Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By NBA Knight
#108045 3 utakmice na rasporedu.

Što se tiče registracije na forum znamo za taj problem, dobio sam par mailova i poruka na fejsu, ali sam na putu zadnjih par dana i tek sutra ću to moć popravit
By DirkNowitzki
#108048 G. Harris (DEN) 19.5 OVER koef 1.85 Premier

Veceras za Denver nema Bartona koji ide na operaciju prepona i nece ga biti oko 5-6 nedelja. Murray ima neku laksu ozljedu, mislim da veceras ce igrati ali nece to biti sa 100% snage. Ostaju nas Harris i Joker da trpaju. Uzimam Harrisa jer mu je manja granica nego na Jokera. Ove sezone je u solidnoj formi, prosek mu je 22 poena. Ocekuje se brza utakmica (bukmejkeri daju 227.5 procena), pa tako ocekujem da Harris bez problema predje ovu granicu, koja po meni mislim da bi za danas bila realna oko 22.5. Ocekujem da granica do veceras poraste za 2 poena (za poen ce porastati za nekoliko sata :) )

B. Hield (SAC) 15.5 OVER koef 1.85 Premier

Igrac iz iste utakmice ali od suprotnog tima. Buddy je odlican suter. Njegovo najjace oruzje su trice ali ne plasi se i da ide na ulaz. Dobro je poceo sezonu, postigao 19, 17 i 17 poena. Procenat trica mu je 50% u 3 utakmice (6 od 12). U lanskoj sezoni je igrao sa klupe, ali ove sezone je ubacen u prvi 5, a to znaci i povecana minutaza.

L. Williams (LAC) 17.5 UNDER koef 1.85 Premier

Ove sezone Williams je lose poceo i nije u dobro formi (prosek mu je 14.3 poena) i ima procenat suta 11 od 38 (oko 29%). Znatno mu je opala minutaza nego lanskoj sezoni (igrao 32.8 minuta, sada igra oko 25!!!). U drugoj petorci igra zajedno sa Bobijem, pa igraci ga cesto probaju uigrati radi njegovoj visini (moze uhvatiti obruc samo ako se podigne na prstima :D ) To znaci da Williams osim sutiranje (koje mu je katastrofalno na pocetak sezone) gleda i proigravanje Bobija. Williams je u ekipi treca a nekad i cetvrta opcija u napadu (ispred njega su Harris i Gallinari) tako da osim ako ne bude neki ludi rezultat 145-152 ne vidim ga iznad ovu granicu.

SKOR: 3 od 5 SRECNO !!!
By Thc420
#108049 N.MIROTIC 19,5 MANJE S.S
Pelikani nestvarno pune protivnike u prve 2 utakmice sezone, raketama 131, a slabasnim kingsima rekord franšize od 149 poena a u obe utakmice glavni akter je bia Nikola Mirotic. Ali razlog sta ga igran manje danas je taj sta je on jedan od najpoznatijih streaky shootera u ciloj lizi . Ocekujen da Pelikani nece zabit priko 120 veceras a cuvat ce ga tobias harris koji je nista vise od solidnog defenzivca i ako mirotic ne bude puca priko 50% tesko ga vidina na 20+ poena
Score: 3/3
By DirkNowitzki
#108054 A. Drummond (DET) 17.5 UNDER koef 1.85 Mozzart, 1.9 Sportlife Makedonija

Veceras ima tezak duel protiv Embiida. Takodje sinoc nije trenirao zato sto imao neku nastinku ili gripa pa zato je i GTD, ali verovatno ce igrati. Po tradiciji Drummond tesko daje koseve protiv Embiida, sto pokazuje i zadnje dve sezone gde u7 utakmice uvek je bio ispod granice. Ovo je po meni zicer veceri.

SKOR: 3 od 5
By SexDrogaBODIROGA
#108062 Jrue Holiday 15,5 OVER (Premier)

Danas sam se odlučio za Juru, Pelikani su se baš raspucali u prve dvije utakmice, ali on niti jednom nije prebacio svoju marginu. Trpo je Mirotić, AD, čak i Randle, Jrue još nije uhvatio pravi ritam, a mislim da je utakmica sa Clippersima odlična prilika za to. Očekujem egal i velik broj koševa, nije neka analiza, al evo bar nešto za početak sezone.
By Teo
#108063 Nikola Jokic 6,5 ass over 2,00 bet365

Po meni promasena granica za minimum jednu a mozda i za dvije asistencijie a posebno po ovoj kvoti svakako ima vrednost.Sakramento ubrzao igru ove sezone i trenutno imaju najbrzi pace a gledao sam ih protiv Oklahome i zaista im lezi ta igra,imaju dosta atletskih igraca i ukoliko budu pravilno vodjeni u narednih par godina od njih se moze ocekivati da postanu playoff ekipa.Napadacki potentni ali neiskusni i pustaju mnogo u odbrani,mnogo tranzicije, izgubljenih lopti a to svakako Jokicu odgovara da sa svojom izvarednom vizijom i pregledom igre,trazi rupe i slobedne igrace.On i Heris su u igri dva na dva jedni od najboljih u ligi,Marej malo skripi sa sutom ali veceras je prilika da i on popravi los utisak sa proslog meca.Domaci teren, a u neformalnim krugovima je prica da su zapisnicari najpopustljiviji sto se tice ass kod njih :).

Srecno
By Darko1987
Teo wrote:Nikola Jokic 6,5 ass over 2,00 bet365

Po meni promasena granica za minimum jednu a mozda i za dvije asistencijie a posebno po ovoj kvoti svakako ima vrednost.Sakramento ubrzao igru ove sezone i trenutno imaju najbrzi pace a gledao sam ih protiv Oklahome i zaista im lezi ta igra,imaju dosta atletskih igraca i ukoliko budu pravilno vodjeni u narednih par godina od njih se moze ocekivati da postanu playoff ekipa.Napadacki potentni ali neiskusni i pustaju mnogo u odbrani,mnogo tranzicije, izgubljenih lopti a to svakako Jokicu odgovara da sa svojom izvarednom vizijom i pregledom igre,trazi rupe i slobedne igrace.On i Heris su u igri dva na dva jedni od najboljih u ligi,Marej malo skripi sa sutom ali veceras je prilika da i on popravi los utisak sa proslog meca.Domaci teren, a u neformalnim krugovima je prica da su zapisnicari najpopustljiviji sto se tice ass kod njih :).

Srecno

Odličan izbor @Teo, pratim ovo, još bi samo da dodam da u prilog ide i povreda Burton-a koji voli da carini loptu, Murray mnogo više gleda na koš nego li asiste, tako da Joker večeras ima pune ruke posla. Kings-i nemaju nekog teškaša, moglo bi biti malo i udvajanja, a zna se šta sledi u takvim situacijama... Joker večeras po meni triple double u najavi!!
Sretno nam... :roll: :mrgreen:
By Thc420
#108074 D.Šarić 12,5 VISE S.S
Simmons je OUT, je da Phila igra protiv cvrstog Detroita al mislin da ce se izostankon Simmonsa povecat Šišijev usage rate i da ce uzet 12-15 suteva i uz neki postotak od 40 posto bi lako triba pribacit ovu granicu. Prosle 2 utakmice zabiva po 13 poena uz sut iz igre 4-12
Score: 3/3