Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Miki28
#109373 Giannis Antetokounmpo 26.5 over (soccer kladionica)

Vcrs nas u Oracle areni ocekuje odlican mec, Milwaukee Bucksi gostuju GS.
Za domacina vcrs nece nastupiti stub odbrane, Draymond Green sto ce se itekako odraziti na igru GS na tom dijelu parketa.
Trener Budenholzer je preporodio Milwaukee, napad djeluje mnogo raznovrsnije, lopta kruzi i bas ih je lijepo gledati. Naravno, glavni igrac i ove sezone jeste Janis koji se igrama ove sezone nalazi u krugu igraca koji ce se boriti za MVP.
Ako zeli MVP onda su ovo utakmice gdje mora skrenuti paznju na sebe a gdje bolje nego u domu najbolje ekipe danasnjice dok su sve oci uprte u duel njegovih Bucska protiv masinerije iz Bay area.

S obzirom da nece biti Greena, na Janisu ce vcrs se mijenjati KD, Klej i Andre, jako dobri defanzivci ali imace Janis svojih momenata.

Vcrs od Janisa ocekujem daa uzme nekoliko suteva vise nego sto uzima prosjecno ove sezone, 18.9, to bi vcrs trebalo biti preko 20 a s obzirom da nema Greena bice tu i dosta bacanja za Janisa koji ce nemilosrdno napadati kos kad god mu se ukaze prilika.
Duel 2 izuzetno dobre ofanzivne ekipe koje igraju u brzom ritmu, sa dosta trcanja upravo onakva utakmica kakva Janisu odgovara da se rastrci.

Ako Bucksi zele da ih gledaju ljudi ozbiljno ove sezone onda je vcrs pravi test pa tako ne ocekujem BO, bar ne rani sto ide u prilog ovom tipu.
By Riff-Rafovac
#109383 TJ Warren 14.5 manje @ mozzart,planetwin365

Zanimljiv par iz vise razloga. Retko ko je ocekivao da ce Warren imati nekog uticaja na pocetku sezone u ekipi Finiksa pored svih mladih igraca i revolverasa ,a kada se na to dodaju Ariza i Anderson definitivno se nije sve ovo ocekivalo,par meceva je bio i najbolji pojedinac na terenu ,dok nije bilo Bukera,a onda se on vratio i usage rate mu je opao. Propustio je mec zbog bolova u ledjima ,a malocas sam citao da i dalje ima problem sa ledjima i da su mu natecena,u svakom slucaju ne ocekuje se od njega da uopste krene u prvoj postavi,vec da ce gurnuti tu ili Anderson ili ce dati Josh-u sansu iz prvog unita jer Boston igra sa niskom cetvorkom. Ne ocekujem puno minuta od njega,tek nesto preko 20 ako bude dobio,a mogao bi cak i da odmori veceras,u svakom slucaju ga igram under. 0/5 za 13 minuta,i nije nikako izgledao protiv Bruklina u BO porazu. Mislim da je i pravi trenutak da Boston nabije ekipu Finiksa u kojoj ne cvetaju ruze,a upravo je to i izjavio Buker da nemaju bas najbolju hemiju. Dosta sam od para otisao,ali nemam neke statse bas da izvucem i jednostavno za 20-tak minuta uz povredu ledja koju vuce,pitanje je koliko ce biti aktivan nocas. Usmerice Boston paznju na Bukera,ali nece zaostati odbrana ni nad Warrenom,pa cak ni u pokrivanju Arize,ostalo je sve krs u napadu.
By Miki28
#109384 Marcus Morris 12.5 over ( mozzart )

Boston gostuje kod Finiksa, ocekuje se laka pobkeda za Boston jer Finiks izgleda uzasno. Ne zna se ko pije ko placa kod njih.
Morris je bio najkonstatniji igrac do proslog meca protiv Denvera, svega 6 poena ali tu cu uzeti u obzir da su igrali protiv dobre odbrane.
Danas igra protiv svoje bivse ekipe, ekipe sa kojom se nije rastao na najbolji nacin, isto kao i njegov brat. Bas im je zamjerio sto su ga trejdovali i uvijek ima motiv vise kad igra protiv njih pa tako nesto i vcrs ocekujem.
20, 24, 16, 16, 17 i 20 poena u susretima protiv Finksa.
Ove sezone je na prosjeku od 14.7 poena po mech, sutira odlicno pa je za ocekivati da nastavi sa dobrim partijama protiv svoje bivse ekipe
By UcenikBGD
Miki28 wrote:Marcus Morris 12.5 over ( mozzart )

Boston gostuje kod Finiksa, ocekuje se laka pobkeda za Boston jer Finiks izgleda uzasno. Ne zna se ko pije ko placa kod njih.
Morris je bio najkonstatniji igrac do proslog meca protiv Denvera, svega 6 poena ali tu cu uzeti u obzir da su igrali protiv dobre odbrane.
Danas igra protiv svoje bivse ekipe, ekipe sa kojom se nije rastao na najbolji nacin, isto kao i njegov brat. Bas im je zamjerio sto su ga trejdovali i uvijek ima motiv vise kad igra protiv njih pa tako nesto i vcrs ocekujem.
20, 24, 16, 16, 17 i 20 poena u susretima protiv Finksa.
Ove sezone je na prosjeku od 14.7 poena po mech, sutira odlicno pa je za ocekivati da nastavi sa dobrim partijama protiv svoje bivse ekipe

Bravo dvaesOsam!!! I moj singl dana blizanac over 12,5
By UcenikBGD
Mrva wrote:Pa jebeni warren, kako neće kad over igras neko ni da šutne a u underu samo prelaze

Brate, tako je i meni bilo nekad, ali sam našao rešenje i za taj problem!!!
Igraj obrnuto!
Oni koji ni da šutnu igraj under a ove što samo prelaze trpaj over!!! :mrgreen: