Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By colicts
#108252 K. Walker 24.5 over
Pre neku noc su igrali isto protiv Chicaga i izgubili za 2p, igrao sam Kembu over ali je dao 23. Iznenadio me je sto je uzeo samo 14 suteva sto je mnoog manje od uobicajenog, dok je na prosle 4 uzeo 22,31,16,29. Ocekujem da ce veceras da uzme preko 20-25.

C.Capela 14.5 over
Najvise ga vidim over zbog toga sto se CP veceras vraca. Plus Clippersi ocajno brane centarsku poziciju gde im je Jokic ubacio 21,Adams 17,Capela 23,Davis 34, tako da im je centarska pozicija najveci problem u timu. Prosek im je oko 27-28ppg sa te pozicije.
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
By genrallex
#108254 Kanter 15,5 + pinn bet

U solidnoj je formi ,a na ruku ide to da GS nema pravog centra i tesko brani tu poziciju,od pocetka sezone redom su prelazili Adams,Gobert i Jokic, protiv Vasingtona to nije bio slucaj,ali oni u odstustvu Havarda i nemaju bajnog igraca da odgovori zadatku tako da ocekujem dosta poena i lagan prolaz.

Willie Cauley-Stein 14,5 + pinn bet

Slican scenario ocekuje i Steina veceras kao i Kantera.Dosta lopti zavrsi u njegovim rukama,pogotovo kada ga krene,tako da ocekujem lagan prolaz dok se ostatak ekipe bude borio sa Bilom ,Volom i Porterom.
By colicts
Miki28 wrote:Colicts, a sta mislis sto je uzeo tih 14 suteva samo? Jesi gledao mec?
U kojim kladionicama igras?

Genrallex, po kojim si ti to granicama igrao? Koja kladionica?

Daj malo reda.

edjt: edituj svoj post i ubaci te granice u prvobitni post. Valjda se zna kako se postavljaju analize

rmco tj starbet
gledao sam prosli mec i mislim da ce veceras silovati suteve
By vintage1978
#108345 DeAndre Jordan under 12,5pts Hattrick kladiona
Dallas gostuje kod Toronta koji je krenio furiozno u sezonu...
Gore navedeni je također krenuo vrlo dobro jer je konacno dobio Doncica koji voli dodat balun, pa su velike zasluge i njegove šta DeAndre niže bolje brojke nego prošlu sezonu. Inace nisam sklon na male granice igrati under, ali uzevši u obzir da se vraća Dallasova prva violina Harrison Barnes koji će potrošiti dobar dio lopti, a Kawhi ce sigurno zaustaviti ili pomagati zaustaviti Doncicevu tranziciju, mislim da će DeAndre ostati uskračen za dobar dio lopti.
Također treba imati na umu da mu je matchup centar koji je po njegovoj mjeri, Valenciunas, koji će se moći nositi s njim u reketu.

Justin Holiday over 11,5pts Hattrick kladiona
Prije dva dana su Bullsi tijesno dobili Hornetse na svom terenu gdje je Praznik odigrao 38 min uz katastrofalan ucinak od 7 pts, 33% FG, 16% trice...pucao ih je 6...
On je tip igraca kojemu ide ili ne ide...u njega nema sredine, ali ono što ide u prilog ovom betu je da se ne libi ispucati svoju kvotu bez obzira na učinak. S obzirom da je i Porter out , uz već prije Maarkanena i Dunn-a, bude li bar za koji postotak bolji od prosle tekme prijeci ce ovu granu.
Sritno svima i zivili!
Score 3/6....u prijevodu "ne slušajte me" :)
By LosPollosHermanos
#108359 Gallinari 18,5 over

Nema Moutea, dobice Galo koji minut vise . Igrali su vec sa Raketama i ubacio je 20 uz ocajan stu za 3 1/7. Po labsu ce Taker na njega a Melo na Herisu. Mada u prvoj tekmi je kod ovih 20 poena samo jedom Taker bio na njemu, ostalo Melo, Green i 2-3 puta je Kapela izlazio gore na njega i Galo to resavao lako. Da je usla koja trojka vise imao bi 25+. Ocekujem slicno i veceras, Melo na njega a Taker na Herisu, ali ce se sigurno i rotirati dosta. Taker je kao bik jak ali i dosta nizi od Gala i jedino mu on moze malo otezati posao, ali u prvoj tekmi ga je retko cuvao. Dakle nema Moutea, koji ekstra minut za Gala, Mela, Grina, Enisa bi trebao da resava bez problema i nadam se malo bolji sut za 3 od 1/7.
By colicts
nbaspecialtips wrote:Gledo si ti kurac. Covjek nije mogao disati do zadnja cetvrtine, a tako ce biti i veceras

Svaka cast, Kemba 3. cetvrtina dosao over, odlicni ste :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: