Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Jackthetriper16
#112055 Kemba Walker 26,5+

Kemba i Sarlot veceras docekuju Milvoki,juce poraz od Atlante,i malo bledja partija,nije ga bas sluzio sut.Medjutim sad igra u svojoj dvorani,pred svojim navijacima i to menja dosta toga kad je on u pitanju,protiv ozbiljne ekipe za razliku od Atlante,pa ce biti jos motivisaniji.Ne bih puno duzio ni objasnjavao kako i na koji nacin ocekujem poene od Kembe,jednostavno znamo o kakvom se igracu radu,odbrana na njemu je manje bitna,jer ne ocekujem neki preveliki pritisak spolja,ocekujem brzu utakmicu,dosta tranzicije i trcanja,i Kembu kao coveka koji ce drzati Sarlot u egalu.Sve u svemu posle slabijeg perioda,jedna 30+ i Kembin show u Spectrum centru.
By No.1
#112072 8/12

LaMarcus Aldridge 19.5 over MaxBet

Nece ga nikako ove sezone,ne moze da uhvati dobar ritam i da veze 2-3 dobre utakmice. 24-7-19-33-15,jako promenljivo ali ja ne mogu da ga propustim protiv bande iz Chicaga,jednostavno su pretanki u reketu. Statisticki gledano,sasvim pristojan tip,da je u boljoj formi,bio bi savrsen tip,Chicago cak 28. po branjenju centarske pozicije,nekoliko kola unazad sam gadjao Aytona i Hassana overe protiv njih,mislim da su obojica u 3/4 dosla over. Gledao sam skoro ceo mec izmedju Finiksa i Chicaga i primetio sam da je 3-4 puta u toku meca Buker bio udvojen na centralnom pick and roll-u ?! Ko normalan tu udvaja ,pas levo-desno,strana pomoci odreaguje,i Ayton posle ekstra pasa ukucava 2-3 puta u kos i nigde nikog oko sebe,to je bilo sa Robinom na parketu. E sada sta mi se jos kod ovog para svidja,ja svaki put kada sam gledao Aldridza,bilo je dosta nacrtanih akcija za njega,zato on i svakog meca ima 5-6 hook sho-ta i 4-5 pull-upa sa midrange-a i on sto uzme svoje 1 na 1 situacije,skupe se lepa porcija od 15-tak suteva vec do kraja 3/4 ,gde ocekujem veceras da ce imati 20 i kusur poena po zavrsetku 3/4 . I tako se isto nadam,da ce se malo skupljati odbrana kada DD igra ledjima sa mrsavim LeVinom i onim drugim belcem(htedoh da napisem Articoka :D ) i da ce LMA biti nocas scoring machine.

Fun fact,LMA u pobedama ima 25ppg a u porazima 12ppg.
By majstor kreka
#112075 Irving 22.5 vise (u svim meni dostupnim kladzama)

Nju Orleans - Boston, na papiru egal mec procenjen na skoro 230 poena.
Generalno volim da igram plus na igrace koji igraju protiv Nju Orleansa jer retko kada prime manje od 110-115 poena. Posebno su po nekim statistikama kriticni na poziciji 1 iako ne pridajem Bog zna koliko znacaja tome.

Irving je nakon nesto sporijeg ulaska u sezonu, u novembru dodao gas i sad gazi poprilicno, na skoro 25 poena je u proseku. U prethodnih 8 meceva, pet puta je uzeo bar 24 suta, dva puta je bio BO koji se veceras ne ocekuje I mec protiv Jute je bio generalno los za ceo Boston.
Dakle uzeo je kljuceve tima u svoje ruke i on se tu pita, deluje da ima svu slobodu.

