Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By baja papaja
#107733 Aldridge 18.5 u betferu na 1.72
Ja sam ga igrao, granica za njega je poprilicno niska. Nisam nigde procitao da se povredjivao ili nesto slicno sto ga moze ometati da veceras napuni Vukove. Prosle god vidim da im je ubacivao 25,15 i 30+. Ne mogu ga cuvati ni KAT ni Gibson a svakako ce imati laksi posao od Derozana u napadu. Ne mislim ni da ce biti BO, Minesota nije sjajna ekipa i ne ocekujem BO.
By Teo
Shaw Hitcher wrote:Russel over 17.5? Jos je i Evans under na 14.5 po meni tesko da ce ponovit proslu sezonu..

Shaw,obrazlozi malo kad nesto ovako napises.Zbog cega je tesko da Evans odigra dobru sezonu,mozda slaba predsezona,navedi neki razlog,nije on lani igrao ruki sezonu,on je vec konstanta u ligi.
By Shaw Hitcher
Teo wrote:
Shaw Hitcher wrote:Russel over 17.5? Jos je i Evans under na 14.5 po meni tesko da ce ponovit proslu sezonu..

Shaw,obrazlozi malo kad nesto ovako napises.Zbog cega je tesko da Evans odigra dobru sezonu,mozda slaba predsezona,navedi neki razlog,nije on lani igrao ruki sezonu,on je vec konstanta u ligi.

On je godine u ligi ima nerealan handle za njegovu poziciju ali ipak postoji sumnja da nece opravdat ocekivanja jer dugi niz godina u ligi,a samo jednu iznad proseka imao je i srece prosle godine sto se Conley povrijedio pa je imao puno vise slobode.U Pacersima sa Oladipa neverujem da ce imati ta ovlastenja jos je i Turner tu neocekujem vise od 10 suta za njega sto za granu od 14.5 je puno.
By UcenikBGD
Shaw Hitcher wrote:
Teo wrote:

On je godine u ligi ima nerealan handle za njegovu poziciju ali ipak postoji sumnja da nece opravdat ocekivanja jer dugi niz godina u ligi,a samo jednu iznad proseka imao je i srece prosle godine sto se Conley povrijedio pa je imao puno vise slobode.U Pacersima sa Oladipa neverujem da ce imati ta ovlastenja jos je i Turner tu neocekujem vise od 10 suta za njega sto za granu od 14.5 je puno.

Alo bre šta to pričaš sine! Pa taj Dipo i pogotovo Turner su mala deca za Evansa, da ga nisu unakazile povrede! Tyreke je bio 4.pik na draftu, i ruki godine 2010te, imao je preko 20 poena u proseku po meču u ruki sezoni!!!
Jel ti pratiš NBA dve tri zadnje godine! Evans je surovo jak igrač i 14,5 granica za njega je smešna, pa onih 20 poena u proseku po sezoni je njegova realnost, kada bi imao slobodu u igri kao nekad u Sacramentu dok ga nisu povrede sjebale.
Sada su druga vremena naravno ali malo poštovanja prema momčini koji i pored svega navedenog sa povredama ima prosek 16,5 poena u celoj karijeri u NBA uz oko 5 skokova i 5 asista po meču, nije na odmet!!!

ČUJ JEDNU SEZONU SAMO IZNAD PROSEKA???!!!???
By Miki28
#107743 Imace on ove sezone ozb rolu u Indijani, vodja klupe a jos masu minuta sa starterima. Pokrivace nekoliko pozicija. Mozda i dodje predlog ali kad je zdrav uz igru Indijane i ulogu koja mu je namijenjena 14.5 uopste nije velika granica.
Tu ce Collison da ispasta najvise
By UcenikBGD
NBA Knight wrote:
Shaw Hitcher wrote:@NBA Knight sredi captcha nemogu ljudi akaunte radit

Shaw hvala za info, vidim da je nešto čudno s posjetama na stranicu za registraciju, ali nisam znao da je do toga, probat ću riješit to do sutra

I možda da ostaviš neki predlog kao nekad!!! :P :P :P
By Thc420
#107746 Ucenice sta pricas da je Dipo malo dite za T.Evansa hahahahahaha... Je da su ga ozljede sjebale ali nije dosa jos do onog levela na kojen su ga svi ocekivali iako su ga i treneri sjebavali sa minjanjen pozicija al rec da je dipo dite za nejga je cisto bogohuljenje