Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Miki28
#108787 Deandre Jordan 13.5 over ( vecina kladionica )

Dalas gostuje Lejkersima vcrs u Stejpls centru. Deandre se odlicno snasao u novoj sredini, trener Karlajl mu vjeruje i za sada igra stvarno dobro.
Vrijedno je radio preko ljeta sto se vidi po bacanjima gdje ove sezone sutira nevjerovatnih 26/32. Ima svoju ulogu u napadu, igra preko 30 minuta.
Glavni razlog sto ga igram over jeste protivnik.
Moji Lejkersi koji ne znaju sta znaci odbrana, to je stvarno komedija na sta to lici. Ne umiju odbranit napad kad je bitno pa da im zivot zavisi od toga. Odbrana reketa je nepostojeca a veliki problem je i kontrola skoka. Tu ocekujem da Deandre itekako profitira a itekako ce imati i svojih nekoliko akcija i iz pika sa Doncicem.

Kasnije cu ubaciti jos nesto, ovo sad u kratkim crtama.

Ricky Rubio 9.5 over ( maxbet )

Juta kod Minesote, Bricky protiv svoje bivse ekipe, motiv vise.
Bricky je uzasno poceo sezonu, sut ga nikako ne sluzi na pocetku sezone, jedva nekih 30% iz igre ali eto iako ne volim buditi ljude iz kanala igram ga over na ovu granicu najvise zbog protivnika.

Kasnije jos
By Kazan23
#108789 Reggie Jackson 15,5+; PSK

Detroit je odlicno otvorio sezonu s četiri pobjede u kojoj je jedina vrijedna nekog posebnog spomena ona protiv Phile doma u produžetku, gdje je naš Ređi briljirao s 23 poena. Nakon toga je došao ladan tuš u dvije tekme protiv Bostona gdje su popusili po jednu kuci, jednu vani. U tim tekmama Ređinald nije mogao ništa sve da je i htjeo.. Dojma sam da su se Drummond i Griffin puno vise potrošili u tekmama s Bostonom, pogotovo ovoj jučer i mislim da će tim gromadama danas biti noge bar malo teže nego inače. Iz pouzdanih izvora od iskusnijeg člana ovog foruma saznao sam da ce kmice iz Brooklyna izici s višom petorkom s ciljem da pokušaju zaustaviti gore spomenuti dvojac, te će tim pozornost biti usmjerena prema njima što je dobro za ovaj tip.. Mislim da je Ređison prilično frustriran nakon zadnje dvije tekme di nije mogao ni pošteno prdnut da izvinete, te će se danas iživljavati na lopti preko Russela kojeg i inače voli napunit.. Očekujem da večeras uzme lopti koliko je u zadnje dvije tekme zbrojeno, tj onoliko koliko je uzeo i u prvom međusobnom dvoboju ove dvije ekipe na otvaranju sezone. To znači da uzima točno 20 šuteva koji bi trebali biti dosta da naš Ređi Ređ pređe ovu malo spuštenu granicu na osnovi zadnje dvije tekme. Jedino što mi je minus kod ovog tipa je sam Ređislav zato što je budaletina kakva je, ali svejedno hrabro uzimam ovaj tip i nadam se da neće kiksati nego odigrati jednu pravu partiju i donijeti pobjedu svojoj antipatičnoj družini.. Ajmo Jacksone forsiraj noćas do iznemoglosti!!
By baja papaja
#108792 Kanter -14.5 (nisam video jos uvek vecu granicu, ali pregledacu jos kladionica nadam se da cu ga uhvatiti na 15) maxbet

Ima neku skracenu minutazu, pisalo se i ovde o njemu ovih dana kako nece produziti ugovor i kako ga to cini beskorisnim Newyork-u. Ekipa nema nikakvu ambiciju ove godine, nije je imala ni predhodnih, a kako stvari stoje to se nece menjati u skorije vreme.
Kantera ne ocekujem da vidim preko 25min veceras, on igra uglavnom ledjima ka kosu, jaci je od Turnera ali Turner igra odlicnu odbranu, koristi duge ruke i centrima nije jednostavno da iz posta postizu poene. Mislim da ce i Kanter imati poteskoca prilikom poentiranja i nekoliko promasaja vise nego obicno. Centri Indiane vrlo dobro zatvaraju def skokove tako da tipin poeni i of skokovi ne bi trebali da se desavaju vise nego uobicajeno. Indiana po statistici igra najbolju odbranu centra do sada pa je i to razlog vise za ovaj tip. Sad ako to sve bude kako sam ja zamislio ne bi Kanter trebao preko 10p veceras iz nekih 10ak suteva. :)

Juta @1.75 maxbet

Ovu kvotu pisem jer je po stranim zakkljucana. Batler i Teague su out, Wigins GTD.
Juta svakako bolja ekipa, a sa ovim izostancima na ovu kvotu ja igram bez mnogo razmisljanja.

