Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By jack_16
#108920 Ajd da ne stoji prazna tema ,da ispisem analizu :D
WCStein 14,5 +

Veceras sa Atlantom,Atlanta bez sistema, tank ekipa,sa brzim pejsom,bez odbrane,na kos vise ,Sakramento za sad odlicano otvorio sezonu,igraju svoje,jeste brzo ali su odlicni spolja,sluzi ih sut,i teraju protivnika da igra njihovu igru,dokle ce tako,videcemo.U ovakvim utakmicama volim uzeti igraca koji je najblizi kosu,Wcs je unapredio svoju igru,ubacio zakorak u repertoar,odlicno se otvara iz pika,azuran na skoku,reket Atlante ne deluje bas sigurno,sve ce to koristiti Wcs da uz koji faul probije granicu.Ja ga licno ocekujem na 16-17 pts.
By NbaNba
#108922 dubl:

(Cle) Hill 11.5 over
(Por) Aminu 9.5 under

Hill ne izgleda lose, te u 4 od poslednjih 5 meceva je prebacio 14 poena..Konstantan, izgleda kao da ide uzlaznom putanjom, i pri ovoj granici ga igram preko, dok bih Osmana npr ganjao ispod 14.5, jer je samo prosli mec uspio napraviti nesto i ubacio 20 poena..U prethodna 4 je postizao 10,3,8,12...14,5 mi je nekako previse..
Aminu takodjer jedan od igraca koji se jako muci, dok Lillarda ocekujem veceras da ide na 40 poena ponovo, uz pomoc Nurkica i McColluma koji mozemo reci i nose ovu ekipu..Aminu, mah..Ne znam..Under

Triple:

(Cle) Osman 14.5 under
(Phi) Embid 25.5 over
(Atl) Prince 18.5 under

Osmana sam vec pomenuo gore, Embid u mecu u kojem se ocekuje mnogo poena, i Philla ulazi kao favorit, najefikasniji igrac mora potegnuti i dosegnuti bar 30 veceras, sto svi znamo da Embidu nije strano, tako da..Over
Od Shameta i Sarica ne ocekujem mnogo, mozda Covington i Reddick da povuku malo ali opet..Embid mi je prvi pick
Prince na 18.5, poprilicno visoka granica, ako uzmemo u obzir da je na poslednjih 5 na 4 ostao ispod sa 14,16,5,9..Cisto ne mogu da ga ne odigram ispod.
Srecno!
By Jocker_xd
#108923 Danas napravljen nalog i krenulo se sa pogotkom Peiners dosao ispod.
Za dva od dva se ne sikiraj jer ce Bjelica preci ovu granicu od 14.5... U dobroj je formi, igra oko 30ak minuta ponutakmici, Atlanta igra brzu kosarku i slabu odbranu, ocekujem da ce bez problema da predje ovu granicu.

N. Bjelica 14.5 over
Mozzart idemo za 2 od 2 8-)
By under
#108928 Hayward under 13,5 betfair @1,72
Ocekivao sam granicu 11,5, do sad Hayward 4/6 tekmi ostao u underu, a i kad je isao u over zabio 15 i 14 poena, igra oko 25min, danas bi trebao imat teski matchup u vidu Middletona, Bucksi igraju sjajnu agresivnu obranu, ocekujem forsing Irvinga, a i Horford ima bolji matchup, uglavnom dok zbrojim sirinu Bostona, limitiranost s minutama, ne bas sjajnu formu, nabrijane Buckse, mora ostat ispod

Bucksi @2,25 bet365
Rijetko igram momcadi, ali ovaj koef ima sigurno value, ok igra se u Bostonu, ali Bucksi su vruci , kompletni i nabrijani, i sigurno dolaze da pokazu da su trenutno broj 1 na istoku, Boston se jos uvijek trazi, previse igraca van forme, odigrali su prakticki 2 dobre tekme, dobili PHI i DET u gostima ostalo sve mucenje, porazi od TOR i ORL, OKC ih imao cijelu tekmu, mucenje s NYK i sad zadnju s DET, jednostavno nisu u formi i napad definitivno ne stima, obranu jos stisnu, a s druge strane Bucksi nakon 1.tekme i mucenja s CHA dobili sve sa vise od +10

Score 6/9
By nbaspecialtips
under wrote:Hayward under 13,5 betfair @1,72
Ocekivao sam granicu 11,5, do sad Hayward 4/6 tekmi ostao u underu, a i kad je isao u over zabio 15 i 14 poena, igra oko 25min, danas bi trebao imat teski matchup u vidu Middletona, Bucksi igraju sjajnu agresivnu obranu, ocekujem forsing Irvinga, a i Horford ima bolji matchup, uglavnom dok zbrojim sirinu Bostona, limitiranost s minutama, ne bas sjajnu formu, nabrijane Buckse, mora ostat ispod

Bucksi @2,25 bet365
Rijetko igram momcadi, ali ovaj koef ima sigurno value, ok igra se u Bostonu, ali Bucksi su vruci , kompletni i nabrijani, i sigurno dolaze da pokazu da su trenutno broj 1 na istoku, Boston se jos uvijek trazi, previse igraca van forme, odigrali su prakticki 2 dobre tekme, dobili PHI i DET u gostima ostalo sve mucenje, porazi od TOR i ORL, OKC ih imao cijelu tekmu, mucenje s NYK i sad zadnju s DET, jednostavno nisu u formi i napad definitivno ne stima, obranu jos stisnu, a s druge strane Bucksi nakon 1.tekme i mucenja s CHA dobili sve sa vise od +10

Score 6/9

Jaylen Brown ruled out Thursday.
By kyrie11
under wrote:Hayward under 13,5 betfair @1,72

Bucksi @2,25 bet365

Score 6/9

Ali bas zato sto do sad imaju 7:0 ja cenim da se ta serija veceras prekida, realno milwaukee je napadacki bolja ekipa ali ce ih po mom misljenju dobiti boston takticki i na cvrstu odbranu