Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Miki28
#109330 Danas idem sa malo rizicnijim igracima, da razmrdamo malo ponudu

Joe Ingles 13.5 under ( vecina kladionica )

Juta docekuje Dalas u svojoj dvorani.
Nakon sjajnog otvaranja sezone gdje je postigao 22 i 27 poena protiv Sakramenta i GS, Jingles se malo ohladio pa tako u sledecih 8 utakmica ima prosjek od 10.5 poena po mecu uz sut iz igre 29/85 i 14/48 za 3 poena.
Jedino je protiv Memfisa prije neku noc postigao 19 poena i presao ovu granicu u tih 8 meceva ali na tom mecu nije bilo Mitchella sto vcrs nece biti slucaj jer se Donovan vraca na parket.
Gober igra standardno dobro, Mitchell je glavno oruzje u napadu a kako je Ingles padao sa produkcijom u napadu tako je Crowder rastao koji opet podsjeca na Crowdera iz Bostona.
Ova 2 protivnika su igrali prije 10 tak dana, gdje je Ingles dao 12 poena pa tako nesto i vcrs ocekujem.
Na mecu protiv Denvera je dosta lose izgledao na terenu, kao da ima nekih sitnih povredica koje ga muce a na to se dodala jos jedna na proslom mecu protiv Toronta gdje je povrijedio prst nesuterske ruke. Ingles je dosta pametan igrac i ima veliki doprinos u igri Jute i van poenterskog ucinka, prije svega u defanzivi i organizaciji napada pa eto malo rizikujem sa njim jer je u pitanju jedan od boljih sutera koji uziva veliko povjerenje trenera.

Dario Saric 11.5 over ( vecina kladionica )

Jos jedan rizican par zbog igre ove sezone ali eto.
Fila gostuje Indijani. Kod File nema Muscale i Covington je Q ali vratio se eto Chandler ali to je jako tanko, klupe osim JJ skoro i da nema tako da idemo sa Saricem. Za Embiida Indijana nema direktnog cuvara jer Turner i Sabonis ne mogu da ga cuvaju tako da ce McMillan ici na pomaganje i skupljanje u odbrani sto ce ostaviti vise prostora za ostale a s obzirom da u petorci sa Embiidom pocinju Simmons i Fultz onda ta taktika McMillana itekako ima smisla. Ovdje ce Dario imati veliki znacaj, posebno ako ne bude Covingtona.
Jeste da je losije poceo sezonu ali u proslom mecu protiv Bruklina mi se svidjelo sto se nije samo oslanjao na sut vec je i napadao kos, izvlacio bacanja i konacno licio na sebe sto ove sezone niie bio slucaj. Motiv vise jeste i protivnik sa druge strane, njegov sunarodnik Bogdanovic pa tako brojke ne lazu i kazu da Dario protiv Bogdanovicevih ekipa ima jako dobre partije pa tako iz vremena otkako je Bojan u Ind, Saric ima 15, 16, 18 poena u ta 3 meca. Ne ocekujem sad bas preko noci da Dario bude iz prosle sezone ali u ovakoj prici mislim da moze do 12 poena na guzove :D
By Teo
#109332 Jrue Holiday under 19,5 bet365 2,0

Pelikansi moraju poceti da igraju i da pobjedjuju.Previse je sest vezanih poraza za ovakvu ekipu a boljeg protivnika da taj niz prekini nisu mogli dobiti.Cikago bez cetvorice igraca iz rotacije Markanena,Dana,Portisa i Valentajna,mislim da nemaju sta traziti na ovom gostovanju.Upravo na tome zasnivam ovaj predlog jer mislim da nece biti potrebno da previse forisira Holidej jer su Pelikansi konacno kompletni i da bi trebali ovo rijesiti za tri cetvrtine.Mora se malo i Dejvis razigrati a gdje ces boljeg protivnika od naivnih Bulsa i 19 godisnjeg rukija Kartera.

Lijepa i kvota,po meni ima vrijednost.

srecno
By under
#109338 Turner 12,5 under betfair @1,83

Puno puta igram Turnera, jedva cekam u ponudi kad igra protiv dobrog centra i vecinom onda ostaje u underu, tako ove sezone ima 7/11 undera, u over je isao vs CHI, CLE, BKN, MIN mislim da tu ne moramo naglasavat da se radi o losim ekipama sto se tice obrane centra
Embiid sad odmorio 3 dana i vjerujem da bi priglupog Turnera mogao nafilat PF ko Drumma i eto klupe za naseg junaka, kad tome pridodam najsporiji PACE Indiane, solidnu ukupno obranu Phile, Embiida, Sabonisa kao zamjenu, minutazu oko 25min, tesko ce ovo u over

Score 7/12
By under
#109339 Jokic 17,5 under bet365 @1,83

Zadnje 3 ostao na jednocifrenoj brojci poena, Ne gleda toliko prema kosu, vise razigrava, pa zasto to mjenjat, kad su mu suigraci usli u formu, a Denver tako sjajno gura i sad mu jos dolazi Gasol , najtezi matchup i cemu onda forsirat preko njega, i ocekuje se spora tekma oko 200 poena, meni dovoljno

Jordan 12,5 under betfair @1,66

Ista prica ko jucer, b2b tekma, jos gori matchup u vidu Goberta, a i Utah vec polako gori i mislim da ulaze zestoko u ovu tekmu
By zarate
#109344 Pozdrav ekipa, dugo pratim forum ali tek sad sam se odlučio nešto i napisati:

Schroder 18,5 over SS@1,85

Schroder nije šuterski dobro krenuo u sezonu, no počeo se lagano dizati u formi. Zadnje 3 utakmice šutira čak 52.4% za 19.2 poena u 27 minuta provedenih na terenu. To su brojke dok je Westbrook igrao a danas Westbrooka nema, tako da ce sigurno ići na 30+ minuta i minimalno 15 uzetih šuteva (zadnju utakmicu je zabio 16 od svojih 22 poena nakon što je Westbrook izašao zbog ozljede). Cleveland je trenutno najlošija ekipa lige a najviše koševa primaju upravo sa PG pozicije, nadam se da ce nastaviti u tom tonu i u ovoj utakmici :)