na 130 i više poena. Umeju da ubace i 80 poena za poluvreme, i kad su tako raspoloženi ova granica je više nego primamljiva. Možete probati i sa granicom 113.5 gde je kvota na plus 2.2 :)
By HibbertManje
#105989 Olynyk 12,5 vise SuperSport

Malo je rizicno s obzirom da je stvarno tesko predvidjeti nadmudrivanje Browna i Spoelstre i kako ce postaviti igru svojih momcadi, ali ja se vodim nekako drugim poluvremenom prve utakmice gdje je Philla small ball postavom s improviziranom peticom Saricem koji je mijenjao pozicije od 3 do 5 i gdje su se prakticki setali po reketu Miamija, stoga moje misljenje je da Whiteside nece dobiti vise od 19-23 min jer definitivno je najslabija karika u tom lancu gdje je precesto ostajao sam s brzim igracima Phille. Olynyk je svoju rolu u prvoj utakmici poprilicno dobro odradio, barem sto se tice ofanzivnog dijela, precesto je nakon picka ostajao sam s Ilyasovom kojeg je lakocom rjesavao, mislim da ce veceras vise akcija Dragica ici upravo u tom smjeru. Na distanci u dosta situacija je bio bez cuvara, otud i toliko trica proslu utakmicu, iako ga ne ocekujem na bas takvoj suterskoj razini i danas. Uzdam se u minutazu kao u prvom mecu, s obzirom da je puno korisniji u obrani small ball postave na terenu, na nekih 27-30 min sto je i vise nego dovoljno za over na ovu granicu. Inace koliko sam primjetio u vecini drugih domacih i stranih kladionica je na 14,5 tako da ova granica svakako ima value.

Simmons 9,5 asist. vise
Sto se tice drugog para necu ponavljati nista jer vidim da je vise forumasa objasnilo neke stvari vezane za sami par.
By Miki28
#105994 Ja danas idem sa starim kovom

T. Parker 5.5 over ( planetwin )

Uzasna sezona za Tonija i nazalost kraj se blizi. Izgubio je mjesto startera od Murraya, igra manje od 20 min ali danas idem sa njim over zbog ove granice mada bih ga i na 7.5 over igrao.
Za ovog a i posebno za sledeceg kojeg tipujem cu primijeniti cuvenu izjavu Rudija Tomjanovica:
Don't ever underestimate the heart of a champion!

Ima jos dobrih partija u Toniju a ubijedjen sam da ce vcrs odigrati odlicno i u momentima podsjetiti kakav je to majstor bio. Prosli mec 1/8 iz igre za 13 min a vcrs ocekujem malo vecu minutazu i mnogo bolji otpor Spursa. Nekih 16-18 min, opet 7-8 izetih siteva za Tonija i da predje ovu granicu.

Manu Ginobili 7.5 over ( mozzart )

Kao sto rekoh, idem sa veteranima i sampionima vcrs. Ima ponosa u tim igracima i isto sto i za Parkera vazi i za Manua. Ocekujem od tih veterana da izadju na teren i pokazu obraz i skupo prodaju kozu GS, sve suprotno prvom mecu. Manu je veliki pobjednik, jedan od najvecih koje sam ja gledao, covjek koji je uvijek znao pdgovoriti na izazov i nije bijezao od njega.
Za razliku od Parkera on se koliko toliko drzi iako je mnogo stariji ali ima jos zivota u ovom madjionicaru. Nekih 20-22 min, 7-8 uzetih suteva ali uz koje bacanje jer ocekujem da bude agresivniji na ulazu pa tako i nekih 10 tak poena od Emanuela.

Pau Gasol 5.5 over skokova ( vecina kladionica )

Vec je jedan kolega forumas iskomentarisao da ce SA morati usporiti igru i da proba nesto drugacije a to znaci ili Gasol u startnih 5 ili cak Gay mada mislim da sa tim ceka do game 3. Sve u svemu jako nepovoljan matchup za Gasola ali igram ga over skokove. Lovernja vcrs nema, ne ocekujem rani BO pa tako Gasol da odigra nekih 18-20 min sto bi trebalo biti dovoljno da predje ovu granicu jer je dosta aktivan na skoku, kako defanzivnom tako i ofanzivnom i cesto zna da iz odbojke popravi promasaje svojih saigraca
By Bajo
#106031 IAN CLARK 9,5 UNDER (BET 365) 5/10

u prvom susretu 10 poena, 4/5 sut, znaci sanse da to ponovi zbilja minimalne, Portlandu je must win, moraju stisnut obranu, znaci za igraca sa klupe koji nema neke kvalitete previse mi je ovo, kad igra on je tamo da stoji, kazem u prvoj je sve pogodio sta je bacio
By HibbertManje
#106062 R.Hood 10,5 vise Germania

Pisem u malo ranijem terminu jer me nema do sutra ujutro.
Sto se Hooda tice, jednostavno granica mi je promasena barem za 2pts. Prvu utakmicu prilicno bunario, izvlacio se na sut kada je mogao na polaganje, oba slobodna promasio, na trici vise puta ostajao sam a pogodio jednu, ali svejedno nekako dosao do 9 poena. Lue je poceo sve vise koristiti J.R.-a(iskljucivo zbog losih izdanja Hooda) koji mu vraca odlicnim brojkama, pa se vodim i time da Hood ima jos stosta za pokazati. Granica od 10,5 mi je dovoljna za probati over.

Rubio 13,5 vise Germania

Prvu utakmicu preko Westbrooka mu je prosao samo jedan napad, tek nakon picka s Gobertom bi izlazio sam na Abrinesa i cesto na Anthonyja koji bi ga ispratio ili faulirao. Prebitna utakmica za Utah ciji sam i sam navijac, ali objektivno danas se moze do brejka. Sumnjam da ce George ponoviti partiju kao proslu utakmicu ali i da ce Addams i ekipa pokupiti toliko off skokova, za Westbrooka rjesenja ionako nema. Rubio je i prvu utakmicu preuzeo dosta odgovornosti u napadu rjesavajuci(nazalost) svaki treci napad sto ne vjerujem da ce se nocas promjeniti, tim vise jer su u zaostatku u seriji. Uzet ce on svojih 15-ak suteva, inteligentan je igrac, rotirat ce se s Mitchellom i odigravati pick s Gobertom koja je vec provjerena kombinacija i svakako ga vidim vise od ponudjene granice.
By Rudy5
#106067 (AS) -4.5+/ D.Collison više(vecina klada)

Odlicna oklada za vcrs.Proslu je ima 6 as + 2 cista zicera na njegov asist su promašili Turner i jos neko, ne mogu se sitit .Ove sezone je na prosjeku većem od 5 asistencija po mecu, ima dobar pregled igre i lopta je vecinom u Dipa i njega. Igrat ce 30ak min, 1-2 asista na pop za Turnera, koji asist za Dipa na šutu , jedan za tricu babi na spot upu jos koji mozda u tranziciji i trebalo bi doc + odbrana Cavsa je užasna. Mislim da je promašena margina i da ima value , uzeo bih je cak i na 5.5