Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By No.1
#112152 9/13 LMA na missice dolazi u over,bas je bedno izgledao na parketu ali mu hvala na partiji od 20poena.

Nikola Jokic 18.5 over balkanbet

Nije u nekoj bajnoj formi,ali ovom protivniku moze da uvali 20 poena a da ne primete. U prvom ovosezonskom mecu,Jokic je imao 9/17 FG i 25 poena uz 5/5 bacanja,protiv McGee-a ima 24-19-18.s tim sto je McGee igrao malo na prethodne dve,i to je bilo u Golden Stejtu. Manje-vise ga igram zbog sledeceg parametra,a to je da su lejkersi krs u reketu,30.,ujedno i poslednji u ligi po branjenju te pozicije,generalno i pleja brane jako lose,a to je sve posledica McGee-a i lose odbrane na piku njega i Balla trenutno,posto je Rondo i dalje out. U poslednjih nekoliko kola sam 2 puta Vucka proseao over ,Nurkica i Gobert mi je ostao na granici uz mali broj lopti za 30+ minuta,svega 7. Mcgee je nedovoljno dobar da bi mogao da brani pik igru,a opet ne dovoljno pametan i izadje mu visoko i brani tih par trojki sto ce sutnuti i nekoliko mid-range-ova,nadam se da ce ga Marej koristiti pametno nocas i da nece Jokic zavrsiti sa 17 asista. :)

Definitivno mi se jos svidja i Trey Burke over samo dok izadje granica negde.
Undersized Trey iz drugog unita ide i imace direktan okrsaj sa jos jednim undersized plejem,a to je Ish Smith,crna rupa u odbrani,generalno i Detroit je rupa na pleju i ocekujem Burka do sa nekih 12-13 suteva resi svoj over. Nebitno da li je Reggie ili Ish na parketu,Detroit opet lose brani pleja,i opet tu nema neke odbrane,tek bekove nesto bolje brane i PF. Tek 27. po branjenju pleja.
By Kazan23
#112165 Emmanuel Mudiay 12,5 over, Betfair

Emmanuel Mudiay, momak rodjen u Congu, tada Zairu, kao dijete je s familijom utekao u izbjeglištvo u Texas, gdje je krenuo u osnovnu i u skoli zavolio tu veliku smijesnu narandjastu loptu.. I lopta je zavoljela njega jer se odmah vidjelo da mali ubija basket, pa se tako kao mali afrikanac uklopio u drustvo i sve klinke su ga volile, te su ga od milja zvale Mudi. Bio je tipa naš Uki. U srednjoj je tek za ozbiljno poceo razvaljivati basket, ali i one klinke iz osnovne koje su sada vec porasle.. Kolko je Mudi volio smijesnu loptu i klinke, tolko je volio i pare pa se umjesto na draft odlucio otic igrat u Kinu za milijun dolara za godinu dana. Tamo je sjebao nogu, pa nije puno ni igrao, tako da je odmorio godinu i stavio milju u djep, a nagodinu se prijavio na draft, te je izabran od Denvera kao 7. pick. Igrao je Mudi dobro al su ga ozljede sjebavale, tako da nikada nije pokazao svoj potencijal.. Ovog proljeca je zamijenjen u Knickse i nije dobio ni prave prilike pod Hornacekom, a i opet ga je ozljeda zadesila tako da je ovu sezonu startao nesto kasnije, a nakon samo sest utakmica se probio u prvu petorku i dobiva sve vise povjerenja od Fizalea. Ima jak ulaz i zna iznudit bacanja, a ima i solidan sut. Mudi voli trpati sto je pokazao predproslu tekmu protiv Pelikana kad je zabio 27 poena, od toga pola njih u zadnjoj cetvrtini za pobjedu i time zacementirao na neko vrijeme mjesto u startnoj petorci. Proslu je takodjer dobro odigrao i zabio 17 poena. Minutaza je veliki problem jer je to rotacija Knicksa i guzva na vanjskim pozicijama je velika, ali je zadobio simpatije trenera i kontam da bi trebao dobivati sve vise minuta.. Dobrim dijelom njegovom zaslugom, ekipa ide u goste Pistonsima u dobrom raspoloženju nakon tri pobjede protiv Kelta, Pelikana i Grizlija. Nevjerovatno, ali istinito. Danas idu u goste Pistonsima, a dan poslije imaju b2b s Filom, tako da vjerujem da ce danas probat ic svom snagom i probat dobit jos jednu, a onda sutra s Filom zajebancija i lagani poraz. Takodjer me strah da ih Detroit nece razljepit, ali i u tom slucaju bi mogao preci ovu granicu. Ide na Ređinalda tako da neke jake obrane nece biti i mislim da ce ga lako probijati i vise gledati kos, a manje svoje suigrace, pogotovo Kantera da i tip prike Tonija prođe. Takodjer ocekujem da ce se obrana Pistonsa najvise usredotociti na Timija, i to vjerujem dosta uspjesno, te time i vise prostora za Mudija. Znam da sam htjeo jos nesto pisati, ali mi se vise neda tako da je to to od mene, ocekujem da odigra bar prvih 7-8 minuta prve, pa se vrati na polovici druge. Pa opet starta trecu i mislim da bi to trebalo biti dovoljno da preko lude glave Ređibalda predje ovu ne bas veliku granicu.. Tip je malo opasan te ga uzmite s dozom opreza, ali meni se bas svidja. Nadam se da ce Mudi i veceras odigrati fino kao zadnje dvije i otici u over lagano sa Stilom, a ne sa Puntom.. Sretno veceras Mudi, samo agresivno, to pice vole :mrgreen:
By Mladen28
#112167 John Collins over 15.5 @1.85 meridian