Srecno svima.
By Giannis2
#108793 Utah 2 1.75 HL
-Teague (out)
-Butler (out for the rest)
-Wiggins ( GTD)
Tesko ce towns koji u obrani ne briljira i mozda wiggins ako nastupi protiv utaha koji je top 3 momcadi zapada u punom sastavu. Gobert,mitchell i rubio bi se trebali nazabijat veceras. Rose i ostala bivsa ekipa bullsa je preslaba za utah. Kod Utaha su crowder i favors Gtd. Jednostavno ne vidim kako bi okrnjena minesota veceras mogla parirat utahu koji je nedavno odigrao egal s warriorsima. Bez butlera su prosjek ekipe, i jos nadodajmo na to teague i mozda wigginsa i dobijamo ekipu slicnu sacramentu
By Darko1987
#108830 Frank Ntilikina (NY) 10,5 over @2,00 Bet365

New York još jednu sezonu igra rekreativno, playoff će gledati samo preko TV-a, ne ostaje im ništa drugo nego da razviju ove mlade nade. Frank malo slabije krenuo u novu sezonu, ali zadnje 2 tekme 17pts vs GSW, 16pts vs BKN, očekujem i večeras da nastavi sa dobrim partijama. Slabiji start i manje šuteva za njega u prvih 5 tekmi je bio iz razloga što su u startnoj petorci bili Kanter i Burke koji su uzimali finu porciju šuteva, sada su oni prebačeni na klupu, i u ovoj startnoj petorci Ntilikina je druga napadačka opcija.

Trener Knicks-a David Fizdale dao je zeleno svijetlo da malo više forsira tricu, mora to Frank iskoristiti!
Image

Večeras u Madison Square Garden stiže Indiana, matchup Collison. Tek je početak sezone, teško je uzimati neku statistiku, pogledao sam malo kako brane PG, samo Teague nije bio dvocifren, Forbes 15pts, Hill 14pts, igrači koji su u svojim timovima 3-4 napadačke opcije ubacili su dobar broj poena za svoje standarde.

Očekujem da Frank nastavi u istom ritmu kao zadnje 2 tekme, 30-32 min, 12-13 šuteva, 5-6 trica, 2-3 penala, kad sve uzmem u obzir ovih 10,5 mi izgleda prenisko!!!
By UrosGospodarVremena
Darko1987 wrote:Frank Ntilikina (NY) 10,5 over @2,00 Bet365

New York još jednu sezonu igra rekreativno, playoff će gledati samo preko TV-a, ne ostaje im ništa drugo nego da razviju ove mlade nade. Frank malo slabije krenuo u novu sezonu, ali zadnje 2 tekme 17pts vs GSW, 16pts vs BKN, očekujem i večeras da nastavi sa dobrim partijama. Slabiji start i manje šuteva za njega u prvih 5 tekmi je bio iz razloga što su u startnoj petorci bili Kanter i Burke koji su uzimali finu porciju šuteva, sada su oni prebačeni na klupu, i u ovoj startnoj petorci Ntilikina je druga napadačka opcija.

Trener Knicks-a David Fizdale dao je zeleno svijetlo da malo više forsira tricu, mora to Frank iskoristiti!
Image

Večeras u Madison Square Garden stiže Indiana, matchup Collison. Tek je početak sezone, teško je uzimati neku statistiku, pogledao sam malo kako brane PG, samo Teague nije bio dvocifren, Forbes 15pts, Hill 14pts, igrači koji su u svojim timovima 3-4 napadačke opcije ubacili su dobar broj poena za svoje standarde.

Očekujem da Frank nastavi u istom ritmu kao zadnje 2 tekme, 30-32 min, 12-13 šuteva, 5-6 trica, 2-3 penala, kad sve uzmem u obzir ovih 10,5 mi izgleda prenisko!!!

Mozes li mi reci koji je to sajt koji si ss?
By LosPollosHermanos
UrosGospodarVremena wrote:

Image

Ne znas za rotoworld Urose
By UrosGospodarVremena
LosPollosHermanos wrote:
UrosGospodarVremena wrote:

Image

Ne znas za rotoworld Urose

A daa, rotoworld. Skroz sam zaboravio na rotoworld jer koristim rotowire samo, ne i world