U ovakvom jednom otvorenom egal mecu ocekujem da on povuce i zabelezi mozda i 30+ partiju sta mu tesko.
By vintage1978
#112080 Dario Šarić over 11,5pts Hrvatska Lutrija
Nakon nenadanog trade-a od prije dva tjedna, Minnesota se jos uvijek uigrava s novom momčadi. Covington je odmah uletio na mjesto Butlera u startnoj petorci (što je razumljivo) dok Šarić čeka svoju priliku s klupe. Na njegovoj poziciji igra veteran Taj Gibson, vrlo zahvalan igrač i radnik, ali u poznim igračkim godinama i mislim da ga Tibs neće forsirati večeras u tolikoj mjeri s obzirom da idu u goste slabašnim Cleveland Cavalires-ima. Ruku na srce s Tibsom se nikad nezna, jer je on poznat da po tome da forsira 7, max 8 igraca cijelu sezonu. Ali moram odigrati ovu nisku granicu, jer mi se čini da Šarić lagano hvata priključak te da će u second unitu uspit ovo prebaciti, osokoljen učinkom iz prethodne utakmice 19pts u 24min. Vjerovatno će i u ovoj utakmici on i Taj podijeliti minute i vjerujem da će Dario to prebaciti.

Sritno svima i živili!

Score: 17/25
By nbaspecialtips
#112081 N.Vucevic [18,5] OVER 3/10 (betfair@1,83) Orlando

(aussies: SB lower odds, or beteasy 19,5)
Warriors are terrible with Curry of the floor. They had a 4 losses in a row, then they won against Portland and then barely won against Kings at home. Tonight they will be playing against Orlando. Orlando is a weird team atm- they sometimes play really well, and sometimes they remind us of Orlando from 2 seasons ago- so they are around 50% win team this season. If they play a decent game, this shouldnt go into a blowout and we should see an interesting game. In that situation, I would expect Vucevic to shine. He is having an excellent season. He is averaging 20 and 11 and is the best player in Orlando. GSW is known to leak on the center position- they allow many points there because they dont have a decent option right now, so most centers do good against them and I expect Vucevic to do the same.
By Mladen28
#112089 James Harden over 30.5 @1.85 (soccer)

Nemam šta mnogo da kažem o ovom paru, s obzirom da Harden bez Krisa Pola uzima prevelik broj šuteva i u poslednje vreme je u relativno dobroj formi (poslednje četiri: 40 33 43 34). Wašington je poslednji po poziciji primljenih koševa na poziciji pleja (primaju 29.6 poena), pretposlednji po broju dopuštenih slobodnih bacanja (6.9) i poslednji u broju dopšutenih trojki (8.4) što dovoljno govori o kakvoj se defanzivno ekipi radi i Harden bi to trebao iskoristiti. Srećom po njih imaju sasvim dobre igrače koji mogu napadački mogu ispratiti Hjuston i trebalo bi da održe ovu tekmu egal do samog kraja sa puno poena. GL

score 3/6
By nbaspecialtips
#112090 Bez mnogo palamudjenja:

Harden asistancije [8,5] OVER (betfair@2,0) Houston

Sad je primarni PG. Ocekuje se vise kreiranja od njega kao sto je to uvijek slucaj kad je CP OUt (prosle godine cini mise razlike u asistancijama je bila 3,5). Protivnik po mjeri- Wizardsi igraju na vise poena u zadnje vrijeme, a capela bi trebao imati laksi match up, tako da pola od ove margine bi Harden trebao proci preko pnra sa Capelom.

Gordon 15,5 over wwin @1,85

CP OUT. Opet bez palamudjenja. Starter je, ne igra ni Green. Match up nije tezak, dobra utakmica za overe. Samo jako i oslobodjavajuce
By karl anthony towns
#112103 Kasno sam se dokopao kompa pa da bacim jednog igrača pošto je kolega već bacio Gordona, što je logičan sled događaja posle vesti da je CP out.

J. Clarkson 15.5 više 1.85 @soccerbet

Ne volim ga kao igrača, ali ćaća je u second unitu raspalih Kavalirsa. Povoljan meč za overe i nekako zbog opšteg uverenja u Sextonov over, mislim da će uz njega i Clarkson prebaciti ovu granicu. Sretno svima.

3/4