Ne znam koliko ste upoznati sa ovim momkom, ali Hawksi od njega, pored Trae Young-a, imaju velika očekivanja i on se do sad zaista lepo pokazao kada mu je pružena šansa. Večeras Atlanta ide na Majami koji ima problema sa povredama na bekovskim pozicijama što baš utiče na njihove rezultate u poslednje vreme i Hawksi bi to mogli večeras iskoristiti. Trae Young će imati problema sa JRichom na perimetru, a i pri ulazima sa Whitesideom i Adebayom koji će ga čekati ispod koša te od njega očekujem koju asistenciju više za Collinsa. John i Trae se sve bolje i bolje razumeju i to se vidi na prošloj utakmici protiv Šarlota gde je Collins ubacio 23 poena i uzeo 16 šuteva. Očekujem egal utakmicu sa relativno dosta poena (ove sezone su već jednom igrali gde su ubacili ukupno 243 koju je Atlanta dobila) i Johna na dvocifrenom broju šuteva što bi trebalo da bude dovoljno za prelazak.

Josh Richardson over 19.5 @1.75 mozzart

Da ne dužim mnogo oko ovog para, često igran ove sezone, a i već spomenuh da je Majami oslabljen na bekovskim pozicijama (Dragić out, Tyler Johnson out) te bi JRich, posle loše šuterske večeri protiv Toronta, mogao večeras biti na nivou i postići 20+ poena. U prilog ide i činjenica da je oborio rekord karijere protiv njih (32 poena).

GL
score 4/7
By MrStrawberry
#112234 Pozdrav svima, redovno citam ovde, ali je sve manje i manje predloga, pa resih da pokusam da pomognem koliko mogu.
Imam dva tipa za veceras:

M. Conley 20,5 UNDER
Toronto gostuje Memfisu veceras, koji ima 3 odlicna defanzivca - Kawhi, Green i Lowry. Verujem da ce prilikom switcheva svaki od njih moci dovoljno da uspori i ugusi njegovu igru.

J. McGee 11,5 OVER
Lejkersi gostuju Denveru, koji je na odbrani centarske pozicije ocajan. 1 mec odigran ove sezone, McGee postigao cak 21 poen, svi znamo kakav je Jokic sto se tice odbrane.

Sretno svima!